Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Yanıt için teşekkürler Olcay Bey..
    Olcay Avşar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Sıfır km 2019 nc750x manuel için 50 bin TL fiyat aldım Sizce nasıl fiyat, bana uygun gibi geldi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Liste 59.400 TL, kampanyalı fiyat 56.500 TL yazıyor. Sanırım bayi hiç kar etmeden verecek, iyi fiyat.

Kullandığım 750 S'in eski sahibi, İstanbul'un büyük bayilerinden olan bir bayiden 48.000 TL'ye almıştı. Bugün liste fiyatlarına baktığımızda 50.000 iyi bir rakam.

Motosikleti
    Xmax 300
    Bayinin dediğine göre ay sonuna kadar Honda kampanya yapmış stokları eritme amaçlı. Bana da fiyat çok uygun geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alsam zarar etmem gibime geliyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çok uygun fiyat niyet varsa kaçırmayın, USD 8800'e denk geliyor. ABD fiyatıyla aynı...

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Yakın zamanda 750X DCT için fiyat alan var mı? Sahibinden'de 2018'ler 55.000'e listeleniyor gibi duruyor.

Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda 750X DCT için fiyat alan var mı? Sahibinden'de 2018'ler 55.000'e listeleniyor gibi duruyor.
    Kardeşim yukarıda yazdım ya. 2019ları 50 bine veriyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Dct ler de 55 bin ama 2019 model

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı MODALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.Otomatik zincir yağlama ile ilgili bi mail tlf vs varsa paylaşır mısınız lütfen?
    Bu arada dün trexxes 45 lt top case taktırdım.Çantanın içinde 130 km yi geçmeyin yazıyo Sürat delisi değilim zaten haddime de değil ama yine de bi yorum yaparsanız sevinirim.
    Tabii ki çanta aerodinamiği bozar dengesizlij yapabilir ama o kadar farkeder mi merak ettim.
    Kazasız sürüşler dilerim.
    Modalı telefonum 5356166558 ayrıca Facebook ta atpzinciryaglama olarak ta bakabilirsiniz

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayinin dediğine göre ay sonuna kadar Honda kampanya yapmış stokları eritme amaçlı. Bana da fiyat çok uygun geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alsam zarar etmem gibime geliyor.
    Butçe varsa hiç kaçırmayın.

Otomobil ayarinda iki teker.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    arkadaşlar dct şanzımanın D modunda vites çok çabuk atıyor. Mesela 60 la gideken 6. vitese takıyor. Bu sürat ve bu viteste iken viraj dönmek sıkıntı oluşturur mu cünkü motor boguluyor gibi ses çıkartıyor sanki zor gidiyor gibi. düşük devir kullanımı motora zarar verir mi peki bu de ikinci sorum

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dct şanzımanın D modunda vites çok çabuk atıyor. Mesela 60 la gideken 6. vitese takıyor. Bu sürat ve bu viteste iken viraj dönmek sıkıntı oluşturur mu cünkü motor boguluyor gibi ses çıkartıyor sanki zor gidiyor gibi. düşük devir kullanımı motora zarar verir mi peki bu de ikinci sorum
    Çok seri kullanmam gerekmediği her zaman( yada artcili ve yokuş aşağı virajlar) dışında 94 bin kmeski motorla +28 bin km dir yeni motorla hep D modunda kullanırım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım
    Ogretmen bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    2013 Nc700x var üstünde orjinal camı var tur camı takmayı düşünüyorum sizce 48 cm mi yoksa 58 cm taksam karar veremedim
    Fazla uzun olsun istemiyorum aynı zamanda rüzgarı da iyi engelesin istiyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    48 cm yeter gibi, 58 çok uzun eğer çok sağlam kalın polikarbonat değilse tavsiye etmem... Her türlü ince pleksiglas malzemeden kaçının, hem UV dayanımları az hem de çok sallanabiliyorlar.

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modalı telefonum 5356166558 ayrıca Facebook ta atpzinciryaglama olarak ta bakabilirsiniz
    Teşekkürler . Telefonunuzu kaydediyorum.Arıycam sizi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yukarıda yazdım ya. 2019ları 50 bine veriyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Dct ler de 55 bin ama 2019 model
    2019 NC 750 X DCT yi ay başında 53.000 e aldım.54.500 den aşağı bulamamıştım.Esengülden aldım.Şu an bu fiyata zor sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Trexxes 45 lt top case sipariş vermiştim.Geçenlerde montajını yaptırdım ama asfaltta giderken bile ses yapıyo.Resmen ötüyo sanki vidaları tam sıkılmamış gibi metal sesi.Kontrol ettim ama tüm vidaları sıkı.Gevşek yok.Trexxesin sahibini aradım "öyle bişey olmaması lazım . Daha önce hiç olmadı" diyo.Montajı yapan "orjinal demir olmazsa bu ses normal"diyo.
    Bu konuda fikri olan var mı ?

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Arkadaşlar nc 750 x dct ile ilk uzun yol diye adlandırabileceğim istanbul-kocaeli mesafesi yaptım. 120 km gibi bir mesafe gidiş. Ama benim sırtım belim boynum agrıdı . Konfor sele olmasına rağmen bu kadar beklemiyordum ben daha rahat ederim diyordum uzun yolda. Yani bi ara xmax den bile daha rahatsız diye düşündüm. Sizin içinde böyle mi yoksa benim oturuş pozisyonum vs ile mi alakalı ?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Gidon yükseltme şart, yoksa hemen takın. Tur tipi ön cam da şart, bu iki aksesuar da yerli üretim var.

Sele ile alakası yok saydıklarınızın, sele popoda konforsuzluk yapar.

Kendinizi kasmış, gidona sıkı sıkı tutulmuş olabilirsiniz. 120 km hiç bir şey değil, çok daha uzun yollar yapıyor insanlar.
    Ogretmen bunu beğendi.

MODALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 - HONDA NC750 X DCT
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon yükseltme şart, yoksa hemen takın. Tur tipi ön cam da şart, bu iki aksesuar da yerli üretim var.

Sele ile alakası yok saydıklarınızın, sele popoda konforsuzluk yapar.

Kendinizi kasmış, gidona sıkı sıkı tutulmuş olabilirsiniz. 120 km hiç bir şey değil, çok daha uzun yollar yapıyor insanlar.
    Ben boluya gidip geldim rodaj için .Yaklaşık 480 km yol yaptım sadece rüzgardan dolayı biraz sersemlik oldu bide seleden çok rahatsız oldum.Internetten file aldım onu taktım.Şimdilik sele çok rahatladı ama uzun yolda denemedim .Bu hafta sonu Sapanca ya gitme durumumuz var gidersek yazarım sonucu.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    ********** var yerli ürün ondan almayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    48 cm yeter gibi, 58 çok uzun eğer çok sağlam kalın polikarbonat değilse tavsiye etmem... Her türlü ince pleksiglas malzemeden kaçının, hem UV dayanımları az hem de çok sallanabiliyorlar.
    gp kompozit var oradan almayı düşünüyorum yerli üretim

Ustalara bir sorum olacak:

Ön freni sıktığımda manetin dış ucu gidona temas ediyor. Frenlemede sorun yok. Çok zorlarsam gidona değiyor.
    Hidrolik sıvısını değiştirdim. Manet mesafesi değişmedi. Ayar vidası en uzak olan 1'de.

Manetin ayarlanabileceği başka bir yer var mı? nasıl biraz daha ileri alabilirim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler