Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma olabilir henüz cc yükseltmeyi düşünmüyorum
    36bin km sonrasi hic sarmaz benden soylemesi

Klx filan bak bari.

250cc yetmiyo diyen yalan soyler , cc yukseltmeme kararini takdir ediyorum bu arada
    abeciMotoru bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36bin km sonrasi hic sarmaz benden soylemesi

Klx filan bak bari.

250cc yetmiyo diyen yalan soyler , cc yukseltmeme kararini takdir ediyorum bu arada
    Muhtemelen o kadar km yapmadan yükseltirim zaten, motorsuz kalmamak adına rahat bi motor deneyeyim dedim bakalım hayırlısı teşekkürler
    250cc en mantıklı sınıf. gönlümde yatan versys650 yada gsr600
    Sokollu bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhtemelen o kadar km yapmadan yükseltirim zaten, motorsuz kalmamak adına rahat bi motor deneyeyim dedim bakalım hayırlısı teşekkürler
    250cc en mantıklı sınıf. gönlümde yatan versys650 yada gsr600
    Inazuma çok kaliteli bir motosiklet ama şu an kullandığın makineden daha düşük tempoda gitmek ve 100km.de 1 litre daha fazla yakmak var

Gsr 600 kalmadı artık, iki sene kadar öncesine kadar servis bakımlı ve en fazla iki kez el değiştirmiş temiz makineler vardı, şimdi bakıyorum ilanlara 10bine verse almayacağım makineler satışta.

Fuarda Suzuki Sv 650 modelini getirirse inceleyeceğim teknik özellikleri ve tasarım çok hoşuma gitti. Kawasaki alırsam Er6-f alırım.

Sadece küçük bir pürüz var ,

para yok

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma çok kaliteli bir motosiklet ama şu an kullandığın makineden daha düşük tempoda gitmek ve 100km.de 1 litre daha fazla yakmak var

Gsr 600 kalmadı artık, iki sene kadar öncesine kadar servis bakımlı ve en fazla iki kez el değiştirmiş temiz makineler vardı, şimdi bakıyorum ilanlara 10bine verse almayacağım makineler satışta.

Fuarda Suzuki Sv 650 modelini getirirse inceleyeceğim teknik özellikleri ve tasarım çok hoşuma gitti. Kawasaki alırsam Er6-f alırım.

Sadece küçük bir pürüz var ,

para yok
    Inazuma aslında ilk çıktığında aşırı beğendiğim ilk motosikletti, Sym Wolf aldım hiç pişman olmadım, evet performans olarak daha ağır bi motosiklet fakat kalitesine güveniyorum, Sym'ye göre avantajı rahatlığı olacak bakalım kısmet Sym'yi sürdüğüm kadar uzun süreli süreceğimi düşünmüyorum, satışı daha kolay olacağı için elimde daha değerli bi motor bulundurma fikrindeyim,

cc büyütmek için acele etmiyorum şuan, zamanı gelecek tabi, gsr600 temizini bulmak zordur elbette ama efsanedir gözümde, bekleyeceğiz herşey para
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Inazuma olabilir henüz cc yükseltmeyi düşünmüyorum
    İnazuma iyidir bir arkadaşın inazumasını kullanmıştım şahane bir motordu çok rahat.

Motosikleti
    Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma iyidir bir arkadaşın inazumasını kullanmıştım şahane bir motordu çok rahat.
    Evet inazuma oluyor görünüyor Sym sayfasından kopacak değiliz yine de herkese paylaşımları için teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet inazuma oluyor görünüyor Sym sayfasından kopacak değiliz yine de herkese paylaşımları için teşekkür ederim.
    Ama böyle olmaz seni inazuma sayfasınada bekleriz.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    gurt yaşlandı galiba, hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    arkadaşlar aranızda pulsar kullanmış olan var mı? 11 bin tl bütçemle sıfır pulsar rs almayı düşünüyorum. merak ettiğim 250cc kullanan arkadaşların görüşleri aradaki 50cc dünyaları değiştiriyormu yoksa aynı sınıf motosikletler mi? görsel olarak fuarda görünce bayıldım ve tam cebimdeki paraya göre. ikinci alternatifim mondial rx3 veya biraz daha zorlayabilirsem wolf, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Bende Sym Wolf 250 ile Adaelim Daystar arasında gidip geliyorum. Biri naked, biri cruiser tarzlar farklı. Daha çok orta ve uzun mesafe kullanımında beni hangisi rahat ettirir onu düşünüyorum. Wolf ün alt devirleri ve ivmelenmesi çok ama çok iyi. Daystar kullanmadığım için birşey diemiyorum. Daystar kullanan varmı aranıozda arkadaşlar. bu iki motoru kıysalayabilirmisiniz? Birde geçen gün Benelli tnt250 kullandım ama motor çok hantal geldi. Wolfu CBR250, Benelli yada farklı bir 250 cc ile deneyen oldumu performans bakımından Wolf nasıl diğer 250 liklere göre?

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı 150_zat_ank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda pulsar kullanmış olan var mı? 11 bin tl bütçemle sıfır pulsar rs almayı düşünüyorum. merak ettiğim 250cc kullanan arkadaşların görüşleri aradaki 50cc dünyaları değiştiriyormu yoksa aynı sınıf motosikletler mi? görsel olarak fuarda görünce bayıldım ve tam cebimdeki paraya göre. ikinci alternatifim mondial rx3 veya biraz daha zorlayabilirsem wolf, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    Rx3 mi dedin sakin bulasma. Elinde patlar 1,aldigin gune lanet edersin 2.
    Wolf ve pulsar oturmus bilinen modeller sec al birini.
    Wolfu alacaksan sifir alma satarken baya zararin olur.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gurt yaşlandı galiba, hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.
    Gurt ömrünü tamamladı sağlam bir bakım istiyordu Saolasın teşekkür ederim kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Sym Wolf 250 ile Adaelim Daystar arasında gidip geliyorum. Biri naked, biri cruiser tarzlar farklı. Daha çok orta ve uzun mesafe kullanımında beni hangisi rahat ettirir onu düşünüyorum. Wolf ün alt devirleri ve ivmelenmesi çok ama çok iyi. Daystar kullanmadığım için birşey diemiyorum. Daystar kullanan varmı aranıozda arkadaşlar. bu iki motoru kıysalayabilirmisiniz? Birde geçen gün Benelli tnt250 kullandım ama motor çok hantal geldi. Wolfu CBR250, Benelli yada farklı bir 250 cc ile deneyen oldumu performans bakımından Wolf nasıl diğer 250 liklere göre?
    Benelli'nin sesi çok güzel kullanmak nasip olmadı ama şekli şemali güzel motor, Wolf dediğin gibi kalkışlarda çok seri, yakıtı makul torklu alet, uzun yolda falan da oldukça konforludur, tek handikapı yedek parça fiyatları.
    Az daha rahatsız bişey arıyosan Cbr250 tercih ederdim tarz olarak düşünürsen ama bence uzun yol için ideal değil, çanta sorunu var takınca üzerinde berbat duruyo

Rx3 diyen arkadaş koşarak uzaklaş lütfen
    quattromeb, twona ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam ben de 250 cc arayışındayım hala... birkaç hafta önce sym wolf 250, honda cbr 250r, hyosung gd 250n ve çok övülen yamaha MT-25 modellerini inceleme fırsatım oldu... motosikletleri kullanamadığımı ve sadece fiziksel inceleme yaptığımı belirterek şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki içlerinden en rahat motosiklet sym wolf 250... hangisi ne kadar hızlı, hangisi ne kadar titrer, ne kadar yakar bilemem ama oturuş pozisyonu, sele rahatlığı gibi konularda en rahatı wolf... rahatlık açısından en rahattan itibaren wolf, cbr 250, mt-25, gd 25n şeklinde sıralama yapabilirim... yakışıklılık açısından ise mt ve gd gerçekten çok iyi... demem o ki uzun süre seyahat edeceksen rahatlık çok önem arz ediyor...

Motosikleti
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam ben de 250 cc arayışındayım hala... birkaç hafta önce sym wolf 250, honda cbr 250r, hyosung gd 250n ve çok övülen yamaha MT-25 modellerini inceleme fırsatım oldu... motosikletleri kullanamadığımı ve sadece fiziksel inceleme yaptığımı belirterek şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki içlerinden en rahat motosiklet sym wolf 250... hangisi ne kadar hızlı, hangisi ne kadar titrer, ne kadar yakar bilemem ama oturuş pozisyonu, sele rahatlığı gibi konularda en rahatı wolf... rahatlık açısından en rahattan itibaren wolf, cbr 250, mt-25, gd 25n şeklinde sıralama yapabilirim... yakışıklılık açısından ise mt ve gd gerçekten çok iyi... demem o ki uzun süre seyahat edeceksen rahatlık çok önem arz ediyor...
    1 hafta oldu Wolf alalı. Çok memnunum fakat hava soğuk olduğundan çok kullanmaya şansım olmadı. Düşük devirlerdeki tork çok iyi. hızlanma çok iyi. şimdilik keyfim yerinde

Motosikleti
    Buraları hareketlendirelim biraz

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wolf gurubu istanbul buluşmasından foto atalım biraz buraya. Pc başına geçince atıcam

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf gurubu istanbul buluşmasından foto atalım biraz buraya. Pc başına geçince atıcam
    buluşmaların tarihlerinide atarsanız önceden yada takip edebileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim.

Bu arada motorum 6500 km olacak zevki olarak buji mi hava filtremi değiştirtmeyi düşünüyorum. 3500 de değiştirmiştim şu parçasıda değişse motor rahatlar yada daha iyi diyebileceğiniz var mı motora yeni ısınıyorum diyebilirim 600 km de iken almıştım şimdi tam tanıdım ve her şeyini elimden geldiği kadar iyi yapmak istiyorum.

Eveet sayın kullanıcılar sizce son durum nedir hala f/p ürünü mü?
    Almak isteyenlere tavsiye eder misiniz ?

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    bence fiyat olarak genel 250 cc klasmanında f/p ürünü ama ben Türkiye deki tüm 250 cc leri pahalı geliyor biraz bana.
    bk_26 bunu beğendi.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    S.a beyler wolf ile aranıza katılmış bulunmaktayım 550 km oldu. suanlık aklımda rodajdan sonra ön dişliyi büyütmek var aranızda yapmış olan varmı baktığım kadarıyla ya olmayacak yada kıl payıyla denk gelicek uzun yol için lazım arka dişliyi ufaltmaya kalksam dahada minnacık olucak bu sefer çekişi baya etkiler diye düşünüyorum yapanlar görenler varsa bilgilendirirse sevinirim
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler