Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Yahu ciddi ciddi Ankara'ya gitmişsin. Uçmakdere'ye de taa karşıdan geliyorsun. Beylikdüzü'nden giderken beziyorum. Helal olsun. Baktın boya çıkmıyor, sende çak sticker'i devam et. Bir motor gördüm. Sticker'dan kendisi gözükmüyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorun bu rengi çok güzel yahu. Neden diğer firmalarda böyle mat renklere bakmazki?
    Mat renkler biraz nazlı oluyor. Kolay çiziliyo.

Motosikleti
    MT-07
    Genede güzeller. Yapsınlar az üretsinler o zaman

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yahu ciddi ciddi Ankara'ya gitmişsin. Uçmakdere'ye de taa karşıdan geliyorsun. Beylikdüzü'nden giderken beziyorum. Helal olsun. Baktın boya çıkmıyor, sende çak sticker'i devam et. Bir motor gördüm. Sticker'dan kendisi gözükmüyordu
    Benim ev-iş arası 6 km, gerçi iş yeri taşınacak böylelikle 15 km gidiş - 15 km dönüş olacak. Haftaiçi yol yapamıyorum bu nedenle haftasonları atıyorum kendimi dışarı. Yol yapmadığım haftasonu olursa o haftaiçim sıkıntılı geçiyor Bayramda ilk gün ziyaretleri tamamlayıp 2. gün yine Ankara'ya gitmeyi planlıyorum. Dediğin gibi sticker yapacağım sanırım ben de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mat renkler biraz nazlı oluyor. Kolay çiziliyo.
    Hocam hiç sorma, motor çizilmesin diye değmiyordum bile motora neredeyse, sola devirdik birkaç yer çizildi. Allahtan koruma demiri vardı da ufak çiziklerle hallettik.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ev-iş arası 6 km, gerçi iş yeri taşınacak böylelikle 15 km gidiş - 15 km dönüş olacak. Haftaiçi yol yapamıyorum bu nedenle haftasonları atıyorum kendimi dışarı. Yol yapmadığım haftasonu olursa o haftaiçim sıkıntılı geçiyor Bayramda ilk gün ziyaretleri tamamlayıp 2. gün yine Ankara'ya gitmeyi planlıyorum. Dediğin gibi sticker yapacağım sanırım ben de.
    Şimdi anlaşıldı. Ben hergün evden işe 40km gidiş, dönüşte tem'den dönüyorum 45km de geliş kullanıyorum. Hep bir 85km çantada duruyor

O değilde geçen hafta 1tane CBF 600 kaçırmışım tertemiz. İçim cız etti

Onunla ne giderdim Uçmakdere'ye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Hocam hiç sorma, motor çizilmesin diye değmiyordum bile motora neredeyse, sola devirdik birkaç yer çizildi. Allahtan koruma demiri vardı da ufak çiziklerle hallettik.
    Keyfini çıkar hocam, bende acayip şekilde zincir fetişi var zinciri temizlerken heryeri söküyorum ister istemez anahtarın değdiği yerler çiziliyo vs ama böyle mutluyum 😀

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Keyfini çıkar hocam, bende acayip şekilde zincir fetişi var zinciri temizlerken heryeri söküyorum ister istemez anahtarın değdiği yerler çiziliyo vs ama böyle mutluyum ��
    Ben daha ön dişli temizliğine girmedim ama her hafta gazyağı ile zinciri temizleyip yağlamazsam kendimi kötü hissediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Şimdi anlaşıldı. Ben hergün evden işe 40km gidiş, dönüşte tem'den dönüyorum 45km de geliş kullanıyorum. Hep bir 85km çantada duruyor

O değilde geçen hafta 1tane CBF 600 kaçırmışım tertemiz. İçim cız etti

Onunla ne giderdim Uçmakdere'ye
    Hasanpaşa Salı Pazarının kurulduğu boş bir alan var, arada oraya gidip kapalı alan antremanı yapıyorum. Birgün Cbf 600'lü bir adam gelmişti, herif bisiklet sürer gibi slalomdu, dar dönüştü manyak gibi yaptı ve gitti. Honda'nın eğitiminde kısa bir süre CBF 1000 sürdürmüşlerdi, aletin sesi, gidişi falan çok farklı, başka bir dünyadan gelmiş gibi.

Motosikleti
    MT-07
    Ben cumartesi günü zinciri yağladım. Kupkuru idi. Motorcu tanıdık abi, sen manyakmısın nesin dedi? Padock olmadan yada orta sehpa zincir ile uğraşmak tam bir işkence. Temizleme işinide serviste yaptırmıştım. Zincirin baklaları gözükmüyordu

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben padock stand aldım, iyi hoş güzel de evde ayı gibi yer kaplıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ön dişli muhafaza , vites kolu , sol ayak pegi, zincir muhafaza komple sökülür her cumartesi. Yarım lt gaz yağı ile 4-5 tur temizlenip kurulanır.

geçen hafta 120km bindim ve cumartesi yine temizledim, Ancak motul c2den memnun değilim yağ öneriniz varsa alırım 1 dal 😁

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ön dişli muhafaza , vites kolu , sol ayak pegi, zincir muhafaza komple sökülür her cumartesi. Yarım lt gaz yağı ile 4-5 tur temizlenip kurulanır. https://i.resimyukle.xyz/zWAUVW.jpghttps://i.resimyukle.xyz/We4JfL.jpg

geçen hafta 120km bindim ve cumartesi yine temizledim, Ancak motul c2den memnun değilim yağ öneriniz varsa alırım 1 dal ��
    Hocam hay maşallah, zincir de dişliler de yeni alınmış gibi. Ben de C2 kullanıyorum, farklı bir öneri varsa ben de uygulamak isterim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ön dişli muhafaza , vites kolu , sol ayak pegi, zincir muhafaza komple sökülür her cumartesi. Yarım lt gaz yağı ile 4-5 tur temizlenip kurulanır. https://i.resimyukle.xyz/zWAUVW.jpghttps://i.resimyukle.xyz/We4JfL.jpg

geçen hafta 120km bindim ve cumartesi yine temizledim, Ancak motul c2den memnun değilim yağ öneriniz varsa alırım 1 dal ��
    Yahu dayıoğlu senin Mt7 her forumu yeşillendiriyor..

Elf moto road 4 full sentetik 10w40 olanı al bak keyfine.

Bah hele aldiracan banada Mt9 ondan sonra gelecem angaraya alıcam ifadeni

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu dayıoğlu senin Mt7 her forumu yeşillendiriyor..

Bah hele aldiracan banada Mt9 ondan sonra gelecem angaraya alıcam ifadeni
    Başkan sen bizi yanlış anladın, zincir yağı önerisi istiyoruz
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Başkan sen bizi yanlış anladın, zincir yağı önerisi istiyoruz
    Affola üstadim..

90numara dişli yağı der ceketimi alir kaçarim..
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu sürecekler zincire? Walla sen motor alsan bende rahatlayacağım. Sahibinden temiz kullanılmış Dominar var. Alır mısın? Ekstralı

Çanta demiri, 41lt Çanta RMS, gp kompozit gidon yükseltme ve elcik koruma, arka çamur sıyırıcı, tur camı ve hazır ol levend84 için CSR led leri de ben hediye edeceğim. Çakarlarım sana özel sadece

Edit: Üstünde 40t dişli var, 45t'yi de vereceğim
    levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    c2 den çok memnunum aslında ama lastiğe çok sıçratıyor. Bundan önce mondoil diye dandik bi yağ alıyordum kutusu 20 liradan, 3 kutu bitirdiğim sürede motulün yarısını bitirdim ve motulü 45 liraya almıştım.

@levend84 hocam mt07 gurubunda muhabbet dönmüyor mecbur sağa sola salça oluyorum 😀

motor yağı olarak ipone r4000rs esterli sentetik kullanıyorum tavsiye ederim.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Bunu sürecekler zincire? Walla sen motor alsan bende rahatlayacağım. Sahibinden temiz kullanılmış Dominar var. Alır mısın? Ekstralı

Çanta demiri, 41lt Çanta RMS, gp kompozit gidon yükseltme ve elcik koruma, arka çamur sıyırıcı, tur camı ve hazır ol levend84 için CSR led leri de ben hediye edeceğim. Çakarlarım sana özel sadece

Edit: Üstünde 40t dişli var, 45t'yi de vereceğim
    Sağol dostum duşunmen yeter...çakarlar tokat gibi çakar hee iyidir hojtur...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    10 Haziran tarihini not edelim, bugünü asla unutmayalım. Sym Wolf Forumunda hiç bu kadar muhabbet dönmemişti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    10 Haziran tarihini not edelim, bugünü asla unutmayalım. Sym Wolf Forumunda hiç bu kadar muhabbet dönmemişti
    Ankara'da gezecek olursan haber ver tanışalım hocam. Yol yaparız 😊

Motosikleti
    MT-07
    Biz grup olarak, forumlara şenlendirme ekibi gönderme hizmeti veriyoruz. İlham kaynağımızda şudur;

https://www.google.com.tr/imgres?img...act=mrc&uact=8

Ne olur ne olmaz die linkinide koydum :3

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler