Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Rossso lastikli bir Sym Wolf deneme fırsatım oldu çok güzel gidiyor alet. Hepinize kazasız belasız sürüşler.
    nzm75 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    1 silindirli bir motora göre çok ağır ve çok pahalı 13.000 tl ye arkadaşa 0 kawasaki 250 sl aldık.görüntü ve boya muhteşem bunun dışında extrası yok

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havalar soğudu yakıt arttı. Ne guzel 2.7 yakıyorduk 3 diş büyük arka dişliyle şimdi 3 litreyi görmeye başladık iflas edicez :(

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam 3.lt görünce iflas edicez dedi ya

Soğuk havada makine iyi gidiyor ama ısınması bayağı sürüyor, çiy düşüyor geceleri dikkat edin.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 3.lt görünce iflas edicez dedi ya

Soğuk havada makine iyi gidiyor ama ısınması bayağı sürüyor, çiy düşüyor geceleri dikkat edin.
    Wolf kullanmak böyle bir şey
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum hayırlı olsun Güle güle kullan

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    İkinci eli uygun ayrıca, 6500/7000/7500 e bir sürü vardı, orjinalini bozmamış temiz olan bir tanesinde gözüm var Elbette aldıktan sonra temiz bakmak şart.

Spooferil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankarada 1750 km 2012 model kılcal çizik dahi yok elimizde var 9000e bırakırız düşünen var ise mesaj atsın tamamiyle orjinal susu var mı felan demeyin sıfır niyetine

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Oo çok tazeymiş daha

Elbette benim bütçeye uygun değil, ben yaza doğru ve 20000km civarında bakıyorum ki onlar daha hesaplı geliyor

Tabi kısmet bakalım ne olur o zamana kadar.

Motosikleti
    Arkadaslar yağ ve filtreyi değiştirdim 300 km kadar oldu yağ değişim ışığı yandı kaçak yok seviye güzel neden olabilir sepetcioglu yine bizi sen cevaplarsin✋

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    mod tuşuna bir kaç saniye basılı tutunca yağ ışığı söner.
    1000 km de bir yanar o ışık bir zararı yok. tek faydası yağı kontrol etmen için yanmasıdır.
    nzm75 bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yağ ve filtreyi değiştirdim 300 km kadar oldu yağ değişim ışığı yandı kaçak yok seviye güzel neden olabilir sepetcioglu yine bizi sen cevaplarsin✋
    300 km de yanmaması lazım ama bilmiyorum, yağ seviyen normal ise sıkıntı yoktur

Bende bir kaç değişiklik yaptım, fotoğrafladım ama atamadım konuya, geçen haftada soğutma sıvısını değiştirdim
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Resimleri bekliyoruz ��

Arkadaşlar bende de var bu motordan çok memnunum ama satmak zorundayım ilgilenenler arasın 05544703710 samsun

Sıfır aldığım gurtumla 20000 gördüm. Maşallah bir vida sıkma işi bile açmadı başıma motor sağlam. Ama yakında ilk masrafı yapıp debriyaj balatalarını olması gerekenden erken değiştirmek zorunda kalıcam. Debriyaj kavrama gurubu motorun dişli oranlarına ve kilosuna yenik düşerek yoruluyor. Yağ ışığıda her bin km de kontrol amaçlı yanıyor söndürdüğün km den tam bin km sonra tekrar yanıyor. Mesela 7318 km de söndürürsen 8318 km de tekrar yanar. Eğer düz rakamlarda yanmasını istersen söndürme öylece kullan km düz bir rakama gelince söndür ardından her bin de yanacak yağını bi kontrol et diyor motor.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır aldığım gurtumla 20000 gördüm. Maşallah bir vida sıkma işi bile açmadı başıma motor sağlam. Ama yakında ilk masrafı yapıp debriyaj balatalarını olması gerekenden erken değiştirmek zorunda kalıcam. Debriyaj kavrama gurubu motorun dişli oranlarına ve kilosuna yenik düşerek yoruluyor. Yağ ışığıda her bin km de kontrol amaçlı yanıyor söndürdüğün km den tam bin km sonra tekrar yanıyor. Mesela 7318 km de söndürürsen 8318 km de tekrar yanar. Eğer düz rakamlarda yanmasını istersen söndürme öylece kullan km düz bir rakama gelince söndür ardından her bin de yanacak yağını bi kontrol et diyor motor.
    Nabarsiniz yaw ezocanlar:D
    Oldumu la okadar senin motor. Aboooo sende az degilsin hani.. Onun km cok artmis artik alan olmaz onu hele bide maviyse, At gitsin cope
    Attigin copun yerini soyle ben gidip kibrit atayim oraya ... :DD
    çelikatlı bunu beğendi.

Daha rodajda ya dur bakalım 200bini bi görelim sonra komple motoru yenileriz. Seramikten mütevellit rektefede olmaz buna. Ama rakipleri gibide ısınıp tez canlı olmaz uzun ömürlü motor volf

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha rodajda ya dur bakalım 200bini bi görelim sonra komple motoru yenileriz. Seramikten mütevellit rektefede olmaz buna. Ama rakipleri gibide ısınıp tez canlı olmaz uzun ömürlü motor volf
    51 bini geçti motor daha açılmadı.
    MhmtcnKoral ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Rodajdan yeni çıkmış ;) teneke motor yok bu motorda bu km lerde açılmaz patlatmaya çalışılmadıkça. Motor seramik muhabbeti yüzünden ısınmıyor yaz aylarında bile fanı nadir açıyor max gücü düşük devirde veriyor topu kökü 9000 devir zaten kolay kolay ölmez bu motor. Yeterki kurtlara iyi bakalım

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Arkadaşlar bu motoru ikinci eline 10 bin km dolaylarında olaranlara bütçem yetiyor sizce alınır mı motor ömrü ne kadar km ilerledikçe masraf çıkıyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler