Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

RKS Jaguar 100 Cup Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    faikinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar250d
    merhaba arkadaşlar bende bu cub'tan aldım benim amacım beni sorunsuz götürsün getirsin yeter. işe gidip geliyorum aracımı yeni sattım kasımda askere gidene kadar işe gidip geleyim alışveriş yapayım diye aldım. lakin ilk motorum olan kuba kh125-12d den farklı bir bağ ile bağlandım küçük olması az yakması vergisinin olmaması sanırım bu motoru satmayacağım bayağı bir uzun süre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisin.

Bu motorun dışarda epeyi var ama kullanıcıları forumda yok konu canlandıralım arkadaşlar

İyi günler arkadaşlar. Bende bu motordan alıcam bu gidişle yamaha motoru var diyosunuz. Şuanki fiyatlara göre çok süper sıfırı 3000 tl 2.el crypton wave innova wing-goyu bu fiyata bulamazsınız. Balıkesir'de oturuyorum.Eğer alırsam 8. motorum olacak şu anki motorum 100'lük yuki cup. Bi de kendim sorayım sizce avantajları ve dezavantajları nelerdir? Teşekkürler şimdiden...

Motosikleti
    Kuba Superlight
    8. Motoru aldıysan sen bi üst segmente çık kardeş Avantaj dezavantaj dersen kullanıcısını pek bulamazsın ama yedek parçaları merkezde var RKS genel olarak kaliteli modeller üretiyor çinlinin bir üst segmenti japonun bi altı yani fiyatına göre kendini hak eden modelleri var. bunu almak yerine CITYBLADE'yi bekle diyecem ama biraz fiyat farkı var bn onu bekiyorum inş alacam.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8. Motoru aldıysan sen bi üst segmente çık kardeş Avantaj dezavantaj dersen kullanıcısını pek bulamazsın ama yedek parçaları merkezde var RKS genel olarak kaliteli modeller üretiyor çinlinin bir üst segmenti japonun bi altı yani fiyatına göre kendini hak eden modelleri var. bunu almak yerine CITYBLADE'yi bekle diyecem ama biraz fiyat farkı var bn onu bekiyorum inş alacam.
    Teşekkür ederim cevabınız için fakat cup kadar rahat ve kullanışlı bir motor tipi yok. Onun için tekrar cup alıcam. Bu nedenle biraz kaliteli olmasını istiyorum. Honda yamahalara o fiyatı vermek istemiyorum. bu jaguar beni rahat 7-8 yıl götürür mü?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı 10cupcandır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cevabınız için fakat cup kadar rahat ve kullanışlı bir motor tipi yok. Onun için tekrar cup alıcam. Bu nedenle biraz kaliteli olmasını istiyorum. Honda yamahalara o fiyatı vermek istemiyorum. bu jaguar beni rahat 7-8 yıl götürür mü?
    CITYBLADE modelini nasıl sence dostum ? gelmedi henüz ama bi kaç aya gelecek galiba

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CITYBLADE modelini nasıl sence dostum ? gelmedi henüz ama bi kaç aya gelecek galiba
    valla bilmem bi sym gts 250i evo kadar olmaz heralde ama nickimde dediğim gibi cup candır

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 10cupcandır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilmem bi sym gts 250i evo kadar olmaz heralde ama nickimde dediğim gibi cup candır
    GTS 250i evo dediğin model 12 milyar CITYBLADE 5.500 TL bi zahmet onun kadar olmayın yani

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTS 250i evo dediğin model 12 milyar CITYBLADE 5.500 TL bi zahmet onun kadar olmayın yani
    Kasa olarak çok benzetmişler ama

Kasa olarak benziyor ama özellik bam başka bence önemli olanda özelliktir fiyata etken yani

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasa olarak benziyor ama özellik bam başka bence önemli olanda özelliktir fiyata etken yani
    Harbiden bambaşka. rks nin bu konuda çok iyi bişey yapacağını sanmıyorum, sizce?

10 numara 5 yıldız.

RKS Jaguar 100 ü bir süredir kullanıyorum. Diğer motorlar gibi sarsma yok. çok dik yokuşlarda 3. vites rahat çıkıyorum. yedek parça ucuzluğu ve yamaha crypton motoru olması beni teşvik etti. yakıtı da gayet uygun. çok memnunum. amartisörleri şahane.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı mamaklı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS Jaguar 100 ü bir süredir kullanıyorum. Diğer motorlar gibi sarsma yok. çok dik yokuşlarda 3. vites rahat çıkıyorum. yedek parça ucuzluğu ve yamaha crypton motoru olması beni teşvik etti. yakıtı da gayet uygun. çok memnunum. amartisörleri şahane.
    Yamaha crypton motoru derken ? rks yamaha'nın motorlarını mı kullanıyor yoksa sadece bu model demi öyle bir şey var diğer modelleri böyleyse illaki alınması gerekir Tekeriniz düz bassın.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Merhaba yakıt tüketimi ve parça kalitesi hakkında detaylı bilgi verecek arkadaşlar var mı ? veya cıtyblade'i beklemeliymiyim scooter arayışındayım.

merhaba arkadaşlar.3 ay önce 2.el jaguar 100 cup aldım.1000 km kadar ben kullandım şuan 3500 km de.60-80 km arsında kullanıyorum 90 krş civarı yakıyor.yamaha crypton motoru ile aynı motor var titreşim oldukça az.winggo bakıyordum jaguarı tavsiye ettiler gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.

Alıntı samet_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.3 ay önce 2.el jaguar 100 cup aldım.1000 km kadar ben kullandım şuan 3500 km de.60-80 km arsında kullanıyorum 90 krş civarı yakıyor.yamaha crypton motoru ile aynı motor var titreşim oldukça az.winggo bakıyordum jaguarı tavsiye ettiler gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.
    Şimdi rks yarı çin diye aldığımız marka motor aslında japon oluyor daha detaylı bilgi verebilir misinz arkadşalar.

Güncel fiyat 3.404 Tl olarak geçiyor son fiyatını hatırlayanlar var mı arkadşalar ? http://rksmotor.com.tr/cub/jaguar-100

http://www.dokuyucu.com.tr/asp/group/321/RKS-Jaguar

ben bu siteden rks jaguar için birkaç malzeme aldım.çoğu motosiklet parçası var fiyatları uygun.

http://www.madeniyag.net/Motosiklet-...l#labels=205-2

bu siteden de arabam ve motoruma yağ alıyorum üçretsiz kargo yapıyor fiyatlar şuan indirimde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi rks yarı çin diye aldığımız marka motor aslında japon oluyor daha detaylı bilgi verebilir misinz arkadşalar.
    evet motor kısımları ve bazı aksamları birebir aynı.internetten veya çevrenizde bu iki motosikletten varsa inceleyebilirsiniz.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı samet_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dokuyucu.com.tr/asp/group/321/RKS-Jaguar

ben bu siteden rks jaguar için birkaç malzeme aldım.çoğu motosiklet parçası var fiyatları uygun.

http://www.madeniyag.net/Motosiklet-...l#labels=205-2

bu siteden de arabam ve motoruma yağ alıyorum üçretsiz kargo yapıyor fiyatlar şuan indirimde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

evet motor kısımları ve bazı aksamları birebir aynı.internetten veya çevrenizde bu iki motosikletten varsa inceleyebilirsiniz.
    Jaguar japon Titanic italyan rks iyi gidiyor melez bi ırk

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler