Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ayak koyma şeylerine PEG deniyor,
    Ayrıca koltuk döşemesinden memnun değilsin her halde yani döşeme yapıldıktan sonra koltuk yükseldimi daha yüksekte oturur oldunuz,
    Ayrıca rahatlık konusunda nasıl bir sıkıntı var,nerede,kime ve kaça yaptırdınız?
    kendim yaptım dükkanda az yükselme oldu ama beni rahatsız etmiyor bagaj açma için biraraya gelince isteyene yapabilirim çok zor değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkan ön camın bi faydası var mı?
    benim ki kask tokatlamaktan başka bir işe yaramıyor?
    aslında bunu yerine alıştırmak için yaptım x max 250 nin yüksek ön camı var onu takmayı düşünüyorum rüzgara kesin çözüm ama tam nasıl duracak denemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/25gbjO.jpg

bu resmi attım mı bilmiyorum, madem resim isteniyor

yan çanta demirini ucuza çözen var mı? lan bi parça demire de 500 kaat verilmez ki!
    bahceli evlerde 1 yer var orası ucuz ben motor koruma+ön cam+alarm+usb çakmaklık:480 tl ye hallettim.motoavm mi nedir tam hatırlamıyorum eski yaşam hastanesinin yanında
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc750xdct
    Zenon , yan çantalar hepko becker mı? bunun grisi varmı?
    zenon ve mehmetenis bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bunlar benim elcik korumalar Cama değmiyor, Demirden

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    degmiyor ama hangi cama

ben de sanirim bu model sepete attim aliexpress de, daha ayrıntılı foto ya da link verir misin?

bir de cam modelin nedir?

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degmiyor ama hangi cama

ben de sanirim bu model sepete attim aliexpress de, daha ayrıntılı foto ya da link verir misin?

bir de cam modelin nedir?
    Cam givi marka ben aldığımda motorun üstünde geldi,
    Bu elcik korumaları Şirinevlerden fatih kılıçlı dan aldım 120-130₺ arası bir şey

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Gezinirken şöyle bir egzoz gördüm ve ses çok hoşuma gitti. Böyle bir egzoz taktırmaya ne dersiniz, heveslendim sesi duyunca
    https://vid.me/wjch
    mehmetenis bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Evet Hepko ama beyaz kısımları cıkıyor istersen gri boyabilirsin.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Rüzgar saptırıcı (deflektör) takmalısın, bağcılarda biri var ben ona taktırdım.

Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahceli evlerde 1 yer var orası ucuz ben motor koruma+ön cam+alarm+usb çakmaklık:480 tl ye hallettim.motoavm mi nedir tam hatırlamıyorum eski yaşam hastanesinin yanında
    Koruma demirlerine önden dikkatlice bak bakalım, benim başıma gelen şey olmasın

Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezinirken şöyle bir egzoz gördüm ve ses çok hoşuma gitti. Böyle bir egzoz taktırmaya ne dersiniz, heveslendim sesi duyunca
    https://vid.me/wjch
    [video]https://vid.me/e/wjch[/url]
    video açılmadı, ama 2 silindirden ne yaparsan yap alacağın ses belli. Ben tiger taktım, maksat farkedilmek.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Yaklaşık 2 ay önce CBR250 motorumu sattım ve o gün bugündür Nc750x ve Mt07 arasında kalan birisiyim. Şimdi diyeceksiniz ki iki motor da birbirinden farklı ne alaka diye. Çok fazla yol ve seyehat yapıyorum.

Mt07 Tarzı ve sürüş zevki olarak beni cezbediyor rüzgarı sorun etmiyorum çünkü rüzgarı hissetmek için motosiklet sürenlerdenim

Nc700-Nc750X ise hem aksesuları hem de 2 kişi seyehatlarde çok çok rahat bir motor olmasından dolayı takibime takıldı ve forumu 1 haftalık bir sürede en başından okudum

Özellikle Olcay Avşar arkadaşın yaptığı projeler çok hoş olmuş. Fotoğraflarda da Ahmet Efe evraklarını gördüm 2-3 hafta sonra senden bir tanıdığın tavsiyesi üzerine panel kapı almaya geleceğim Nc hakkında bir çayını içip fikirlerini duymak isterim.

Motor almak için acelem yok çünkü 2. motorum olan yamaha delight şu aralar şehir içi git gellerde baya işime yarıyor bu yüzden her türlü temiz satılık NC ler değerlendirilir
    mehmetenis bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    nc ler uzun yollarda o kadar da rahat değil özellikle artçı açısından forumları iyi okumamışsın demekki
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc ler uzun yollarda o kadar da rahat değil özellikle artçı açısından forumları iyi okumamışsın demekki
    ben artçı açısından hiç düşünmedim ki MT07 ile de Nc ile de artçılı kullanma fırsatım oldu ve iki motor arasında da artçımın rahat ettiği motor NC oldu yoksa benim açımdan motosikletin önemi yok tek sorun hanımın rahat etmesi :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni tiger250-kawa er 6n--cbr 250r-honda nc700s
    camın faydası var ama hafıf bır egılme yapmak gerekıyor.bıraz daha uzun olsa aslında guzel olacak uzun yol için..ben cıplak motoya daha alışkın oldugum için bu bile lux gelıyor bana.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 ay önce CBR250 motorumu sattım ve o gün bugündür Nc750x ve Mt07 arasında kalan birisiyim. Şimdi diyeceksiniz ki iki motor da birbirinden farklı ne alaka diye. Çok fazla yol ve seyehat yapıyorum.

Mt07 Tarzı ve sürüş zevki olarak beni cezbediyor rüzgarı sorun etmiyorum çünkü rüzgarı hissetmek için motosiklet sürenlerdenim

Nc700-Nc750X ise hem aksesuları hem de 2 kişi seyehatlarde çok çok rahat bir motor olmasından dolayı takibime takıldı ve forumu 1 haftalık bir sürede en başından okudum

Özellikle Olcay Avşar arkadaşın yaptığı projeler çok hoş olmuş. Fotoğraflarda da Ahmet Efe evraklarını gördüm 2-3 hafta sonra senden bir tanıdığın tavsiyesi üzerine panel kapı almaya geleceğim Nc hakkında bir çayını içip fikirlerini duymak isterim.

Motor almak için acelem yok çünkü 2. motorum olan yamaha delight şu aralar şehir içi git gellerde baya işime yarıyor bu yüzden her türlü temiz satılık NC ler değerlendirilir
    buyur gel ama ben her zaman dükkanlarda olmuyorum, hangi şubeye ne zaman geleceğini önceden söylersen orada olmaya çalışırım.

Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, sele biraz modifiye ihtiyacı istiyor.
    mehmetenis bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    olcay avşar

kardeş gezi düzenlemişsin haberimiz yok

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yağmurlar başladı,radyatörünüz vb... çamur olmaması için ön çamurluk uzatma isteyenlere;

http://www.sanalpazar.com/Honda-Nc-7...a__isp53035425

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Orjinal Yüksek Ön Siperlik taktırdıktan sonra uzun yolda çok daha rahatladım. Kısaca uzun yol kullanımı için ön camı değiştirmenizi öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

NC750X için Akrapovic Egzoz önerir misiniz? Konuştuğum pek çok kişi, egzozumu değiştirmemin çok önemli olduğunu söylüyor. Öte yandan da orjinal egzozun kalmasını önerenlerde var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Merhaba, Bende orjinal Honda Ön Led Sis Farı var, aydınlatmayı artırmayı düşünüyorum, taktığınız cree 3 led sis farını nereden temin ettiniz?
    mehmetenis bunu beğendi.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Cree u3 ledleri ebay veya aliexpress ten çiftini 100 TL gibi bir rakamdan temin edebilirsiniz. Ben de kullanıyorum, çok memnunum..

Egzoz konusuna ben de kafayı takmış durumdayım. Özellikle kışın yağmurda vs. farkedilebilirliği artırmak için önemli olduğunu düşünüyorum ama benim de kafam çok karışık. Birkaç mesaj önce markasız bir egzoz paylaştım, sesi muhteşem olmuş. Fakat böyle bir egzozun artıları eksileri neler olur, motora ne gibi zararı olur kestiremiyorum. Acaba markalı veya markasız slip-on egzozların bir farkı olur mu? Kafamda deli sorular..
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Arkadaşlar sonunda motorumu aldım.2015 Nc 750 x ile müsaadenizle aranıza katılıyorum. İlk sorum İstanbul'da hangi servisi tercih etmeliyim?Beşiktaş'ta ikamet ediyorum ama iyi olduğunu değerlendirdiğiniz İstanbul içersindeki diğer servislere de gidebilirim.Şimdiden teşekkürler.
    mehmetenis bunu beğendi.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı metcanpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda motorumu aldım.2015 Nc 750 x ile müsaadenizle aranıza katılıyorum. İlk sorum İstanbul'da hangi servisi tercih etmeliyim?Beşiktaş'ta ikamet ediyorum ama iyi olduğunu değerlendirdiğiniz İstanbul içersindeki diğer servislere de gidebilirim.Şimdiden teşekkürler.
    Honda Anes Motor / Halkalı, Honda Pazarbaşı Motor / Yeniköy, her ikisini de kullanıyorum. Her ikisi de çok iyi. Öneririm.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler