Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır düşünüyorsan NC750X te türkiye için saçmalık olan 48 beygir sınırıyla değil 54 beygir ve 70 nm torkla geliyor.

Vites oranları az daha uzun tutma imkanıyla yakıt pek değişmemiş, kalkışta ve açık yolda performans daha da doyurucu olmuş.

eknomi/performans ilişkisinde artık 700 tl ötv yi yatırıkende içler daha rahat olur
    yok 2.el alıcam, sıfır o parayı vermeye deymez bence.700'lerin gelişini durdururlarsa 2.ellerinin fiyatları yükselirse şaşırmayın artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır düşünüyorsan NC750X te türkiye için saçmalık olan 48 beygir sınırıyla değil 54 beygir ve 70 nm torkla geliyor.

Vites oranları az daha uzun tutma imkanıyla yakıt pek değişmemiş, kalkışta ve açık yolda performans daha da doyurucu olmuş.

eknomi/performans ilişkisinde artık 700 tl ötv yi yatırıkende içler daha rahat olur

Ohhhaa :D yıllık vergisi ne kadar bu meretin :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:05 ----------

NC nin bu şekilde bir kullanımı var mı? Bu şekilde bir video su olan paylaşabilir mi?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

uygun lastik ile olabilir ama amortisor sistemi ve 17'' jantlar ile motoruda kendinizide çok hırpalarsınız

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hllcan, zenon ve _Uzay_ bunu beğendiler.

Merhaba,

Nisan ayinda sifir aldigim motorumu satiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-144118435/detay/

Saygilar
    Ilker

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşit selamlar,
    Ben Güngör'e bir tavsiye ile gittim. Hiçbir bağım da yok oradaki arkadaşlarla. Ama muhtemelen bahsettiğin kişiden aldım bende motorumu. Ama inan hiç öyle bir yaklaşım görmedim. Servis konusuna gelince de bir taraftan bizleri haklı görüyorum, işçilik vs ücreti konusunda. Ama işveren tarafından baktığımda orada belirli bir süre adam/saat harcanıyor ve bunun bir bedeli var. Zaten ticari işletmelerin hiçbiri hayrına bir iş yapmazlar. Makul bir fiyat konmasına çok karşı değilim. Bir arkadaşım Nissan'ın bayisi olduğu için biliyorum, genelde araba satışlarında bayiler %1-2 civarı rakamlar kazanırlar. Motosiklette de bu farklı değil çok. Ve sadece galerisi olan pek bir yer bulamazsın zaten. Bu firmaların temel gelir kaynakları servis ve aksesuar satışıdır. Ben herkes rızkını bir şekilde kazanacak gözüyle bakıyorum. O yüzden çok takılmadım servisteki fiyat olayına. Ama bahsettiğin eski Goldwing'i yeni fiyatından satma olayını merak ettim. Gidip soracak samimiyetim de var. Bir ara onlardan da öğrenirim. Arzu eden olursa da burada anlatırım. Benim genelde servis konusunda ki değerlendirmelerim oradaki işimi hızlı ve düzgün bir şekilde halletmeleri, çok fahiş bir fiyat konulmaması ve oradaki samimi hava üzerine kurulu. Bu yüzden Güngör ve Esengül'ü önermiştim. Konşuk ve Anes konusunda yorum yapamam. Ama Mototal ve Pazarbaşı konusunda bende kimseye tavsiye veremem.
    baştan sonra okudum bu topici Konu biraz sapacak şimdiden özür dilerim fakat Sırf bu yorum için üye oldum

2013 temmuz da anesten cbr 250 aldım 1000 bakımında da oraya gittim tam yaz sezonu doğal olarak yoğundu içime sinmedi. 6000 bakım için pazarbaşına gittim servis işçilik ödedim tabi 30 tl kadar ama 2-3 gün sonra motorda herhangi bir sıkıntı varmı memnun musunuz? diye arayıp teyit aldı ilgilendiler yani pazarbaşı ile ilgili nasıl bir sıkıntı gördünüz acaba?? hangi servise gitmemi tercih edersiniz?

şimdiden teşekkürler..

durumları toplayınca bende bi nc700x alacağım kafaya koydum ayrıca

Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baştan sonra okudum bu topici Konu biraz sapacak şimdiden özür dilerim fakat Sırf bu yorum için üye oldum

2013 temmuz da anesten cbr 250 aldım 1000 bakımında da oraya gittim tam yaz sezonu doğal olarak yoğundu içime sinmedi. 6000 bakım için pazarbaşına gittim servis işçilik ödedim tabi 30 tl kadar ama 2-3 gün sonra motorda herhangi bir sıkıntı varmı memnun musunuz? diye arayıp teyit aldı ilgilendiler yani pazarbaşı ile ilgili nasıl bir sıkıntı gördünüz acaba?? hangi servise gitmemi tercih edersiniz?

şimdiden teşekkürler..

durumları toplayınca bende bi nc700x alacağım kafaya koydum ayrıca
    Pazarbaşı iyidir,ama Recep usta ayrıldı Honda ARTI geçti hondam olursa Honda ARTI'ya giderim Ustam nere ben ora

bufujamal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700SA- bmw 5.25d
    arkadaşlar bu motorlara performans egzoz taktıran var mı aramızda. şimdi ben kendi motoruma nc700s ime egzoz almak istiyorum araştırmalar yaptım ithal egzozlar 1200-1300 tl arası değişiyorken yerli egzozlar var bir de fiyatları görece daha uygun.

mesela:

1- http://www.motorturk.com.tr/yerli_egzos/Honda/NC700S_MT01.html

2- http://www.motoregzoz.com/index.php?option=com_joomgallery&view=gallery&Item id=14

3- http://www.hondamototal.com/?urun-1817-GPR-HONDA-CROSSRUNNER-800-GPE-Titanium-Tup.html

gibi liste uzatılır sizin değerli fikirlerinize ihtiyaç duydum.
    siz olsanız egzoz değiştirir miydiniz, değiştirseydin iz hangisini tercih ederdiniz.
    değiştirmeyecek olanlarında nedenini merak ediyorum. saygılar.

yerli egzoz ile ital egzoz arasında sadece tüp alınacak ise ne fark olabilir?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa

Chronix in katkıları ile sağolsun :D güzel bir fotomuz oldu :D
    seigen ve Alfist bunu beğendiler.

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    arkadaşlar full makinamı satma kararı aldım 2013 4 Nisan çıkışlı 6300 km de siyah 6000 bakımı yeni yapıldı garaj makinası alana hayırlı olsun

ön çamurluk uzatma 50€
    arka çamurluk hegır 200€
    hepco motor koruma 250€
    honda orjinal orta sehpa 200€
    ön uzun tur camı 100€
    hepco arka çanta bağlantı 150€
    hepco expolor siyah arka çanta 320€
    hepco sis farı 250€
    toplamda 1520€ luk aksesuar var

makina 23500 tl para masada konuşulur

tel : 05323736331

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Uygunmuş...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bir arkadaşımın siyah NC700X'i satılıktır. Nisan 2013'de alınmıştır. Bu yaz boyunca temiz bir şekilde kullanılmıştır.
    Orijinal km'dedir. (8970 km) İşi nedeniyle sadece hafta sonu gezilerinde genelde şehir dışında kullanılmıştır.
    -Honda TUR CAMI ( Motosiklet Üzerinde Verilen Ön Cam'da verilecektir.)
    -Honda ORTA SEHPA
    -Givi KORUMA DEMİRİ.
    Servis bakımlı ve garantisi devam etmektedir.
    İstediği fiyat 20.250 TL.
    Sahib.nd.n İlan No: 142034012

Motosikleti
    NC700X
    arkadaşlar selam. yeni üye oldum bu foruma ve bende nc700x imle 10000km yapan biri olarak görüşlerimi sunayım. daha önce 600lük lerle yaklaşık 90000km yapmış biri olarak nc700x heryönüyle beni çok mutlu eden bir makinedir.kafasında soru işareti olanlar için kendi adıma iyikide almışım diyebilirim. otobanda çok rahat 140 la uzun saatler gidebilir. çamurlu taşlı yollarda hoplayıp zıplamadığınız sürece rahatlıkla ilerleyebilirsiniz. bunları yaparken de yakıtı 4 litreyi geçmez ve vücudunuzda ağrı sızı hissetmezsiniz. heryönyle güven veren bir motodur. Geçen hafta yoshimura r77 eksoz taktırdiktan sonrada iice kendine aşık etmiştir bir eksoz motosikletin karakterini bu kadar mi değiştirir. O sakin, beyefendi karakter gitti yerine hırçın agresif bir makine geldi. ses harika oldu. bence nc700x de yapılacaklar listesinde en üst sıraya gelmesi gereken değişiklik eksozdur. tavsiye ederim.
    adiren ve aloavera bunu beğendiler.

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Sesinin videosunu paylaşabilir misin?

Motosikleti
    NC700X
    Rüzgarlı bir hava ve iyi bir editör değilim ama fikir verebilir. http://youtu.be/VYG6axwhjoc
    adiren bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı onuripci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgarlı bir hava ve iyi bir editör değilim ama fikir verebilir. http://youtu.be/VYG6axwhjoc
    Motorun sesi eksozu bastırmış gibi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    NC700X
    telefonla çektiğim için mikrofon çok iyi değil tabi. rolantide bile baslı içini gıdıklayan güzel bir sesi var. ducatiye benzetilebilir videoya düzgün sesi nasıl kaydederim bilmiyorum. ancak bunca zaman devirli kullanmadığımı farkettim. artık sürüş kesinlikle çok daha heyecanlı.

Alıntı onuripci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi seçim olmuş. Youtube'dan Leovince ve Akrapoviç'li NC700X dinledim en iyisi bu sanki. NC750X'in orjinal sesi daha tok olacakmış DCT getirirse Honda satar ama 3. dünya ülkesi muamelesine devam.

baybo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoguzzi V 85 TT
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filtre geldi, bayram sonrası taktıracağım. Bakalım fark olacak mı? Bu arada bilgilendirme kısmında 50000 milde bir temizlense yeterlidir yazıyor. Şaka gibi. Tak ve unut.

http://s1310.hizliresim.com/1g/d/thz5z.jpg

http://l1310.hizliresim.com/1g/d/thz8h.jpg
    merhaba nerden ve kaça aldınız acaba

arkadaşlar ön ve arka çamurluğu ucuz yollu çözebilen varmı acaba
    HONDA (CG125,CBF150,CBF500,CBF600 ve NC 700X,NC 750X,MT09TRACER)

Motosikleti
    NC 700 X
    Arkadaşlar merhaba,

İlgilenen olursa çok temiz, dosta gidecek motor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-nc700x-aramayin-daha-temiz-ikinci-el-yok-baska-hastasindan-146984028/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler