Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haremde ben varım gel bakalım neyi var motorunun kaç model kaç km de
    Bilgisayara baglatmak istiyorun efi de yaniyor 20 bin kmdir. anlattigim gibi iste gidiste sorun yok gibi de feci benzin yakiyor bi de 110da tam gaz verince gaz kesiyor. Telefon adres verebilirsen cumartesi geleyim. 2012 model 30 binde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hızla degil de,devirle bir takip et istersen;benim motor daha yeniyken oksijen sensörü arıza vermişti,7000devire geldiginde özellikle de sollamalarda daha cok hissettirecek sekilde gaz yemiyordu,anlık olarak fİ yakıp söndürüyordu,surekli yanmaya başlayınca da servise götürdüm bilgisayara bağladılar sensör garantiden değişti,o arızaya benzettim ama ayaklik musurunden,kontaktan,kırmızı düğmeden ya da alakasız bir baska sensörden de yapabilir,en iyisi cihaza baglativer,konjektoru falan da ölçsünler voltmetreyle..
    Servisleri arayıp sorsan cihaz var mı diye daha iyi olur,fazladan yol yapmamış olursun

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar Selamlar

10.000 km geçmemiş 8.000 TL'ye kadar temiz kullanılmış gv 250 arıyorum 2009 model öncesi düşünmüyorum, satacak arkadaş varsa iletişime geçelim.

Selamun Aleykum arkadaslar.
    Bu forumda ilk mesajim. Malum daha gv 250 sahibi degilim.
    Ben yurt dusinda calismaktayim ve Allah nasip ederse 5 Agustosta temelli donme niyetindeyim. Uzun zamandir arastirma icindeyim ve bir GV250 almaya karar verdim. İkinci el az km li bir GV cok mantikli gelmedi. Fiyatlari sifira yakin. 500 1000 tl fazla vererek yenisini almak mumkun gozukuyor. Sifir bir GV icin pesin 10750 tl isteniyor. Plaka masraflari ve aksesuar icinde 1750 tl gibi bir rakam dusunuyorum. Toplam 12500. Tabi burada siz tecrubeli kardeslerimin yardimina ihtiyacim var. İst de oturuyorum.
    Sifir makinayi kimden almali. Plaka islemlerini kim hizli yapiyor.
    Aksesuarlar uclu arka sosis canta koruma ve canta demiri cam vs en uygun daha dogrusu fiyat/performans olarak en uygun nereden alacagim.
    Veya buradan onerebileceginiz ikinci el.
    Ozellikle Levent E. arkadasim. Yazilarini takip ettim. Tecrubelerine ve dusuncelerini son derece onemsiyorum.
    Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızla degil de,devirle bir takip et istersen;benim motor daha yeniyken oksijen sensörü arıza vermişti,7000devire geldiginde özellikle de sollamalarda daha cok hissettirecek sekilde gaz yemiyordu,anlık olarak fİ yakıp söndürüyordu,surekli yanmaya başlayınca da servise götürdüm bilgisayara bağladılar sensör garantiden değişti,o arızaya benzettim ama ayaklik musurunden,kontaktan,kırmızı düğmeden ya da alakasız bir baska sensörden de yapabilir,en iyisi cihaza baglativer,konjektoru falan da ölçsünler voltmetreyle..
    Servisleri arayıp sorsan cihaz var mı diye daha iyi olur,fazladan yol yapmamış olursun
    Devire baktım da devirlerde sorun yok gibi, garip bir arıza saçma geldi bana da. 8000- 9 bin devirlere rahat çıkabiliyor. Dediğim gibi tam gaz vermeyince de sorun yok da. Dediğin gibi yapayım bugün ararım servisleri.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayara baglatmak istiyorun efi de yaniyor 20 bin kmdir. anlattigim gibi iste gidiste sorun yok gibi de feci benzin yakiyor bi de 110da tam gaz verince gaz kesiyor. Telefon adres verebilirsen cumartesi geleyim. 2012 model 30 binde.
    büyük bir ihtimalle oksijen sensörü arızalı ve hava filitresi tıkalı gibi bende bilgisayar yok sen kayalar dan randevu al bilgisayar işini orda halledebilirsin cumartesi telefonlaşalım ama ben o gün olmayabilirim aramak istersen 5322124353
    Hüseyingv250 bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük bir ihtimalle oksijen sensörü arızalı ve hava filitresi tıkalı gibi bende bilgisayar yok sen kayalar dan randevu al bilgisayar işini orda halledebilirsin cumartesi telefonlaşalım ama ben o gün olmayabilirim aramak istersen 5322124353
    Tüh ya, cumartesi götürmem gerekiyordu, kayalar motor anca salıdan sonra müsaitmiş. Hafta içi bir gün izin alırım olmadı.

Selamlar,

Egzoz susturucularımdan birisi düşmüş. Yenisini arıyorum. Söküp kullanmayan, hayrına vermek isteyen, satmak isteyen bana mesaj atsın. Karbüratörlü modelin (çift egzoz) egzoz susturucusu olmalı.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayirli olsun motoru aldın da susturucuyu bile fırlattın demek..yalniz o güçle neden ikisi birden fırlamadı acaba,tek silindir çalışıyor olmasın?

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun motoru aldın da susturucuyu bile fırlattın demek..yalniz o güçle neden ikisi birden fırlamadı acaba,tek silindir çalışıyor olmasın?
    Sağolasın, yeni motorun gazıyla nasıl gazladıysam artık... bildiğin patlamış perçinler. Sanırım 2 silindirin bütün gücü tek egzozdan çıkmış, benden önceki nasıl modifiye yaptıysa artık...

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yalniz dikkat et bak senin motor maşallah canavarmis ama susturucu olmayan taraftan alev atıp sagı solu yakmasın ara sıra durup su filan döküver de soğusun

Selam
    Adım Cüneyt (49 yaş), doktorum, İstanbul Çekmeköydeyim
    ilk motor olarak GV250 almaya karar verdim
    Şu an Kadıköyde motor yok 20 Temmuzda gelecek ve 11250 ye satılacak diyorlar
    Tuzla Üçerlerde var. Telefonda 12000 diyorlar, halbuki aynı bayinin sahibinden.comdaki
    satış fiyatı 11250.
    Fiyatlar neden bu kadar oynuyor ve pazarlıkla indirmek mümkün müdür?)
    Motor, aksesuar satın alımı ve tabi ki sonrasında iyi ve doğru servis için nereyi önerirsiniz?
    Sevgilerle

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Cüneyt Ada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Adım Cüneyt (49 yaş), doktorum, İstanbul Çekmeköydeyim
    ilk motor olarak GV250 almaya karar verdim
    Şu an Kadıköyde motor yok 20 Temmuzda gelecek ve 11250 ye satılacak diyorlar
    Tuzla Üçerlerde var. Telefonda 12000 diyorlar, halbuki aynı bayinin sahibinden.comdaki
    satış fiyatı 11250.
    Fiyatlar neden bu kadar oynuyor ve pazarlıkla indirmek mümkün müdür?)
    Motor, aksesuar satın alımı ve tabi ki sonrasında iyi ve doğru servis için nereyi önerirsiniz?
    Sevgilerle
    Tuzla üçerlerdeki bayi bende bir motor için aramıştım ama sahibinden.com ilandan daha yuuksek soyledıler oyuzden o bayıden uzak durdum kayalar var ben motorumu ordan aldım(gtr250) gayetde ıygılıdıler ve ellerınde motor vardı gv 250 orayada bı bakmanda fayda var

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Ben şişli ve ümraniyedeki bayilerle görüştüğümde ikiside 11000 in altına indi ruhsat plaka ve sigorta işlerinin de 450 - 550 civarında tutabileceğini söylemişlerde toplamda 11300 e mal oluyordu. Telefonla görüşmek yerine bayiye gidip gerçekten alıcı olduğunu gösterirsen daha iyi olur.

Motosikleti
    GV 250
    Bugün biraz test ettim de motoru, ufak viteslerde sorun yok gibi ama 4 ve 5inci viteslerde 7000 deviri geçince gaz kesmeye başlıyor, 7500ü hiç geçmiyor gibi. Haftaiçi kayalar motora gideceğim randevu alıp kısmetse ama yine baştan bir fikir alayım böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Oksijen sensörü filan olabilir mi?

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Benzer sorunlar yaşayanlar duymuştum

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    sevgili gv dostları hepinize slm olsun
    Levent E., anest06 ve blackarca bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gv250
    dostum bahsettiğin sorunların aynısı kardeşimin motorunda oldu , onunkide 2010 gv 250 ,felaket benzin yakmaya başladı ve sürat yapmıyordu sanki birşey motoru tutuyordu , biz sorunu çözdük 300 tl karşılığında sorun egzantirik gergi zinciri ve zincir otomatiğindeymiş , hepsini değiştirdik şuanda canavar gibi oldu hem yakıtı düştü hemde eski gücüne kavuştu , yüzde doksan aynı sorundur diye düşünüyorum saygılar.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul anadolu yakasında veya daha iyisi kocaelide doğru dürüst bir servis var mı? Motor 110u geçince çekişten düşüyor, duvara çarpmış gibi gaz kesiyor, 110a kadar sorun yok gibi, benzin tüketimi de coştu, 5-6 litre gidiyor en az. Tam gaz verince var bu sorun, gazı tam açmayınca 120 civarına çıkabiliyor. Beyinle alakalı bişey herhalde diye düşünüyorum. Bujiler değişti, debriyaj balataları değişti.Saçma sapan servislerde boşu boşuna uğraşmaktan bıktım.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı anest06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bahsettiğin sorunların aynısı kardeşimin motorunda oldu , onunkide 2010 gv 250 ,felaket benzin yakmaya başladı ve sürat yapmıyordu sanki birşey motoru tutuyordu , biz sorunu çözdük 300 tl karşılığında sorun egzantirik gergi zinciri ve zincir otomatiğindeymiş , hepsini değiştirdik şuanda canavar gibi oldu hem yakıtı düştü hemde eski gücüne kavuştu , yüzde doksan aynı sorundur diye düşünüyorum saygılar.
    Tamam onlara da baktırayım, hallolsun da parasında değilim, lanet ediyorum, boşu boşuna servislerde uğraşıp duruyorum.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Cüneyt bey,

Bayimize Gv 250 gelmiştir. İstediğiniz zaman gelip görebilirsiniz.

Araçla ilgili bilgi almak için 0532 216 54 86 (Baybars) nolu telefondan bana ulasabilirsiniz.

BAY-MOTO KADIKOY HYOSUNG SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA BAYİSİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler