Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Spacy 110 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bu motor çok yağ yakıyor, cbf150 ile yağ yakma yarışında 2. gelir. binmek için alacaksanız bu bilgi aklınızda bulunsun. çok konforlu değil ama çokta kötü değil, arkada tek amörtisör var, en ufak çukurda hoplatıyor insanı. far anahtarının olmaması kötü, akü kışın çabuk bitiyor, kontağı çevirince far yanıyor, aslında motor çalışınca yansa daha iyi olurdu. ikinci ve son problemi akü çabuk bitmesi. bunları göze alırsanız uzun yıllar sorunsuz binersiniz. parçaları da çok ucuz.
    Geçen kışın aşırı kar yağışında bile gidiyordu motor, buzun üstünde bile gittim, çok memnun kalmıştım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kendi savını kendin çürütüyosun ne garip adamsın mikuni daha 13-15 saat önce cb125 konusunda spacy'e övgüler yağdıran sen değilmiydin.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    2011 model spacy 110 motorumu satıyorum. 14,000km fiat 3,600tl

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bukadar anormal satış rakamı yakalayıp , mt de ilgi görmeyen öksüz motor spacy

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    millet ticari kullanıyor. Şahsi pek yok sanırım. Bu sebeple.

Motosikleti
    genede bukadar kullanan varken birtanesi yorum yapmaz mı ?
    şukadar km kullandım şu sorunlar çıktı.
    bakıma girdim şukadar tuttu
    şöyle yaptı böyle yaptı
    ne billeyim
    bu motorla ilgili internette yorum bulmak imkansız

Motosikleti
    cb için yaldır yaldır kötü yorum yağdıran mikuni nin bile bu motoru aldıktan sonra tek bir yorum yapmaması , oldukça düşündürücü

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb için yaldır yaldır kötü yorum yağdıran mikuni nin bile bu motoru aldıktan sonra tek bir yorum yapmaması , oldukça düşündürücü
    kuzuların sessizliği hacım...
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    kafam bozuluyor en sonunda gidip mc donaldsı paket çilere soracam.
    doğrusu onlarda hayatlarından bezmiş vaziyetteler işleri zor vesselam

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Adamlar yorum yapmaya korkuyolar.Bizim sazanlar hemen linç etmeye çalışır.Bu motor çok tipsiz yok çirkin ördek yavrusu sen bu motoru alırsan honda tabi bize iyi model getirmez vs gibi çook laf atmışlardı zamanında bizim forumda spacye

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Ben 10 ay önce 0km honda spacy aldım gerçekten çok güzel bir makina. Tipi herkese hoş görünmeyebilir fakat teknik olarak gayet güzel çok ekonomik km ortalama 110 ile 120 krş yakıyor. Sürati de gayet iyi şehir içi için ideal max 80,100 km arası sürati var çokta sağlam bakımları zamanında yapılırsa uzun yıllar kullanabilirsiniz

Motosikleti
    Yahu Fizy ile aynı neredeyse kaporta , kuyruk farklı bir ikiside aynı plastik tek fark enjeksiyon-karburator....
    Ve evet millet demişti tipsiz özellikle cool diye bi arkadaş vardı o sağolsun mahvetmişti...
    Neyse küçük kullanılacak motor işte. az yakıyor honda parçası ve uzun ömürlü arkana bakmadan gideceğin bir motor...

Motosikleti
    evet cool nickli arkadaş donanimhaber forumlarındaki ve diğer forumlardaki tüm spacy başlıklarınada tecavüz etmiş sağolsun
    ama ne bileyim , ben şimdi bakım maliyetlerini merak ediyorum
    forumlarda bununla ilgili en ufak bi bilgi kırıntısı yok. varyatör masrafları kronik arızalar vs.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kocaeli civarı 2.el spacy satan varsa bir arkadasım arıyor. Varsa pm atabilirsiniz,bende kendisine iletirim.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    22 ay boyunca spacy sürdüm 18.000 de km sattım motorumu hiç de bana mısın demedi harika bir makinaydı 1 günden 1 güne beni yolda bırakmadı daha önceki resimlerimdede paylaştığım gibi uzun yoldada sürdüm fakat biraz ağrı yaptı :D yakıt konusundada 10 numaraydı 16.000 bakımında sadece hava filtresini değiştirdim hiç bir şekilde arıza çıkarmıyor güvenlikle bine bilirsiniz
    tahsins, amaninmb ve muvodo bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    benim spacy side 9000 km de ön arka lastikleri değiştirmiştim tam olarak markasını bilmiyorum ama normal spacy lastiği taktırmadım 1 numara büyüğünü taktırdım gerçekten yolda giderken acayip fark ediyor lastik değiştirecek olan arkadaşlar var ise 1 numara büyük lastik taktırın lastiklerin tam markasın öğrenince sizlerle paylaşırım

hondActiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125 2010 - kymco agility 125
    kurye işi yapıyorum ve 2012'nin 3. ayı spacy geldi 35000 kilometre oldu ve mekanik hiç bir arıza olmadı dunde 90 ile 120 km arası yol yapıyorum sürekli şehir içi yer yer otobana çıkıyorum 12 saat boyunca alalıksız çalısıyor ve 20 liralik benzinle 170 kilometre gidiyorum yakın zamanda hesapladım. mükemmel ötesi bi motor iyi rodaj yapıldıysa 115 görüyo ki gayet iyi 110cc bir motorsiklet için. sürüş rahatlığı orta derece fizyden kat kat iyi. hızlı seri makaslar atmak zorunda kalıyorum orada biraz sapıtıyo ön hafif oldugu için tek tekere geliyo onun dışında alısınca virajlarıda,gidişide mükemmel ben keyif alarak kullanıyorum. Eğer diyorsanız ben bi motor alıyım sağa sola gidiyim kaliteli olsun kesinlikle tavsiye ederim bakımlarını yaptırın ömürlük motorsiklet
    muvodo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hondActiva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurye işi yapıyorum ve 2012'nin 3. ayı spacy geldi 35000 kilometre oldu ve mekanik hiç bir arıza olmadı dunde 90 ile 120 km arası yol yapıyorum sürekli şehir içi yer yer otobana çıkıyorum 12 saat boyunca alalıksız çalısıyor ve 20 liralik benzinle 170 kilometre gidiyorum yakın zamanda hesapladım. mükemmel ötesi bi motor iyi rodaj yapıldıysa 115 görüyo ki gayet iyi 110cc bir motorsiklet için. sürüş rahatlığı orta derece fizyden kat kat iyi. hızlı seri makaslar atmak zorunda kalıyorum orada biraz sapıtıyo ön hafif oldugu için tek tekere geliyo onun dışında alısınca virajlarıda,gidişide mükemmel ben keyif alarak kullanıyorum. Eğer diyorsanız ben bi motor alıyım sağa sola gidiyim kaliteli olsun kesinlikle tavsiye ederim bakımlarını yaptırın ömürlük motorsiklet
    hocam spacy ile ilgili şöyle bir şikayet okudum. sizce nedir doğrusu ?
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-sikayeti.html

birde fren ve debriyaj balatası,, varyatör, bakım fiyatları ? bakım maliyeti nasıl spacy nin ?
    lastikler tubeless mi ?
    arka lastik patladığında eksozun bile söküldüğünden bahsetmişler
    saygılar
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    Alıntı hondActiva adlı üyeden alıntı Mesajı göster

22 ay boyunca spacy kullandım fakat 100 den yukarı çıkamadım kesici yüzünden kesiciyi açtırayım dedim yakıt çok olur diye ondan da uzak durdum siz hem diyosunuz 20 lira ile 170 km eyvallah ama 120 km hızı nasıl yapıyorsun akıl sır erdiremedim bi foto atar mısın ? 120 ile giderken acaba ?

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    spacy asla 120 km lere çıkamaz. rodajı iyi yapılmış bir spacy bile yamaç aşağı 104 te kesiciye girer !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler