Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum 18000 civarında km tık yok eksi 10 derecede bile yarım marş la çalışıyor motor blogunda damla yağ göremezsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    çok teşekkür ederim bu gün nasip oldu bende aldım bir tane şuan evimin önünde pazartesi noter işlemlerini yapacağız.
    umuterdogdu bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    51 bini geçti motor daha açılmadı.
    Pulsar mı bu? 2 günde dağılsın?...
    abeciMotoru bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motoru ikinci eline 10 bin km dolaylarında olaranlara bütçem yetiyor sizce alınır mı motor ömrü ne kadar km ilerledikçe masraf çıkıyor mu?
    Bakımlarını yaptığın sürece masraf çıkarmaz, biner gidersin kronik bir arızası yok.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim bu gün nasip oldu bende aldım bir tane şuan evimin önünde pazartesi noter işlemlerini yapacağız.
    Hayırlı olsun, bende ybr den geçmiştim, ilk başta biraz titreşimli geliyor ama alışıyorsun tabi
    Ybr de 12lt depo ile 440km görmüştüm en çok, bunun 14lt depoyla 540km gördüm

Yakıt bakımından çok iyidir. Bana göre tek rahatsız eden yeri sert amotisörleridir, biraz yumuşak olsa idi çok iyi olurdu.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sert amortisör sayesinde virajlarda dalma batma çıkma yapmıyor pegleri bu sayede yere sürtüyoruz.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, bende ybr den geçmiştim, ilk başta biraz titreşimli geliyor ama alışıyorsun tabi
    Ybr de 12lt depo ile 440km görmüştüm en çok, bunun 14lt depoyla 540km gördüm

Yakıt bakımından çok iyidir. Bana göre tek rahatsız eden yeri sert amotisörleridir, biraz yumuşak olsa idi çok iyi olurdu.
    Valla hafif bir titreşim var gibi ama hiç rahatsız edici değil hatta o sesi var ya titreşimi hissettirmiyor bile uzun yol yapıyorum haftada bir artık kısa mesafede bile ybr ile müzik dinler olmuştum bunla hiçbir yolda dinlememe gerek kalmayacak gibi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sert amortisör sayesinde virajlarda dalma batma çıkma yapmıyor pegleri bu sayede yere sürtüyoruz.
    Benim amortisör en yumuşakta olmasına rağmen çukurdan geçince adamın belini kırıyor
    Virajlarda bazen sallantı yapıyor, biraz sertleştirmek gerekiyor tabi o zamanda tahta gibi olur herhalde.
    Siz normal yolda kullanırken mi sürtüyorsunuz?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Hayırlı olsun Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim amortisör en yumuşakta olmasına rağmen çukurdan geçince adamın belini kırıyor
    Virajlarda bazen sallantı yapıyor, biraz sertleştirmek gerekiyor tabi o zamanda tahta gibi olur herhalde.
    Siz normal yolda kullanırken mi sürtüyorsunuz?
    Amortisörde aslında ayar yok. Sadece arka amortisörde Trişkadan bi yay ayarı var sadece hepsinde olduğu gibi. oda pek bi işe yaramıyor. Rosso 2 taktıktan sonra peg sürtmek bu kısa aks aralıklı sert amortisörlü motosiklet için sıradan bir durum.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Amortisörde aslında ayar yok. Sadece arka amortisörde Trişkadan bi yay ayarı var sadece hepsinde olduğu gibi. oda pek bi işe yaramıyor. Rosso 2 taktıktan sonra peg sürtmek bu kısa aks aralıklı sert amortisörlü motosiklet için sıradan bir durum.
    aynen amortisörde sadece ön yükleme ayarı var.
    Ben daha acemiyim pegleri sürtemiyorum, lastik michelin pilot street var, değiştirirsem rosso iki alırım

Eğitim'de tavsiye ederim ;)
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    büyüklerime ve arkadaşlarıma selamlar...
    her 250 cc sayfasına aynı şeyleri yazdığımın farkındayım ama maalesef zengin değilim... yani motosikleti bir kere alacağım ve en az 3 yıl kullanacağım... apachemi 0 km aldım, 2 yıl, 13 bin km kullandım çok iyi baktım ve sorunsuz sattım... eğer biraz daha süratli olsa idi satmaz, ömürlük binerdim... şimdi biraz daha süratli bir motosiklet arıyorum... kafama göre gezebileceğim sorunsuz, sıkıntısız bir motosiklet... honda ve yamaha markalarına para vermek istemiyorum ama popüler kültür beni onlara itiyor... tvs alırken de bi dünya kendini bilmez ybr ya da cbf al demişti ama dinlemedim ve çok mutlu oldum dinlemediğim için... şimdi aynı kafada tipler 250 cc motosiklet almak itiyorum deyince mt-25 ile cbr 250r öneriyorlar... sizlerden ricam sym wolf e pislik atanlara inat al deyin... sadece adı honda ya da yamaha diye haybeye 3 bin tl fazladan vermeyeyim... şahin doğan parasına mercedes, bmw ya da rover alıyomuş gibi olayım... sorunsuz sıkıntısız bi motosikletim olsun... kronik ve can sıkıcı arızası olmasın üç beş sene sıkıntısız bineyim...
    saygılar sevgiler...
    abeciMotoru ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gönül rahatlığıyla al kullanıyorum çok memnunum japon kalitesini aratmayan bir motor artısı var eksiği yok diyebilirim
    quattromeb bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    kardeş ybr den wolf a geçtim motoruma her gün başka bir yönünden aşık oluyorum motoru ikinci el ucuza bulabilirsin titreşim ben hissetmedim yaylarda sert gelmedi 120 nin üstünede de aynadan arka tarafı görebildim bir tek bagaj kısmı küçük geldi onda da benim için olumsuzluk değil ruhsatımı ve telefonumu her zaman mont da taşırım o yüzden al gitsin servis işin sıkıntı değilse vazgeçilmeyecek bir motor.
    quattromeb bunu beğendi.

Hepimiz o arada kaldık belki ama wolfü seçtik. Bende pişman değilim iyiki almışım yine 250cc alacak olsam yine wolf alırdım. Ufak tefek sıkıntılar yok değil illaki var ama artısı eksisinden çok fazla. Zaten öyle hiç sıkıntısız motosiklet üretilmiyor öyle bir marka model yok. Bu motosiklet işi beyin işi değil gönlünüzden hangisi geçiyorsa onu seçin.
    abeciMotoru ve quattromeb bunu beğendiler.

capp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250 SBi
    Selamlar , kaza yaptım.amortisörler/gösterge ve far değişti.Bugün topladım motoru fakat bu sefer motorda elektrik yok.Yakınımda bilgi alabileceğim kimse yok,buraya sormak istedim.Beyin kaza sırasında kapatmış olabilir mi? Ne yapılabilir? teşekkürler şimdiden.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı capp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar , kaza yaptım.amortisörler/gösterge ve far değişti.Bugün topladım motoru fakat bu sefer motorda elektrik yok.Yakınımda bilgi alabileceğim kimse yok,buraya sormak istedim.Beyin kaza sırasında kapatmış olabilir mi? Ne yapılabilir? teşekkürler şimdiden.
    sigorta kutusunu kontrol edin kaza sırasında patlamış olabilir. kullanan arkadaşlar daha fazla yardımcı olacaklardır veya servise bir gösterin isterseniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Aküden sigortalara heryerde araman lazım. Hiç bir yerde elektrik yoksa büyük ihtimal akü bağlantıları kopuk vs. Olabilir. Geçmiş olsun

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Eğitim'de tavsiye ederim ;)
    Eğitim yaza alacağım inşallah, Konya'da biraz eğitim almak sıkıntı ama ayarlamaya çalışacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyüklerime ve arkadaşlarıma selamlar...
    her 250 cc sayfasına aynı şeyleri yazdığımın farkındayım ama maalesef zengin değilim... yani motosikleti bir kere alacağım ve en az 3 yıl kullanacağım... apachemi 0 km aldım, 2 yıl, 13 bin km kullandım çok iyi baktım ve sorunsuz sattım... eğer biraz daha süratli olsa idi satmaz, ömürlük binerdim... şimdi biraz daha süratli bir motosiklet arıyorum... kafama göre gezebileceğim sorunsuz, sıkıntısız bir motosiklet... honda ve yamaha markalarına para vermek istemiyorum ama popüler kültür beni onlara itiyor... tvs alırken de bi dünya kendini bilmez ybr ya da cbf al demişti ama dinlemedim ve çok mutlu oldum dinlemediğim için... şimdi aynı kafada tipler 250 cc motosiklet almak itiyorum deyince mt-25 ile cbr 250r öneriyorlar... sizlerden ricam sym wolf e pislik atanlara inat al deyin... sadece adı honda ya da yamaha diye haybeye 3 bin tl fazladan vermeyeyim... şahin doğan parasına mercedes, bmw ya da rover alıyomuş gibi olayım... sorunsuz sıkıntısız bi motosikletim olsun... kronik ve can sıkıcı arızası olmasın üç beş sene sıkıntısız bineyim...
    saygılar sevgiler...
    Ben ybr den geçtim, ybr soğuk zamanlarda çalışma sıkıntısı vardı, çok büyük bir sorun değildi ama elin gazda beklemen gerekiyordu. Wolfte buna benzer hiçbir sıkıntı yok, ne kadar yatarsa yatsın anında çalışıyor
    Yakıt konusunda ybr çok iyiydi ama wolf ondan çoook daha iyi sadece yarım lt fazla yakıyor
    quattromeb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler