Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kuba KB150-25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu motora sahip olan arkadaşlar km de kaç kuruş 100 kmde kaç litre yakıyorsunuz ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selamın aleyküm iyi forumlar yazdan beri takip ediyorum ama bilgi paylasan yok burda ben size biraz anlatayım
    2015 temmuz ayında 2.el kuba kb150 25 aldm 1700 km deydi alırken cok tereddütlerim vardi herkes çin mali cabuk bozulur dedi ben yine aldım şuan 7 bin kilometrede allahıma sukurler olsun beni hic uzmedi yaptığım masraflar sadece yağ degisimi ve arka fren balata değişimi son hızı 120 km 135 140 diyenlere inanmayin ben cogu zaman dip gaz gidiyorum ama masallah yine banamisin demiyor motor km de 10 15 kurus yakiyor alacak olan arkadaşlara siddetle tavsiye ederim kesinlikle memnun olacaniz bi motor

Merhaba, bu motorun yağ filtresi/süzgeci nerede bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Alıntı nebi64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu motorun yağ filtresi/süzgeci nerede bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
    Bu ve benzer modellerin yedek parçaları tüm bayilerde olur genelde olmasa da merkezden temin ederler.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Geniş çaplı disk frenler

KB150-25'teki geniş çaplı ön disk fren üniteleri gibi üst sınıf parçalar kullanmaktadır. Ön frendeki kaliper tasarımı arka diskle birleştiğinde, tüm hızlarda sorunsuz, kontrollü frenleme ve ihtiyaç duyduğunuzda güvenli durma gücü sağlamaktadır.

Arka disk fren mi? tanıtımından öyle anlaşılıyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Bu modelin kullanıcısı var mı ? hiç denk gelmedim sokaklarda sl 150 ve sl 200 bolca var

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelin kullanıcısı var mı ? hiç denk gelmedim sokaklarda sl 150 ve sl 200 bolca var
    Var tabi ki olmasa niye adamlar üretime devam etsin yıllarca Tabi görünüşünden dolayı superlıght kadar tutulmuyor ama modifiye ye çok uygun bi modeldir.

Genelde kırsal alanda ve arazide kullanıyorlar. Altı yüksek ve çekiş olarak güçlü olduğu için o şekilde kullanımı tercih ediliyor galiba. Ben normal yolda da çok gördüm ama sizin bölgede merkezde kullanan az demek ki.

Bu model KUBA nın demirbaş modellerinden dir.10 yılı aşkın süredir satılıyor.2 yılda bir de modifiye ediliyor.Aslında yollarda çok fazla görüyorsunuz ancak biniciler bu ürünü askesuarlarla epeyce bireyselleştiriyorlar.Fakat dediğim gibi belirli bir kitleye hitap ediyor ve trafikte gezen bu tip ürünlerin çoğu KB150-25 tir aslında

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model KUBA nın demirbaş modellerinden dir.10 yılı aşkın süredir satılıyor.2 yılda bir de modifiye ediliyor.Aslında yollarda çok fazla görüyorsunuz ancak biniciler bu ürünü askesuarlarla epeyce bireyselleştiriyorlar.Fakat dediğim gibi belirli bir kitleye hitap ediyor ve trafikte gezen bu tip ürünlerin çoğu KB150-25 tir aslında
    Aksesuar değil aslında yaptıkları motoru baştan yaratmaktır Bambaşka bi halle çıkıyorlar caddelere bazıları gerçekte göze hitap ediyor ciddi anlamda güzel duruyor.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Bu modelin üretimi devam ediyor mu ? Web sayfasında denk geldim az önce şaşırdım kaç sene önce üretilmeye başlanmıştı.

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelin üretimi devam ediyor mu ? Web sayfasında denk geldim az önce şaşırdım kaç sene önce üretilmeye başlanmıştı.
    Satılan model tabi ki üretilir fiyatı da uygun tutulduğu için talep yoğun yani superlighgt kadar olmasa da epeyi var

Chooper modeller arasında uygun fiyatlı ve kaliteli olan tek model yüksek cc değil ama chooper severler için mükemmel bi başlangıç motorudur.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chooper modeller arasında uygun fiyatlı ve kaliteli olan tek model yüksek cc değil ama chooper severler için mükemmel bi başlangıç motorudur.
    scooter kullanımından sonra aldığım ilk motordu tabi bir süre sonra yetmemeye başladı chooper zevkimi atmıştım zaten ama chooper sever ve başlangıç için harika bir model.

zekai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    Kuba KB150-25 Motosikletim var.
    2014 model
    sıfır almıştım.
    Şu an 90 bin km de.
    Bir defa eşimler birlikte 1530 km lik yol yaptık.
    1 depo Şu an 90 - 95 TL ye doluyor.430 km yol yapıyorum depoyu her doldurduğumda.
    Günde : 60 km yol yapıyorum işe git gelde.
    4 mevsim motosiklet kullanıyorum...Memnunum.Gayet iyi.Satmaya niyetim yok.
    omrustun, Kerykeion ve lazer bunu beğendiler.

Motosikleti
    KUBA SUPERLİGHT 200
    Rabbim nazarlardan sakınsın inşAllah.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler