Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı torlakkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfıra yakın fiyatlar isteniyor kullanılmış olmasının hiçbir farkı yokmus gibi tek avantaj canta vs.Az km'de canta takımı olan bir motor 26-27 liralara alinabilmeli diye dusunuyorum.
    Adam 2016 model dolu motora 28500 yazmış bedevami verecek daha ne yapsın
    mehmetenis, parolakan ve Murat Ustaoğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC 750X
    Nc750 x almak fikri kafamda olgunlasti arastirmalara devam ediyorum ikinci el alinacak ancak -2014 modellerde kilometre saatlerinde bir arizadan bahsediliyor motorlar servis tarafindan geri cagirilmis km saatleri garantiden degistirilmis peki degismeyenler ne olacak sonradan ariza sozkonusu olabilirmi degisenlerin gercek km nasil anlasilacak bu nedenle vergi yukune ragmen direk 2015-16 modelmi bakmaliyiz.
    -Bazi nc'lerde cok erken kilometrelerde debriyaj degisimine rastladim neden?
    -Motorlara herhangi bir Otv zammi olmayacagi bilgisi verilmesine ragmen ikinci elde nicin fiyatlar hep yuksek bu ilanlar acaba dursun belki satilir anlayisi ile mi veriliyor.Gercek degerinde sorunsuz bir motor bulmak konusunda avantajli bir ay var mi?
    Cunku yaza gore bir fiyat dususu gorulmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

Arkadaslar "adam bir motor alacak ömrümüzü yedi ,ne çok soru sordu " demeyin ! Ne yapayim para cok zor kazaniliyor.😃

Merhaba ;

- Manuel şanzımanda debriyaj sıkıntısı olduğu , bazı araçlarda söz konusu...
    Özellikle , Emniyet Teşkilatımızın da kullandığı NC'lerin servise en sık uğrama sebebi malesef.

- Evet ötv bizim motorları etkilemeyecek ,
    İkinci elde fiyatların yüksek olduğu fikrine katılmıyorum , tam tersine anlamsız düşük.
    (İlanlara bakarken aksesuarın fiyatlarını küçümsemeyin lütfen , Örneğin orjinal Led Sis Farı bağlantı demiri ile birlikte 3.067 TL )

2017 model NC750x DCT 'lerin döviz güncellemeleri ile , yeni fiyatının 36.000 TL civarı olacağı bilsini de paylaşayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 2016 model dolu motora 28500 yazmış bedevami verecek daha ne yapsın
    Ekranın solunda şu kediyi görmeyi özlemişim Ahmet abim

Saygılar .

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı parolakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

- Evet ötv bizim motorları etkilemeyecek ,
    İkinci elde fiyatların yüksek olduğu fikrine katılmıyorum , tam tersine anlamsız düşük.
    (İlanlara bakarken aksesuarın fiyatlarını küçümsemeyin lütfen , Örneğin orjinal Led Sis Farı bağlantı demiri ile birlikte 3.067 TL )

2017 model NC750x DCT 'lerin döviz güncellemeleri ile , yeni fiyatının 36.000 TL civarı olacağı bilsini de paylaşayım.[COLOR="Silver"]

bknz : BEN ikinci elde takasta 20000 tl ye saydım ki motorum ciziksiz ve aksesuarı vardı ( az cok karıstırmaya gerek yok )

almayın arkadas sunu satamazsınız sonra
    parolakan, Murat Ustaoğlu ve mehmetenis bunu beğendiler.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    NC 750X

2017 model NC750x DCT 'lerin döviz güncellemeleri ile , yeni fiyatının 36.000 TL civarı olacağı bilsini de paylaşayım.

Bu arada ;

Az önce aldığım bilgiyi de paylaşayım...

Aksesuarlarda fiyatlar değişmiş , yukarıda 3.067 dediğim parçalar 3.300 'lere çıkmış

Motorlara da yeni fiyatlar yakındır
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu arada ;

Az önce aldığım bilgiyi de paylaşayım...

Aksesuarlarda fiyatlar değişmiş , yukarıda 3.067 dediğim parçalar 3.300 'lere çıkmış

Motorlara da yeni fiyatlar yakındır
    Ozkan ben buraya hep bakiyorum da siz yoksunuz

Şaka bir yana 2. el şu anda çok uygun
    antilop_skul, parolakan ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Sorularımı cevaplayan arkadaslara cok tesekkur ederim.Debriyaj konusunda genelinde kilometre saati arizasinda ise 2014 modelde sorunlar oldugunu arastirmalarim sonucunda ogrendim servisler garanti kapsaminda ise cozuyorlarmis.Ben yinede 2015-16 bakiyorum ama bu fiyatlara kalitesinide begenmiyorum tek avantaji az yakmasi ozelliklede deneysel depodaki bagaj ve arka sele alti depo cok rahatsiz ediyor ama Dl kasa degistiriyor tenere uretilmeyecek Versys ise Kawasakinin tr deki durumuve parca fiyatlarinin yuksek olusu mecburen nc 'ye yonlendiriyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Sorularımı cevaplayan arkadaslara cok tesekkur ederim.Debriyaj konusunda genelinde kilometre saati arizasinda ise 2014 modelde sorunlar oldugunu arastirmalarim sonucunda ogrendim servisler garanti kapsaminda ise cozuyorlarmis.Ben yinede 2015-16 bakiyorum ama bu fiyatlara kalitesinide begenmiyorum tek avantaji az yakmasi ozelliklede deneysel depodaki bagaj ve arka sele alti depo cok rahatsiz ediyor ama Dl kasa degistiriyor tenere uretilmeyecek Versys ise Kawasakinin tr deki durumuve parca fiyatlarinin yuksek olusu mecburen nc 'ye yonlendiriyor.
    Kardeş sen vazgeç bu isten bence alma bu kadar şüpheyle alacağın motor sana eziyet verir. Ha yari fiyatina veren olur biraz bekle onu alirsin
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    deneysel depodaki bagaj ve arka sele alti depo cok rahatsiz ediyor
    Nasıl bir rahatsızlık veriyor bilmiyorum ama ben bir sorun yaşamadım, hatta gayet kullanışlı buluyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    tenere nin çift silindir ve 700 lüğü geliyor enduro istiyorsan bekle derim nc ye bu kadar para verilmez
    mehmetenis bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    şu motoru alamadım içimde kaldı...
    almama ramak kala motoru deneme fırsatım oldu, ne hikmetse motoru hiç beğenemedim. konfor konusunda deneyemedim sadece 40km şehir içi deneyebildim onda da istediğim tadı alamadım.
    gaza gelip sıfır f800 gs aldım ama gönlüm hala burda...
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motoru alamadım içimde kaldı...
    almama ramak kala motoru deneme fırsatım oldu, ne hikmetse motoru hiç beğenemedim. konfor konusunda deneyemedim sadece 40km şehir içi deneyebildim onda da istediğim tadı alamadım.
    gaza gelip sıfır f800 gs aldım ama gönlüm hala burda...
    BMW candır
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Vazgec diyen arkadas suphe iyi birseydir bizi bircok beladan korur tabi paranoyaklik derecesinde olmamasi lazim oyle bir durumda yok ne yapalim arastirmadanmi alalim bak cogunun kilometre saati degismis ogrendik fenami zaten bu forumlarin amaci bilgi paylasimidir bilgisini tecrubesini paylasan arkadaslara candan tesekkurler.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Vazgec diyen arkadas suphe iyi birseydir bizi bircok beladan korur tabi paranoyaklik derecesinde olmamasi lazim oyle bir durumda yok ne yapalim arastirmadanmi alalim bak cogunun kilometre saati degismis ogrendik fenami zaten bu forumlarin amaci bilgi paylasimidir bilgisini tecrubesini paylasan arkadaslara candan tesekkurler.
    vazgeç derken bu kadar kusur bulduğun motoru almazsin zaten. Nerdeyse her şeyine kusur buldun. bu kadar kötü motora para verilirmi
    _oXXo_ ve fdiver bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 X
    Ben bu motoru almasaydım Dl alacaktım. Ekonomik olması ve fiyatının ucuz olması beni Nc yi almaya sevketti. Basit hesapla ben 19000 TL 2013 model 28000 km de aldım. Aynı model ve km deki Dl en düşük 25000 TL di. 15000 km dir kullanıyorum. 100 km de 1 litre tasarrufum olsa en az 150 litre tasarruf etmişim. Bu kadar kilometre yapıp sadece bakım masrafım oldu extra hiçbir masrafım olmadı. Evet emsallerine göre performansı düşük ama bana fazlasıyla yetiyor. Hatta limitlerinde kullanmıyorum bile. Gaz açma ihtiyacım olduğunda gene ihtiyacımı karşılıyor. Bu gün 400 km yol yaptım hiç rahatsız olmadım. Emsalleri arasın daha düşük bütçeyle alınabilecek en mantıklı ve tasarruflu motor bence. Hatta satarsam yeni modelinden almayı düşünüyorum.
    Smlgndz bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ön bagaj başka bir modelde olana kadar değişmem motorumu

Şaka maka vallahi büyük lüks
    Kızıl pars, erkan_74 ve Smlgndz bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön bagaj başka bir modelde olana kadar değişmem motorumu

Şaka maka vallahi büyük lüks
    Selamlar kask mont eldiven üçlüsünü sığdırabiliyor musunuz?

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar kask mont eldiven üçlüsünü sığdırabiliyor musunuz?
    mont sığmaz, eldiveni kaskın içine koyarsın öyle sığar

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    30.000Km bakımı için anadolu yakasında 4 honda servisini de aradım ve aldığım fiyatlar ve servislerin söylediği ilginç söylemler üzerine bakım hazırlık diye bir video çektim. Ben motul ürünleri ile 372 lira liste fiyatı olan ürünleri n11 kupon, kampanya, kredi kartı puanları falan derken 210 liraya mal ettim ki servis fiyatlarının neredeyse 1/3'ü oluyor

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Benimde 18bin bakımına götürmem gerekiyor. Normalde önceki motorlarimin bütün periyodik Bakımlarıni kendim yapardım. Şimdi garanti muhabbetinden dolayı servise götürmeyi düşünüyorum. Yapacak birsey yok el mahkum
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde 18bin bakımına götürmem gerekiyor. Normalde önceki motorlarimin bütün periyodik Bakımlarıni kendim yapardım. Şimdi garanti muhabbetinden dolayı servise götürmeyi düşünüyorum. Yapacak birsey yok el mahkum
    Nc'nin garantisi çoktan bitti zaten benim :D fakat garantisi devam eden delight'ın bakımları için de servise götürmüyorum :D Zaten servise de götürsem bir şey çıksa garanti dışı demeye çok müsait servisler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler