Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kuba Eland200 ATV Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletimizin ilginç ilginç kuralları. yok t3 yok kask bir 2 harf ile kask kullanmak zorunda kalıyorsun aynı zamanda vergilerden yırtıyorsun herkese ayrı terhane. Hepsi neysede Kuba'nın M550 modelini sürdüm bugün t3 belgesi vardı bu arada :D çok harika bişeydi.
    M550 Arctic cat modellerine benzetilmiş gibi me geldi ki hoş olur daha fazla benzetirlerse dünya markası sonuçta Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Arkadaşlar konu dışı bir yorum olacak LH400 kullanıcı var mı yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi ?

Merhaba arkadaşlar Küçük ATV'leri nereden bulabilirim çocuklar için ?

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Küçük ATV'leri nereden bulabilirim çocuklar için ?
    İnternet üzerinden birçok yerde var bizzat görecem dersen hangi marka üretiyor bilmiyorum

Merhaba Küçük atvleri 110 ve 150 cc olarak KUBA Bayilerinde bulabilirisin.150 CC çocuk için biraz büyük olabilir.Ama dediğim gibi predatör 110 ve bull 110 olarak bayilerde bu ay satışına başlandığını duydum fiyat olarak da 4800 den başlıyor.Şu anda piyasada başka bildiğim çocuk atv si yok

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Küçük atvleri 110 ve 150 cc olarak KUBA Bayilerinde bulabilirisin.150 CC çocuk için biraz büyük olabilir.Ama dediğim gibi predatör 110 ve bull 110 olarak bayilerde bu ay satışına başlandığını duydum fiyat olarak da 4800 den başlıyor.Şu anda piyasada başka bildiğim çocuk atv si yok
    Web sayfasında modeller görünmüyor katalog da denk gelmiştim bir ara dağıtımına başlanmış mı emin misin yani ?

Merhabalar araştırıp bulamadığım bir soru sormak istiyorum. Kuba Eland200 aldık, motor 4000 km'de, sabit 37 km hızı geçmiyor. O hıza kadar hemen geliyor fakat orada takılıyor. Bir yerde gazın altındaki vidayı gevşetme olayını okudum denedim olmadı. Bu konuda fikirleriniz var mıdır?

Motosikleti
    Kuba Eland 200
    Arkadaşlar,Benim (Kuba eland 200)akünün hemen altındaki sol camurlugun üstündeki cam sigorta düşmüş kaç amper alacagımıda bilemedigim içinde alamıyorum.parcacı kaç amper oldugunu bilmeden yanlış amper takman saglıklı olmaz dedi.Yardımınız lazım.Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Arkadaşlar,ATV marşla calışmıyor ama pedalla calışıyor acaba sorun nerde,lambalar korna hepsi okey bilgisi olan arkadaşlar paylaşırmısınız.Saygılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler