Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş görmüyor sa alarm istediği kadar orijinal olsun neye yarar...Abı bu nasıl bir apartmanmis harbi merak ettim yanı hepsimi manyak bunlarin.Seninle hepsimi uğraşıyor bu ne manyak lık böyle
    Motosikleti hareket ettirdiğinizde vs alarmlar devreye giriyor. Üstündeki ayarlarla oynanırken, bir yerlerini keserken biçerken sarsıntı yoksa alarmlar çalışmıyor.

Dedim ya bir tane temel ruh hastası, iki - üç ruh hastası yavrusu, geri kalan tüm kara cahil çok dindar yaratıkları korkutarak veya yalanları ile bu hale getiriyorlar. Yok efendim, cenazelerde namazlarda ben hiç varmıymışım vs... Eğer kalanlar zaten insan olsaydı, bu ruh hastalarına katılmazlardı. Bu ne demek, biz motosiklet istemiyoruz?! Sana ne? Üstelik sen motosiklet istemiyorsun, derken, senin bazı komşuların başka bir komşunun aracıyla oynayıp, resmen öldürecek konumu olusturken, onları destekleyecek kadar vicdansız, ahlaksızsan, neden Türkiye'de IŞİD'i müslümanların desteklediğini daha net anlayabiliyorum.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Mevcut şeklinde oynanabilecek yerlere beyaz yada uygun renk oje sürebilirsin. (her iki tarafına da) Misal arka lastik mili için somunun hem kenarına hemde şasi kısmına. Eğer somun çevrilirse baktığında anında anlarsın. İcabında bir asetonla da çıkar.
    _oXXo_ ve aydin-ist bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti hareket ettirdiğinizde vs alarmlar devreye giriyor. Üstündeki ayarlarla oynanırken, bir yerlerini keserken biçerken sarsıntı yoksa alarmlar çalışmıyor.

Dedim ya bir tane temel ruh hastası, iki - üç ruh hastası yavrusu, geri kalan tüm kara cahil çok dindar yaratıkları korkutarak veya yalanları ile bu hale getiriyorlar. Yok efendim, cenazelerde namazlarda ben hiç varmıymışım vs... Eğer kalanlar zaten insan olsaydı, bu ruh hastalarına katılmazlardı. Bu ne demek, biz motosiklet istemiyoruz?! Sana ne? Üstelik sen motosiklet istemiyorsun, derken, senin bazı komşuların başka bir komşunun aracıyla oynayıp, resmen öldürecek konumu olusturken, onları destekleyecek kadar vicdansız, ahlaksızsan, neden Türkiye'de IŞİD'i müslümanların desteklediğini daha net anlayabiliyorum.
    Abı burası yeri değil ama motorsiklet ile ilgili olan sorununu da ikide bir getirip("dindar,müslüman,cahil işidli müslüman" )kavramları ile suçlu tanımlamanın normal olmadığı kanısındayım. Sonuçta bu işin inançla bağlantısını nasıl kuruyorsun anlamadım. Sizin apartmanda hicmi düzgün adam yoktur. Neyse şimdi banada işid ci demeden kapatayim meseleyi
    aydin-ist ve Arenli bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Abı burası yeri değil ama motorsiklet ile ilgili olan sorununu da ikide bir getirip("dindar,müslüman,cahil işidli müslüman" )kavramları ile suçlu tanımlamanın normal olmadığı kanısındayım. Sonuçta bu işin inançla bağlantısını nasıl kuruyorsun anlamadım. Sizin apartmanda hicmi düzgün adam yoktur. Neyse şimdi banada işid ci demeden kapatayim meseleyi
    Estafurullah, sanki beni cenazelerde, namazlarda yoktu diye ve motor aldığım için yapılanları (tehdit, araçla oynama, ..) onaylıyorlar. Derdim bu. Yoksa her inanç kutsaldır, ve saygıyı hak eder. Onlar böyle dedikleri için konunun o şekilde altını çizmiştim. Yoksa hiç bir inanca sahip olana laf edecek konumda değilim, ister Müslüman, Hristyan, Yahudi, Budist, ve diğerleri, hepsi saygıyı hak eden inançlardır. Onlar böyle konunun altını kalın cizgilerle çizmemiş olmasalar, bende böyle bir şey yazmak ihtiyacında olmayacaktım.
    Arenli bunu beğendi.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Ne demişler cehalet her türlü kötülüğün anasıdır. Bizim binada yaşayan karacahil 'dindar' okul mezunu veya değil yaratıklar, ne yapsanız aynı olmaya devam edecekler...

Motorda Honda'nın kendi orjinal alarmı var. Disk kilidi var, sarsıntı olduğunda oda çalıyor. Ama motorun ayarları ile oynarken hiç birisi çalmıyor. Ben de artık, katillerin bulunduğu bir ortama motoru bırakıp kamera ile kaydedecek kadar delirmedim. Katillerden uzak, güvenli yerde tutuyorum motoru. Ve istisnasız tüm oradaki oturanlar için tam bir p.ç gibi davranıyorum herkese. Madem öyle istediniz alın tam size layık komşu modu yani.

Tek çare de bu.
    akrapoviç egzoz alıp gece 2-3 de gaza mı basıyorsunuz :D şahsen ben olsam öyle yapardım uyansın p.z.v.nkler
    aydin-ist bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Aydın abi gerçekten çok şaşırdım, öyle şey mi olur ya hu? Tanıdığım kadarı ile pamuk gibi de bir adamsın, ne diye didişiyorlar çok ilginç.

Peki motoru istememe sebepleri ne gerçekten çok merak ettim.

Ama debriyajın ayarıyle oynamışlar olayı bana mantıklı gelmedi, nihayetinde debriyaşın ayarını balata sıyıracak kadar sıksalar biner binmez anlarsın. Motorun kavrama noktası değişir, kalkışı değişir.
    Ahmet Turan Peker ve mehmetenis bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın abi gerçekten çok şaşırdım, öyle şey mi olur ya hu? Tanıdığım kadarı ile pamuk gibi de bir adamsın, ne diye didişiyorlar çok ilginç.

Peki motoru istememe sebepleri ne gerçekten çok merak ettim.

Ama debriyajın ayarıyle oynamışlar olayı bana mantıklı gelmedi, nihayetinde debriyaşın ayarını balata sıyıracak kadar sıksalar biner binmez anlarsın. Motorun kavrama noktası değişir, kalkışı değişir.

Bahsettiğin ayarı ben bilmiyordum. Eğer uzun yola çıkmamış olsaydım, İstanbuldan Kuşadasına kadar sürekli devam etmeseydim, şehir içinde kısa mesafelerde kullanırken belkide fark ederdim. Ben aldığım eğitimlerde kullanmayı öğrendim, motosiklet hakkında nasıl ayarları yapılacak diye bir eğitim almadım... Ancak şimdi fark etmeyi öğrendim, her kullanmaya başlarken test ediyorum. Problem ben değilim, problem bir psikopat, saldıracak yer arıyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bahsettiğin ayarı ben bilmiyordum. Eğer uzun yola çıkmamış olsaydım, İstanbuldan Kuşadasına kadar sürekli devam etmeseydim, şehir içinde kısa mesafelerde kullanırken belkide fark ederdim. Ben aldığım eğitimlerde kullanmayı öğrendim, motosiklet hakkında nasıl ayarları yapılacak diye bir eğitim almadım... Ancak şimdi fark etmeyi öğrendim, her kullanmaya başlarken test ediyorum. Problem ben değilim, problem bir psikopat, saldıracak yer arıyor.
    Abi demek ki sorun sadece motosiklet değil, ortada bir manyak var ve en güzeli bulaşmamak.

Beladan kaçmak bütün peygamberlerin sünnetidir, imkanın varsa başka yere taşın. Her gün problem yaşamaktan daha iyidir.
    Arenli, aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Honda NC 750 X-DCT
    çok geçmiş olsun,böyle manyaklarla aynı ülkede kıtada ya da gezegende olmak bile üzücü.
    aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben nc 750 x dct'yi alalı nerdeyse 6 ay oldu ancak yazabiliyorum, açıkçası motosiklet.net'e fazla girmiyorum eskisi gibi.Bundan önce FZ6, capanord, kymco xciting 500, inazuma kullandım.Özellikle dct seçtim çünkü sıkışık trafikte dur kalklarda debriyaja basmaktan elim ağrıdı . Hele 2010 yılında capanord ile bir kez şişli taksim trafiğine girdiğimde artık ağlamaklı hale gelmiştim(onun debriyajı ne sertti arkadaş). Neyse, honda Türkiye'ye dikkat etmenizi söylemek için yazıyorum,Kasım ayında tem'de emniyet şeridinde giderken hızım yaklaşık 8090 km civardında bir taşın üstünden geçtim ve motorun ön jantı dağıldı bildiğiniz dağıldı.allahtan hemen farkedip durdurdum motoru yoksa bir takla atardım sanırım. Honda türkiye bu durumu garantiye sokmadığı gibi 2800 lira gibi fahiş bir rakam çıkardı bana,facebooktaki nc kullanıcıları buna benzer bir durumda hondanın indirim yaptığını söyledi ben de aradım facebook sayfalarına yazdım tweet attım sonunda 900 TL indirim yaptılar.
    Ama 1900 TL'de çok fahiş benim kızgınlığım halen geçmiş değil yapılan bir ayıp ve terbiyesizlik honda tükiye'ye zerre kadar güvenemem artık.Neymiş bazı mallar direk Japonya veya Çin'den gelirken bazıları hollanda üzerinden geliyormuş onlara ek vergi biniyormuş falan.O zaman siz bakkalsınız, anca bakkal bu kadar gerizekalı bir iş yapar.Neyse arkadaşlar yedek parça konusunda çok dikkat edin.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Aydın-ist geçmiş olsun.

Aranızda Kappa KGR 33 çanta kullanan varmı. Sipariş verdim daha gelmedi kullanırken pişman olurmuyum diye geçiyor aklımdan.

Motosikleti
    fuara kimler hangi gun gidiyor ben ilk gun bakmaya araştırdıktan sonra birşeyler almaya gidecem
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    fuara kimler hangi gun gidiyor ben ilk gun bakmaya araştırdıktan sonra birşeyler almaya gidecem
    Sabah 10 ordayım.
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Ben Cumartesi günü gideceğim sanırım. İş gününde zamanımı orada geçirmem bana büyük risk oluşturur. Ctesi gidenlerle buluşalım
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    son 10 gün e kadar işler bozuktu şimdi baya baya güzel fuar hikaye oldu benim için
    zaten birşey alacağım da yok kuru kalabalık etmeyeyim bari
    birşey almayacak olanlar tükkan^ın önünü kapatmasın
    aydin-ist, Ahmet Turan Peker ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 10 gün e kadar işler bozuktu şimdi baya baya güzel fuar hikaye oldu benim için
    zaten birşey alacağım da yok kuru kalabalık etmeyeyim bari
    birşey almayacak olanlar tükkan^ın önünü kapatmasın
    Geçmiş olsun Gerçi ben gideceğim de ne alacağım, dükkan önünü kapamak harici? Bir tek lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum, o da fuarda indirimli olmaz zaten.
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aslında anes motor indirim yapmış % 15 montaj beleş karta 9 taksit michelin de bi bakın isterseniz
    fiyat sorabilirsiniz gökhan aralık bey var bizide bilgilendirirseniz iyi olur

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    valla gitmekle gitmemek arası kararsızım. hafta işi gidemem. gidecek olursam cumartesi günü giderim . bilmiyom kararsızım. fatihin dediği gibi alıcak bişeyim yok :D
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında anes motor indirim yapmış % 15 montaj beleş karta 9 taksit michelin de bi bakın isterseniz
    fiyat sorabilirsiniz gökhan aralık bey var bizide bilgilendirirseniz iyi olur
    Fatih çadır madır vs için yan çanta demiri yerine waytake'e bi demir yaptırmıştın, sendin di mi?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    https://www.facebook.com/events/1004246832981764/

arkadaşlar böyle bir etkinlik var katılmak isteyenlerle beraber gidebiliriz.çorbada tuzumuz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler