Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Spacy 110 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yav arkadaş anlamıyorum.. ya motosiklet 110 cc millet gelmiş yok şu kadar hız yapamadım, yok arkadaşın motosikleti şu kadar hız yapıyor.. Bir bunlardan bir de ybr gibi motosikleti hızlandırmak için modifiye yapanlardan bıktım yahu aldığın makine şehir içi hız kurallarına göre seni bir yerden bir yere götürecek bir araç eni belli, boyu belli daha ne hız yapmaya çalışıyorsunuz? Anlamadım gitti
    muvodo ve escossie bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondActiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125 2010 - kymco agility 125
    Alıntı Turhan1835 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 ay boyunca spacy kullandım fakat 100 den yukarı çıkamadım kesici yüzünden kesiciyi açtırayım dedim yakıt çok olur diye ondan da uzak durdum siz hem diyosunuz 20 lira ile 170 km eyvallah ama 120 km hızı nasıl yapıyorsun akıl sır erdiremedim bi foto atar mısın ? 120 ile giderken acaba ?
    resimi yüklüyorum kardeşim şimdi
    [IMG][/IMG]

ben burda kimseyi kandırmaya niyetim yok kesici muhabbetini bende biliyorum fabrika çıkıs 90 sondur ama bu daha geçmiyo anlamına gelmez alın ispatı !

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    ben 110 yapıyorum ama rampa aşağı. Yinede kesiciye giriyor.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    kesiciyi açtırırsanız 120 rahatlıkla yaparsın

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    yorumu dikkatli okuduysan fotoyu yayınlamadan önce düşünürdün ((((22 ay boyunca spacy kullandım fakat 100 den yukarı çıkamadım kesici yüzünden kesiciyi açtırayım dedim yakıt çok olur diye ondan da uzak durdum siz hem diyosunuz 20 lira ile 170 km eyvallah ama 120 km hızı nasıl yapıyorsun akıl sır erdiremedim bi foto atar mısın ? 120 ile giderken acaba ?)))) kesiciyi açtırmadım ben yakıt çok olur diye uzak durdum diyorum gerçi siz kurye motoru olduğu için pek yakıt önemli değil onun için 120 ile gitmeniz normal

Motosikleti
    ben 115 görmüştüm siz arkadaşlar resim istediniz diye tekrar yüklendim 119 yaptım yani rekorumu geçtim sayenizde

peki arkadaşlar sizce fizy 125 mi yoksa spacy 110 mu bugün bayiye gidicem almaya lütfen mantıklı cevaplarla yardımcı olun.. teşekkürler şimdiden..

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    spacy 110 u Marmaris in tepelerinde iki gün kullandım 230 km yol yaptım,ful doldurduğum benzini bitiremedim.Kiraladığım kişi 300 km gidenler varmış dedi. (deposu da 6 litr yanılmıyosam) Çok rahat pratik sessiz bi scooter.Ankara ya gelince almaya karar verdim fakat bayideki yetkili pcx i övdü durdu.İyi dedik pcx aldık, almaz olaydım 3000 km sonra sattım spacy 110 alsam hala duruyodu,niye mi? Orta bölümü düz, rüzgarda pcx de olduğu gibi yelkenli gibi savrulmuyodu.Yokuş aşşa ya da yukarı durup, iki eli bırakıp telle görüşebiliyodun, el freni var,göklere çıkarılan pcx de yok.orta bölümü düz olduğu için beş altı torba kancaya takabiliyosun,pcx de yok.Ortada kilitli torpido gözü var gayetde yeterli, nerdeyse bi torba bile alıyo,pcx de kilitsiz bi göz var cüzdanımla tel im sığmıyodu bile ayrıca kilitli değil.pcx i almadan önce servisindeki ustaya sordumhangisinden alıyım diye usta spacy 110 dedi neden dedim.Pizzacılar,motoru bi türlü bozamıyolar dedi, o kadar düşüp kalkıyolar çok dayanıklı olduğunu söylemişti. pcx in amörtisörleri sert,kasislerde çok rahatsız edici.Fakat spacy 110 çok çok rahattı.Kullanırken en ufak bi rahatsızlık hissetmedim.Daelim s3 advance 250 aldım, fakat hala aklım spacy 110 un çok kolay ve basit kullanım kolaylığı ve pratikliğinde.Spacy 110 u anlatmak adına yazmış olduk.
    Mikuni ve sweetblood bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda PCX
    spacy 110 almayı düşünüyorum
    bakım maliyetleri hakkında bilgi verebilir misiniz? yedek parça fiyatları falan?

Motosikleti
    Honda PCX
    yok mu spacy kullanan parça fiyatları bilen bana akıl verecek biri?

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Hava filtresi ,yağ ,buji ve balata değişimi dışında kaza yapmadıkça ihtiyacın olmaz.Yag 25 tl hava filtresi 17 tl buji 12 tl parça fiyatlarını internette görebilirsin çok pahalı değil

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava filtresi ,yağ ,buji ve balata değişimi dışında kaza yapmadıkça ihtiyacın olmaz.Yag 25 tl hava filtresi 17 tl buji 12 tl parça fiyatlarını internette görebilirsin çok pahalı değil
    bunlar kaçar kmlik periyotlarla değişiyor peki bilginiz var mı?
    her yağ değişiminde buji hava filtresi değişmiyodur heralde

Motosikleti
    Servis aralıkları 1000-4000-8000-12000 km dir.her bakımda buji ve filtre değişmez.Benim bildiğim her 8 binde buji ve filtre değişiyor.Onun dışında kayış ve tahrik bilyeleri 12 binde değişmesi tavsiye ediliyor

Motosikleti
    2000 de bi götürüyoruz genelde bakımda servisim öyle söyledi en son 46000 bakımı yaptırdım suana kadar hiç sorun çıkartmadı paket servisi yapıyorum günde 12 saat çalısıyor ve en ağır şekillerde istanbul trafiğinde kullanıyorum yeri geliyo merdivenden bile iniyorum honda kalitesini göstermiş gerçekten fizy yanından geçemez bu motorun

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı hondActiva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 de bi götürüyoruz genelde bakımda servisim öyle söyledi en son 46000 bakımı yaptırdım suana kadar hiç sorun çıkartmadı paket servisi yapıyorum günde 12 saat çalısıyor ve en ağır şekillerde istanbul trafiğinde kullanıyorum yeri geliyo merdivenden bile iniyorum honda kalitesini göstermiş gerçekten fizy yanından geçemez bu motorun
    peki 2000kmde bakım maliyeti nedir? birde motorun ortalama yakıt tüketimi nedir?

Motosikleti
    Alıntı mustafa0616 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 2000kmde bakım maliyeti nedir? birde motorun ortalama yakıt tüketimi nedir?
    sadece yağ değişimi serviste 35 tl.yakıtını kuryelere sorduğumda 100km/2.5-2.9 lt. ortalaması var diyolar.kullanan arkadaşlar sana kesin yakıt tüketimini verir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:22 ----------

Alıntı hondActiva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    46000km de kaç kez kayışın değişti acaba ve hiç kayış koptumu.ha birde debriyaj balatan orjinal mi değişti mi?

Motosikleti
    [/COLOR]

46000km de kaç kez kayışın değişti acaba ve hiç kayış koptumu.ha birde debriyaj balatan orjinal mi değişti mi?[/QUOTE]

kayış kopması hiç yaşamadım oda bakımlarının tam zamanında yapıldığı için 4 kez tahrik kayışı değişti diye hatırlıyorum durumuna göre 8000-10000 arası kmde değişiyor. Debliyaj balatam orjınaliyle değişti yalnız fiyatını hatırlamıyorum tam olarak.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    Can güvenliğin için farlar devamlı yanıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı Tanselyazici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok saçma olmuş bende aldığı yere gidip sorucaktım nerden kapanıyor diye gece gündüz farmı yanar yahu
    Bu arada buda benim motor arkadaşlar http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...04547226_n.jpg
    can güvenliğin için farlar devamlı yanıyo

Motosikleti
    HondActiva@Teşekkürler.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Nerdesiniz spacycilerrrr
    escossie bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler