Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, zincir bakımı için motul c2+ zincir yağını öneririm, sıçratma pek yapmıyor ve beyaz renkte bi tabaka bırakıyo zincirde iyi yani 300, 400 kmde bir yağlarsın, kaldırma sehpası kullanmıyorum ama yağlamada oldukça işe yarar sahibindende bulabilirsin, genelde hepsi uyuyor diye biliyorum.
    teşekkürler motoru yıkadıktan sonra zincirleri de yağlamak veya ayrıyeten temizlemek gerekir mi peki ilk motosikletim baya bi bilgi eksik kusura bakmayın soruyorum ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı roncatto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler motoru yıkadıktan sonra zincirleri de yağlamak veya ayrıyeten temizlemek gerekir mi peki ilk motosikletim baya bi bilgi eksik kusura bakmayın soruyorum ama
    Yıkadıktan sonra ve yağmurlu sürüşten sonra sonra yağlaması iyi olur, bende yeni würth hss dry lube aldım, denedim güzel bir ürün, yağlıyorsun hemen kuruyor yağlı olduğu bile belli değil. Janta yağ sıçraması ve jantı temizleme derdinden kurtuldum.

Bende bu hafta yağını filtresini değiştirdim, castrol power1 aldım, litresi 25 TL idi fiyat uygun geldi, motul 5100 bulamamıştım zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı roncatto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk yağ değişimini yaptık bakalım beyler bi de bu zincir bakımı nasıl yaparım zinciri nasıl yağlarım wolfe uygun kaldırma sehpası var mı önerebileceğiniz ? şimdiden teşekkürler
    Yağını nerede değiştiriyorsun, Sinop'ta İhsan ustaya mı gidiyorsun, İhsan usta çok iyi bir ustadır.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

aynen ihsan ustadayım sağolsunlar ilgileniyorlar da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abeci motoru nerdesin koy fotoğrafları şenlensin buralar dostum.
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Benden başka foto atan yok arkadaş :D izmirden güzel kareler buyrun madem..

ninja h2 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Arkadaslar nacizane bilginize basvuruyorum ben r 25 aldim iki ay once ama yasadigim kucuk ilceye hem performans hem trafik unsuru olarak pek uygun olmadigini görünce satip yada takas ederek bir sehir ici ve bazen sehir disi uzun yol yapmak icin kullanabilecrgim rahat konforlu kronik sorunlari olmayan parcasi bulunan bir naked motor bakiyorum aklimda wolf pulsar yada cbf 150 var hangisini tavsiye eserssiniz nedenleri ile yazarsaniz sevinirim saygilar

Motosikleti
    Alıntı anlar1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar nacizane bilginize basvuruyorum ben r 25 aldim iki ay once ama yasadigim kucuk ilceye hem performans hem trafik unsuru olarak pek uygun olmadigini görünce satip yada takas ederek bir sehir ici ve bazen sehir disi uzun yol yapmak icin kullanabilecrgim rahat konforlu kronik sorunlari olmayan parcasi bulunan bir naked motor bakiyorum aklimda wolf pulsar yada cbf 150 var hangisini tavsiye eserssiniz nedenleri ile yazarsaniz sevinirim saygilar
    Pulsar sayfasına bakarsan sorunlar silsilesini göreceksin
    250 cc'de en az yakan wolf, parça konusu sıkıntılı yalnız, hem pahalı hem bulunması zor olabiliyo, kronik bir arızası yok, bakımlarını düzgün yaptığın sürece üzmez, uzun yolda inazumadan sonra en rahat motordur.

wolf ile çok yol aldım hiç sıkıntı çıkarmadı yaz kış binersin, lastikleri değiştirmen gerekiyo her motorda olduğu gibi, frenleri gidişi torku tatmin eder, tam bi sport seyahat motoru yani, hayırlısı olsun.
    ninja h2 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Parca konusu sikintili ise bana uymaz cunku alip satici deilim sorun yasyinca bari en azindan ithalatcidan merkezden biyerden bulunup birkacgune motoru geri surmeye baslamak isterim yurt disindan gelecek derletse o motor biter benm gzmde

Motosikleti
    Alıntı anlar1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parca konusu sikintili ise bana uymaz cunku alip satici deilim sorun yasyinca bari en azindan ithalatcidan merkezden biyerden bulunup birkacgune motoru geri surmeye baslamak isterim yurt disindan gelecek derletse o motor biter benm gzmde
    Parçaların hepsi var, fakat örnek veriyorum orijinal sym aktarma zinciri 600 küsür lira, sen 250 liraya did alabilirsin yada 90 liraya yine oringli sfr zincir, muadili olmayan parçalar var mesela arka dişli, onun yerine başka bişey uymaz, inazumanın parçaları daha da pahalı.
    uzun yıllar bineceksen kaliteli bişey almanı öneririm, sym'nin ön disk 650 lira falandı mesela, ama on numara frenler, gidip pulsar alırsan zırt pırt sorun yaşayacağına, ya japona yönel yada alternatiflere bak, ön çamurluğu 66 lira olan bi pulsardan ne kadar işçilik bekliyosun?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bir kaç fotoğrafta ben atayım.

abeciMotoru, Zuzuuw, atakanca_55 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz çok tercihim olmasa da bu senin motor baya kocaman göründü gözüme dolu dolu
    kazasız belasız..
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Beyaz çok tercihim olmasa da bu senin motor baya kocaman göründü gözüme dolu dolu
    kazasız belasız..
    Bence beyaz kendini çok gösteriyor, tercihim beyaz veya maviydi, bu nasip oldu.
    Tasarımını kim yaptıysa cidden iyi yapmış plastik parçalarla iyi kapatmış karşısı gözükmüyor
    Şunu da belirteyim geçen bir arkadaşıma verdim, yanımdan geçerken gözüme bir güzel gözüktü hayran kaldım.
    Millet dikkatli dikkatli bu yüzden bakıyormuş demek

Motosikleti
    Bence beyaz kendini çok gösteriyor, tercihim beyaz veya maviydi, bu nasip oldu.
    Tasarımını kim yaptıysa cidden iyi yapmış plastik parçalarla iyi kapatmış karşısı gözükmüyor
    Şunu da belirteyim geçen bir arkadaşıma verdim, yanımdan geçerken gözüme bir güzel gözüktü hayran kaldım.
    Millet dikkatli dikkatli bu yüzden bakıyormuş demek
    aynen öle özellikle karşıdan gelirken falan motor hayvani duruyo ben de hayranım kendisine
    benzin pompacılarının gözdesi, kızların gönül ateşi

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    aynen öle özellikle karşıdan gelirken falan motor hayvani duruyo ben de hayranım kendisine
    benzin pompacılarının gözdesi, kızların gönül ateşi
    Yapılması gereken bir kaç şey var aklımda, yaparsam güzel olacak, jantları sarıya boyatacağım, bi xenon far takacağım, aynalar değişecek, o zaman tas tamam olacak.

Motosikleti
    Yapılması gereken bir kaç şey var aklımda, yaparsam güzel olacak, jantları sarıya boyatacağım, bi xenon far takacağım, aynalar değişecek, o zaman tas tamam olacak.
    Bekliyoruz mutlaka deli bişey çıkar ortaya

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar Manavgat festivaline gelen var mı?
    Biz iki arkadaş karar aldık yarın akşam çıkacağız yola hafta sonu ordayız, burdan gelen olursa görüşelim.

Motosikleti
    Arkadaşlar Manavgat festivaline gelen var mı?
    Biz iki arkadaş karar aldık yarın akşam çıkacağız yola hafta sonu ordayız, burdan gelen olursa görüşelim.
    Maalesef işlerden dolayı çok istediğim halde gelemicem iyi eğlenceler size.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    M4try ile Manavgat festivalinden bir kaç fotoğraf, ikimiz içinde güzel bir etkinlik oldu. Orda da bayağı wolflü arkadaş vardı ağırlığı Antalya plakalıydı.

abeciMotoru ve çelikatlı bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tekerinize sağlık fotolar harika, bir dahaki sefere beraber gideriz inşalah

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler