Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    Eğer 2 tanesine 12000 ytl dedilerse çok iyi fiyat bence ben de almaya niyetliyim. eğer alacak olursanız benide pazarlığa katın .Bence iyi indirim yapmışlar.Hangi Bayiye sordun acaba İstanbul motora mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı cycle adlı üyeden alıntı
    selamlar,
    dün bir arkadaþýmla 2 tane gv250 için pazarlýk ettik. bayi 2'si için 12.000YTL'ye peþin OK diyor. Henüz ciddi olarak karar vermiþ deðilim, ama fiyaqt çok cazip geldi.
    Tanesi 6000 YTL'ye gelirki hemen alalım Hangi bayiden bu fiyatı aldığını mail adresime bildirde hemen arkadaşlara haber vereyim gidip motorlarımıza bir an evvel kavuşalım.

Not : Burada bayi adı belirtmeyin indirim alacakken tam tersini alırız haberiniz olsun. Eğer bir sakıncası yok ise Bana özelime mail ile bildirin.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    6.000 YTL mi? Banka kredisi de peşin sayılır değil mi? Ya bakın ciddiyseniz bende düşünebilirim! Benide özelden haberdar edermisiniz?
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Beklİyorum Haberİ Hocam
    Bu Fİyata Ötv Sİ Atv Sİ Plakasi Ruhsati Falan Dahİl Mİ ?
    Comfirmation Bias

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlarım bence o fiyatta bir yanlışlık var ben ötvden önce aldığım halde
    ofiyattan fazla para vermiştim

benimkisi yaklaşık 1000 km oldu iki defa benzin ölçümü yaptım şehiriçi kullanım ikisindede
    12.5 kuruş çıktı bana kalırsa bu yakıta bu performans çok iyi rodaj bittikten sonra dahada düşüceğine inanıyorum

Motosikleti
    Rx3
    Arkadaşlar bu fiyatlara bu motorları verirlerse ,allah bereket versin.Aslına bakarsanız şimdiden 4 kişi bu rakamlara sıcak bakıyo hep beraber bir karar verip biz de pazarlık yapabiliriz.

Plaka masrafları 200 ytl gibi Bu rakam fiyata eklenicek.ÖTV si 6000 ytlnin içindedir

Motosikleti
    Hyosung GV250

Arkadaşlar Şu ana kadar 3 kişi olduk Elinizi Çabuk Tutun

Hyosung GV250 Almak isteyenler Toplanın Toplu alım İçin Özel Fiyat Alalım[/B]

Arkadaşlar Şu ana kadar 3 kişi olduk Elinizi Çabuk Tutun
    Cep tel numaralarınızı mail adresime gönderin sizi arayıp bu işi neticelendirelim.

Almak isteyen arkadaşlar sizde fiyatları araştırın plaka dahil peşin veya peşin fiyatına vade farksız kredi kartına 12 taksit ne olur sonuçları benimle paylaşın bende öğrendiklerimi size aktarayım bu işi neticelendirelim.

Not:Bir arkadaş foruma 6000 YTL fiyat aldığını yazmış bu rakkam hayal. Bu gün bayileri dolaştım öyle fiyat yok hayal malesef hayal... AMA eğer bu fiyata veren olursa hemen alalım.

Motosikleti
    Rx3
    bu fiyatı söyleyen arkadaşa sordum ve bana fiyatı veren bayiyi söyledi

Bu bayiyle görüşmekte fayda var

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hazır olan arkadaşlar arayın Hyosungları alalım.

Motosikleti
    Rx3
    siz bu işi hemen bitiriceksiniz anlaşılan Bende tam anlamıyla hazır değilim .Eğer karar verir ve umduğumuz fiyatlara alınacak olursa .Pazarlık yaptıktan sonra. ki bu yarın olabilir dilerseniz.Bana bir iki gün gerek .Size uyarmı?

Murathol sen nerde oturuyorsun. Yani bir araya gelelim istersin yarın mesela

Motosikleti
    Hyosung GV250

GV250 Almak İsteyenler Buraya

Toplu alım yapınca fiyat indirimi yapan bayiye rastladınızmı? Böyle Bayiler varmı?

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam İstanbul DiŞindan Alicak Olanlar Warsa Ne Yapicaklar, Fİkrİnİz Warmi ?
    Hadİ Aldim 6000 E ?
    Aletle DÖnsem Gerİye, Rodajdan Cikmadan Zorlasam Az. Hem AÇilsa Makİna Mİss. Piril Piril İzmİr Otobaninda ?
    Nasi Olur
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    Hyosung GV250

Hocam İstanbul DiŞindan Alicak Olanlar Warsa Ne Yapicaklar

Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı
    Hocam İstanbul DiŞindan Alicak Olanlar Warsa Ne Yapicaklar, Fİkrİnİz Warmi ?
    Hadİ Aldim 6000 E ?
    Aletle DÖnsem Gerİye, Rodajdan Cikmadan Zorlasam Az. Hem AÇilsa Makİna Mİss. Piril Piril İzmİr Otobaninda ?
    Nasi Olur
    Evet bu konuda 3 düşüncem var;

1-Yeterli katılım olursa direk distribütörle görüşürüz, istanbul dışında olanlar için kendilerine yakın il veya ilçelerdeki bayilere yönlendirme yapabilirler.
    2-İstanbulda bir yerle anlaşırız, buraya gelir bu arada istanbul ziyareti yaparsınız. plakalarınız 34 olur, sonrada motora atlar memlekete seyehat yaparak dönersiniz (motorunuz istanbul plakalı olacağından 2.el olarak satmak istediğinizde daha rahat satarsınız.)
    3-Yada ,İstanbul dışından almak isteyenler, kendi bölgelerinde toplanıp toplu alım yapabilirler.

Bu önerilerim benim şahsi düşüncelerimdir,bağlayıcı değildir.
    2.şıkta motosiklet ehliyeti olan ve tecrübeli sürücü olanlar için geçerlidir.
    Ful donanımlı dinç kafayla yola çıkmanızı ve trafik kurallarına uymanızı öneririm.
    Burada birlikte hareket etmenin fiyat indirim'i almak dışında başka hiç bir düşünce gayesi yoktur. Hiç kimsenin, hiç kimseyi referans gösterme ve kefil olma keyfiyeti ve zorunluluğu yoktur. Sorumluluk her bireyin kendine aittir.

Motosikleti
    Rx3
    Murathol
    Makİnalari Sİyah Grİ Aliyoruz Dİ Mİ?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı
    Murathol
    Makİnalari Sİyah Grİ Aliyoruz Dİ Mİ?
    evet kesinlikle

Bu arada yabancı sitelerden resim buldum bakalım beğenecekmisiniz.

Motosikleti
    Rx3
    2. resimdeki beyaz model ne acaba? Ben ilk defa görüyorum.arka çamurluğu ve stop lambası oldukça farklı Başka bir modeli andırıyor.

Motosikleti
    Rx3
    Abi bakıyorum da bu kadar marka varken şu motor oldukça farklı geliyo bana .Kaliteli yani.Tabi ki fiyatına göre .
    Bana sağlam bir makina izlenimi veriyor.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı
    2. resimdeki beyaz model ne acaba? Ben ilk defa görüyorum.arka çamurluðu ve stop lambasý oldukça farklý Baþka bir modeli andýrýyor.
    Biraz hareket gelsin diye o resim koydum avrupadaki modeller senin koyduğun resme bakarsan onunda eksozu farklı.

Bu arada makina güzelde, fiyat malum biraz pahalı ve marka Türkiye'de yeni, ancak 2.el satmak istersek bize ne kadar kaybettirir.Onu hiç düşünmemiştik

2. el satabilen varmı rahat sattınızmı ve kaça sattınız bilgisi olan lütfen bizi haberdar etsin.

Motosikleti
    Rx3
    Sende 2.ellere baktın haliyle,Senin düşündüğün fiyatlara kimse satmıyor çünkü insanlar bu motorun kalitesine bakınca istedikleri rakam onlara normal geliyo.
    Bir piyasası olduğu söylenemez bence .
    Bir de insanlar memnun motorlarından öyle çok sayıda satılık ilanı da yok .
    Biz alana kadar zam gelirse o zaman kötü işte .

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Raptor düşünüyorum derken bu motor da ilgimi çekmeye başladı ama fiyatı fazla geliyor bana. Ya Raptor ya da 6 ay falan sonra belki de bu olur. Ama şu an ben bu aleti alamam, alırsam da yükün altından kalkamam. Aslında imkanım olsa ben de bu makineyi isterdim doğrusu. Heybetli ve gösterişli. Son günlerde dikkatimi çekmeye başladı iyice.
    kaanklky bunu beğendi.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler