Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Honda Spacy 110 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Arkadaslarla bizde karar kıldık 4 tane spacy alıyoruz, arkadaslae cok yakiyo diye saçma şeyler duydum varmıdır bilgisi olanlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Spacy başlangıç için harika bir motor

Bu motosikletten vazgeçmeyi düşünenler:

Bir bakın da anılarınız canlansın.

S anarmisin onsuz olur
    P ark etsen bile seni bulur
    A rıza vermez itin kulun olur
    C andir canadir sevgilin olur
    Y avaş gitmeye alışık basarsanda kudurur

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Beyler kendi kayışı 70-80 lira gittim Bando kayış aldım 35 Liraya
    İçinden çıkan kayışı da Bando üretiyor boşuna 70-80 lira ödemeyin bence

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Henüz 150 km deyim çok sağlıklı bir yorum yapamam ancak genel olarak çok memnunum pire gibi. 1000 km bakımında ne yapıyorlar kaç tl ücreti olr merak ediyorum. Bir de eğer periyodik bakımına gitmezsek motor garantiden çıkıyor mu?

Motosikleti
    Honda Spacy
    Alıntı apeks64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Henüz 150 km deyim çok sağlıklı bir yorum yapamam ancak genel olarak çok memnunum pire gibi. 1000 km bakımında ne yapıyorlar kaç tl ücreti olr merak ediyorum. Bir de eğer periyodik bakımına gitmezsek motor garantiden çıkıyor mu?
    1000 bakımında sadece yağ değişiyo 50 liradan fazla tutmaması lazım
    Garanti kapsamı boyunca servisine götürürseniz (2 yıl boyunca) garantiden çıkmaz, farını falan başka yerlerdrn değiştirirseniz sadece farı garanti dışı kalıyo. Genel olarak Spacy işletmesi ucuz bi motor çok da fazla bakım masrafı çıkmaz

Teşekkür ederim kardeşim cevabın için.
    Sele kısmı için kılıf diktirmek istiyorum, hem daha rahat olması için hem de orijinal kılıfını koruması için nasıl bir malzeme önerirsiniz. Bir de motoru koyacak yerim yok kışın dışarıda bırakacağım, koruma kılıfı arıyorum internette genel de tek bir markanın kılıfı var alan var mı tavsiye ediyor musunuz?

Motosikleti
    Honda Spacy
    Teşekkür ederim kardeşim cevabın için.
    Sele kısmı için kılıf diktirmek istiyorum, hem daha rahat olması için hem de orijinal kılıfını koruması için nasıl bir malzeme önerirsiniz. Bir de motoru koyacak yerim yok kışın dışarıda bırakacağım, koruma kılıfı arıyorum internette genel de tek bir markanın kılıfı var alan var mı tavsiye ediyor musunuz?
    Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama İstanbul veya İzmir'de iseniz branda konusunda seçenek çok
    Branda: http://www.motomaxonlineshop.com/branda-pmk161
    Koltuk kılıfı olarak da şöyle bi ürün var http://www.ozenmotor.com.tr/ProductD...ilifi/396/7687
    Yok ben illa yaptırıcam diyosanız da parlak deri gibi kaygan olan birşey yaptırmamanızı tavsiye ederim, altının da hiç kaygan olmayayn bir tekstilden olmasına dikkat etmeyi unutmayın

Alıntı Berkec. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama İstanbul veya İzmir'de iseniz branda konusunda seçenek çok
    Branda: http://www.motomaxonlineshop.com/branda-pmk161
    Koltuk kılıfı olarak da şöyle bi ürün var http://www.ozenmotor.com.tr/ProductD...ilifi/396/7687
    Yok ben illa yaptırıcam diyosanız da parlak deri gibi kaygan olan birşey yaptırmamanızı tavsiye ederim, altının da hiç kaygan olmayayn bir tekstilden olmasına dikkat etmeyi unutmayın
    İzmirde kılıf için nerelere bakabilirim biliyorsanız yazabilir misiniz? Sele kılıfı için verdiğiniz linkteki ürün sadece koruma amaçlı mı yoksa oturup sürüş için de uygun mudur? Son olarak link verdiğiniz kılıfların motosikletime uygun olanı nasıl belirleyeceğim. Teşekkürler.

Arkadaslar benim motorum 12750 km de ama hala ilk gunku gibi calisiyor serefsiz.Bu japonlar şeytan gibi yaw

İMAJ MOTOR SPACY 110 BAKIM KAMPANYASI
    YAĞ
    HAVA FİLTRESİ
    BUJİ
    KAYIŞ
    ÖN FREN BALATASI
    ARKA FREN BALATASI
    ARKA FREN TELİ
    GAZ TELİ
    İŞÇİLİK DAHİL
    130 LİRA

arkadaşlar honda spacy 110 da 2011 2012 2013 modelleri arasında fark varmı hangi yıl olan almalıyım.bu arada kocaelinde oturuyorum gölcük izmit yolu için nasıldır tehlikelimidir.motor ehliyetim var fakat tecrübem yok.Aktif olarak 8 yıldır araba kullanıyorum

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler