Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940

RKS Titanic 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    Alıntı simoerman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle Merhaba 2 Aylık bir RKS 200 kullanıcısıyım. Motorun yakıt tüketimi 50 TL İle 320-350 KM arasında kullanışa göre değişiyor.Ben biraz yüksek devir kullanıyorum. Motorun Stop Problemi vardı aldığımda debriyaja bastığımda motor kesiliyodu ve stop ediyordu. Şuan yaptırdığımdan buyana etmedi işde çok soğukda sabah çalıştırdığım etti 1-2 kere onun dışında motorun çok şükür hiç bir problemi yok seside hoşuma gidiyor titreşim rahatsız etmicek kadar var. motorun çekişi yokuşlarda gidişi gerçekten güzel boğulmuyor top speed olarak 128 KM gördüm. Debriyajı çok yumuşak ön fren gayet güzel tutuyo motor beni hiç yormuyo sağa sola çok giden biriyseniz şehir içi bu fiyatlara alınabilecek en iyi motorlardan kanımca. Bazı Arkaşlar çok isyan etmişler şansızlıklarına veriyorum bazı hatalı parçaları varmış benimkindede ezgoz subaplarıydı ama şükürki şuan memnunum motoru değiştirmeyi filan hiç düşünmüyorum belki yükseltirsem değiştiririm bu fiyatta hem görseli hem kalitesi gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Düşünen arkdaşlara tavsiyem gayet başarılı benim motor 7500 de daha subaplar arzalıyken 6200 deydi 1000i devirdim ne rolantisi değişti ne gidişi gittikçede oturuyo gibi geliyor bakalım zamanla görcez.
    Dostum sen stop etme olayını çözdün mü?
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Ankara Motomekanik servisinde Sorun çözüldü

Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Motomekanik servisinde Sorun çözüldü
    benimkinde egzos subaplarında sıkıntı vardı. Yeniden çaktırttım 1500 KM devirdim daha hiç etmedi. 1-2 defa soğuk havada yeni çalıştırdığımda etti en soğuk havalarda bile tek marş alıyor maşallah motor. İyide kaçıyor. Seninkinde sorun neymiş ben debriyaja basında ediyordu devir düşüyordur tık diye marş kapanıyodu.

Bu motordan istanbulda beyaz olanından satmak isteyen varsa benimle irtibata geçebilir. Almak istiyorum bundan bir tane.

Motosikleti
    Alıntı simoerman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkinde egzos subaplarında sıkıntı vardı. Yeniden çaktırttım 1500 KM devirdim daha hiç etmedi. 1-2 defa soğuk havada yeni çalıştırdığımda etti en soğuk havalarda bile tek marş alıyor maşallah motor. İyide kaçıyor. Seninkinde sorun neymiş ben debriyaja basında ediyordu devir düşüyordur tık diye marş kapanıyodu.
    Senin il neresi dostum? Benim Ankara subap ayari yapildi karvurator temizlendi suan motor tek marsta jikle kullanmadan calisiyor. Bakimdan sonra uc kere oldu sanirim valflerin alistirilmasi gerekiyor. Benim bakimdan once 1. 2. Ve 3. Viteste 6500-7500 devirde gidil gazi kestigimde hemen stop ediyordu bakimdan sonra 3 kere oldu bu sekilde. o yuzden icim rahat etmiyor valf alistirmasi yaptirmak istiyorum motoru satacak olursam icim rahat olsun isterim alan kisi sorun yasamasin hic.

Bu motorun üretimi ne zaman durduruldu ? Yada tekrar üretime girecek mi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ve en son fiyatını hatırlayanlar var mı ?

Benim bildiğim ve araştırdığım kadarı ila bu motor gelmeyecekmiş. inşallah daha yeni güzel model getitirirler

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı hira63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim ve araştırdığım kadarı ila bu motor gelmeyecekmiş. inşallah daha yeni güzel model getitirirler
    2018'de tıtanıc 200cc veya 249cc olarak üretilmesi bekleniyor hadi hayırlısı üretilir ve fiyatı uygun tutulursa tıtanıc 200 gibi tekrardan satılabilir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    Ben yeni aldım 1hafta oldu çok güzel motor

Alıntı musty043 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yeni aldım 1hafta oldu çok güzel motor
    200 Modelini mi aldın yoksa 150'yi mi ?

musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    200 lüğünü aldım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Rks 200 titanik nodelini satmak isteyen varsa özelden yazarsa sevinirşm. Önce forumdan, sonra etraftan bakıyorum.

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler