Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nc750X
    selamlar arkadaşlar saygılar. koruma demirlerim yanda olan küçük modelden bu modele yakışacak fp tavsiye sis farı önerirseniz mutlu olurum. (4 tane takacağım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Merhaba
    Motorumla 26.000 km'ye geldim ve sonunda lastiklerimi değiştirdim.Michelin road4 lastiklerimi taktım,gerçektende dediğiniz gibi lastik çok fark ediyormuş çok şaşırdım.Motor resmen daha hafif hissettiriyor,manevralar çok daha rahat,virajlarda daha rahat yatıyor,ve daha yumuşadı,konforunu bile etkiledi motorun.Önce kıyamadım ama gerçekten güzel şeymiş bu lastik olayı.Bu arada tracer700'ü test ettim uzun yolda,ama kafamda büyüttüğüm kadar fark göremedim.Nc'nin oturuş pozisyonu,yola oturuşu,dengesi,konforu çok daha iyi ve uzun yola daha uygun.Tracer700 de cüsse yok,denge yok, çok fazla rüzgar alıyor.Tek artısı hız ve hafiflik ama ,çokda hoşuma gitmedi.
    freasy ve espresso bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Motorumla 26.000 km'ye geldim ve sonunda lastiklerimi değiştirdim.Michelin road4 lastiklerimi taktım,gerçektende dediğiniz gibi lastik çok fark ediyormuş çok şaşırdım.Motor resmen daha hafif hissettiriyor,manevralar çok daha rahat,virajlarda daha rahat yatıyor,ve daha yumuşadı,konforunu bile etkiledi motorun.Önce kıyamadım ama gerçekten güzel şeymiş bu lastik olayı.Bu arada tracer700'ü test ettim uzun yolda,ama kafamda büyüttüğüm kadar fark göremedim.Nc'nin oturuş pozisyonu,yola oturuşu,dengesi,konforu çok daha iyi ve uzun yola daha uygun.Tracer700 de cüsse yok,denge yok, çok fazla rüzgar alıyor.Tek artısı hız ve hafiflik ama ,çokda hoşuma gitmedi.
    ben 20 bıne zor geldım orjınal lastık ıle cop orjınal lastıkler ıyı yapmıssın road 5 daha da mukemmel
    espresso ve blueway2 bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Merhaba
    Ben demiştim, bir başka konuda mıydı yoksa tam hatırlayamadım ama o lastiklerle nasıl 25k km yol yaptınız şaşırmıştım.
    Ben de lastikleri değiştirene kadar söylenenlerin abartı olduğunu düşünüyordum, denemeden öğrenilmiyor.

Yeni lastiklerle keyifli sürüşler.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 20 bıne zor geldım orjınal lastık ıle cop orjınal lastıkler ıyı yapmıssın road 5 daha da mukemmel
    Maliyetlerden dolayı road4 aldım.Sıcakta bırakıyor virajda diyenler olmuşta onu anlayamadım.
    espresso bunu beğendi.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Maliyetlerden dolayı road4 aldım.Sıcakta bırakıyor virajda diyenler olmuşta onu anlayamadım.
    O olay benim başıma gelmişti 1-2 defa ama muhtemelen sorunun kaynağı arka lastik basıncımın düşük olmasıydı. Gönül rahatlığıyla haşır huşur viraj alabilirsin. Sadece bildiğin üzere lastiğin rodajı vardır ya ona dikkat edersin.
    blueway2 ve espresso bunu beğendiler.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    arkadaşlar nc 700s için orjinal zincir dişli haricinde önerebileceğiniz marka varmıdır?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nc 700s için orjinal zincir dişli haricinde önerebileceğiniz marka varmıdır?
    gurur marka kullanıyorum gayet ıyı bence 20,000 km de bır değişiyorum ama hala gıderı var 5 inci siparişim en son 450 ye aldım yuzde yuz türk malı ağır sanayı zincir imalatı yapıyor firma
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    gurur marka kullanıyorum gayet ıyı bence 20,000 km de bır değişiyorum ama hala gıderı var 5 inci siparişim en son 450 ye aldım yuzde yuz türk malı ağır sanayı zincir imalatı yapıyor firma
    Teşekkürler sayenizde yeni bir marka ismi daha öğrenmiş oldum. Gurur zincir o-ringli mi? 450 TL'ye ne zaman almıştınız?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sayenizde yeni bir marka ismi daha öğrenmiş oldum. Gurur zincir o-ringli mi? 450 TL'ye ne zaman abnlmıştınız?
    tabıkı orınglı gecen ay aldım kendım değiştim her zamankı gıbı ben memnunum 20 k bana yetıyor 2 zıncır bır dıslı setı değişiyorum az km yapanlar tabıkı dıd alabılır ben sene de 150 k yapıp motor değişiyorum mecburen aklımı kullanmam gerekıyor yoksa servıse çalısırız 1500 lıra sanırım dıd

484 lıraya almısım 03,04 de magaza adı zıncır burada guncel fıyatı sımdı baktım 501,47 yazıyor n11 com
    tommygun, espresso ve M.Tugay bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    520H Oring X 120L Bakla Motosiklet Zincir bu zincir değilmi,o zaman sadece zincirmi değiştiriyorsunuz.Dişli takımı olarak hangisini alıyorsunuz?

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    tabıkı orınglı gecen ay aldım kendım değiştim her zamankı gıbı ben memnunum 20 k bana yetıyor 2 zıncır bır dıslı setı değişiyorum az km yapanlar tabıkı dıd alabılır ben sene de 150 k yapıp motor değişiyorum mecburen aklımı kullanmam gerekıyor yoksa servıse çalısırız 1500 lıra sanırım dıd

484 lıraya almısım 03,04 de magaza adı zıncır burada guncel fıyatı sımdı baktım 501,47 yazıyor n11 com
    hocam peki ön arka kaç dişli kullanıyorsunuz ?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam peki ön arka kaç dişli kullanıyorsunuz ?
    orjınal dıslı boyutlarını kullanıyorum esjot kullandım enson ama cabuk erıdı sunstar tavsıye ederım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Kymco AK550
    -shoei gt air 2
    -shoei nxr serisi
    -agv k6
    -schuberth s3

bu kasklardan nc750x ön bagajına sığan ya da sığmayan şeklinde bilgisi olan var mı? mevcut kaskımı değiştirmek istiyorum. alternatifleri bunlar olarak belirledim ama nc750x'in ön bagajına sığması benim işimi çok kolaylaştırıyor. o yüzden ondan vazgeçmek istemiyorum. bu arada boyut XL olacak.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    6 Senelik İnazuma'dan sonra ömürlük bi 0km Nc750x alayım dedim. Ne zormuş sıfır araç alabilmek. Bayilerin çoğu telefona cevap bile vermiyor.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 Senelik İnazuma'dan sonra ömürlük bi 0km Nc750x alayım dedim. Ne zormuş sıfır araç alabilmek. Bayilerin çoğu telefona cevap bile vermiyor.
    2018-2020 kasasından alın en güzel ve heybetli kasası.Sıfır ayarında olanları var baya
    selsa bunu beğendi.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    2018-2020 kasasından alın en güzel ve heybetli kasası.Sıfır ayarında olanları var baya
    Çok al sat seven, yapabilen biri değilim de. Onca emekle biriktirdim sıfır olsun diyordum da pek mümkün görünmüyor bakalım.

Ya da enayi miyim bu paraları vericem deyip inazumayla devam, eyvallah cevap için

semihbalcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Ön cam arkası aksesuar tutucu ne kullanıyorsunuz ve daha önemlisi memnun musunuz? ********** düşünüyordum ama sallanıyor dediler. Givi kullanan var mı acaba, daha iyi midir? (2022 model)

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı semihbalcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam arkası aksesuar tutucu ne kullanıyorsunuz ve daha önemlisi memnun musunuz? ********** düşünüyordum ama sallanıyor dediler. Givi kullanan var mı acaba, daha iyi midir? (2022 model)
    2021 ve üzeri yeni modellerde bağlantı noktaları öncekiler gibi değil,daha dandik yapılmış.Navigasyon barı taktığınızda titreme yapacak ve memnun kalmayacaksınız.
    semihbalcioglu bunu beğendi.

selam dostlar 2015 750x imdir 1-2 km gidince abs ısıgı anı sönuyor ve abs devereye girmiyor sizce neden olabilir il hareket edince sorunsuz calısıyo ısık anmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler