Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Leopard Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Teknik Özellikler

Silindir Hacmi: 149 cm3
    Motor: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Çapı ve Strok: ??
    Sıkıştırma Oranı: ??
    Soğutma Sistemi: Hava Soğutmalı
    Maksimum Güç: 10.6 Hp (7000 d/d)
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 5 Vites
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Uzunluk: 2010
    Genişlik: 750
    Yükseklik: 1055
    Aks Arası: 1285
    Sele Yüksekliği: 800
    Yüksüz Ağırlık: 120
    Yakıt Tankı: 16.5
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Hidrolik çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2,75-18
    Arka Lastik: 3,25-18

KDV ve ÖTV Dahil Fiyatı 3.451 TL.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni LEOPARD i satin alan, deneyen, bizzat canli gorenler, gorusleriniz, izlenimleriniz nelerdir? kalitelimi?
    Daha bayiilere bile gelmemiş motoru kim alacak deneyecek

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    LEOPARD
    Genel
    Garanti: 2 Yıl
    Motor
    Silindir Hacmi: 149 cm3Motor: Tek Silindir 4 ZamanlıSilindir Çapı ve Strok: ??Sıkıştırma Oranı: ??Soğutma Sistemi: Hava SoğutmalıMaksimum Güç: 10.6 Hp (7000 d/d)
    Aktarma
    Aktarma: ZincirŞanzıman: 5 Vites
    Elektrik
    Ateşleme: CDIÇalıştırma: Elektrik / Pedal
    Ölçüler
    Uzunluk: 2010Genişlik: 750Yükseklik: 1055Aks Arası: 1285Sele Yüksekliği: 800Yüksüz Ağırlık: 120Yakıt Tankı: 16.5
    Gövde
    Ön Süspansiyon: TeleskopikArka Süspansiyon: Hidrolik çift amortisörÖn Fren: DiskArka Fren: TamburÖn Lastik: 2,75-18Arka Lastik: 3,25-18
    Renkler
    Kirmizi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

kac liraya satarlar acaba?

cb ye benzetilmiş mi desem yoksa aynı fabrikaya mı yaptırılmış desem bilemiyorum ama yakışıklı görünüyor biraz daha. makul bi fiyatı olursa ilgi görebilecek bi alet.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ön far kafası kaza yapmış da kırılmış dağılmış gibi duruyo. Doğrusu bişeye benzetemedim.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    yıllardır aynı motoru aşa yukarı aynı tasarımlı motorlara koyuyor bu kanuni kaliteside kanuni pumadan fazla değildir aynidir ben çinli alsam mondial alırım adamlar diğer tüm çinlilerden biraz daha yükseltti çitayi bi tek şu aroranın zongshen e yaptirdiği model var mondial haricinde alınacak çinli
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125
    yamaha ybr 2013 2013 2013 gecin diğer tüm motorları

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

honda cb'nin üretildigi fabrikadan daha iyi işcilik yapan fabrikada üretiliyor ve daha ucuz honda cb'ye göre yani honda umdugunu türkiyede bulamıyacak kanuni en iyisini yaptı yaşasın türk firmaları.

joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    Motor güzel dijital göstergesi çok hoş kafa yapısı biraz kawasaki xj yi andırıyor benzin deposu yakından bakıldığında fotoğraflardakinden daha kaslı boyum 1.87 cm altımda küçük durmadı geçiş motoru olarak seçtim çalıştığım için pek deneyemedim ilk deneyimim 2 saat sürdü frenler bana oldukça sağlam geldi biraz kilometre yapayım merak eden arkadaşlara motor hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirim...

Motosikleti
    CB125 ACE
    Alıntı joeblack89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel dijital göstergesi çok hoş kafa yapısı biraz kawasaki xj yi andırıyor benzin deposu yakından bakıldığında fotoğraflardakinden daha kaslı boyum 1.87 cm altımda küçük durmadı geçiş motoru olarak seçtim çalıştığım için pek deneyemedim ilk deneyimim 2 saat sürdü frenler bana oldukça sağlam geldi biraz kilometre yapayım merak eden arkadaşlara motor hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirim...
    Hocam özellikle yakıtla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Hayırlı olsun motorunuz tebrik ederim.

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    Alıntı dc05v adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam özellikle yakıtla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Hayırlı olsun motorunuz tebrik ederim.
    Teşekkür ederim yakıt konusunda aldığım bayi 100 km de 2.7 litre yakacağını söyledi bana 40 liralık benzinle şuan 90 km yol yaptım gösterge 1 birim indi hesaplamasını yapacak kadar kullanamadım açıkcası yağmur sebebiyle bi kaç gündür binmiyorum yalnız diğer motorlarda oluyor mu bilmem ama bunda vitesi 1 e atınca bi ileri doğru itiş yapıyor vites kemikli ses çıkartıyor attığınızı hem hissediyorsunuz hem de duyuyorsunuz hız açısından 2 kişi yokuş yukarı 90 km/s gördüm yokuş bitimi aşağı eğimli yolda 95 e gelince gazı bıraktım kendisi devam etti çok fazla yüklenmedim kalkışta seri fakat totalde hızlı bir makina değil sadece şehiriçi için diye tasarlanmış sanırım diğer sabit hızla giden arabaları sollarken dengesizin tekini tam geçecekken adam yediremedi gaza yüklendi motor da hızlanmadığı için geçmekten vazgeçtim hız için çok fazla bir beklenti içinde olmayın derim...

Bu motorun motor ses seviyesi ve titreşimi çok iyi diyorlar. Titreşimi nasıl?

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    yakın zamanda fırsat bulup bi video çekersem daha aydınlatıcı şekilde yardımcı olurum şuan nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum tok bir ses çıkıyor diyebilirim o da kişiden kişiye değişir bi durum motorun titreşimine gelecek olursak şehir içi kullanırken de uzun yolda kullanırken de gidonda bi sorun yaşamadım titreşimden kaynaklı her motor titrer öyle rahatsız edecek bi durum yok rolantide bırakır yakın bi çekim yaparım en azından herkesin kendine göre bi fikri oluşur böylelikle...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Fuarda Kanuni yetkilkisinden aldığım bilgiye göre honda cbf 150 ile aynı motoru kullanıyor.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    açıkcası ben motor hakkında çok bilgi edinmeden aldım sele yüksekliği önemli diye zaten 94 kiloyum boyum da var 187 oturunca bi esneme yapıyor her motor gibi aşağı doğru bu da seleyi daha da alçaltıyor aldığımda bayi bana hondaya motor üreten fabrikada üretiliyor dedi daha önceden de duymuştum bi kaç yerden bunu ,motorunun cbf ile aynı olduğunu şimdi sizden öğrendim ybr esd alacakken kanuni aldım 140 km de herhangi bi pişmanlık yaşamadım

Motosikleti
    açıkcası ben motor hakkında çok bilgi edinmeden aldım sele yüksekliği önemli diye zaten 94 kiloyum boyum da var 187 oturunca bi esneme yapıyor her motor gibi aşağı doğru bu da seleyi daha da alçaltıyor aldığımda bayi bana hondaya motor üreten fabrikada üretiliyor dedi daha önceden de duymuştum bi kaç yerden bunu ,motorunun cbf ile aynı olduğunu şimdi sizden öğrendim ybr esd alacakken kanuni aldım 140 km de herhangi bi pişmanlık yaşamadım
    Motorun ağırlığı gücüne göre normal olduğu için cbf gibi yağ yakmaz.Cbfteki yağ yakmanın tek sebebi ağırlığın motorun gücüne fazla gelmesi,buna bağlı olarak zorlanmasından oluşuyor.200 cc yapanlar bu sıkıntıyı gidermişler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    ruhsatta motor gücü 7.8 yazıyor bu beni bayağı düşündürüyor

Motosikleti
    ruhsatta motor gücü 7.8 yazıyor bu beni bayağı düşündürüyor
    Benim motor da ruhsatta 106 kg ama teknik verilerde 122 kg.

Bu modeli uzun zamandır kullanan var mı? Kalitesi ve konforu nasıl? Tip olarak çok şık görünüyor...

motor kısmı birebir cbf 150 kopyalanmış hiç dikkat ettinizmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

kusura bakmayın arkadaşlar sonradan okudum yazılanların tamamını farketmişsiniz belli peki bu morda cbf kadar sessiz ve titreşimsizmi cbf kadar sürat yapabiliyormu eğerki aynı değerleri veya yakın değerleri destekliyorsa cbf almayı düşünüyordum fikrim deişebilir sonuçta arada baya bi fiyat farkı oluşuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

10.6 hp 7.9 kw güç demek eşit yani

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bu motosiklete 3500lira çok. Kanuni yine uçmuş kopmus gitmiş. Dijital gösterge mi bu fiyatı bukadar kabartan ? S170T bile 2.800tl ben anlamadım bu işi. Bu arada Leopardı su an kullanan kardesım, Ben nisan mayıs gibi gelecegını duydum yenı modellerın ? Bayii'de Kanuni'nin yine yeni modeli S170T var mıydı ?
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler