Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Tesekkur ederim artik bir daha ki sefere oyle yapacagim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Attorney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki turlayabiliriz. Maalesef çevremde motoru olan arkadaşım yok. dolayısıyla turlamak muhabbet etmek hoşuma gider. bu arada bana tavsiye etmiş olduğunuz heybe demirleri geldi ancak nasıl takılacağını henüz çözemedim. ctesi kartaldaki servise götürdüğümde orada rica etsem takarlar diye düşünüyorum. Belki nines'ın bahsettiği üzere Halil adlı arkadaşa biraz kıyak geçerim.
    Bu arada müsait olduğunuz zaman konuşalım hem tanışmış oluruz hem 2 turlarız.
    iyi akşamlar...
    Tabii ki, siz bana müsait olduğunuz zamanlar için özel mesaj atın, buluşur konuşur biraz da süreriz.

Alıntı Attorney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Levent,
    Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Ctesi günü yeşilyurt a bir uğrayıp aletin derdi neymiş öğreneceğim. heybe demirlerini de taktıracağım.
    Bu araba içinizde paletli basamaklardan kullanan var mı? Taktırmamı önerirmisiniz?
    Bildiğim kadarıyla orijinal basamak gibi katlanabilme özelliği yok. Bu sebeple düşersem ( ki 3 sürüşte 2 kez düştüm bile :D) kolayca kırılabileceğini düşünüyorum. Ancak pek de güzel ve konforlu görünüyor. Sizler ne düşünüyorsunuz?
    Ben şahsen Highway Hawk'ın şu linkteki modellerinden aldım çok rahatlık oluyor. Hatta artçı için de aldım. Düz olanlarından denedim; sizi bilmem ama benim ayakkabımın burnu vites kolunun altına girmiyordu. Ayrıca bunlar çok geniş olmadığından düşüş esnasında az hasar görürler. Üstelik burun kısmı da aşağıya doğru eğik olduğundan vites yükseltirken sıkıntı olmuyor, ayağınızın burun kısmı kolun altına rahatça sığıyor. Bu arada koruma demirini taktırırsanız peg'ler çok hasar görmez.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki, siz bana müsait olduğunuz zamanlar için özel mesaj atın, buluşur konuşur biraz da süreriz.

Ben şahsen Highway Hawk'ın şu linkteki modellerinden aldım çok rahatlık oluyor. Hatta artçı için de aldım. Düz olanlarından denedim; sizi bilmem ama benim ayakkabımın burnu vites kolunun altına girmiyordu. Ayrıca bunlar çok geniş olmadığından düşüş esnasında az hasar görürler. Üstelik burun kısmı da aşağıya doğru eğik olduğundan vites yükseltirken sıkıntı olmuyor, ayağınızın burun kısmı kolun altına rahatça sığıyor. Bu arada koruma demirini taktırırsanız peg'ler çok hasar görmez.
    abi buna 500 lira diyor yoksa yanlışmı görüyorum

Motosikleti
    Ben aldığımda 110 $'dı çifti. Fiyatına bakmadım. 500 çokmuş cidden.

Attorney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250 / 2014
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ctesi ve pazar günleri çalışmadığımdan ve tabii hava koşulları müsaitse (henüz acemi olduğumdan ve orijinal lastikler hakkında ıslak zeminde baya kötü olduğuna dair kullanıcılarda fikir birliği olduğundan pek çıkmamaya çalışıyorum) motorla gezebiliyorum. Sizin programınız uygunluğu nedir bilmiyorum ama mesaj atacağım.

Nines, yorumun bir önceki sayfada kaldığından alıntı yapamadım ancak motoru sipariş ederken koruma demiri vermiştim. yani koruma demirli olarak teslim aldım. Allahtan yaptırmışım yoksa şimdiye kadarki düşüşlerimde belki de motor bloğu zarar görmüştü bile.

Highway Hawk'ın fiyatları gerçekten uçuıkmuş. 500 TL peg'e vermek yerine 250 TL daha koyarak kasko yaptırabilirim. Ancak Vites konusunda sıkıntı çıkarabilme ihtimali olduğunu bilmiyordum. Acaba HAZZILHAR'ın yaptırdığı gibi eğimli taktırma imkanı varmıdır? Hatta üst kısmı 30 ya da 45 derece yukarıda olacak şekilde olabilirse mükemmel olur. Sipariş verirsem şayet deneyimlerimi paylaşırım.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    yeni katılanlara hayırlı olsun dıyeyım once ... Highway hawkın urunlerı gercekten çok pahalı,hele kendiniz yapacak kadar da işten anlıyorsanız durum daha beter.. bu arada bende kavacıktayım güzel bir havada toplanalım tanısalım
    Attorney bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni katılanlara hayırlı olsun dıyeyım once ... Highway hawkın urunlerı gercekten çok pahalı,hele kendiniz yapacak kadar da işten anlıyorsanız durum daha beter.. bu arada bende kavacıktayım güzel bir havada toplanalım tanısalım
    Hakikaten yahu, GV250'ciler olarak bir ara toplanıp gezsek hiç fena olmaz.
    blackarca ve Attorney bunu beğendiler.

nagash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaslar,bu sezona daha buyuk hacimli motorla girelim istiyorum, o yuzden bir ilan verdim ilgilenenlerin haberi olsun.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-garantisi-devam-ediyor%2Ctemiz-162754950/detay

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    2014 model sıfır km peşin 11.000, 9 taksitle 11.600 e bir motor buldum , 400 civarı alım masrafları 12.000 e geliyo temiz. Alıp almama konusunda çok tereddüt içindeyim fiyat iyi gibi. Tek sıkıntım kanuni distrübitorlüğü bıraktı , şimdi bu makinayı alırsak garanti yedekparça falan ne olacak ? motoran alırsa o mu verecek servisini yoksa kanuni devam mı edecek ? 10 yıl yedek parça sağlamak zorunda olduğunu biliyorum ama burası Türkiye. Bilemedim Ne dersiniz ?

Motosikleti
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model sıfır km peşin 11.000, 9 taksitle 11.600 e bir motor buldum , 400 civarı alım masrafları 12.000 e geliyo temiz. Alıp almama konusunda çok tereddüt içindeyim fiyat iyi gibi. Tek sıkıntım kanuni distrübitorlüğü bıraktı , şimdi bu makinayı alırsak garanti yedekparça falan ne olacak ? motoran alırsa o mu verecek servisini yoksa kanuni devam mı edecek ? 10 yıl yedek parça sağlamak zorunda olduğunu biliyorum ama burası Türkiye. Bilemedim Ne dersiniz ?
    Zaten Kuralkan elinde yedek parça bulundurmuyor. Sipariş üzerine getiriyor veya siz hyosung source'tan sipariş ediyorsunuz. Bunun dışında şu anda Hyosung teknik servisi olan her yer motosikletle ilgileniyor, distribütör değişse bile bayiler ve servisler hizmete devam edecek. Sonuçta bu marka ülkeye düzenli olarak gelecek. Hiçbir sorun olmaz. Bu arada Hyosung Kanuni'nin değil Kuralkan'ın elinde. Motoran'a değil Üniteks'e geçecek. Kuralkan Kanuni'nin, Üniteks de Motoran'ın ana distribütörü. Marka ve distroları ayrı.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Bizim GV250'ler için Avcılardaki servis burası mıdır? http://img820.imageshack.us/img820/2246/servisharitas1.jpg

Randevu almak gerekiyor mu bilginiz var mı?

Motosikleti
    Valla hyosung Türkiye sitesindeki bilgiler şunlar:

Yetkili: CENGİZ ÇOLAK
    Adres: DENİZKÖŞKLER MH.DENİZ SOK.NO:1/A AVCILAR ISTANBUL
    Tel: 02126947435
    Fax: 02126947435

Dilerseniz telefon edip tam tarif isteyin.
    computeus bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    hyo türkiyede altın yumurtlayan tavuk.. hem ucuz hem kaliteli ürün üretiyor .. türkiyede çok güzel pazar yakaladı ikinci elleri peynir ekmek gibi satılıyor.. motorsiklet alanında bu dediklerim çok zor olan bir şey ama hyo bunu başardı. emin olunki şu anda hyo ile pek çok marka distiribütör olmak için masaya oturmuştur yada oturmaya çalışıyordur.. kuralkanın yanında motoran firmasınında lafları geçiyor hyo için..

Uniteks Hyosung un distribütörü olduğunu açıklamış.
    http://www.uniteksmotordivision.com/hyosung/
    Uzun zamandır burada yazdıklarınızı okuyorum. Burayı takip edenlere gerçekten çok faydanız dokunmuştur. GV 250'yi de 3 4 senedir takip ediyorum.
    İnşallah bu yaz bende GV250 mi alıp aranıza katılacağım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Tayfune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır burada yazdıklarınızı okuyorum. Burayı takip edenlere gerçekten çok faydanız dokunmuştur. GV 250'yi de 3 4 senedir takip ediyorum.
    Demek doğruymuş yukarda yazmışdım motoran da görüşüyormuş diye uniteks motoran,sym nin türkiye distürübütörü .. hysoung için hayırlı olsun.. umarım fiyatları makul fiyatlardan satarlar.. fiyatları uçururlarsa hyoya talebi çok düşürürler insanlar japon alternatiflere yönelir ..

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Yeni fiyatlar ne zaman aciklanir acaba, bilgisi veya tahmini olan var mi? Bir iki ay icerisinde 2.el olarak alacagim ben de. Yeni fiyatlar yuksek mi olur ikinci el fiyatlarini daha da mi artirir yoksa tam tersi mi olur kestiremiyorum su an

Ben bir kaç hafta önce telefon edip sormuştum. Fiyatlar belli değil, bir kaç ay içerisinde yeni modeller gelecek, fiyatlar belli olacak demişlerdi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tayfune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uniteks'in getirdiği markalar arasında İndian ve Victory de mi var yoksa ben mi yanlış görüyorum.
    Şu şekilde link vereyim Uniteks'in getirdiği bütün markalar.;
    http://www.uniteksmotordivision.com/

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uniteks'in getirdiği markalar arasında İndian ve Victory de mi var yoksa ben mi yanlış görüyorum.
    Şu şekilde link vereyim Uniteks'in getirdiği bütün markalar.;
    http://www.uniteksmotordivision.com/
    Aynen getiriyormuş. Motoron dergisinde de çıkmıştı Uniteks'in Indian ve Victory i getirdiği. Bir tekstil firmasının böyle işlere girmesine şaşırmıştım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    hysoung bu kadar şansız bahtsız lığına rağmen türkiyede çok iyi sattı.. demek ki birde stabil uzun ömürlü bir distiribütörü olsaydı bunca yıl.. herhalde şu anki konumundan bile 10 misli yukarda olurdu.. şu anki konumu bile çok iyi birde öyle olsa düşünemiyorum.. çok distiribütor değiştirdi.. motoran fiyat politikasını merak ediyorum .. sym gibi 250 liklerini pahalıya verirlerse insanlar sym çok güzel abi ama ona o para verilmez ona o parayı verene kadar şu var bu var sınıfındaki markalardan biri olur hyo da..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler