Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    hadi beni bağrınıza basın buğün itibari ile sym wolf sahibiyim
    ake, Twin, Cem68 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi beni bağrınıza basın buğün itibari ile sym wolf sahibiyim
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin. Kurt ile nice güzel yollar yapmanız dileğiyle. Sıfır mı aldınız yoksa 2.el mi? İlk yorumlarınız nedir bu motosiklet hakkında?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin. Kurt ile nice güzel yollar yapmanız dileğiyle. Sıfır mı aldınız yoksa 2.el mi? İlk yorumlarınız nedir bu motosiklet hakkında?
    Allah razı olsun kardeşim. 2. el aldım ama çok temiz denk getirdim kardeşim daha 3 aylık motor 3000 kmde. sana şöyle söyleyeyim motorun heryerinden kalite akıyor. şurayı kötü yapmışlar diyeceğim tek yeri yok. hızlanması,torku , frenleri çok iyi. viraj kabiliyeti çok iyi. direksiyon açısı baya geniş aralara çok rahat girebiliyorsun. titreşim yok. ne karenajlarda nede başka yerinde titreşim yada zırıltı yok. artçının oturduğu yer baya yüksek yani havada boyu kısa olanların binmesi zor oluyor. aydınlatması çok iyi 12v55w orjinal philips ampul var üzerinde. zincir markası d.i.d (japon) enjeksiyon beyni flan keihin (japon) orta sehpa takma yeri var üzerinde ama o extra bi ücret karşılığında takılıyor heralde aldığımda yoktu. egzos büyük ama sesi çok güzel tatlı çıkıyor. boya kalitesi iyi. sedefli renk mesela benimki sedefli beyaz güneşin yada ışığın altında parlıyor simli gibi. deponun altında yada görünmeyen yerlere baktım boya akması yada topaklanma yok. yani ciddi bi emek var motorun üzerinde. şasesi sağlam görünüyor o hissi veriyor zaten çelik şase. kumandaların kalitesi yerinde şıkır şıkır çalışıyor takılma filan yok. şimdilik söyleyeceğim bunlar. biliyorum alma niyetindesin hiç tereddüt etme bence harika bi motor parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor. bizim gibi gerçek biniciler içinde avantaj bence ikinci elinin pek bilinmemesi değilse ben sıfırı 11 milyar olan motoru nasıl alırdım 8500 e
    Adem Balkan bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Wolfu bugün test etme şansı buldum, gerçekten ivmelenişi, şekli falan çok hoşuma gitti. Titreşim konusuna gelince Cbr ile hemen hemen aynı seviyede. Asla rahatsız edici değil.
    K o r @ y, agrasiwe ve Adem Balkan bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    o yüzden diyorum , üstüne oturup test etmeden bence yapılan yorumlar yalan yanlış.. Artı grup sym bayisi test motoru getirdi.. Gidip deneyebilirsiniz.

Pashapache bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    bana sym wolf ün detaylı kullanım klavuzu lazım arkadaşlar. şöyle söyleyeyim motoru çalıştırdım yola çıktım.1 e taktım devirini aldırdım 2 ye taktım, tekrar devirlendi sıktım debriyajı vitese dokanıyorum ama sert böyle sanki donmuş gibi.iki defa denedim sanki vites kolu donmuş gibiydi, hiç zorlamadım kenarda durdum motoru stop ettim. baktım sağına soluna kontağı tekrar açtım vites göstergesinde iki tane düz çizgi vardı ne anlama geldiğini anlamadım. ilk kez gördüm o işareti ama ne anlama gheldiği konusunda fikrim yok. debriyajı sıkıp ileri geri hareket ettirdim motoru. tekrar marşa bastım çalıştırdım ve vitese girdi. birdahada tekrarlamadı. nitye öyle oldu yada o işaretin anlamı nedir bilen varmı?

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vibrasyon var titreşim var diyen arkadaşlar işte durum.
    http://www.dailymotion.com/video/x1q...syon-test_auto
    kontağı açtığındaki çıkan ses nedir arkadaşlar fan'ın sesi mi yoksa elektrikli süpürge makinesi gibi :D ve kontağı kapattığında da tok diye bi ses çıkıyor oda benim canımı yakıyor ya :D

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kontağı açınca enjeksiyon devreye girer, onun sesi.. kapatınca herhangi bir can sıkacak ses yok, normal motor kapatıyor

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontağı açınca enjeksiyon devreye girer, onun sesi.. kapatınca herhangi bir can sıkacak ses yok, normal motor kapatıyor
    benim bilgisayarın sesi mi çok açıktı bilmiyorum çok fazla çıkıyor enjeksiyonun sesi
    motoru kapatırken de pistonların durdugundaki sesi sanırım o sesi sevmiyorum ben sanki motorun canı yanıyormus gibi geliyor benim eski cbf150'mde de öyle ses cıkardı

Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontağı açtığındaki çıkan ses nedir arkadaşlar fan'ın sesi mi yoksa elektrikli süpürge makinesi gibi :D ve kontağı kapattığında da tok diye bi ses çıkıyor oda benim canımı yakıyor ya :D
    Kontağı açtığınızdaki ses benzin pompasının sesidir,enjeksiyonlu araçlarda benzin elektirikli pompa ile sağlanır mekanik değildir.
    SAYGI-SEVGİ-HOŞGÖRÜ

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    bukadar çok yazmayın arkadaşlar takip edemiyorum :D :D şaka bi yanada ne harika bi motor bu sym wolf 3 haftadır kullanıyorum motoru, hergün biraz daha bağlanıyorum. Egzosun o tok sesi, motorun ivmelenmesi, vira# kabiliyeti seriliği herşeyiyle 10 numara
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bukadar çok yazmayın arkadaşlar takip edemiyorum :D :D şaka bi yanada ne harika bi motor bu sym wolf 3 haftadır kullanıyorum motoru, hergün biraz daha bağlanıyorum. Egzosun o tok sesi, motorun ivmelenmesi, vira# kabiliyeti seriliği herşeyiyle 10 numara
    vitesi naptın dün sorun var demiştin.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesi naptın dün sorun var demiştin.
    yok kardeşim sorun değilmiş o. düz çizgi motor çalışmazken vitese katınca daha sonra kontağı açınca motorun viteste olduğunu gösteriyormuş. vitese atamamıştımya ben vites kolunu biraz aşağı almıştım vitesin ucu motora giren vites koluna takılıyormuş orjinal haline getirince sorun düzeldi

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Oncelikle selamlar wolf severler,aslinda o kadar kafam karisik ki yime klasik ne istedigini bilememe durumu. Sym cok tatli motor yakit tuketimi beni en cok ceken ozelliklerinden yakisikli tok sesli canavar gibi makina. Ama daha once naked motor kullanmadim cbr125 fazer cbr250 kullandim bundan daha once. Gonlum surekli cbr 250 den yana fakat wolfunda albenisi var,aklima dusuyo surekli acaba diyorum. Naked cok ruzgar alir mi,gidondaki o bosluk hiissi acaba rahatsiz eder mi kafamdan deli sorular :D goruyorum ki motor zaten kalitesini kanitlamis ama bi turlu karara varamiyorum. Gerci her sartta almak icin kis sezonunu bekleyecegim fakat gozum hep piyasada,sanirim tercihimi yine iki firmaninda fiyat politikasi ve 2.el piyasasi belirleyecek butce sikintisinda dolayi.
    agrasiwe bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda pek paylaşım yok. Esas paylaşım facebook grubunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Artı gurupda test motoru var. İmkanı olan gidip kullansın. Karar vermekde yardımcı olur.

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda pek paylaşım yok. Esas paylaşım facebook grubunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Artı gurupda test motoru var. İmkanı olan gidip kullansın. Karar vermekde yardımcı olur.

kasımpaşa'da sanırım artı grup pazarları açık oluyor mudur ya ?

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle selamlar wolf severler,aslinda o kadar kafam karisik ki yime klasik ne istedigini bilememe durumu. Sym cok tatli motor yakit tuketimi beni en cok ceken ozelliklerinden yakisikli tok sesli canavar gibi makina. Ama daha once naked motor kullanmadim cbr125 fazer cbr250 kullandim bundan daha once. Gonlum surekli cbr 250 den yana fakat wolfunda albenisi var,aklima dusuyo surekli acaba diyorum. Naked cok ruzgar alir mi,gidondaki o bosluk hiissi acaba rahatsiz eder mi kafamdan deli sorular :D goruyorum ki motor zaten kalitesini kanitlamis ama bi turlu karara varamiyorum. Gerci her sartta almak icin kis sezonunu bekleyecegim fakat gozum hep piyasada,sanirim tercihimi yine iki firmaninda fiyat politikasi ve 2.el piyasasi belirleyecek butce sikintisinda dolayi.
    bende çok gittim geldim wolf ve cbr 250 arasında. ikisinide kullandım test etme imkanım oldu. Wolf gerek yakıt gerek konfor olarak cbr den daha iyi. Kalite olarak ikiside çok kaliteli. Ama wolf ün lastikleri zinciri ve frenleri daha iyi. fiyat olarakta ikinci elinin daha 5000 e bile gelmemiş motorların 8000..9000 tl arası satılmasından dolayı ben sym wolf ü tercih ettim ve herkeze tavsiye ederim. cbr de güzel motor ama o parayı etmez kimse kusura bakmasın
    Adem Balkan bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    motor almayı ilk planlamaya başladığım günden beri wolf alternatifler içindeydi. ilk motorum olan asya majör x6 yı maddi sebeplerden dolayı tercih etmiştim. geçen hafta kendisiyle yollarımı ayırdık ve konyadan ali arkadaşımın wolf üne talip olduk. kısmet oldu gidip aldık. çok keyifli bir motor wolf. alır almaz 500 km yol yaptım. şükür hiç sıkıntı çıkarmadı. majör e michelin pilot street lastik almıştım. wolf ile ebatlarının aynı olduğunu bildiğim için 4000 liralık motora 700 lira lastik parası vermek koymamıştı wolf ün orj. lastikleri frenlemede arka lastiği kaydırıyordu. şuan michelin leri taktırdım ve kullanırken kafam çok rahatladı. özellikler uzun yolda 90 km hızdan sonra rüzgar ve titreşim sürüş konforunu azaltıyor. titreşim 5000-6000 devirden sonra hissediliyor. kısa mesafelerde kesinlikle rahatsız etmez ancak ben 500 km kullanınca yorulmama etken oldu. rüzgarla ilgili yuki nin hilal modeline ait siperlikten bugün sipariş verdim. çok ucuz olduğu için 2 adet aldım. bursadan takmak isteyen wolf çü arkadaşa verebilirim. bir fotoğrafta paylaşalım;

agrasiwe, polo34 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09

Cem68, dolphin_star, polo34 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Abi motorun hayirli olsun kazasiz belasiz bin insallah,bol bol gez gezde tecrubelerini bizimle paylas
    Bu arada siperlik kullanan arkadaslar acaba faydasi oluyor mu ruzgari kesmede ? 110-130 arasi ruzgari kesmede ne kadar yardimci olur siperlik ?
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler