Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hızlı gideyim, az yaksın dersen, gücü kuvveti yerinde olsun dersen atiklik çok önemli değil dersen wolf derim ama görünüşe göre az km yapacaksın, o sebeple atik olması, 120 ve üstünde 18 19 kr civarında yakması durumunda seni çok üzmeyeceği için sorunu olmadığı kronik sorunu çıkmadığı için pulsarıda öneririm, üstelik 1000 lira da cebinize kalır.
    ots ve papazkemal bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Geçen hafta 100 km benim Wolf'u arkadaşa verip Pulsar'la dağlarda yol yaptık, Wolf'tan sonra tek farkı sert koltuğu, onun dışında açıkçası frenaj olsun, gidiş olsun aham şaham bir fark yok. Poponuz sağlamsa, yakıt sarfiyatı çok çok önemli değil ise Pulsar'ı da tercih edebilirsiniz. Pulsar'ın vitesi geçişleri vs gayet iyiydi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-22.285-km-2012-model-ilana-bakanlar-tekrardan-baksin-179947794/detay gerçekten şaşırtıcı bi olay.
    acaba bu arkadaştan başka bu sıkıntıyı yaşayan var mıdır ?
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-22.285-km-2012-model-ilana-bakanlar-tekrardan-baksin-179947794/detay gerçekten şaşırtıcı bi olay.
    görmedim, arkadaşınki istisna olabilir, ama kendisini tanırım söyledikleri doğrudur, motor derdinde birisi değildir, binicidir, horda kullanır sertte ama bu kadar olması bence motordan kaynaklı, bu şekilde değil ama benzeri şekilde içinde vida çıkmasından dişleleri dağıtan arakdaşımda oldu.

mimforeva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Model Yamaha Ybr 125
    Bende önümüzdeki mayıs aylarında sym almayı düşünürken ilan benide sorgulamaya itti umarım milyonda bir denilen hatalardandır..

Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Her motorda nadiren olabilecek bir durum bence, yüzlerce kullanıcı arasında yaşanan sıradışı/şanssız bir olaydan ibaret. Çok takılmamak gerek..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sorgulamaya gerek yok. Muhtemelen motor ya susuz kalmıştır ya da yağsız. Sahibinin nasıl kullandığına bakmak lazım. Tabi zevk meselesidir ama dış görünüşü ile bu kadar oynanmış motoru ben olsam hiçbir arızası olmasa da almam zaten... Hiçbirisi değilse de , şanssızlık deyip geçmek lazım.
    abeciMotoru bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bu motorda titreşim varmı arkadaşlar bilgi alsam? Şuan drift kullanıcısıyım pek memnun değilim zaten 100 den sonra titriyor satıp wolf almayı düşünüyorumda.Ayrıca yan çanta takma olanağı varmıdır?

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin

CC büyütmüşler, retro, wolf classic ve cafe racer daki motoru kullamışlar.

http://tw.sym-global.com/motorcycle/spec4.php?id=9

Eskisi de piyasada aynı anda.

Motosikleti
    @almpoz Wolf alalı 3 ay oldu ve yaklaşık 6000km yol yaptım. Titreşim tek silindiri her motordaki kadar diyorlar, benim bu ilk vitesli motorum , o nedenle karşılaştıramıtorum ancak 90 km'den sonra ayaklarda hafif bir titreme var ama rahatsız edici boyutta değil Bana göre. Yan çanta için şu an ilgili Aparat yok diye biliyorum

Motosikleti
    Honda CB650F
    cevabınız için teşekkürler evrenalpar

muhendisane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yağ filtresi sıkıntısı çekiyorsanız şuradan temin edebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...84409366/detay
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aşağıda Wolf'un yeni bir incelemesi var. Bu arkadaşın incelemelerini izlemenizi tavsiye ederim. Çok samimi ve amatörce yorumluyor. Özellikle elektrikli bir motosiklet incelemiş, onu mutlaka görün :

https://www.youtube.com/watch?v=7IDlkBLZaFk

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Sazan gibi atlamışım, bu 125 cc modelin testiymiş.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ön, arka dişli setlerini değiştiren varmı aranızda beyler?
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Cbf150
    Bu motor ilgimi çekiyor, ama burada pek paylaşım yok...
    Kronik sorunları varmı...

Facebook taki grupta gördüğüm kadarı ile bir kaç maaşlı eleman var herşeye müdahil olup,

sorunlardan bahsedilmesini engelliyor gibi görüntü verdiler bana !?
    kene35 bunu beğendi.

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor ilgimi çekiyor, ama burada pek paylaşım yok...
    Kronik sorunları varmı...

Facebook taki grupta gördüğüm kadarı ile bir kaç maaşlı eleman var herşeye müdahil olup,

sorunlardan bahsedilmesini engelliyor gibi görüntü verdiler bana !?
    Çok doğru tespit etmişsiniz. Face grubunda wolf e ters bişi söledin mi atılıyorsun veya yorumların siliniyor

Motosikleti
    Cbf150
    2014 modellerde kronik sıkıntı var diyenleri susturdular..

Motosikleti
    Honda CB650F
    geçen bende face teki gruba katıldım bu yorumları gördükten sonra fikrim değişmeye başladı herkez fikrini söylemekte özgür aslında ama grup başkanları pek izin vermiyor anlaşılan ilk üye olduğumda bir sürü link verdiler birde yok işte motor şöyle iyi inazumayı geçiyor falan demek ki hepsinin ardında bir düzmece var.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kene35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru tespit etmişsiniz. Face grubunda wolf e ters bişi söledin mi atılıyorsun veya yorumların siliniyor
    kastedilen ters yorumları bilmiyorum ama bazıları var yorum atan, adam direk wolf için çöplük diyo mesela. çöplükse ne işin var lan sayfada derim ben de :D herif wolf'e binmemiş wolf'ü eleştiriyo, barkından etkileniyo vs.. bazıları hakediyo yani, orası wolf ile ilgili yardımlaşma sayfası sonuçta, amaç budur. inazuma için kötü bişey söyleyen de gönderilir.

milletin üslubu düzgün değil, herkes çok bilmiş olunca adminlere hak veriyorum.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kastedilen ters yorumları bilmiyorum ama bazıları var yorum atan, adam direk wolf için çöplük diyo mesela. çöplükse ne işin var lan sayfada derim ben de :D herif wolf'e binmemiş wolf'ü eleştiriyo, barkından etkileniyo vs.. bazıları hakediyo yani, orası wolf ile ilgili yardımlaşma sayfası sonuçta, amaç budur. inazuma için kötü bişey söyleyen de gönderilir.

milletin üslubu düzgün değil, herkes çok bilmiş olunca adminlere hak veriyorum.
    Haklı olduğun taraflar var. Ancak kemal ve benim defalarca karşılaştığımız şeyler oldu. Oranın adminleri fazla kendini beğenmiş. Haksız olduklarını anladıkları an ya banlıyorlar ya konuyu siliyorlar :D Görüştüğümüzde konusalım bu konuyu :D hatta kemal daha aktif takip ettiği için daha çok sey anlatıcaktır sana
    abeciMotoru ve papazkemal bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler