Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar bunlardan yapalım çok şık duruyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Kesinlikle haklısın da sadece çamurluğu almakla bitmiyormuş hocam uydurmak için muamele gerekiyormuş. Yoksa kesinlikle istiyorum bende.
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    gençler merhaba .

çok ciddi düşündüğüm sahibinden isteyeceğim vermesse kaçıracağım görür görmez vurulduğum güzellik hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. bu güzelliği tanıyıp bilen hakkında bilgisi olan varmıdır aranızda ? uzun süreli bir ilişki düşündüğümüde belirtmek isterim . hangi konulara dikkat etmem gerekir ??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6518428/detay/

yardım için teşekkür ederim
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    1-Kırmızı olsun çamurdan olsun diye bir laf var
    2-40 bin km anes motordan servis kayıtlarını incele...
    3-Donanımda eksiği yok gibi ancak rad koruma+orta sehpa+ oncam deflektor gerekecek
    4-Mumkunse NC si olan bir arkadasın sahibi ok'ler ise denesin. En azından bir tuhaflık var ise sezmesi daha garanti..

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-Donanımda eksiği yok gibi ancak rad koruma+orta sehpa+ oncam deflektor gerekecek
    4-Mumkunse NC si olan bir arkadasın sahibi ok'ler ise denesin. En azından bir tuhaflık var ise sezmesi daha garanti..
    Motor iyi hoş ta neden plakası gizlenmiş neden çekiniyor,artı yazdığı şeyler o kadar saçma ki ilanı okurken güldüm.
    3 kademeli Xenon sis nedir?Bildiğin cree u5 sis farı,
    Arka çantası normalden daha geniş demek?Yani bu arkadaş bence motoru öldürmüş gömecek adam arıyor gibi geldi.

Siz yine anesten servis kayıtlarını kontrol ettirin ekspertiz yaptırın ondan sonra almakta fayda var,
    Mesela 2.000₺ fazla verip daha düşük km deki motorlar tercih edilebilir.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı konusuna katılıyorum. servise expertiz yaptırmayı bende düşündüm. donanım gerçekten iyi orta sehpada var yazıyor. ki resimlerdede var sade eksiği rad.koruma kalıyor. nc süren bildiğim trnpkr olcay ve bahadır çolak var ama malum iş günü olunca onları rahatsız etmek istemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iyi hoş ta neden plakası gizlenmiş neden çekiniyor,artı yazdığı şeyler o kadar saçma ki ilanı okurken güldüm.
    3 kademeli Xenon sis nedir?Bildiğin cree u5 sis farı,
    Arka çantası normalden daha geniş demek?Yani bu arkadaş bence motoru öldürmüş gömecek adam arıyor gibi geldi.

Siz yine anesten servis kayıtlarını kontrol ettirin ekspertiz yaptırın ondan sonra almakta fayda var,
    Mesela 2.000₺ fazla verip daha düşük km deki motorlar tercih edilebilir.
    valla ben plakasını okuya biliyorum :D özellikle gizlenmiş gibi gelmedi yada ben öyle sezdim. dediğiniz gibi expertiz yaptırmak tabiki gerekli
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Aksesuar açısından dolu gözüküyor, temiz kullanılmış ise km önemli değil.

Fiyat emsallerine göre avantajlı ise bakılabilir barbaros, müsait olursam ben de gelirim bakmaya ama söz veremem
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bana da bedava gibi geldi nedense.. Yazılanlar doğru ise kaçırılmayacak bir fırsat gerçekten.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar,Ben bugün cumhuriyet kortejine katılacam gelecekseniz muhakkak tanışalım,
    Plakam;34DC9850

Bu arada dün bajaj çamurluğun siparişini verdim 25₺ ürün 10₺ kargo toplam 35₺ mâl oldu,
    Bakalım çamurluğu takmayı sizlere adım adım anlatacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Arkadaşlar,bugün Cumhuriyet Kortejine karıldım kaç tane Nc gördüm hiç mi bizden birileri yoktu?
    Neden bu kadar umursamıyoruz anlamıyorum bugün yaklaşık 1000 motorcu vardı Hiç mi aklınızın ucundan geçmedi katılmak orada olmak isteği,o duyguyu birliği beraberliği yaşama isteği ?
    Neyse yapacak bir şey yok Katılanlarada katılmayanlara da selam olsun,
    Ama biri sorsa bu motor alınır mı bende dahil herkes cevap yazar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Cumhuriyet Kortejinden Resimler;

Motosikleti
    Nc 750 X
    Arkadaşlar,Ben bugün cumhuriyet kortejine katılacam gelecekseniz muhakkak tanışalım,
    Plakam;34DC9850

Bu arada dün bajaj çamurluğun siparişini verdim 25₺ ürün 10₺ kargo toplam 35₺ mâl oldu,
    Bakalım çamurluğu takmayı sizlere adım adım anlatacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Arkadaşlar,bugün Cumhuriyet Kortejine karıldım kaç tane Nc gördüm hiç mi bizden birileri yoktu?
    Neden bu kadar umursamıyoruz anlamıyorum bugün yaklaşık 1000 motorcu vardı Hiç mi aklınızın ucundan geçmedi katılmak orada olmak isteği,o duyguyu birliği beraberliği yaşama isteği ?
    Neyse yapacak bir şey yok Katılanlarada katılmayanlara da selam olsun,
    Ama biri sorsa bu motor alınır mı bende dahil herkes cevap yazar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Cumhuriyet Kortejinden Resimler;
    http://imageshack.us/a/img908/9744/3FlJzz.jpg
    http://imageshack.us/a/img908/9015/8RB1wg.jpg
    http://imageshack.us/a/img908/9422/YCZ6Sa.jpg
    http://imageshack.us/a/img911/8646/WDTseF.jpg
    http://imageshack.us/a/img910/9061/hVdNG3.jpg
    http://imageshack.us/a/img903/8460/mj1dtF.jpg
    http://imageshack.us/a/img907/9905/2hqMTX.jpg

mehmet enis abim.

Son fotodaki Siyah deri montlu sen isen. allah senden tekrar tekrar razı olsun.

Kortej sırasında Bayrağımız frendiskiyle, fren balatasının arasına girdiği için Arka fren boşa çıkınca sağa çekip bayrağın ucunu çıkarmaya çalışırken durup yardımcı olan abime burada da teşekkürü bir borç bilirim. çok teşekkürederim tekrar. konu açacaktım veya bu konuda soracaktım acaba buralardamısın diye. resmi görünce yazayım dedim. çok teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    nc700s arayan birisi varsa bu motor babamındır. Götürüldüğü servislerde rodajının başarılı yapıldığı ve motoru güzel açıldığı söylenmektedir bu sözde servis çalışanlarının yalancısıyım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-aksesuarli-hatasiz-bakimli-absli-223547564/detay/

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı mucaliskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet enis abim.

Son fotodaki Siyah deri montlu sen isen. allah senden tekrar tekrar razı olsun.

Kortej sırasında Bayrağımız frendiskiyle, fren balatasının arasına girdiği için Arka fren boşa çıkınca sağa çekip bayrağın ucunu çıkarmaya çalışırken durup yardımcı olan abime burada da teşekkürü bir borç bilirim. çok teşekkürederim tekrar. konu açacaktım veya bu konuda soracaktım acaba buralardamısın diye. resmi görünce yazayım dedim. çok teşekkürler
    Evet O fotoğraftaki benim
    Sen sağ ol O gün yenge hanımda yanındaydı, çok şükür hallettik, Yoksa köprüde kalacaktınız
    Ama dostluk böyle bir şey işte ben herkese böyleyim yolda 4 lü leri yakmış bir motorcu görsem hemen dururum. Bu benim içimden gelen bir şey.
    Tekrardan teşekkürler
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mehmet inanırmısın bi gün 5 km motor ittirdim kimse durmadı
    Bende artık kimseye yardım etmiyorum
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet inanırmısın bi gün 5 km motor ittirdim kimse durmadı
    Bende artık kimseye yardım etmiyorum
    Büyük geçmiş olsun ne diyim,ne diyim ????

Ben köprüde motor ittim yanımdan 100 tane motorcu geçti hatta burada konuyu paylaştım benzin kaç km gitti diye bir tanesi durmadı biz trafikte örnek olacağız olmasına da diğerlerinde değiştiğini görecek miyiz acaba?

Motosikleti
    nc750xdct

cumhuriyet korteji

Merhaba Mehmet Enis

Bende kortejdeydim. aklıma geldi kesin birileri vardır diye, keşke önceden forumda yazsaydık diye.. tek başıma takıldım kortejde...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Bende kortejdeydim. Ancak enduroist grubu ile katıldım.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Keşke haberleşseydik bidahakine inşallah birbirimizden haberdar olalım,Bu tip organizasyonlara birlikte katılalım,
    Bu arada bu bajaj çamurluğu pazartesi salı elimde olacak,
    Tornacıya ona uygun demir yaptırıp motora takıcam ama aklıma takılan bir soru var,
    Bu çamurluğu takan herkes sağ taraftaki lastik vidasını çıkartıp montajını yapmış bu ileride lastiğin balansını bozabilirmi veya takarken aynı ölçü çizgisinde takabilirmiyiz?
    Ben şöyle düşündüm arka maşaya 10 luk vida genişliğinde iki tane delik deleyim çamurluğun montajını bu deldiğim deliklere takayım ,
    Sizce nasıl sağlıklı olur mu?

Motosikleti
    Dominar D400
    .....

Bakalım çamurluğu takmayı sizlere adım adım anlatacam[COLOR="Silver"]

....
    Arka çamurluğun (hugger) Sadece plastik kısmını sipariş etmişsiniz, o plastiğin sağlam durması için iç iskelet metali(satış kuralkan sitesinde Bağlantı Sacı Arka İç olarak geçer), 2 tane daha iç sabitleme plastikleri(dekoratif kapak olarak geçiyor) vardı. Onlarsız sıkı sağlam oturtabilecek misiniz? Özellikle iç metali olmadan şiddettli sarsıntılarda lastiğe sürtmek gibi sıkıntılar çıkartabilir diye düşünüyorum. Deneyimlerinizi aktarırsınız.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çamurluğun (hugger) Sadece plastik kısmını sipariş etmişsiniz, o plastiğin sağlam durması için iç iskelet metali(satış kuralkan sitesinde Bağlantı Sacı Arka İç olarak geçer), 2 tane daha iç sabitleme plastikleri(dekoratif kapak olarak geçiyor) vardı. Onlarsız sıkı sağlam oturtabilecek misiniz? Özellikle iç metali olmadan şiddettli sarsıntılarda lastiğe sürtmek gibi sıkıntılar çıkartabilir diye düşünüyorum. Deneyimlerinizi aktarırsınız.
    Valla çok teşekkür ederim, O parçadan siz yazana kadar haberim yoktu

Şu anda o parçayı da sipariş ettim,BAJAJ PULSAR 200 NS ARKA ÇAMURLUK BAĞLANTI SACI ARKA İÇ,
    Ürünün Fiyatı 31,34TL

Kargo 10TL
    Toplam:41,34TL

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    2016 Honda nc750x bomba gibi olmuş....led gündüz farları,led far,led stop ve şık makyaj operasyonu ile müthiş olmuş....
    mehmetenis bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler