Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    eyvallah yasin değerli bilgilerin için...
    ınazuma muamma.. gelsede fuara belki 2013 mart.. sipariş toplanması falan al sana mayıs..
    şuanki ilk izlenimlerin bile bana okay kararı aldırıyor.. zaten test ettiğimde kısada olsa bi takım şeyler hissttirmişti..
    görüşmek üzere..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    depo ölçme işinde dediğim işe yarıyor dimi yasin geçen 1 cizgi varken depoyu fulledim 13 litre benzin aldı neresine sokuyor o kadar benzini anlamadım :D
    yasin_942 bunu beğendi.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah yasin değerli bilgilerin için...
    ınazuma muamma.. gelsede fuara belki 2013 mart.. sipariş toplanması falan al sana mayıs..
    şuanki ilk izlenimlerin bile bana okay kararı aldırıyor.. zaten test ettiğimde kısada olsa bi takım şeyler hissttirmişti..
    görüşmek üzere..
    uzun yol yapmadan bir motorun ne olduğu belli olmuyor. ahmet abi kullandı uzun yolda bana motoru geri verirken yüzünde güller açıyordu seninde denemeni tavsiye ederim bir gün 30 40 kmlik yola çıkalım 2 kişi

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo ölçme işinde dediğim işe yarıyor dimi yasin geçen 1 cizgi varken depoyu fulledim 13 litre benzin aldı neresine sokuyor o kadar benzini anlamadım :D
    evet dik konuma almadan ben benzin bitti demiyorum
    enginogurlu bunu beğendi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol yapmadan bir motorun ne olduğu belli olmuyor. ahmet abi kullandı uzun yolda bana motoru geri verirken yüzünde güller açıyordu seninde denemeni tavsiye ederim bir gün 30 40 kmlik yola çıkalım 2 kişi

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

evet dik konuma almadan ben benzin bitti demiyorum

Bugün şimandan sym wolfu test etmek için aldım.. Tork mükemmel.. 3. viteste dahi arkayı oynatabiliyorsun.. Titreşim var.. Ama rahatsız etmiyor.. Bana kalırsa gücü fazla olduğu için bundan kimse rahatsız olmaz.. Motorun genel anlamda malzeme kalitesi fena değil.. biraz bakımlı temiz tutarsanız uzun yıllar hizmet eder.. Eyvallah yasinim, sağolasın.. İnş. bigün deneriz senin motoruda..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    merhaba arkadaşlar bende wolf 250 almayı dusunuyorum fiyat araştırması içindeyim nerden ne kadara alabileceğim ile ilgili bilgi verebilirseniz cok sevinirim konunun tamamını okudum bağzı arkadaşlar 9000 e anlaştık falan demiş tüm bayileri aradım hepsinden fiyat aldım en uygun 9550 lira fiyat bulabildim ruhsat hariç
    yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    telefonla değil mazaya gidersen gerçek alıcı olduğunu kararlı olduğunu hissettirirsen nakit 9000 plaka hariç fiyat alabilirsin. kadıköy istanbul dan bana bu fiyatı verdiler. fakat 2,5 ay sonra neden almıyorsun 1013 modelini.

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    günaydın arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0222279/detay/

9200 lira fiyat vermişler
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonla değil mazaya gidersen gerçek alıcı olduğunu kararlı olduğunu hissettirirsen nakit 9000 plaka hariç fiyat alabilirsin. kadıköy istanbul dan bana bu fiyatı verdiler. fakat 2,5 ay sonra neden almıyorsun 1013 modelini.
    aslında bekleyip 2013 model almak daha mantıklı ama suan çoık fazla heves yapmıs durumdayım birde 2013 model cıktıgında indirimi elde kalmıs 2012lere yaparlar 2013 modeli liste fiyatından indirmez diye düşünüyorum
    biraz daha bekleyelim yagmur kar baslasın belki daha ii indirim yaparlar

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Bugün 3 gündür çalıştırmadığım motorumla bir gezeyim dedim kontağı açtım boşa aldım sağ kütüklükteki ateşlemeyi açtım, debriyajıda sıktım. Ama marşa dokunduğumda tık dahi etmedi yani marş motoru dönmedi. şaşırdık bi kaç defa daha kontağı açtım kapattım olmadı. voltaj 12 V du. son çare vurdurdum daha sonra stop ettim ve bu sefer marş aldı bunun sebebi nedir acaba...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bugün 3 gündür çalıştırmadığım motorumla bir gezeyim dedim kontağı açtım boşa aldım sağ kütüklükteki ateşlemeyi açtım, debriyajıda sıktım. Ama marşa dokunduğumda tık dahi etmedi yani marş motoru dönmedi. şaşırdık bi kaç defa daha kontağı açtım kapattım olmadı. voltaj 12 V du. son çare vurdurdum daha sonra stop ettim ve bu sefer marş aldı bunun sebebi nedir acaba...
    ayaklık müşürü... vitese takılı ise tık dahi etmez yasinim

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    ayaklık müşürü... vitese takılı ise tık dahi etmez yasinim
    ayaklık kapalı vites boşta debriyaj sıkılı ateşleme acıktı

Motosikleti
    loading...
    motoru boşa alınca hareket ettirdin mi hiç belki vites tam boşa gecmemiştir ortada kalmıştır basmamıştır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ayaklık kapalı vites boşta debriyaj sıkılı ateşleme acıktı
    o zman bunun tek sebebi, marş düğmen oksitlenmiştir.. tüm motorlarımda benimde başıma geliyordu.. sonra antalya honda da usta her yıkamadan sonra kontrol kumandalarının içine WD40 sıkmamı önerdi.. bende öyle yaptım .. sonrasında hiç problem yaşamadım..

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    motoru boşa alınca hareket ettirdin mi hiç belki vites tam boşa gecmemiştir ortada kalmıştır basmamıştır
    sanırım dediğiniz gibi marş motoru yerine tam oturmadı bu durumlarda vitese takıp hafif hareket ettirince oluyordu. eki motorumda da bir kaç defa başıma gelmişti...

o zman bunun tek sebebi, marş düğmen oksitlenmiştir.. tüm motorlarımda benimde başıma geliyordu.. sonra antalya honda da usta her yıkamadan sonra kontrol kumandalarının içine WD40 sıkmamı önerdi.. bende öyle yaptım .. sonrasında hiç problem yaşamadım..
    bu kontrol kumandaları nerelerde oluyor koray abi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sanırım dediğiniz gibi marş motoru yerine tam oturmadı bu durumlarda vitese takıp hafif hareket ettirince oluyordu. eki motorumda da bir kaç defa başıma gelmişti...

bu kontrol kumandaları nerelerde oluyor koray abi
    kütüklüklerden bahsediyorum... onun dışında baka yere kullanmana gerek yok.. oksitlenen yer orası..

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    kütüklüklerden bahsediyorum... onun dışında baka yere kullanmana gerek yok.. oksitlenen yer orası..
    anladım uygun bi zamanda oraları açıp bir temizlik yapayım saol

fiddle II almak istiyordum genel oılarak kullanıcılar memnun mu acaba?

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    eminim bir çok kişi bu motosikletle stabil 130km ile 2 kişi gidilebilir mi diye aklından geçirmiştir. evet gidiliyor 7 bin devir çevirirken 130 yapıyor 2 kişi gaz kolu 10 da 7 falan açık sanırım. ama dip gazda taş çatlasın kapanmadan 140 gider 2 kişi.
    güncel başlık.
    enginogurlu bunu beğendi.

Motosikleti
    loading...
    eminim bir çok kişi bu motosikletle stabil 130km ile 2 kişi gidilebilir mi diye aklından geçirmiştir. evet gidiliyor 7 bin devir çevirirken 130 yapıyor 2 kişi gaz kolu 10 da 7 falan açık sanırım. ama dip gazda taş çatlasın kapanmadan 140 gider 2 kişi.
    güncel başlık.
    2 kişi cok fazla binmiyorum ama bindiğim kadarıyla anlatayım ben 98 kilo arkamda 60 kilo luk artcıyla temde 130 un altına inmeden 140 ında epeyi üzerine cıkacak şekilde gazladım onun karıcınde kısa bi gazlama ile ben 98 kilo arkamda 85 kiloluk artcıyla 138 ı rahat gördüm yol bitti ama uzun yol yapılmadıgı için sabıt hızlarda nasıl olur bişey diyemiyeceğim...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    2 kişi cok fazla binmiyorum ama bindiğim kadarıyla anlatayım ben 98 kilo arkamda 60 kilo luk artcıyla temde 130 un altına inmeden 140 ında epeyi üzerine cıkacak şekilde gazlamadım...
    Gazladın mı gazlamadın mı ?? Yanlış yazdın galiba, benim anladığım kadarıyla, bahsettiğin kilolardaki 2 kişi ile +130 hatta +140 ile rahat rahat gidiliyor yani...
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler