Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ilanı da koyayım, ihtiyacı olan varsa görüşebiliriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0417775/detay/
    Motoru bugün sattım. Aksesuarlar para etmiyor diyenlere itibar etmemek lazım. Kıymetini bilen biri için fazlasıyla değerli oluyor bunlar. Benim motor 21.000 km.de olmasına rağmen bugün resmen kapışıldı, 3 ayrı alıcı kaparo vermek için birbiriyle yarıştı. İyi mal her zaman para ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Motoru bugün sattım. Aksesuarlar para etmiyor diyenlere itibar etmemek lazım. Kıymetini bilen biri için fazlasıyla değerli oluyor bunlar. Benim motor 21.000 km.de olmasına rağmen bugün resmen kapışıldı, 3 ayrı alıcı kaparo vermek için birbiriyle yarıştı. İyi mal her zaman para ediyor.
    Hayırlı olsun.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Hayırlı olsun 2 ay sonra üzerine % 20 koysan aynı motoru alamazsın. Başka alacaksan acele et bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı Murat Ustaoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Aydin abi, Ahmet abi guzel yer. Hatta alternatif olarak biz İznik'te biten baska bir guzergahi degerlendirmistik. Havalar duzelsin aglayan cinarin altinda bir cay icelim.
    Gidecez inşallah su gribi atlatayim baslayacam binmeye žaten[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------
    Murat Ustaoğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun 2 ay sonra üzerine % 20 koysan aynı motoru alamazsın. Başka alacaksan acele et bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Gidecez inşallah su gribi atlatayim baslayacam binmeye žaten[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------
    Teşekkür ederim abi. Katara yerleşiyorum, o yüzden sattım motoru zaten. Motorun parasıyla orada bi BMW X5 alabiliyorum Sizlere de burada sabırlar diliyorum, fiyat/döviz vs hareketleri karşısında.
    _oXXo_ ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Teşekkür ederim abi. Katara yerleşiyorum, o yüzden sattım motoru zaten. Motorun parasıyla orada bi BMW X5 alabiliyorum Sizlere de burada sabırlar diliyorum, fiyat/döviz vs hareketleri karşısında.
    Senin için hayırlı olsun. İnşallah yeni düzeninde mutlu olursun
    schumacher__ bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    her türlü giderim sizinle . gerçi gelmeye de bilirim katılım durumuna göre .
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü giderimiz var
    _oXXo_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Oooooo beyefendi şartlı destek var heeee. O zaman şartlı davette olabilir yani 🙂🙂🙂🙂
    _oXXo_ ve Murat Ustaoğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooooo beyefendi şartlı destek var heeee. O zaman şartlı davette olabilir yani ��������
    senle her yere giderim abim. kalabalık olmasınyeter :D
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    senle her yere giderim abim. kalabalık olmasınyeter :D
    Kaç kişi kalabalık sayılıyor ?

Etkinlik düzenlenirse ben de katılırım.
    18 Martta Çanakkale Şehitlerini anma programı var, bir bakın derim.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yerine göre 3 kişi bile kalabalıktır. yerine göre 100 kişi bile azdır.
    antilop_skul ve Murat Ustaoğlu bunu beğendiler.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hava durumu iyi olursa benim aklımda. Benim aklımda olursa Barbaros beyinde aklında demektir 🙂🙂🙂🙂🙂

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

yerine göre 3 kişi bile kalabalıktır. yerine göre 100 kişi bile azdır.
    Tek başıma az seninle kalabalik
    antilop_skul, Murat Ustaoğlu ve _oXXo_ bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar,
    Konu oldukça kapsamlı olmuş bütün yorumları okuyamadım.. o yüzden kusura bakmayın tekrar olabilir... regal raptor daytona 250cc lik motorumu sattım ve crusier motordan mutlak dönüşe enduroya geçiş planlıyorum ) aklımda versys 650 vardı fakat 2017 yılına kawasaki sanki diğer herşeyden fazla pahalandı gibi bende maksimum 26-27 bin olacak şekilde öncelikli nc750x düşünüyorum.. sizce doğru yolda mıyım? Ve önerilerinizi merak ediyorum.. teşekkür ederim şimdiden...

Motosikleti
    Alıntı Yoshy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Konu oldukça kapsamlı olmuş bütün yorumları okuyamadım.. o yüzden kusura bakmayın tekrar olabilir... regal raptor daytona 250cc lik motorumu sattım ve crusier motordan mutlak dönüşe enduroya geçiş planlıyorum ) aklımda versys 650 vardı fakat 2017 yılına kawasaki sanki diğer herşeyden fazla pahalandı gibi bende maksimum 26-27 bin olacak şekilde öncelikli nc750x düşünüyorum.. sizce doğru yolda mıyım? Ve önerilerinizi merak ediyorum.. teşekkür ederim şimdiden...
    Daha önce söylemişlerdir. NC serisini başka motorlarla kıyaslama 6500 devirde biten başka motor yok. Sürat, aşırı konfor,arazi performansı bekliyorsanız hayal kırıklığı olur

Ama bence yakıt,ön bagaj,servis ve parça bulma avantajı aksesuar diğerlerine göre gittikçe ucuzlaması .....Vs avantajları

Beklentilerini karsilarsa gerisi hikâye al gitsin pişman olmazsin
    Arenli ve Murat Ustaoğlu bunu beğendiler.

Teşekkür ederim abi cevap için... ne sürat nede arazi performansı bekliyorum sadece bu yaz uzun yol gibi planlarım var... o da taş çatlasa günde 400 km falan olur bu yüzden kendimden çok artçı konforuna bakıyorum. Yani bu fiyatlarda artçısı çok konforlu olmasın ama rahatsız edicide olmasın aslında onu merak ediyorum birde.. Araştırdıkça çok insan görüyorum artçıyla gezen o cesaret veriyor biraz..

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Merhaba arkadaşlar,
    Doğru yol mu bilemem ama buradaki hemen herkes NC kullanıyor.
    NC hiçbir şeyin çok olanı değil.
    Örnek : Çok hızlı, çok yavaş, çok pahalı, çok ucuz, çok yakışıklı, çok çirkin...
    Dolayısı ile hemen herşey yapılabilen ideal bir motor.
    Bence NC şu an rakipsiz.
    Arenli, Murat Ustaoğlu, Yoshy35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    NC 700 X
    Yoshy35 Daytonadan buna geçmeyi planlıyorsan sürati ve konforu seni tatmin edecektir. Bende chopperden bu motora geçtim. Chopper fiyatları uçunca mecburi oldu biraz. Fakat çok memnunum. 2012-2013 modelleri nerdeyse 2000 model chopperlerle aynı.
    Murat Ustaoğlu ve Yoshy35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Teşekkür ederim abi cevap için... ne sürat nede arazi performansı bekliyorum sadece bu yaz uzun yol gibi planlarım var... o da taş çatlasa günde 400 km falan olur bu yüzden kendimden çok artçı konforuna bakıyorum. Yani bu fiyatlarda artçısı çok konforlu olmasın ama rahatsız edicide olmasın aslında onu merak ediyorum birde.. Araştırdıkça çok insan görüyorum artçıyla gezen o cesaret veriyor biraz..
    Artçı için çok rahatsız diyende var iyi diyende. Olsa bile çaresi var alırsın eczaneden ortopedik minder 1000 km yol gitsende gık demez.

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Yoshy35, uçlarda yaşamayan insanlari tatmin eden cok fazla ozelligi olan bir motor. Daha once bu sayfada cokca yazilmistir, pek cok ozelligi mutlu etmeye yetiyor. Adamlar ekonimisiyle ve ondeki bagajiyla -ki icine iki disk kilidi, bir adet branda, alt ust yagmurluk, lastik tamir seti, kucuk takim cantasi, oglanin sisme botu, hanimin makyaj seti rahatlikla sigiyor- yeni konsept yarattiklarini iddia ediyor, new concept, nc adi da buradan geliyor. Son ikisi saka bu arada
    Sele ya da artci konforuysa tamamen toto meselesi, ben bugune kadar bir rahatsizligini acikcasi hissetmedim. Artci olarak birkac kez aldigim arkadaslar da rahatsiz etmedigini soyledi. Denemek gerek. Bu hacimde olup bu kadar az yakan bir motor yok. Buyuk bir cbf150 aslinda bu. Kullabim klavuzunun ilk sayfasinda asfalt icin uretildigi yaziyor. Farkli kosullarda kullanmaya calisip orasini kirdim, burasini patlattim diyenlere itibar etmeyin.
    _oXXo_, Yoshy35, Arenli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler