Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda Spacy 110 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    A2 ehliyet aldıktan sonra işimi görecek bir motor almak ve ögrenmek istediğimi abilerime söyledim.Bana honda dediler,bende fiyat/performans olayına bakarak spacy 110'u tercih ettim.Şu an çoğunlukla artçılı kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim.100km/2-2,5 lt (çoğunlukla artçılı)yakıyor.Forumda herkes çok tipsiz diyor ama ben ilk olarak honda olmasına ikinci olarak az yakmasına bakarak tercih ettim.
    escossie bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güle güle kullan, kazasız sürüşler dilerim.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    boşver abim sen kimsenin lafına bakma. Çin malı alıp geriden parçalarını toplayacağına al bi honda keyfine bak. Hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan, kazasız sürüşler dilerim.

Cafer dileklerin için teşekkürler.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver abim sen kimsenin lafına bakma. Çin malı alıp geriden parçalarını toplayacağına al bi honda keyfine bak. Hayırlı uğurlu olsun.

Bakmadım zaten honda her zaman honda bencede.Teşekkürler.

Bence honda hiç bir zaman üzmez, iyi yapmışsın.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    hocam aynısından bizim şirkete aldık çok rahat kullanılıyo ve gerçekten çok az yakıyo iyi bir seçim hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız binersiniz inş.

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Motor ile izlenimlerinizide yazarsanız alacak arkadaşlar için faydalı olacaktır.+ ve - leri gibi.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Motor ile izlenimlerinizide yazarsanız alacak arkadaşlar için faydalı olacaktır.+ ve - leri gibi.
    buradan kullandıkça + ve - lerini yazacağım.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Motor Kuvvetlendirilmiş hava soğutmalı 4-zamanlı SOCH tek silindirli
    Motor Hacmi 108
    Silindir Çapı 50x55mm
    Sıkıştırma Oranı 9:1
    Yakıt Sistemi PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemi
    Maksimum Güç 5.6/7000 (7.6PS)
    Maksimum Tork 8.4/ 5,750
    Ateşleme Tam transistörlü Ateşleme
    Çalıştırma Elektrikli
    Şanzıman V-matik
    Güç Aktarımı V-kayış
    Boyutlar 1815x685x1090 mm
    Tekerlekler Arası Mesafe 1,240 mm
    Sele Yüksekliği 735 mm
    Yerden Açıklık 110 mm
    Yakıt Kapasitesi 6.5 LT
    Tekerlekler Ön Çelik Döküm
    Tekerlekler Arka Çelik Döküm
    Süspansiyon Ön 31mm'lik teleskobik çatal, 80mm esneme aralıklı
    Süspansiyon Arka Tek amortisörlü arka çatal, 70mm esneme aralıklı
    Fren Ön 190mm Disk
    Fren Arka 130mm'lik kampana
    Ağırlık 105 Kg.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Spacy'le 23 nisan'da küçük gezi

En son resimdeki üsteki siyah duman bu gün bakırköydeki yanan fabrikanın beykozun üstünden geçişidir.Ne acı...

honda olsun çamurdan olsun diyenler yüzünden honda firması en tipsiz motorlarını 3. dünya ülkelerine sattığı motorları bize kakalıyor. almayın arkadaş siz alırsanız adamlar düzgün motor getirirmi. birde utanmadan bu tipsizlik abidesi motorun fiyatınıda yükseltmişler. her hangi bir yenilik yok ama fiyat durmadan yükseliyor. bilinçli tüketici olun arkadaşlar. bu gibi tipsiz motorları almayın ve aldırmayın bak o zaman nasıl güzel motor getiriyorlar. spacy satsaydı şu anda pcx modelini bile göremeyecektik bundan emin olun.
    handsome3272 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    arkadaşlar ilk öncelikle herkese merhaba bende honda spacy kullanıcısı olarak çok memnunum gerek yakıt olsun gerek yola tutuşu olsun bence muhteşem kim ne derse desin çok güzel bir motor buda benden gelsin marmaris kale yolculuğu toplamda 290 km yol yaptım yakıt 29 tl

hasan.ed356 ve plectrum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda-Spacy 110-2011
    Turhan 1835 motorlarımız birebir aynı,dedigin gibi tipi bana göre güzel diğer kişileri bilemem.Yakıt olarak çok ama çok memnunum bende.Hemde %90 artçılı olarak kullanıyorum 10 kuruşu geçtiğini görmedim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda beat'e göre motorun dizayn anlayışı çok daha geride. Ön dizaynı 15-16 yıl öncenin tasarımı Bunun dışında arkası gayet tatlı aslında.

Yakıt tüketimi ve cc sine göre verimi ,tipik honda konforu ve problemsizliği açısından kullanışlıklık olarak çok işlevsel bi model.

Dizaynı bi kenara bırakılırsa kalite olarak motor 10 üzeirnden 8-9 alır. Bunun yerine aynı motor ve teknik aksamı kullanan Vision 110i gelmeli artık.

Belki Honda ucuz fizzy nin gelmesi ile spayc'nin ithalatını durdurup yapması gerektiği gibi vision'u getirir. Dizaynlarının yakın olması bu ihtimali kuvvetlendiriyor. ince işçilik ve ayrıntı beklemeyen restorant zincirleri için Fizzy yeterli

Gezi ve motor fotoğrafları yükleyen arkadaşların eline sağlık

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    ozanguneri kim ne derse desin cevremdeki insanlarda bu motor alınır mı vs gibi laflar ettiler bana ama bu devirde yakıttan başka bir şeye bakmamak mümkün değil konfor olarak bana rahat geliyor ama su soğutmalı olsaydı 10 numara olurdu die düşünüyorum marmaris-yatağan gezim toplamda 210 km yol yaptım yaktığım benzin 21.50 TL

ozanguneri ve plectrum bunu beğendiler.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Scooter olmasına nazaran güzel bir scooter hem az yakıyor hemde birazda olsa hızlı gidiyor

Motosikleti
    2012 HONDA CBR 125rr
    Motoru Geçen 2 hafta önce sıfır olarak aldım gerçekten küçük scooter bazında kendine has bir konforu ve sürüş zevki var. Ben bu scooterin farlarını çözemedim yanlız süreklimi yanıyor bu farlar yoksa bi yerden kapanıyorda benmi bulamadım acaba

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Farların on-off anahtarı yok.Motoru çalıştırınca farlarda otomatik olarak yanıyor.

Motosikleti
    2012 HONDA CBR 125rr
    Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farların on-off anahtarı yok.Motoru çalıştırınca farlarda otomatik olarak yanıyor.
    Çok saçma olmuş bende aldığı yere gidip sorucaktım nerden kapanıyor diye gece gündüz farmı yanar yahu
    Bu arada buda benim motor arkadaşlar
    [B][I][COLOR="#696969"]ATOM KARINCA[/COLOR][/I][/B]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Kullanmış olduğum bir motosiklet. Arıza veren bir yanı yok. Tekerlekler çok küçük, çabuk kaymasına sebep oluyor. Motor hacmine göre ve enjeksiyonlu oluşuna rağmen gayet tatmin edici. 60km/s hızdan sonra motorda devir artışı ve biraz daha atiklik beliriyor. Nerden anladın devir saati yok derseniz sesinden ve gidişinden belli ediyor
    Son hız olarak biraz düşük kalıyor. Rüzgar çok etkiliyor yandan estiğinden çizgisini çabuk kaybediyor ve son hız azalıyor. Kullanıcısına çapına göre güzel motosiklet. Alana hayırlı uğurlu olsun. Düzenli bakım yapılıp hor kullanılmadığı sürece sorunsuz olarak yıllarca kullanılabilecek kalitede.

@Tanselyazici; Gece farların açık olsa bile görmeyen bakarkörler var.....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler