Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motorun hayirli olsun kazasiz belasiz bin insallah,bol bol gez gezde tecrubelerini bizimle paylas
    Bu arada siperlik kullanan arkadaslar acaba faydasi oluyor mu ruzgari kesmede ? 110-130 arasi ruzgari kesmede ne kadar yardimci olur siperlik ?
    saol kardeşim Allah daha iyilerini sana versin insallah. şimdilik mükemmel diyebilirim, vallahi sürüş zevkine bayıldım cbr den sonra, herşey iyi, iki gündür kemerde viraj çalışıyoruz süper hismiş viraja yatmak onu anladım henüz rodajda bakalım 250 km de :D
    Red One bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    agrasiwe bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    hayırlı olsun. ikimizde doğru karar verdik wolf alarak diye düşünüyorum. güle güle kullan.

ön camla ilgili ben yuki nin hilal modeline ait öncamı taktım. rüzgarı hiç kestiğini söyleyemem. hatta olmasa daha iyiydi. şuan tüm rüzgar göğsüme patlıyor. o yokken 90 km hıza kadar rüzgardan gram rahatsız olmuyordum. şuan ş.içi bile rüzgarı hissetmeye başladım. anlayacağınız ya daha uzununu takın yada hiç takmayın. face grupta bi arkadaşta cbf camı gibi uzun, kavisli bir cam görmüştüm. onun gibi bişey daha çok işe yarayacaktır. ben yuki camı diğer arkadaşlar gibi en alt noktasından bizim beyaz şapkanın en üst noktasına montaj yaptım. daha uzun olsun diye. şuan düşünüyorum ki eğer kurtarırsa 2. montaj yerlerinden şuanki deliklere kaydırırsam daha kısa olur cam ve belki daha rahat edebilirim. deneyip paylaşıcam.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. ikimizde doğru karar verdik wolf alarak diye düşünüyorum. güle güle kullan.

ön camla ilgili ben yuki nin hilal modeline ait öncamı taktım. rüzgarı hiç kestiğini söyleyemem. hatta olmasa daha iyiydi. şuan tüm rüzgar göğsüme patlıyor. o yokken 90 km hıza kadar rüzgardan gram rahatsız olmuyordum. şuan ş.içi bile rüzgarı hissetmeye başladım. anlayacağınız ya daha uzununu takın yada hiç takmayın. face grupta bi arkadaşta cbf camı gibi uzun, kavisli bir cam görmüştüm. onun gibi bişey daha çok işe yarayacaktır. ben yuki camı diğer arkadaşlar gibi en alt noktasından bizim beyaz şapkanın en üst noktasına montaj yaptım. daha uzun olsun diye. şuan düşünüyorum ki eğer kurtarırsa 2. montaj yerlerinden şuanki deliklere kaydırırsam daha kısa olur cam ve belki daha rahat edebilirim. deneyip paylaşıcam.
    eyvallah hocam merak ettiğimde buydu, sanırım bende takmayacağım, cbr den sonra rüzgara karşı o kadar sıkıntı olmadı sanki cbr bundan bir tık daha az alıyordu o kadar, yoksa çok fark görmedim. söylediğin iyi oldu ön camın faydası olurmu olmaz mı diye düşünüyordum, açıkçası çok uzununuda bi altın jantlı motorda gördüğüm şeffaf ön cam siperliği bulursam takarım onun dışında takmam heralde.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

Kurtlar dağdan inerken
    Red One, agrasiwe, dyavol-77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha mt09

rodaj bitti
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Son hızı bırakında, gezilere gelin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosungla SYM Drag yarışında kim kazanıyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Wolf kopup gidiyor, hyo son bi kaç metre kala geçiyor ..
    agrasiwe ve Adem Balkan bunu beğendiler.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    yalnız rüzgarlıklar arka çantalar fena yakışmış motora ya :D çıplakken ve böyle doluyken benim gözüme ayrı iki havada motor gibi geliyor Allah kaza bela vermeden gezdirsin sizi
    agrasiwe ve K o r @ y bunu beğendiler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amin cümlemizi. Topcase yakışıklı duruyor hakkaten. En sonunda banada taktırtacaksınız. ;)
    agrasiwe ve K o r @ y bunu beğendiler.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    artçı'lı uzun yol rahat geçer mi bu motorla kafamı bulandıran bi soru bu doğrusu
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hızı bırakında, gezilere gelin

http://i.hizliresim.com/DXr2Ov.jpg

http://i.hizliresim.com/mla6X0.jpg

http://i.hizliresim.com/ElB8OZ.jpg

http://i.hizliresim.com/aqa3p2.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

http://i.hizliresim.com/ydv5W9.jpg

http://i.hizliresim.com/6REPBE.jpg
    gelicez koray abi hep ters geldi bu aralar geziler haziranın sonuna doğru gezi manyağı olacaz :D
    K o r @ y bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı'lı uzun yol rahat geçer mi bu motorla kafamı bulandıran bi soru bu doğrusu

eğer artçınız motorla gezmekten hoşlanıyorsa sorun yok..
    Kendi motoruma artçı oldum, öyle tahmin edilen gibi durum söz konusu değil ( titreşim, rahatsızlık )
    Fakat normal tourig motorlar gibi arkadaki artçının oturuş pozisyonu yok. Yani artçı uzun boyly ise , dizler biraz kırık olarak seyehat edecek.
    Normal boyutlarda ( örneğin bayan artçı ) biri olursa, 200 km bir dinlenme ihtiyacı hisseder.. Grupta bu motorla birlikte artçılı kullanan
    çok arkadaşlar var.. Her hangi bir sıkıntı yok. Fakat kıyaslama yapacak olursak örn. inazuma artçı konusunda wolften daha iyi.. Geniş sele ve tek sele.. Wolf tarzı gereği spor cadde motoru.. diğer safkan naked motorlara baktığımızda, tüm özelliklerini taşıyor.. Örneğin z750 gibi.. Ama günü birlik uzun yol turlarında hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.
    tazy21, agrasiwe ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer artçınız motorla gezmekten hoşlanıyorsa sorun yok..
    Kendi motoruma artçı oldum, öyle tahmin edilen gibi durum söz konusu değil ( titreşim, rahatsızlık )
    Fakat normal tourig motorlar gibi arkadaki artçının oturuş pozisyonu yok. Yani artçı uzun boyly ise , dizler biraz kırık olarak seyehat edecek.
    Normal boyutlarda ( örneğin bayan artçı ) biri olursa, 200 km bir dinlenme ihtiyacı hisseder.. Grupta bu motorla birlikte artçılı kullanan
    çok arkadaşlar var.. Her hangi bir sıkıntı yok. Fakat kıyaslama yapacak olursak örn. inazuma artçı konusunda wolften daha iyi.. Geniş sele ve tek sele.. Wolf tarzı gereği spor cadde motoru.. diğer safkan naked motorlara baktığımızda, tüm özelliklerini taşıyor.. Örneğin z750 gibi.. Ama günü birlik uzun yol turlarında hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.
    Herkes Wolf'ünü satma peşinde....hayırdır inşallah???....
    The Power of The Dreams.

para lazım

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para lazım
    Kısa ve öz,fakat Wolf almayı düşünen ben,çok sağlıklı bilgiye/lere ulaşamadım...Bu arada 2014 mat kırmızı rengi de gelmiş(Altan Motor)....
    Adem Balkan bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Ben daha memnuniyetsizlikten satan duymadım. Herhangi bi arıza yolda bırakma vs.de duymadım.satan arkadaşlarda motordan yana sıkıntı yaşamadıklarını facebook sayfasında paylaşıyorlar. Satanların birazına para lazım birazıda büyük motor sürmek istiyor. Kırmızı motor biraz pembemsi
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha memnuniyetsizlikten satan duymadım. Herhangi bi arıza yolda bırakma vs.de duymadım.satan arkadaşlarda motordan yana sıkıntı yaşamadıklarını facebook sayfasında paylaşıyorlar. Satanların birazına para lazım birazıda büyük motor sürmek istiyor. Kırmızı motor biraz pembemsi
    Pekiii patron sen fuarda mat mavi almıştım-yanlış hatırlamıyosam...sarf malzemeleri kolay bulunuyo pekiii? Örneğin:hava filtresi,yağ filtresi,fren balata,debr. bala.,debr.teli vs gibi????
    The Power of The Dreams.

Motopit com. Dan sarf malzemeler ve karenaj vs bütüün parçaları online alabilirsiniz. Yok yok
    dyavol-77 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler