gençler arkadaşlar tabi artık rks jaguar kullanıcısı varmı bilgi isteyen varmı bilmiyorum belki bana cevap veren olur benim motorum 2005 model JİANSHE marka yani birebir aynı 110 luk yamaha klipton modeli tekerleri egzozu basamakları amatösörleri tamamen aynı o yıllarda ben araştrarak aldım hiç tereddütsüz aynı motor benzer falan değil almadan araştırdım çünki JİANSHE markası çinde sadece yamahaya motor üreten fabrika yamahaya çeşit ebatlarda motor üretiyor yani yamahaların çoğunda JİANSHE motor fabrikasının ürettiği motorlar var şimdi gelelim rks jaguara benim motorulaçoğu yeri aynı yeni motoruma jaguar kaporta parçası aldım taktım aynı çünki benim motorun dış aksamı artık bulunmuyor 13 yıldır kullanıyorum ve harika birşey karbratörün içinde jikle memesi küflenmiş ve sökemedik çünki hiç cekmedim desem yeridir kışın dahi diz boyu karda tek marşla hiç jikle çekmeden çalışır her zaman hazırdır öğrenmek istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim tabi hala bu motorlarla ilgisi olan varsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

rks jaguar aldınmı bilmediğin birşey varsa yardımcı olabilirim siteyi yeni fark ettim