Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih çadır madır vs için yan çanta demiri yerine waytake'e bi demir yaptırmıştın, sendin di mi?
    Aynen Olcay fakat şuan üreteceğini pek sanmıyorum
    Çünkü elinde OLMASINA rağmen bi el atamadı malum işler yoğun
    Fakat ni görüşmekte fayda olabilir
    mehmetenis bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    İlk defa gördüğüm için paylaşmak istedim..Dün kartal da benzin alırken 2005 model KLE 500 geldi.. Ve arka çantasını açıp lpg koydurdu.. Bildigin gazlı motor yapmış adam... Nerede yaptırdığını sorunca Bursa sanayide yaptırmış.. Bizim motorlara da uygulanır mı ya acaba?? diye de düşünmedim değil hani.. [/FONT][/SIZE]
    mehmetenis bunu beğendi.
    Malesef hayat kısa!!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Nc zaten 250 cc den az yakan bi motosiklet yani böyle bi olay macera dan başka birşey olmaz
    Düşünsene kaza yaptın kurtulacaksın ama tüp gümledi öldün gittin
    Yani 100 km 3 lira Kâr edecem diye bu kadar büyük risk almam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Arkadaşlar anes te takım PR 4 lastik Takım'ı 1110 tl montaj dahil
    Taksitli fiyat
    Düşünenler kaçırmasın
    Yani başka yerden alsan bu fiyatı geçer ve taksit olayı da olmaz
    aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

Az once bayiide yeni kasayi gordum ama ön far led degil gibi geldi.. garip.
    mehmetenis bunu beğendi.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    waytake'den karter koruma topluca alma olayı olmuyor sanırım.
    En azından hala 25o TL'ye alma şansımız olur mu?

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (1) İnsanlar cahil olunca her şey mümkün.
    (2) Sitede herkesin bildiği bir psikopat var, o motor istemiyorum diye tüm komşuları ziyaret etmiş. Komşu dediğim yaratıklar, tabi ya neden motor olsun motor istemiyoruz elbette demiştler.
    (3) Motorum nedeniyle defalarca çeşitli tehditler yaşadım bu nedenle. En son iki it kapıma dayanıp, deli gibi zilimi çalarak beni dışarı gelmem konusunda tehdit etti. Motorumla şu ana kadar çeşitli şekillerde oynadığını söyleyen ve motoruma zarar vereceği tehditine kulak asmadım. Defolun gidine getirdim. ( Bu çarşamba günü oldu sanırım)
    (4) Perşembe, Cuma ve Ctesi 3 ayrı Honda da üç ayrı servisle, parçalar vs taktırdım, kontroller yapıldı. Ve hep dışarıya kapalı sitenin, bizim binanın kapısının önünde durdu.
    (5) 6 gün sonra Salı sabahı, motoru alıp uzun yola çıktım. İstanbul - Kuşadası, otelin kimsenin yaklaşamayacağı yerinde durdu. Sonra Kuşadası - Bodrum, gene akrabamın villasının kimsenin dokunamayacağı yerinde durdu. Bodrum - İzmir yaparken,125km saatle giderken sollama için gazı açtığımda tüm göstergeler kırmızı oldu. Ve tork / güç sıfıra indi. Motor İzmire çekildi, 1 ay parça bekleme ve tamirde kaldı.
    (6) Kısa özet, Bilirkişi ile görüştüm, motosikletin debriyajı ile oynanmış, o nedenle 1000-1500 km arasında sürekli zarar görüp, en sonunda sıyırırmış bu yapılan nedeniyle.

(7) Bu oynamayı yapabilecek, tehdit eden 3 it var sadece. Bu nedenle yönetici dahil insanlarla görüştüm, bana söyledikleri, neden araba almıyor muşum, motor istemiyorlarmış! Yani benim aracımla oynanmasını, öldürmeye teşebbüs edilmemi bu yaratıklar onaylıyorlar, motor aldığım için! Sürekli yalan ve çirkeflik dışında da bir şey yaptıkları yok.

Altını çiziyorum, aracımla oynanmış olmasını, neden motor alıyormuşum, motor istemiyorlarmış sebebi ile mazur ve normal gören tahmini 30 daire var bulunduğum binada!

Bu nedenle, benzeri kötü niyetli oynamaları fark etmemi sağlayacak şeyleri öğrenmeye hazırım, ama başka bir şey öğrenmek istemiyorum motosikletin mekaniği vs hakkında.
    Çok ilginç,Gerçekten çok ilginç.Abi Senin ne aldığın kimi ne ilgilendirir.Motor aldın diye mi bu işler oluyor çok garip,
    Sende şüphelendiğin kişilerin araçlarına gece geç saatlerde fren hidroliği dök aracın bütün boyası kalksın görsünler nasıl oluyormuş,
    ve lastiklerine küçük bir çakı ile yanaktan ufak delikler aç ama yanaktan,o anda inmez yola çıktıkları anda puff...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once bayiide yeni kasayi gordum ama ön far led degil gibi geldi.. garip.
    Yok LED Değil,LED li ile aralarında 1.000 avro fark varmış.Eski tip yani bizimkiler den.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waytake'den karter koruma topluca alma olayı olmuyor sanırım.
    En azından hala 25o TL'ye alma şansımız olur mu?
    Tek alımda 250TL fiyat verdi, ama 10 ve üzeri alımlarda 200TL yapabileceğini söyledi,
    Bu yüzden Karter koruma isteyenler var ise listeyi hazırlayabiliriz.

1-Mehmet Enis ÜSTÜNDAĞ
    2-Mehmet Ziya ÇETİNER
    3-Dr.MZÇ
    4-
    5-
    6-
    7-
    8-
    9-
    10-

Abi Bu listeye tam adını soyadını yaz.
    aydin-ist ve kagen00 bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Mehmet geniş: yav sen içinde nasıl bir canavar tasiyormussun böyle
    mehmetenis, aydin-ist ve _oXXo_ bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar Koruma Demirini Değiştirdim Facebook tan Erdem Sevinç Yılmaz nam-ı diğer MEY17 den koruma demirini aldım kendisine tekrardan teşekkür ediyorum,demirler elime ulaştıktan sonra hemen taktırdım gerçekten bloğu olsun ve yan grenajları olsun çok güzel koruyor ama aklımda yine de koruma topuzu var o işten vazgeçmedim,
    Bu arada sis farlarının bağlantılarını komple değiştirdim hepsini şaseden koruma demirin üzerine taşıdım yeniden elektrik bağlantılarını yaptım sonra parlak siyah sprey boya ile hepsini güzelce boyadım,
    Buyurun Resimler:

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet geniş: yav sen içinde nasıl bir canavar tasiyormussun böyle
    hahahahahaaaaa
    Arenli bunu beğendi.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    @ mehmetenis
    Dr.MZÇ=Mehmet Ziya ÇETİNER zaten yazmıştım

motorla düştüğüm zaman sağolsun motoru götürdüğüm usta bir koruma topuzu yaptı.
    tamamıyla kauçuktan koruma demirine takılı.
    Sağlam bir şey değil özellikle sağlam olmasını istemiyordum
    ilk düşmede darbeyi emecek gerekirse parçalanacak ama
    ilk yüksek enerjiyi emecek birşey oldu.
    daha test etmedim çok şükür ama böyle bir şey yapabilirsiniz.
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ mehmetenis
    Dr.MZÇ=Mehmet Ziya ÇETİNER zaten yazmıştım

motorla düştüğüm zaman sağolsun motoru götürdüğüm usta bir koruma topuzu yaptı.
    tamamıyla kauçuktan koruma demirine takılı.
    Sağlam bir şey değil özellikle sağlam olmasını istemiyordum
    ilk düşmede darbeyi emecek gerekirse parçalanacak ama
    ilk yüksek enerjiyi emecek birşey oldu.
    daha test etmedim çok şükür ama böyle bir şey yapabilirsiniz.
    fotoları bi yollasanız güzel olur.

ahmet abi mehmetle kapışacak olursam bu adamın içinden canavar çıkıyo diye hatırlat :D

mehmet fotolar nerde ??
    mehmetenis bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoları bi yollasanız güzel olur.

ahmet abi mehmetle kapışacak olursam bu adamın içinden canavar çıkıyo diye hatırlat :D

mehmet fotolar nerde ??
    .

Artık öğrendin ona göre davranışlarina dikkat et ben bile tirstim
    mehmetenis bunu beğendi.

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Koruma Demirini Değiştirdim Facebook tan Erdem Sevinç Yılmaz nam-ı diğer MEY17 den koruma demirini aldım kendisine tekrardan teşekkür ediyorum,demirler elime ulaştıktan sonra hemen taktırdım gerçekten bloğu olsun ve yan grenajları olsun çok güzel koruyor ama aklımda yine de koruma topuzu var o işten vazgeçmedim,
    Bu arada sis farlarının bağlantılarını komple değiştirdim hepsini şaseden koruma demirin üzerine taşıdım yeniden elektrik bağlantılarını yaptım sonra parlak siyah sprey boya ile hepsini güzelce boyadım,
    Buyurun Resimler:
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...353_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...906_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...232_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...254_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...301_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...421_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...928_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...936_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...911_Medium.jpg
    http://img506.yukle.tc/image.php?id=...822_Medium.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

hahahahahaaaaa
    Abi resimler gözükmüyor bende ne telefonda ne de bilgisayar da resimler açılmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Alıntı yapınca linkler çıktı gördüm şimdi allah kaza bela göstermesin abi alttaki sisler görüntüyü biraz bozmuş gibi abi
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750 X-DCT
    karter koruma için Deniz Durmaz (mart ayında ödeme olursa alabilirim)
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Şimdiye kadar hep IPONE 10.4 - (10W40) 4 Zamanlı Sentetik Motor Yağı kullandım. Şimdi NC için yağ değişimi de yapacağım bakımda, sizce nasıl olur? Başka bir yağ kullanan ve memnun olan var mı? Tavsiyelere açığım.
    mehmetenis bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar hep IPONE 10.4 - (10W40) 4 Zamanlı Sentetik Motor Yağı kullandım. Şimdi NC için yağ değişimi de yapacağım bakımda, sizce nasıl olur? Başka bir yağ kullanan ve memnun olan var mı? Tavsiyelere açığım.
    önceki mesajlarda biri castrol kullandığını ve vites karakterinin filan daha iyi olduğunu yazdı sanırım?
    mehmetenis bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    önceki mesajlarda biri castrol kullandığını ve vites karakterinin filan daha iyi olduğunu yazdı sanırım?
    Ben de Motul ve Castrol arasında kaldım aslında, sonuçta bu motor honda jazz motoru değil mi, eee ona da Castrol koyuyorlar demek ki ben castrolun motosiklet için olan yağını alsam gayet yeterli olur gibime geliyor. Özellikle vites geçişleri için en ideal hangisidir ama onu merak ediyorum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Motul ve Castrol arasında kaldım aslında, sonuçta bu motor honda jazz motoru değil mi, eee ona da Castrol koyuyorlar demek ki ben castrolun motosiklet için olan yağını alsam gayet yeterli olur gibime geliyor. Özellikle vites geçişleri için en ideal hangisidir ama onu merak ediyorum
    Lan yok öyle bir şey ne jazz motoru? ortadan ikiye kesip mi koymuşlar fabrikada ki fazla motorları
    mehmetenis ve lubof bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Lan yok öyle bir şey ne jazz motoru? ortadan ikiye kesip mi koymuşlar fabrikada ki fazla motorları
    aynen öyle :D ciddi ciddi 2ye bölmüşler. Speclerine bakınca her şey yarı yarıya :D Boşuna arabadan devşirme motor demiolar bunlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Bu arada Motul 7100 10w40 tam sentetik 4LT siparişimi verdim 130 (+20TL Bonus kullandım ) liraya geldi
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Arkadaşlar benim motorda Hepco Becker Explorer 45 Lt. alüminyum çanta var üzerinde aynı marka yolcu sırtlığı ve alt tablosuyla beraber yanında iç çantasınıda vericem. Çantadan memnunum fakat başka marka yan çanta takımı aldım. Takım olsun diye bunu satıp yan çantaların takımından almayı düşünüyorum. Çanta iyi durumda. Vuruğu kırığı yok bir iki yerinde zararsız plastik kısımlarının küçük çatlakları var. İsteyen olursa iletişime geçebiliriz.
    mehmetenis bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (1) İnsanlar cahil olunca her şey mümkün.
    (2) Sitede herkesin bildiği bir psikopat var, o motor istemiyorum diye tüm komşuları ziyaret etmiş. Komşu dediğim yaratıklar, tabi ya neden motor olsun motor istemiyoruz elbette demiştler.
    (3) Motorum nedeniyle defalarca çeşitli tehditler yaşadım bu nedenle. En son iki it kapıma dayanıp, deli gibi zilimi çalarak beni dışarı gelmem konusunda tehdit etti. Motorumla şu ana kadar çeşitli şekillerde oynadığını söyleyen ve motoruma zarar vereceği tehditine kulak asmadım. Defolun gidine getirdim. ( Bu çarşamba günü oldu sanırım)
    (4) Perşembe, Cuma ve Ctesi 3 ayrı Honda da üç ayrı servisle, parçalar vs taktırdım, kontroller yapıldı. Ve hep dışarıya kapalı sitenin, bizim binanın kapısının önünde durdu.
    (5) 6 gün sonra Salı sabahı, motoru alıp uzun yola çıktım. İstanbul - Kuşadası, otelin kimsenin yaklaşamayacağı yerinde durdu. Sonra Kuşadası - Bodrum, gene akrabamın villasının kimsenin dokunamayacağı yerinde durdu. Bodrum - İzmir yaparken,125km saatle giderken sollama için gazı açtığımda tüm göstergeler kırmızı oldu. Ve tork / güç sıfıra indi. Motor İzmire çekildi, 1 ay parça bekleme ve tamirde kaldı.
    (6) Kısa özet, Bilirkişi ile görüştüm, motosikletin debriyajı ile oynanmış, o nedenle 1000-1500 km arasında sürekli zarar görüp, en sonunda sıyırırmış bu yapılan nedeniyle.

(7) Bu oynamayı yapabilecek, tehdit eden 3 it var sadece. Bu nedenle yönetici dahil insanlarla görüştüm, bana söyledikleri, neden araba almıyor muşum, motor istemiyorlarmış! Yani benim aracımla oynanmasını, öldürmeye teşebbüs edilmemi bu yaratıklar onaylıyorlar, motor aldığım için! Sürekli yalan ve çirkeflik dışında da bir şey yaptıkları yok.

Altını çiziyorum, aracımla oynanmış olmasını, neden motor alıyormuşum, motor istemiyorlarmış sebebi ile mazur ve normal gören tahmini 30 daire var bulunduğum binada!

Bu nedenle, benzeri kötü niyetli oynamaları fark etmemi sağlayacak şeyleri öğrenmeye hazırım, ama başka bir şey öğrenmek istemiyorum motosikletin mekaniği vs hakkında.
    Bugüne kadar duyduğum en acayip şeylerden biri. Gerilim filmi gibi. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah sabır versin. Bence tez zamanda o manyakların olduğu siteden kurtulmanız nasip olsun.
    mehmetenis, _oXXo_ ve aydin-ist bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler