Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı Mytap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor daha yok ama bilgi sahibi olmak amaçlı mototal ı aradım. Nc700s için topcace fiyatı istedim ve verdiğim tepki sadece "haa ?!?" Oldu. Sadece arka çanta fiyatı olarak (Demir'i ile birlikte ) 850Tl dediler. Aramızda motora yakın renklere sahip bir topcase i olan modeli ve fiyatı söyleyebilirse çok sevinirim.
    orjinal parçaların fiyatları çok pahalı.
    çanta, koruma demiri gibi farklı üreticilerin üretim yaptığı parçalar daha uygun vede daha farklı kombine edilebilir ve ya başka motorda da kullanılabilir olmaları bence daha makul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Motor daha yok ama bilgi sahibi olmak amaçlı mototal ı aradım. Nc700s için topcace fiyatı istedim ve verdiğim tepki sadece "haa ?!?" Oldu. Sadece arka çanta fiyatı olarak (Demir'i ile birlikte ) 850Tl dediler. Aramızda motora yakın renklere sahip bir topcase i olan modeli ve fiyatı söyleyebilirse çok sevinirim.
    Asagıdaki siteye bir göz gezdirmeni tavsiye ederim

http://www.louis.de/_109c3950d66ebfe...nr_gr=10025915

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Louis i bilmez miyim de yani ciddi bir fark var o ayrı. Ama şöyle bir durum var. Motor geldiğinde kesinlikle ön siperlik alacağım. Orijinal olan çok sempatik ama aramaya korkuyorum o da var
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Motor bekleyen varsa anes'de 4 ya da 5 tane gri bir tane de kırmızı vardı. Ama pek satmaya niyetleri yok gibi, kendileri binecek herhalde. Otosever'de de geçen cumartesi sordum peşin anahtar teslim 20.100 TL'ye bırakıyordu son kırmızıyı.

Motosikleti
    Honda NC S
    Motor geldiğinde kesinlikle ön siperlik alacağım. Orijinal olan çok sempatik
    Motosikletin yüzü önemli tabi bagaja benzemez
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin yüzü önemli tabi bagaja benzemez
    aynen Tabii görüntü dışında rüzgar yönlendirmesi daha önemli o açıdan da demiştim ;)
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Merhaba, video 5. Dakikadan sonra çok hoş) http://www.youtube.com/watch?v=i2oRq...ure=watch-vrec

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, video 5. Dakikadan sonra çok hoş) http://www.youtube.com/watch?v=i2oRq...ure=watch-vrec
    eheheh çok hoş olmuş SM ile tekere alması felan güzelmiş arazide plakada düşüyo

Motosikleti
    Honda NC S
    Yanu NC ne yüce bir varlıktır, ben "mış" gibi görünen muhteşem bi motosiklet olduğunu düşünüyordum, hakikaten "Ben Bu Yola Girmem" demiyormuş

Şehir içinde şu scooter daha fazla yakıyordur, aklıma direk bu geldi, adamcağızın da içi gitti kesin

Bikaç araç çıksın bu saç kurutma makineli pistçi dayı hararet yapar biz devam ederiz hertürlü takibi bırakmam karesi

Yatmayı bırakın yastık verin uyuyalım karesi

Keyifse keyif karesi

Buralara balta girmiş, bizim neyimiz eksik karesi

Az önce dağdan bayırdan geldim kardeş, dur sana da eşlik edeyim karesi

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derlerdide inanmazdım, bu video muthiş bir NC reklamı olmuş
    Mengu16 bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu sondan 3. resimde görülen şekilde viraja girmeyi öğrenmem lazım. Çok sexy

Bir türlü cesaret edemiyorum Bilen varsa kaynak paylaşabilir mi?
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    cb500x gelince nc700 memelekete gelmeyi bırakırlar mı sonucta nc700 geldi diye transalpi getirmeyi birakti adamlar :(
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor bekleyen varsa anes'de 4 ya da 5 tane gri bir tane de kırmızı vardı. Ama pek satmaya niyetleri yok gibi, kendileri binecek herhalde. Otosever'de de geçen cumartesi sordum peşin anahtar teslim 20.100 TL'ye bırakıyordu son kırmızıyı.
    En son D&B dede bir tane kırmızı vardı, arayanların bilgisine.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ART MOTO AKADEMİ + OMM de 1 sene kadar çeşitli eğitimleri tamamla S i dönersin öyle. ama gereksiz risk olduğunu belirtelim gene

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Motora övdü mü yoksa sövdü mü anlamadım ama güzel video.
    Yusuf Ziya bunu beğendi.

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Supermoto tekniği işte , arka frenle arka tekerleği kaydırarak motoru viraj çıkışına doğru yöneltiyorlar. Böylece daha erken gaz açıp daha hızlı virajdan çıkılabiliyor. Motogp'de Rossi de yapıyor . Ama OMM veya Art moto akademi'den öğrenebileceğini sanmıyorum, offroad eğitimi veren kurumlardan eğitim alınabilir.
    asil17 bunu beğendi.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Çok hoştu,
    paylaşım için sağol,
    Bu motora daha da ısındım.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    her motor o yapılanları yapar.Hep diyorum ama kimse beni dinlemiyor.Marifet üstündeki binicide.Sizeen kral ktm verseler yüzde 1 ini yapamazsınız o adamların yaptıgını.O yüzden motor alma kriteriniz bu olmamalı.
    audioslave bunu beğendi.

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    bu video dan şunu anladım, her işi yapabilen ama hiç birisini en iyi yapamayan bir motor.ki zaten ss ile yarışabilmesini kimse beklemez ondan ya da bir supermoto ile, ki cross u da arazide bmw r 1200 ktm 990 bile geçemez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zaten bu bir motosiklet her işi yapan bir motor.Bir standart.Ben standart motor seviyorum ama şaft istiyorum o kadar kmden sonra zincir çok yoruyor.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son D&B dede bir tane kırmızı vardı, arayanların bilgisine.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

ART MOTO AKADEMİ + OMM de 1 sene kadar çeşitli eğitimleri tamamla S i dönersin öyle. ama gereksiz risk olduğunu belirtelim gene
    Para saçıyoruz ya Can

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supermoto tekniği işte , arka frenle arka tekerleği kaydırarak motoru viraj çıkışına doğru yöneltiyorlar. Böylece daha erken gaz açıp daha hızlı virajdan çıkılabiliyor. Motogp'de Rossi de yapıyor . Ama OMM veya Art moto akademi'den öğrenebileceğini sanmıyorum, offroad eğitimi veren kurumlardan eğitim alınabilir.
    Supermoto tekniği olduğunu biliyoruz da hacım. Arkayı kaydır yatır kalk dersen olmazToprak'da aynı şekilde dönüyor. Ben en iyisi bu sevdadan vazgeçeyim.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OMM'de SM tekniğini bana caddede kullanma dediler viraj çalışırkende yaptırmadılar.Bir SM olup üstüne birde kaydırmalı debriyajla dadından yinmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler