Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı smtknc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Gezi günü için önceden yapılmış başka bir plan olduğundan katılamadım. Bir sonraki geziye inşallah.

Pazar sabah 8.30 - 9 sıralarında 1 köprü yolu üzerinde önce selamlaşıp sonra köprüye kadar hızlı tempo beraber geldiğimiz arkadaşa selamlar olsun. Gerçi ben pek onu yakalayamadım ama
    Senin motorun kırmızı ise bahsettiğin arkadaş Mehmet Enis, o da seni Özkan (Paralokan) sanmış
    parolakan, mehmetenis ve smtknc bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Mehmet butun gun Ozkan abinin yanindan gecerken selam verdim, kirmizi nc bir tek onda var filan diyordu. Aksam cozduk baska birine selam verdigini

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Murat Ustaoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/ZYgM3z.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

http://i.hizliresim.com/lE234k.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

http://i.hizliresim.com/LQ7Z8G.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

http://i.hizliresim.com/oEP0am.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

http://i.hizliresim.com/QQEv5Z.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

http://i.hizliresim.com/LQ7ZWZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

http://i.hizliresim.com/OEnVPn.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Mehmet butun gun Ozkan abinin yanindan gecerken selam verdim, kirmizi nc bir tek onda var filan diyordu. Aksam cozduk baska birine selam verdigini
    hayırlı olsun ismi düzeltmişsin
    bende çarşambadan sonra muhtemelen doktordan iyi haberi alacam (çünkü iyi hissediyorum).Sonra mı ? Gazlıyacam valla uzun boylu 1. ihtimal direk sivas sonra karadeniz 2. ihtimal karedenizden sivas .....
    derlerya Ya Herro Ya Merro (ne demekse) sonunuda düşünmüyorum valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Alıntı parolakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler ,

Buluşma aralarını uzatmamamız dileği ile

http://i.hizliresim.com/VE5E4q.jpg

http://i.hizliresim.com/byAynY.jpg
    2. fotoğrafta görülen şeyler pazar yerimi
    antilop_skul, parolakan ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar 3-4 yıldır sym gts evo kullanıyorum ancak uzun zamandır beğendiğim honda integra s veya nc750 x dct ye geçmek istiyorum.Ağırlıklı olarak şehiriçi kullanım olacak ve artçılı kullanıyorum tavsiyeleriniz ne yönde olur ?

halen günceldir ;)
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Biz de iyi haberlerini bekliyoruz abi. Evet isim uzun olduğundan kendi ismimle kayıt yaptırtmamıştım. Olcay abi düzeltti sağolsun.
    İkinci fotoğraf dün akşam Ağva'dan yola çıkmadan hemen önce son bir çay içip fotoğraf çekildiğimiz yer; şemsiye abi o Senin çayın tadı hiçbir yerde yok abi Sabah da menemenin geldi aklımıza valla ne gündü.
    antilop_skul, parolakan ve mehmetenis bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    halen günceldir ;)

motor olarak güzel bi motor alnabilir
    mehmetenis bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    NC 750X
    herkese selamlar 3-4 yıldır sym gts evo kullanıyorum ancak uzun zamandır beğendiğim honda integra s veya nc750 x dct ye geçmek istiyorum.Ağırlıklı olarak şehiriçi kullanım olacak ve artçılı kullanıyorum tavsiyeleriniz ne yönde olur ?

Orta karar scooter yerine ,
    Güçlü bir scooter'a binmek isterseniz .., integra alın

Güçlü adventure yerine ,
    Orta karar bir adventure'a binmek isterseniz.., 750x alın.

Tercihler arası belirleyici unsur .., Sizin tarzınız .
    mehmetenis, antilop_skul ve smtknc bunu beğendiler.

Motosikleti
    halen günceldir ;)
    Teknik olarak çok farkları yok aksesuar ve koruma demiri işi farklı tabiiki kışın kullanımda integral avantajli
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Arkadaşlar merhaba

Takip ediyordum burayı ama ben girmeyeli 264 sayfa olmuş

2014 NC750x var. Bütün aksesuarları tamamladım artık. Sanırım geriye sadece egzoz kaldı. Leo Vince, Akrapoviç gibi markalar ölüm pahalı. Var mı bildiğiniz hesaplı güzel sesli olanı?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Orta karar scooter yerine ,
    Güçlü bir scooter'a binmek isterseniz .., integra alın

Güçlü adventure yerine ,
    Orta karar bir adventure'a binmek isterseniz.., 750x alın.

Tercihler arası belirleyici unsur .., Sizin tarzınız .

aslında scooterdan çok adventure hoşuma gidiyor ancak artçı ile integra mı yoksa nc700 mu rahat olur onda kararsızım genelde artçılı kullanıyorum çünkü , bu konuyla ilgili fikriniz nedir acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik olarak çok farkları yok aksesuar ve koruma demiri işi farklı tabiiki kışın kullanımda integral avantajli
    teşekkür ederim peki kışın kullanımda neden integra daha avantajlı öğrenebilir miyim rüzgarı daha mı iyi kesiyor , yukarıda belirttiğim gibi birde artçı ile ilgili sorum olacak
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E hani kimse yok?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Du bakim kirmizi bi tane geliyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

http://i.hizliresim.com/goNNo0.jpg
    o kırmızı değil bordo

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

bende çarşambadan sonra muhtemelen doktordan iyi haberi alacam (çünkü iyi hissediyorum).Sonra mı ? Gazlıyacam valla uzun boylu 1. ihtimal direk sivas sonra karadeniz 2. ihtimal karedenizden sivas .....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

ahmet abi elazığ a beklerim
    Murat Ustaoğlu ve parolakan bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    aslında scooterdan çok adventure hoşuma gidiyor ancak artçı ile integra mı yoksa nc700 mu rahat olur onda kararsızım genelde artçılı kullanıyorum çünkü , bu konuyla ilgili fikriniz nedir acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

teşekkür ederim peki kışın kullanımda neden integra daha avantajlı öğrenebilir miyim rüzgarı daha mı iyi kesiyor , yukarıda belirttiğim gibi birde artçı ile ilgili sorum olacak
    Kışın scooter tarzı motorlar daha avantajlı ayaklarınızı motorun içine koydunuz için bir de diz örtüsü tarzı bişey alındı mı soğuktan yağmurdan çamurdan etkilenmezsiniz,Kışın scooter tarzı motorlar bir tık öndedir,

Ama güzel bir pantolonuz ve ayakkabınız varsa Nc700/750 tarzı motorlarda güzeldir,Benim mesela kışın LBC pantolonum var kotun üstüne takribi 1 dk giyilip çıkartılabiliyor,o yüzden çok çok rahat bide ayakkabınızın üstüne bot yağmurluğu alırsanız ayakkabılarınız hem ıslanmaz hemde üşümez.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Herkese teşekkürler ,

Buluşma aralarını uzatmamamız dileği ile

http://i.hizliresim.com/VE5E4q.jpg

http://i.hizliresim.com/byAynY.jpg
    özkan bu sene sezon erken kapanıyor. 31 ağustosta ben sezonu kapatırım. ne gezersem o zamana kadar
    mehmetenis ve parolakan bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014

Yok orası ağvada ki kilimli koyunun üstünde restraunt tarzı bir yer var,çay 2TL soda 4TL
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok orası ağvada ki kilimli koyunun üstünde restraunt tarzı bir yer var,çay 2TL soda 4TL
    Hay benim anlatişima ve siİn anlayışıniza

Yav palaja doğru gidiyorsunuz ilerisi pazar yeri gibi ya ...espri yapayım dedim hahahahahah
    antilop_skul ve parolakan bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Kışın scooter tarzı motorlar daha avantajlı ayaklarınızı motorun içine koydunuz için bir de diz örtüsü tarzı bişey alındı mı soğuktan yağmurdan çamurdan etkilenmezsiniz,Kışın scooter tarzı motorlar bir tık öndedir,

Ama güzel bir pantolonuz ve ayakkabınız varsa Nc700/750 tarzı motorlarda güzeldir,Benim mesela kışın LBC pantolonum var kotun üstüne takribi 1 dk giyilip çıkartılabiliyor,o yüzden çok çok rahat bide ayakkabınızın üstüne bot yağmurluğu alırsanız ayakkabılarınız hem ıslanmaz hemde üşümez.
    teker boyutlari ayni heralde degil mi ikisininde birde artci konforu hangisinde daha on plandadir

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Hay benim anlatişima ve siİn anlayışıniza

Yav palaja doğru gidiyorsunuz ilerisi pazar yeri gibi ya ...espri yapayım dedim hahahahahah
    Kusurumuza bakma abi. Bir dahaki sefere muhtarin esegini kim caldi oynariz, islak havlu getir. Mehmet'le bana sorarsin bol bol

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

mehmetenis, badircik, parolakan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    orta karar adventure nc ise vasat adventure nedir? rx3 evo mu? yoksa tenere mi? )
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Murat Ustaoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusurumuza bakma abi. Bir dahaki sefere muhtarin esegini kim caldi oynariz, islak havlu getir. Mehmet'le bana sorarsin bol bol

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=urYxCm9Oy2Y
    Murat Video harika olmuş ellerine sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Arkadaşlar Facebook gurubu Yarın caddebostan belturda buluşma yapacak saat akşam 8:00 de buyrun gelin ;
    Murat Ustaoğlu bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Murat Video harika olmuş ellerine sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Arkadaşlar Facebook gurubu Yarın caddebostan belturda buluşma yapacak saat akşam 8:00 de buyrun gelin ;
    Ertesi sabah Safranbolu yolcusuyum, yoksa gelirdim. Sohbet yarım kaldı

Bu arada kamp var beyler, sitenin en aktif model grubu olarak kayıtsız kalmayalım

http://www.motosiklet.net/forum/etki...os-2016-a.html
    mehmetenis bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler