Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    hep yazdım yine yazıyorum 80 bin km kullandım, bakımlarını aksatmaz, elektrik sistemine çok yüklenmez ve motorun 250cc olduğunu unutmazsan hiç bir şey olmaz. Sıfır km de olsa o paraları regal, rks, gibi abidik gubidik markalara vermem (o hatayı ben yaptım siz yapmayın 80 km hızla giderken mafsal milinin kopması iyi olmuyor).Sıfır km bir çinli ile de bu km yi yapabilirmisiniz yaparsınız motorundan belki hiçbir sorun çıkmaz, ancak öyle saçma sapan arızalar çıkartır ki, motordan soğur satana kadarda göbeğiniz çatlar.
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı starRide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    benim motor 11.000 de, belli bir kilometre gittikten sonra (10-20 km) düşük viteslerde gaz yememeye başlıyor, tekliyor. Neden olabilir sizce?
    Yüksek ihtimal pipolardan hocam zamanında aynı sorunu yaşamıştım ben de

Motosikleti
    Artık Yok...
    sadece gv için değil 13 bin tl bence 250cc lik üstünde ekstrem bir teknoloji yoksa hiç bir motora verilmez .. ama illa cruiser sınıfında 250c lik bir şey alınıcaksada en iyisi gv dir hep derim..

bu fiyatların uçurulmasının sebebi belki kanunin distribütörlüğü bıraktığı için elindeki son malları pahalıya veriyor olmasından ileri gelebilir.. tabii bıraktığı haberi doğruysa.. belki yeni distribütör gv leri 9 binden 10 binden satışa sunar.. bu rakamlar tamamen distribütörlerin insafında.. ama 13 bin tl her türlü 250cc lik motora bana göre fazla.. bu ister gv olsun ister honda ister kawa.. o fiyatlara ikinci elden gs650 ler alırsınız er6 lar alırsınız neler alırsınız neler.. bu motor işi aaba gibi değildir ikinci el alsanızda temiz bakılmışsa alınır binilir..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bu arada kuralkana mail attım bırakmadık dediler. bu bilgiyi burada söyleyen benim bunuda ekleyeyim ozaman.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep yazdım yine yazıyorum 80 bin km kullandım, bakımlarını aksatmaz, elektrik sistemine çok yüklenmez ve motorun 250cc olduğunu unutmazsan hiç bir şey olmaz. Sıfır km de olsa o paraları regal, rks, gibi abidik gubidik markalara vermem (o hatayı ben yaptım siz yapmayın 80 km hızla giderken mafsal milinin kopması iyi olmuyor).Sıfır km bir çinli ile de bu km yi yapabilirmisiniz yaparsınız motorundan belki hiçbir sorun çıkmaz, ancak öyle saçma sapan arızalar çıkartır ki, motordan soğur satana kadarda göbeğiniz çatlar.
    mafsal mili kırılan hangi modeldi aceba merak etim.. Bende RKS Cruiser (eski Keeway) ve lifan lf250 yi takip ediyorum.. Bütçe Maksimum bunlara yetiyor.. imkan olsa elbette Gv250 ama imkanlar yetersiz..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin konuya gelmeni bekliyordum bende. yakında 4 tane led sis farıyla karşınızda olucam elektrik sistemide aklanacak elcik ısıtmada takıcaktım ama risk almak istemedim

Motosikleti
    motoru yeni alan abilerim nasılsınız memnunmusunuz? sormak istedikleriniz varsa cevaplamaya çalışırım. artık gv 250 benim çocuğum gibi oldu
    her yola geliyor namussuz

Arenli ve blackarca bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Merhabalar,

Buda benim GV. Renk değişikliği, ayak uzatma , fairing, elektrik tesisatının yenilenmesi ve akü değişimi sonrası güzel bir şeey çıktı ortaya. Tek kalan yan çantalar onlar içinde el yapımı bir şey düşünüyorum.

Sam@, Arenli, ssates ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    çok güzel olmuş, ayaklık uzatmada vites milini nasıl hallettiniz tornada yenisimi yapıldı

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Evet hocam tornada yenisi yapıldı ama daha da sağlam bir malzemeden yapmak için Levent edecek inşallah

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Kendiminkini aylardır ihmal ettigimi düşünürsek o kadarına şükret bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Ayrıca beyaz yanakların ve koltugun hala eksik sanki?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Beyaz yanak olayı haftasonu yapılıyor ancak koltuk işinde Cengizi beklemekle yetiniyoruz söktük koltuğu yapılacak hala Cennggiiizzzz duyuyon mu beni hala yapmadın koltuğu =)
    Ayrıca çanta işinde biraz yol almaya başladım, uyandırayım ;)

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    beyaz yanak derken nasıl bişey?değişim mi mevcuta uygulamamı?koltuk kaplamamı yapılacak

Motosikleti
    beyaz yanak şöyle birşey klasik araçlara uygulanır birde bizim motorlara

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Buda benim GV. Renk değişikliği, ayak uzatma , fairing, elektrik tesisatının yenilenmesi ve akü değişimi sonrası güzel bir şeey çıktı ortaya. Tek kalan yan çantalar onlar içinde el yapımı bir şey düşünüyorum.

http://i.hizliresim.com/n5l3ZM.jpg

Renk değişimini kim yaptı? Ne kadara mal oldu?

Çok iyi yapılmış.

Başka fotolar lütfen özellikle ön açılar

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Renk degisimini ben kendim yaptim, biraz ugras sonucunda iyi birsey cikti ortaya
    Onden fotografta yayinlarim bugun. Yaklasik 250 liraya mal oldu sadece boyasi ama cok uzun sure calistim inanin baya zamaninizi aliyor olmayinca bir daha boyuyorsunuz falan

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

Koltuk kaplama olacak ama arka sele ve on sele birlestirildi tek bir sele gibi gorunucek ve ince olacak.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Renk degisimini ben kendim yaptim, biraz ugras sonucunda iyi birsey cikti ortaya
    Onden fotografta yayinlarim bugun. Yaklasik 250 liraya mal oldu sadece boyasi ama cok uzun sure calistim inanin baya zamaninizi aliyor olmayinca bir daha boyuyorsunuz falan

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

Koltuk kaplama olacak ama arka sele ve on sele birlestirildi tek bir sele gibi gorunucek ve ince olacak.
    peki o zaman koltuk çıkması gerekirken nasıl olacak ek bir parça olacak mı?yoksa iki koltuk aynı anda mı sökülecek
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Koltuk sürekli çıkartılan bir şey değil ancak çıkması gerektiğinde arkadaki vida sökülüp yine anahtarla çıkarılabilecek şekilde yapılacak. Söküp takma olayı kolay, sorun çıkartmayacak bir şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Buda önden resimi

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Koltuk sürekli çıkartılan bir şey değil ancak çıkması gerektiğinde arkadaki vida sökülüp yine anahtarla çıkarılabilecek şekilde yapılacak. Söküp takma olayı kolay, sorun çıkartmayacak bir şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Buda önden resimi
    http://i.hizliresim.com/oYXZ7o.jpg
    çok güzel maşşallah allah nazarlardan korusun.renk çok hoşuma gitti.
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Çok teşekkürler hocam daha güzelleri sizlerin olsun inşallah...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler