Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    acayüp deri siyah püsküllü depo kılıfı ve püsküllü elcikler yaptır bence.150 tl bulmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı opie41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere motorumu alalı 1 ay oldu ve aküyü bitirdiği için ustaya götürdüğümde konjektörü değiştirmişti, sonra aynı sorun tekrar edince başka bir ustaya götürdüm ve motorun konjektöründe bir problem olmadığını akünün şarj ettiğini, elektrik kaçağının olmadığını söyledi, aldığım sıfır akünün 3 günde bittiğini söylediğim de akünün dirençsiz olduğunu söyledi ve aküyü değişme kararı aldık, ertesi gün motoru almaya gidince motor marş almadı, takviye ile çalıştırdık boştayken elimizi gazdan çektiğimizde motor stop ediyordu, usta her detayına söküp baktı ve rolanti sensörü ile oksijen sensörünün değişmesi gerektiğini söyledi, enjeksiyonlu modelde marşı motorun kendisinin alması lazım dedi( benim motor marşa basıp gazlayınca alıyordu) bu parçalar değişince sıkıntı bitecek dedi. Açıkcası ben ustaya güveniyorum, yazdıklarıma siz nasıl bir yorum yapacaksınız merak ediyorum, problem bu mu sizce ?
    selamlar benim motorda da benzer bir sorun olmuştu uzun aramalardan sonra bobinin arızalı olduğunu keşfettik şimdi düzeldi gibi

Alıntı canpolatd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar benim motorda da benzer bir sorun olmuştu uzun aramalardan sonra bobinin arızalı olduğunu keşfettik şimdi düzeldi gibi
    Teşekkürler hocam parçalar gelsin yapıldıktan sonra tekrar yazacağım.bobin aklımda olacak

Motosikleti
    2014 Hyosung Gv 250
    [QUOTE=jbhasim;3790004]Arkadaşlar motora yeni başladım birkaç hafta önce hyosung gv250 aldım. Eldivenim marş düğmesine takıldı ve maalesef kırdım. Şimdilik düğmesinin altındaki metal kısıma yay deydirerek çalıştırıyorum ama acemi olduğum için motoru trafikte stop ettirmem olası... Trafiğin ortasında da eldivenlerle o yayı oraya deydiremem herhalde. Gv 250 için sağ kumanda panelini nereden bulabilirim ve nerede taktırabilirim acaba? Yada avrupa yakasında servisi nerede vardır? Oraya gitsem hem satıp hem de orada yenisini takabilirler mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.deltamotorluaraclar.com/h...kütük,%20kütük
    bu eski modeller için ama ara sor bakalım yeni modeller içinde varmıymış.
    Arkadaşlar malesef hala sağ kumanda panelini bulamadım. internetten baya bir araştırdım ama olanlar eski modellere göre. Başka fikri olan var mı? Çıkma falan da olur. Bir de hyosung'un yedek parça problemi hep mi vardı yoksa bu benim şansıma mı böyle?

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı jbhasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar malesef hala sağ kumanda panelini bulamadım. internetten baya bir araştırdım ama olanlar eski modellere göre. Başka fikri olan var mı? Çıkma falan da olur. Bir de hyosung'un yedek parça problemi hep mi vardı yoksa bu benim şansıma mı böyle?
    Çıkma parça arayana kadar eski modellerinkinden al. Aralarında tek fark eski modellerde parklar kapatılabiliyor. Yeni modellerde parklar kapatılamıyor. Sadece fişlerde uyumsuzluk olabilir. O da elektrikçinin kolayca çözebileceği bir şey.

Ayrıca www.hyosungsource.com dan parça getirtebilirsin. Bu markayı kullanıp parça sıkıntısı yaşayan birçok arkadaş o siteden parça getirtti.

selamlar arkadaşlar sadece bilgi amaçlı üye oldum hyosung gv 250 kendı klansmanında en sevdiğim motor tipi klasık duruşu yeterli benim için yalnız yedek parça konusunda yada kronık sorunları hakkında sadece kulaktan dolmada olsa bazı sozler duydum kullanan arkadaşlar sizce almalımıyım rahat edermiyim şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    yeni gelen arkadaşlar geriye doğru formu okurlarsa bu motorla ilgili söylenmemiş bir şey kalmadığını göreceklerdir

Arkadaşlar merhaba.

İnternetten baktım ama Ankara'da Hyosung bayisi göremedim. Bir ara Kanuni getirmeye başlamıştı sanırım o da artık getirmiyor. Motorun sıfır satışı ile ilgili bilginiz var mı?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mcaglioz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

İnternetten baktım ama Ankara'da Hyosung bayisi göremedim. Bir ara Kanuni getirmeye başlamıştı sanırım o da artık getirmiyor. Motorun sıfır satışı ile ilgili bilginiz var mı?
    her iki firmadan da arayarak bilgi alabilirsiniz.
    http://www.4-44motor.com/modeller.php
    http://www.gurpinarmotor.com/motosik...=storeShowcase
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İstanbulda koruma demiri ve sissy bar bulabileceğim bir yer var mıdır

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozanatahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda koruma demiri ve sissy bar bulabileceğim bir yer var mıdır
    İstanbul'da Kağıthane'de Metal Sanatları Atölyesi üretiyor diye biliyorum.Forumda alan ve çok memnun olan arkadaşlar var.Ama şu anda ellerinde var mı bilmiyorum.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da Kağıthane'de Metal Sanatları Atölyesi üretiyor diye biliyorum.Forumda alan ve çok memnun olan arkadaşlar var.Ama şu anda ellerinde var mı bilmiyorum.
    ikisi için 580 tl fiyat aldım metal sanatları atolyesinden şimdi piyasasını da bilmediğim için iyidir kötüdür diyemiyorum, o yüzden başka yer bilen varsa çok güzel olur en azından bir teklif daha alabilmek adına

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı ozanatahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi için 580 tl fiyat aldım metal sanatları atolyesinden şimdi piyasasını da bilmediğim için iyidir kötüdür diyemiyorum, o yüzden başka yer bilen varsa çok güzel olur en azından bir teklif daha alabilmek adına
    istanbuldan değil bursadan, zamanında ben kullanmıştım. virajda kayıp düşmemle test etme şandım da olmuştu. oldukça sağlamdır ve paslanma yapmaz 2 sene kullandım.

link

bunun dışında yine istanbul dışında 2-3 senedir bizim motora koruma demiri ve benzer aksesuarlar üreten bir üretici var, forumda kullanan arkadaşlar vardı. kalitesini bilmiyorum.

link2005-2013
    link 2014-2015

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acayüp deri siyah püsküllü depo kılıfı ve püsküllü elcikler yaptır bence.150 tl bulmaz
    Arka çamurluk , depo ve ön çamurluktan yılan derisi gerçirme fikrim var . Püskül sanırım yapmam ama elcikleri yine yılan derisi kaplayabilirim.

Arkadaşlar bu arada bana kırık dökükte olsa sinyal ve stop lazım. Kırık dökük olabilir , Ücreti mukabilinde alabilirim.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    yok
    Herkese iyi geceler arkadaşlar. Sıfır gv250 almayı düşünüyorum. Yalnız bazı sorular kafamı kurcalıyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    * Bu motor Türkiyede mi üretiliyor? (Bazı yorumlarda kanuni ya da kuralkan ürettiği için eski kalitesi yok denmiş.)
    * Kronik sorunu var mı? (Sıfır olacağı için yeni modellerde kronik sorun oluyor mu?)

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı e.gecin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler arkadaşlar. Sıfır gv250 almayı düşünüyorum. Yalnız bazı sorular kafamı kurcalıyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    * Bu motor Türkiyede mi üretiliyor? (Bazı yorumlarda kanuni ya da kuralkan ürettiği için eski kalitesi yok denmiş.)
    * Kronik sorunu var mı? (Sıfır olacağı için yeni modellerde kronik sorun oluyor mu?)
    bu motor hiçbir zaman türkiyede üretilmedi.
    e.gecin bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Teşekkürler cevabın için. Herhalde bu cc.'de ve bu tarzda en alınabilir, sağlam motor bu

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı e.gecin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cevabın için. Herhalde bu cc.'de ve bu tarzda en alınabilir, sağlam motor bu
    çoğu kişinin görüşü bu yönde. şuan bununla yarışacak türkiyedeki tek motor daelim daystar'dır. onunda kendine göre artıları ve eksileri var.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hocam motor on numara ancak servis ve distribitör sorunu var hyosung un... servistekiler motordan anlamıyor yedek parça problemi var... bi de uzun yol düşünüyorsan atıyorum kütahyada motorda sıkıntı çıktı hop eline alırsın motoru ... istanbulda bile sıkıntı servis işi...geçenlerde bi arkadaş yazmış motoru servisine götürmüş usta alıp motoru biraz sürmüş '' bu kaç cc demiş '' maalesef servisleri bile motoru tanımıyor...ha arıza çıkarıyormu zor... bi FI ışığında sıkıntı çıkarırsa çıkarır onu da garantiden değiştirirsin.... ama bence türkiyede hyosung kullanılmaz ...

Motosikleti
    yok
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motor on numara ancak servis ve distribitör sorunu var hyosung un... servistekiler motordan anlamıyor yedek parça problemi var... bi de uzun yol düşünüyorsan atıyorum kütahyada motorda sıkıntı çıktı hop eline alırsın motoru ... istanbulda bile sıkıntı servis işi...geçenlerde bi arkadaş yazmış motoru servisine götürmüş usta alıp motoru biraz sürmüş '' bu kaç cc demiş '' maalesef servisleri bile motoru tanımıyor...ha arıza çıkarıyormu zor... bi FI ışığında sıkıntı çıkarırsa çıkarır onu da garantiden değiştirirsin.... ama bence türkiyede hyosung kullanılmaz ...
    Servis işi oralarda sıkıntı ise burada çok daha büyük sıkıntı olabilir. Arıza çıkarmaya meyilli bir motor mu peki? Kronik sorunu pek yok sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler