Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor boşta devir saati sıfır ken nasıl 161 km gösteriyor.
    son hızı kaydediyor ve mode tuşuna basınca son hızı gösteriyor
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son hızı kaydediyor ve mode tuşuna basınca son hızı gösteriyor
    öğrenmiş oldum .

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    kusura bakma ama bence gereksiz bir hız denemesi kaza yapmış olsaydı şimdi rahmetle anıyor olacaktık.
    İlginç bir yaklaşım motor üzerindeyken kazanın ne zaman geleçeği belli olmaz bakarsınız ışıklarda 0 km ile beklerken gelir bir bakarsınız 320 km ile giderken... bu motor la bu hızı yaparken ne önümde nede arkamda başka bir araç vardı. her neyse deteya gerek yok fazla takdir sizin bişey diyemem
    İLYAS41 bunu beğendi.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes kendi motorunu övmüş tabi görünen o ki virajlardada ybr 125 çok iyi heleki frenler sorma gitsin..bas bana bas bana diye bağiriyor..0-100 desen allaha emanet 2 dk sürer heralde 0-100
    heheh tam 2 dakika ben dakika tuttum..120 saniye..tabi benim motor bu..... hayabusa 3 saniyede asdlfjasd:==))

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    İlginç bir yaklaşım motor üzerindeyken kazanın ne zaman geleçeği belli olmaz bakarsınız ışıklarda 0 km ile beklerken gelir bir bakarsınız 320 km ile giderken... bu motor la bu hızı yaparken ne önümde nede arkamda başka bir araç vardı. her neyse deteya gerek yok fazla takdir sizin bişey diyemem
    doğru ecelin ne zaman geleceği belli olmaz ama yinede tedbiri al takdiri allaha bırak seni dört kollunun üzerinde değil iki lastik üzerinde görmek isteriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam işte bi onlar var bide jant şeridi var beyaz renk arka camurluk düşüncesi bende vardı acaba neyinkini takmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

arkadaşlar arka dişliyi bi numara küçük taksak size artı eksi ne olur hani belli başlı bilindikler vardır ama sizce neler olur hızda artıs olur şu şekilde düşük devir yüksek hız serilikte torkta kayıp ne kadar olur ne kadar olmaz
    bence arka dişliyi küçük yerine bir numara büyük tak kalkışın rahatlar fark ettiysen duke göre kalkışın daha ağır hem sen ufaktan stopiye başladın yakında tek teker yapmak istersin faydası olur.

İLYAS41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru ecelin ne zaman geleceği belli olmaz ama yinede tedbiri al takdiri allaha bırak seni dört kollunun üzerinde değil iki lastik üzerinde görmek isteriz.
    Fatih burada söz konusu olan hız denemesi yada sürücünün kendini denemesi falan değildir.mesele motorun denenmesidir...piyasaya yeni girmiş motosiklet sözkonusu...bu motorla alakalı herkesin merak ettiği şeyler var.burada paylaşılanlar bu motoru tercih edecekler için yol gösterici şeyler genelde...yapılanda abes olan nedir anlamamaktayım.
    sen hiç sahip olduğun motorların limtilerini denemedinmi?
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YASİN CİM;
    Bu gün yasinin motoru 20-30 km kadar test etme fırsatı buldum.
    Frenleri çok güzel,viraj kabiliyeti,yol tutuşu,dengesi,torku tatmin edici,otoban faresi diyebilirsiniz motorlarınıza,trafikte makaslar,kaçışlar,ara hızlanmalar çok başarılı,motor sesinin tokluğu motorun ne kadar torklu olduğu hissini veriyor...
    138 km hızla seyrederken aniden frenlere asıldım kazık gibi saplandı olduğu yere,aynalar çok zayıf geldi bana,birde yasin ;ayak fren pedinin biraz ayarını aşağıya çekilmesi gerekiyor...

Boyuma uygun olsa alabilceğim ve uzun yıllar keyifle kullanacağım bir makina...

Sym den inip kendi motoruma bindiğimde frenlerimin hiç tutmadığını anladım

Kazasız sürüşler hepinize.
    merhaba, yorumunuzu okuyunca boyunuzu ve motorunuzun modelini merak ettim.

selamlar..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih burada söz konusu olan hız denemesi yada sürücünün kendini denemesi falan değildir.mesele motorun denenmesidir...piyasaya yeni girmiş motosiklet sözkonusu...bu motorla alakalı herkesin merak ettiği şeyler var.burada paylaşılanlar bu motoru tercih edecekler için yol gösterici şeyler genelde...yapılanda abes olan nedir anlamamaktayım.
    sen hiç sahip olduğun motorların limtilerini denemedinmi?
    denemez olurmuyum denedim tabiki bir seferline ama boş yolda deneme yapılmış diye belirtilmiş olsaydı öyle yazmazdım zaten . yoksa aramızda motora binip motorun limitlerini öğrenmek için zorlamayan varmı dır bence yoktur.

Motosikleti
    Wolf sb 250 ni
    Dün ilk defa 150km gidiş 150km dönüş 300 km çok dinlenmeden yol yaptım. Dinlenme; sadece gittiğim yerde 20dk kahve molası, dönüşte de yaklaşık 15 dk trafik cezası teferruatı. Ortalama 100-140 km hızlarda seyrettim, araç sollaması çok rahat, virajlardan korkmaya gerek yok hangi hızda olursan ol toparlayabiliyorsun. 100 km den sonra rüzgar biraz etkiliyor. 100km civarı hızlarda çok konforlu seyir oluyor... Dönüşte yaklaşık 130 km hızla giderken radarı farketmemle hemen hız kestim ve maalesef 106km ile radara yakalandım 154tl ceza oturdu... Daha büyük motor almayı düşünüyordum vazgeçtim, yoksa 2 ayda ehliyeti teslim ederiz...
    brooklynnn, DALGIC_800 ve Twin bunu beğendiler.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

bence arka dişliyi küçük yerine bir numara büyük tak kalkışın rahatlar fark ettiysen duke göre kalkışın daha ağır hem sen ufaktan stopiye başladın yakında tek teker yapmak istersin faydası olur.
    arka dişliyi büyültüp ön dişliyi küçülteyim tam stunt motoru olsun bari :D stopiye yapmaya başladık ufaktan şimdi ışıklarda deniyorum ) ama ön freni cok güzel meretin ya dukeye göre dediğin gibi kalkısı daha agır oda son hızı olabilsin diye yapılmış bişey olabilir. düşünceler varda yaza ancak uygularım diye tahmin ediyorum malum kış geliyor ve karda kıyamette fazla seri olursa yere atması daha rahat olur

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    trilye gezisinden sonra yaptığım yakıt ölçümünde 3.1 litre ortalama elde ettim ful depo ile 440 km gittim 67 tl ye 13,8 lirte yakıt aldım
    Adem Balkan bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    trilye gezisinden sonra yaptığım yakıt ölçümünde 3.1 litre ortalama elde ettim ful depo ile 440 km gittim 67 tl ye 13,8 lirte yakıt aldım
    kullanım şekli nasıldı daha düşme ihtimali varmı yoksa minimum değer mi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    kullanım şekli nasıldı daha düşme ihtimali varmı yoksa minimum değer mi..
    50 km si şehir içi geri kalanı gezi hızı. ara sıra gazlamalar da yaptım son sürat denedim dur kalkı bol yani daha da düşeçeği kesin yani 100 km ortalama ile gidersek 2.7 yada 2.8 e düşer bence.

Motosikleti
    2000 ford
    50 km si şehir içi geri kalanı gezi hızı. ara sıra gazlamalar da yaptım son sürat denedim dur kalkı bol yani daha da düşeçeği kesin yani 100 km ortalama ile gidersek 2.7 yada 2.8 e düşer bence.
    çok güzel değerler..demekki ben onla 100 le sabit memelekete gitsem 2.7-2.8 olcek.. ybr de 2.5 litre hiç etkilemez bile..kaç litre yağ alıyor motor 1.5 litre mi

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    çok güzel değerler..demekki ben onla 100 le sabit memelekete gitsem 2.7-2.8 olcek.. ybr de 2.5 litre hiç etkilemez bile..kaç litre yağ alıyor motor 1.5 litre mi
    o değerler henüz elde edilmedi garanti değiller ama yapılmayacak değerde değil bence. 1.7 litre ve bakımı gelip yaptırmazsanız 'oil cahange' ikazı veriyor

Motosikleti
    2000 ford
    o değerler henüz elde edilmedi garanti değiller ama yapılmayacak değerde değil bence. 1.7 litre ve bakımı gelip yaptırmazsanız 'oil cahange' ikazı veriyor
    kaç bin kmde bir bakım ve yağ değişimleri..birde motorbloğu üzerinde büyük motorlardaki gibi yağ filtresi varmı..

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    kaç bin kmde bir bakım ve yağ değişimleri..birde motorbloğu üzerinde büyük motorlardaki gibi yağ filtresi varmı..
    sanırım yağ değişim ikazlarını saate kaydetmişler ve km si gelince ikaz veriyor. yarın 3 bine gidicem ondan sonrasını sorup öğrenirim garanti belgesinini henüz ilk sahibinden temin edemedim yağ filtesi buloğa gömülü sanırım

Motosikleti
    loading...
    sanırım yağ değişim ikazlarını saate kaydetmişler ve km si gelince ikaz veriyor. yarın 3 bine gidicem ondan sonrasını sorup öğrenirim garanti belgesinini henüz ilk sahibinden temin edemedim yağ filtesi buloğa gömülü sanırım
    3000 km den sonra 3000 de bir yag değişimi oluyor yağ filitresi var sağ tarafta yuvarlak ufak bi kapak var onun içinde

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    güncell arıza şu yok bu yok

Motosikleti
    loading...
    yasin artık sorunsuz oldugu için girip yazacak bişey bulamıyorsun dimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler