Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Ünlü araç firmaları bile yaptıkları hataları seneler sonra farkedip geri çağırıyor. 2 tekerde neden yapılmıyor,çünkü markada müşteri memnuniyeti yok. Satayımda adam hatayı kendi çözsün, mühendisliğini geliştirsin, eli anahtar tutsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

keeway benelli yada su rusyada flame 200 dıye satılanlarda bu sorun yok cok tuhaf gercı onların kasa aynı ama şase farklı uretım aynı fabrıkada yapılmıyor o zman buyuk bı ıhtımal gorsel olrak bı kaç degısıklık yapılıp 2013 sonları yada 2014 ılk bahar da hondanın turkıye yenı surecegı 150 lık le beraber yenı modellerı surucekler pıyasaya. bu arada aynı fıyat olacagı nı sanıyorum yenı honda 150 nın yenı degılde turkıyede satısı yenı olucak. http://www.topnews.in/hero-honda-lau...s-55-000-23865

cb 150r yurt dısında satılan bıze cakıcakları alt verıyon yıne rs 150 olucak

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    @ dontspeak3

6 stroke nedir?

Karbüratörde egzos subabı nasıl oluyor?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben sordum muhalefet yapma bak araştır demiş arkadaş. Bir zahmet anlatıversin bakalım biz de öğrenelim.

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    arkadaşlar kendi yorumlarınızı yapın tamam ama çok rica ediyorum " iyi diyenlere inanmayın" gibi söylemlerde bulunmayın. siz beğenmiyor olabilirsiniz sizin bir arkadaşınız sorun yaşamış olabilir. nette geçmiyor hayat nete girip memnun olduğunu yazmayan başkalarıda olabilir, ha tam tersi memnun olmadığı halde girmeyende vardır. ama iyi diyene direk yalancı diyecek kadar nefrete gerek yok. motor işte. ben memnunum, başka motorumda var binek ve ticari aracımda var. yalan söyleyerek ne kazanabilirimki bana maaşmı bağlanır ikramiyemi verilir. ben motorda sorun yaşamadım km 3900...bu. yani memnun olmayanda yazar...bende istop sorunu olmadı olsa ilk ben yazardım. yakıtı vallahide billahide 3.5 ( artık yemin edeceğiz herhalde ) hepsi sorunlu demek için satılan 1000 motorun (yada bilmiyorum kaç) hepsininde problemli olması gerek. torklu bir alet hızıda 130 lara yaklaşmaya başladı rodaj sonrası. titreşim var. özellikle 4500-5000 arasında rahatsız edici. selesi biraz sert. sağ ayna cızırdıyor. zinciri sürekli bollaşıyor, kalitesiz takmışlar. ama yağ kesinlikle eksiltmiyor. yakıtı makseli oynatmasaydı benim gibi yakardı o çok oynadı motorla. burayada yazınca herkese malzeme oldu. şimdi biz memnun olsak kimse inanmıyor. hayır sorun değil inanmayın ama yani yaşım 44 ve tek aracım değil. diğer motorum triumph tiger 885 i öncesinde çok motorum oldu yazdım burda. yalancı demeyin çok rica ediyorum. tüm fikirlerim kendi tecrübemdir. ahmet mehmet beğenmez saygı duyarım. ama hepsinde de stop problemi var derken mesela 4 ü çıkarın, en azından ben onlarda olmadığını biliyorum.
    "İYİ DİYENLERE İNANMA" şeklinde yaklaşmayın. bırakın insanlar inanacakları yorumları kendi seçsinler. ben memnunum. hergün 25 km yol yapıyorum. kuba serviside bakımlarda biniyor ayrıca büyük motoru götürdüğüm ustada bindi markasının iticiliği dışında gayet iyi motor diyorlar. buda yalan değil. sizin ustalarınız nefret ediyor olabilir ama beğenende var. buraya girip yazmıyorlar diye 3 yorumla motor kötü olmamalı. sonra şu olur " körler sağırla birbirini ağırla"
    sgurdal ve alper_sahin bunu beğendiler.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200

Benim kırmızı meleğim 11.600 de ve gram masraf yapmadım bir kere sübap ayarı yapıldı o sadece bakım yani MAŞALLAH deyin abileri

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Benim kırmızı meleğim 11.600 de ve gram masraf yapmadım bir kere sübap ayarı yapıldı o sadece bakım yani MAŞALLAH deyin abileri

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    fotolar görünmüyor
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    Rks titanic 200
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-sahibinden-0-132100565/detay

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    bu forumu baştan sona okudum.bu sabah rks 200 almayı hedeflerken şu an hiç alasım kalmadı diyebilirim.zaten sayfanın yorum yapanı bile kalmamış.200cc motor ve 5400 tl fiyat denince insan biraz daha kaliteli birşey bekliyor.ama istenileni verememiş anlaşılan...

Arkadaşlar Bisan-Lifan Motocup 100 Lf100-A 2 motor 2 şirket karışımı dehşet bi motosikletim var 0 sapma ile 110 km/h hız yapıyorum çekişi asya as125 cuba km125 tipi güçlü modellere kafa tutuyor.. tek sorunum dış görünüş malum yaş oldu 19 100 lük motorla da hava atılmıyor artık.. havadan ziyade istediğim konfor ve güç gaza asıldığımda kafamı geriye çekebilecek bi motor istiyorum frene asıldığımda dimana yapışacağım bi motor araştırdım.. honda cbf 150 ve apache rtr 150 modellerini göz önünde bulundurdum.. cbf yi motorun dış özelliklerinden tasarruf yapılmasından dolayı direk eledim (anlamı: içi kaliteli ama dışı pek değil).. apache rtr fiyatı 5000 - + 100 olduğu ve yeterli gücü vermediği için de eleyince geriye titanic 200 kaldı fakat hız güç tam olarak bilmiyorum arkadaşlar konudan sapmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim..

BarışKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok ama ileride 1000 RR :)
    arkadaşlar başlangıç için rks 200 titanic düşünüyorum sizce nasıl motor ?

Motosikleti
    dr.asc, bence sadece internet araştırması ile motor alma...ben internete heran giriyorum ama hergün buraya girmem mesela..neden gireyimki sonuçta bi motor aldık kullanıyoruz. hergün suyunu çıkartmanın anlamıda yok. yani burda 2-3 arkadaş kötüledi diyeki sahip olmadıkları motoru kötülüyorlar, motor kötü olmuyor. ben 6500 deyim diğer büyük motoru ve otomobili bıraktım ve bunu kullanıyorum. yani küçük motor budevirde hem benzin hem park yeri vs. çok avantajlı. 6500 km oldu sıfır sorun. burdaki diğer motor vasıtasıyla tanıdığım ustalar çırakları vs derlerki japon ayarında motor. tabi sayısı az piyasası yok. üstelik pahalıda. satarım hemen dersen alınmaz. ama tekrar ediyorum 6500 km ve sıfır problem. uzun yolada gittim. 130 da benzin kesiyor yani ne yapsanda 130 u geçmez. ama torku çok iyi. insanlar genelde 3500 tl civarı 150 lik alıyor. buda 4900 dü sanırım son fiyatı. yani bence değer..zaten o yüzden aldım.pişman değilim artık olmamda. toz kir içinde. zincir yağını bile unutuyorum..suda yağmurda kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı. sorun sayılırsa yan ayakçağın yayı düştü yenisini taktık. ne motor ne şanzıman ne elektriksel bende hiç ssorun yok. olsa senden önce 100 tane şikayet sitesine yazmıştım. )..uzun lafın kısası bu motor çevre yolundada geride kalıyor şehir içinde zaten atak . elim ayağım oldu benim..hem depo üstü hemde arkada hepcobecker çantalar aldım. günlük alışverişimide sığdırıyorum ..mis. 100 km de sürekli gaz ile 3.6 litre yakıyor benimki. 3.7 yi geçmesi inan mümkün değil. ben memnunum ...

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-temiz-bakimli-rodaji-itina-ile-acilmis-cigeri-saglam-137971299/detay/ Tarz Deişikliginden Dolayı Satıyorum İlgilenenler Mesaj veya Sabah 10 akşam 7 e kadar Arayıp Bilgi Alabilirler.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    maximum hızı ve rahat çıktığı hızı nedir?

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    250 lik bir motor işte..Elim bunu almaya tam gidiyor ama kendi kendime "makina gibi gözüküyor diyorum" Anlamayanlar için şöyle diyeyim Barkın Bayoğlu diyorya hani "bu sukuterin eski kasası beyaz eşya gibiydi..Şimdi tasarımı biraz iyi olmuş diye" aynen öyle beyaz eşya gibi.Çok kalas duruyor.O yüzden almam bu motoru.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Hız söyleyebilecek bir allahın kulu yok mu yani?

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Rahat 120 km hıza çıkıyor, sıkıştırınca max 140 yapıyor. Motor için güvenli hız limiti 120. Bu hıza zorlanmadan çıkıyor ve durmadan uzun km bu hızda seyir yapabilir.120 km hızda hissedilen titreşim özellikle kafa grenejında sinir bozucu zangırdamaya neden oluyor.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    hmm 120 benim için yeterli ama titreşim yüksekse yorar adamı.

Motosikleti
    7500 km deyim üst sibop contasında çok az yağ sızdırdı. bu birazda benden oldu motorla amasya yaptım ama diğer motorun alışkanlığı hiç gaz kesmedim. git gel 200 km. ama güveniyorum motora. yakıt uzun yolda bu şekilde kullanınca çok düşmüyor 3.5 lt gibi yaktı. 105 ve müsait olunca 120 arasında değişiyor hız uzun yolda. torku çok iyi. ben hala çok memnunum. ancak usta buna bu kadar yüklenme diye uyarıyor ama ben yinede allah ne verdiyse devam. soğukta çalışmada hiç sıkıntısı yok bu arada. aynadan gelen cızırtı dışında en gıcık olduğum kalitesiz zinciri. yazın değiştiricem. yağ yakma sıfır. hor kullanıyorum buda canımı sıkıyor. trim parçalarda dökülme yok arkadaşlar. kırılan dökülen biyer olmadı hiç. ben bu motorla antalyaya gider gelirim diğeri gibi. yani o kadar güven verdi bana. inş . 17500 te de aynısını söylerim. ben araba kullanıyordum buna geçince km de 400-500 karım oldu. toplamda neredeyse kendini amorti etti bu zaman zarfında. ..tekrar alacak olsam suzukinin yeni motorunu alırdım 2 silindir ama oda 2 katı be kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

titreşim bence çok değil. arkada oturanlara ancak sorunca evet titreşim var diyorlar. yoksa direk ne biçim titriyor diyen hiç olmadı daha.

kamilpdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 200
    herkese merhabalar, daha yeni motorcuyum. scoter kullanıyordum rks 200'e geçiş yaptım. önerilerinizi dinlemek isterim.
    bir de koruma ekipmanı kaskım, montum var, ekstra ne almamı önerirsiniz.
    sırt çantası kullanan var mı? şehiriçi binicisiyim ama koruma ekipmanı alırsam motordaki çantaya sığmayacaklar, tavsiyeleriniz nelerdir?
    burada olmak güzel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler