Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel video olmuş eline sağlık tekrar
    K o r @ y bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Olorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/7m3d3W.jpg

Şöyle bi egsoz bulursam; bulabilirsem alicam aleti. Motordan önce egsoza bakıyorum anlayacağınız
    Honda CB1000r Stayla....
    The Power of The Dreams.

abant gezisine katılmak isteyen olursa sabah saat 8:00da tem otoyolu kurtköy mevkii mehmetcik vakfı opette olacağız. 8:30da yolculuk başlayacak. son duyuru.
    K o r @ y bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Arkadaşlar bu universal mra cami satan yerin adresini verebilirmisiniz acaba bulduklarim hep üst ekleme camı..

Arkadaşlar herkese merhaba, forumda ki ilk mesajım.. Allah kısmet ederse önümüzdeki hafta bende almayı düşünüyorum bu modelden..

Cbr 250R ile arasında kaldım.. Cbr çok yakın arkadaşlarımda var.. Oturuş pozisyonu boyumun yüksek olması sebebi ile bi müddet sonra sıkıntı veriyor..

Sym'de bu durum nasıldır?

Ayrıca bu hafta batuhan motor floryadan 9700'e 9 taksit şeklinde fiyat aldım, fakat istanbul motor 10.600 diyor.. Bu nasıl oluyor?

Sıfır km alımında istanbul içinde yardımcı olacak kimse var mıdır?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı crew adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, forumda ki ilk mesajım.. Allah kısmet ederse önümüzdeki hafta bende almayı düşünüyorum bu modelden..

Cbr 250R ile arasında kaldım.. Cbr çok yakın arkadaşlarımda var.. Oturuş pozisyonu boyumun yüksek olması sebebi ile bi müddet sonra sıkıntı veriyor..

Sym'de bu durum nasıldır?

Ayrıca bu hafta batuhan motor floryadan 9700'e 9 taksit şeklinde fiyat aldım, fakat istanbul motor 10.600 diyor.. Bu nasıl oluyor?

Sıfır km alımında istanbul içinde yardımcı olacak kimse var mıdır?

bende ikisi arasında kalmıştım sym wolf aldım çokda memnunum.millet cbr yi satıp sym wolf alıyor. sebebi cbr nin kötü olduğu değil sym nin daha rahat ve daha az yakması. kalite olarak zaten söylenecek söz yok iki motorada. benim boyum 1,78 iki ayağımda yere değiyor oturduğumda sym de. arkadaşım 1,74 onunda iki ayağı yere değiyor.. 9700 çok iyi bir fiyat bir saniye bile düşünme hemde 9 taksit diyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

PROGRIP MARKA SYM TANK PAD VE DEPO PAD 30 TL, İSTEYEN BANA ÖZELDEN MSJ ATSIN

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    2. eli yokmu bunların şöyle uygun yollu güzel makinaymış
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    merhaba arkadaşlar. cc büyütmek amacıyla çok sevdiğim kurtum satılıktır. özenle baktım. üstündeki stickerler, akrapovic egsoz. severek şekillendirdim motorumu. 15 bin bakımı yeni yapıldı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-bakimli-akropovicli-temiz-wolf-161320435/detay/

http://www.youtube.com/watch?v=JYOSLgUqs1M egsozu ilk taktığım zamamn video çekmiştim. şimdi egsoz kurum bağladı ve çok daha tatlı bir ses geliyor.

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. cc büyütmek amacıyla çok sevdiğim kurtum satılıktır. özenle baktım. üstündeki stickerler, akrapovic egsoz. severek şekillendirdim motorumu. 15 bin bakımı yeni yapıldı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-bakimli-akropovicli-temiz-wolf-161320435/detay/

http://www.youtube.com/watch?v=JYOSLgUqs1M egsozu ilk taktığım zamamn video çekmiştim. şimdi egsoz kurum bağladı ve çok daha tatlı bir ses geliyor.
    güzel motormuş cidden bende bugün işyerinin orda gördüm baya güzel bişeye benziyo bi araştırayım dedim
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    selam arkadaşlar

scooter hastası olmama rağmen bu motor dkkatimi çekmekte. bikaç yorum okudum, pek vaktim olmadığından fazla okuyamadım. yakıt konusunu merak ettiğimden aktım.ama bir yorum göremedim.daha sonra kesinlikle tüm sayfayı bastan aşağıya okuyacağım.

Edirneye sahura gideceğimiz zaman, bir arkadaşın wolf aldığını gördüm.mat mavi.rengi müthişti. arkadaş demesin mi boyum uzun diğer motorlara sığmıyordum diye, dedim ver anahtarı bi deneyeyim.. o motor oturuş pozisyonu olarak, hiçbir motorda rahat edememiştim.. ısrarına dayanamayıp bi tur attım çok iyi. motorun sesi ekzos sesi falan çok iyi. emanet olduğu için hemen dondum fazla zorlamadım 300 km de ki motoru. ama çok rahat olduğunu, sığdığımı çok iyi anladım.. sonra wolflere bakmaya başladım. bi kere içime girdi motor. bakarsın alırım gerçekten uzun boylular için en rahat motor diyebilirim. hiç değilse altımızda sinek gibi ufacık kalmıyor motor.

Herkese keyifli kazasız belasız sürüşler.
    memduhb bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra

Mavi iyidir
    Garip ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Görünen o ki sym wolf a olan ilgi neredeyse durma noktasına gelmiş. Forumda bu çok net görülebiliyor. Wolf u yakından inceledim güzel .. Ancak alıcı gözüyle düşünüldüğünde 11 bin TL ve yedek parça fiyatlarındaki distributorun yaklaşımı bana çok mantıklı gelmedi. Ha inazuma ve CBR 250 içinde geçerli bu.. Zaten bu sene hiçbir marka açısından satışlar adına verimli geçmedi sanırım. Bu fiyatlarla zor 10 bin liranın altında psikolojik bir sınır var.. Bu sektörde alınan satış sonrası hizmet ilgi alaka vs düşünüldüğünde 10 bin lira üzeri 250 cc biraz tuhaf oluyor. Distributorler insanların hesevesini kırdı bence..

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    cep telefeonu gibi motosikletin de kaçağı olsaydı garantiyi hiç düşünmez bir kaç bin aşağısında satın alırdım
    Hakketen ya şimdi yazarken aklıma geldi. Mesela inazumayı distribütör bize garanti dışı ama daha ucuza vermez mi acep :D

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünen o ki sym wolf a olan ilgi neredeyse durma noktasına gelmiş. Forumda bu çok net görülebiliyor. Wolf u yakından inceledim güzel .. Ancak alıcı gözüyle düşünüldüğünde 11 bin TL ve yedek parça fiyatlarındaki distributorun yaklaşımı bana çok mantıklı gelmedi. Ha inazuma ve CBR 250 içinde geçerli bu.. Zaten bu sene hiçbir marka açısından satışlar adına verimli geçmedi sanırım. Bu fiyatlarla zor 10 bin liranın altında psikolojik bir sınır var.. Bu sektörde alınan satış sonrası hizmet ilgi alaka vs düşünüldüğünde 10 bin lira üzeri 250 cc biraz tuhaf oluyor. Distributorler insanların hesevesini kırdı bence..
    bu sene wolf kadar satan başka bir motor yoktur sanırım. Bayilerin elinde neredeyse motor kalmadı ve bir kaç ay daha gelmeyeceğini söylemişlerdi. ilgi sandığınız kadar az değil çünkü motosiklet. net üzerinden pek katılım olmasa da facebook grup sayfası üzerinden ne çok ilgi olduğunu bizzat görebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda dediklerinize katılıyorum.
    çelikatlı ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Bu forumda paylaşım yapılmıyor pek. + _ herşey facebook gurubunda paylaşılıyor buluşmalar etkinlikler düzenleniyor.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    merhaba wolf'cülere bir selam vereyim dedim, honda cb'den 250 cc motora geçiş olarak iki motor vardı aklımda.
    inazuma yada wolf.
    yakıt, performans, fiyat üçlüsünü düşünerek, wolf'ü seçtim, herkese temiz sürüşler
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Hayırlı olsun güle güle kullanın..
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın..
    saol hocam teşekkür ederim
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    mrb arkadaslar bir konuda sizden yorum ve yardimlarinizi istiyorum. Bu ayin sonunda motor alacagim elimde 8000 tl var en ust limitim bu; sifir pulsar 200ns mi alsam yoksa ikinci el sym wolf 250 ni alsam karar veremedim. Sebepleri ile neden hangi motoru almam gerekir? Bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim. Ayrica ilk motorum olmiyacak bu ve ayda bir 300km yol gidecegim mola vermeden.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    ikinci el sym wolf 250 ni derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler