Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ahrimanın(arman'ın) motoru (2009 model 25k km) motorunu almıs bulunmaktayım :D çok mutluyum (ahriman kaderşim sık sık görüşcez) şuanda kapımda aslanlar gibi dinleniyor (arman bu arada debriyaj ve boşa geçme olayını epey kavradım senden sonra 1 saat surdum motoru :D)
    Gözün aydın dostum, kazasız belasız sürersin inş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    arkadaşlar ahrimanın(arman'ın) motoru (2009 model 25k km) motorunu almıs bulunmaktayım :D çok mutluyum (ahriman kaderşim sık sık görüşcez) şuanda kapımda aslanlar gibi dinleniyor (arman bu arada debriyaj ve boşa geçme olayını epey kavradım senden sonra 1 saat surdum motoru :D)
    Hayırlı olsun

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    benim eski küheylan şimdi bir başka ellerde yoluna devam edecek he.. hadi hayırlı olsun sahibini hiç üzmesin onu hep mutlu etsin vesselam..

chuckmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    cümletten sağolun... darısı motoru olmayanların başına ..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim eski küheylan şimdi bir başka ellerde yoluna devam edecek he.. hadi hayırlı olsun sahibini hiç üzmesin onu hep mutlu etsin vesselam..
    Hayırlısı olsun abicim
    mitmuallim bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosun GV250
    2005 model bi GV250 ile aranıza ben de katıldım arkadaşlar. Çok aktif forum kullanıcısı değilimdir ama yine de aranızda olmak keyifli.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayirli olsun.. çıkıp turlayip sohbet ediyoruz,daha keyifli oluyor..

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    hayırlı olsun ...Arman gezilere katılamadı ama senı beklerız

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı Grimwall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model bi GV250 ile aranıza ben de katıldım arkadaşlar. Çok aktif forum kullanıcısı değilimdir ama yine de aranızda olmak keyifli.
    hayırlı olsun ... guzel gunlerde keyıfle kullan .

Motosikleti
    Hyosung GV250
    teşekkürler... walla en kısa zamanda bi etkinlik yapalım :D gelelim sorulara.. yaw bnım makıne 2009 model oldugundan yan aku kapaklarında kanunı yazıyor bu yuzden hyosung yazan kapaktan almak istiyorum nerden alabilirim ? ayrıca yag deposunda yazan st kanunıye de bir çözüm bulmak istiyorum ve bu cozumlerın trafık cevırmesınde sıkıntı yaratmasını ıstemıyorum.. birde fl ışıgı olur olmadık yerde yanıp sonuyor.. arman yazılımla alakılı bısey dedı sorun yok sadece yazılımı duzeltılmedı dedı bu nasıl cozulecek ? birde dik bir yokuş aşağı fren sıkarak ınınce ön tekere sanki bişeyler oluo cıkıp gıdecekmıs gıbı hıssedıorum :D son olarak arkadaş boşa almak ne zor işmiş :D

ayriyetten branda ve kilit eksiğimde var :D

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    teşekkürler... walla en kısa zamanda bi etkinlik yapalım :D gelelim sorulara.. yaw bnım makıne 2009 model oldugundan yan aku kapaklarında kanunı yazıyor bu yuzden hyosung yazan kapaktan almak istiyorum nerden alabilirim ? ayrıca yag deposunda yazan st kanunıye de bir çözüm bulmak istiyorum ve bu cozumlerın trafık cevırmesınde sıkıntı yaratmasını ıstemıyorum.. birde fl ışıgı olur olmadık yerde yanıp sonuyor.. arman yazılımla alakılı bısey dedı sorun yok sadece yazılımı duzeltılmedı dedı bu nasıl cozulecek ? birde dik bir yokuş aşağı fren sıkarak ınınce ön tekere sanki bişeyler oluo cıkıp gıdecekmıs gıbı hıssedıorum :D son olarak arkadaş boşa almak ne zor işmiş :D

ayriyetten branda ve kilit eksiğimde var :D

yan kapaklar çok pahalı yenisini alana kadar kanuni yazısını sökün yerine hyosung yazısı yapıştırın hyosung orjinal harfleri vardı internette.
    boşa almak için 1. viteste hafif gaz vererek motoru hareket ettirin ileri doğru, tam hareket ederken boşa rahat geçer..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    yağ yan kapakları pahalıymış ama akunun ordakiler ucuz galıba kanunı yedek parcadan baktım 20+20 40 lıra gıbı bırsey yalnız merak ettıgım sey acaba o kapaklarda da kanunımı yazıor :D boşa geçme olayı gaz vermeden ılerı flan yapıorum da ıste bakalım daha hassasıyetıne alısamadım :D bu enjeksıyonlularda susturucu olayıyla ılgılı son durum nedır ?

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    GV 250'nin tüm modellerinde boşa alma sorunu var mı?

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef.
    kaanklky bunu beğendi.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Selamlar benim makina 8 bin km'ye geldi, yağı (gulf 10 40 sentetik), yağ filitresini (kn 131), bujileri (Ngk) değiştirttim. Zincir gerginliği, rolanti ve frenler kontrol edildi, hava filtresi temizlendi, zincir yağlandı. Toplam 160tl verdim.

Sorularım olacak
    1-Gulf sentetik yağ kullanan var mı? Usta iyi yağ dedi.Sizce nasıl ?(Daha önceki sahibi castrol kullandığını söylemişti.)
    2-Fiyat bana uygun geldi. Daha önce bakım yatırmadığım için karşılaştıramıyorum. Sizce uygun mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Bir süre sonra ayağın alışıyor. Ama sorun var.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Sonunda motorumu aldım beyler, gv125 (cbr
    Neye niyet neye kısmet, fuar da cbr 125 e oturdum hoşuma gitti, buna bakayım o zaman dedim ilandaki motoru 6900 e aldım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-en-az-sifir-kadar-sifir-154922340/detay

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar benim makina 8 bin km'ye geldi, yağı (gulf 10 40 sentetik), yağ filitresini (kn 131), bujileri (Ngk) değiştirttim. Zincir gerginliği, rolanti ve frenler kontrol edildi, hava filtresi temizlendi, zincir yağlandı. Toplam 160tl verdim.

Sorularım olacak
    1-Gulf sentetik yağ kullanan var mı? Usta iyi yağ dedi.Sizce nasıl ?(Daha önceki sahibi castrol kullandığını söylemişti.)
    2-Fiyat bana uygun geldi. Daha önce bakım yatırmadığım için karşılaştıramıyorum. Sizce uygun mu?[COLOR="Silver"]
    Bakım Fiyatı normal..

Ayrıca gulf nasıl bir yağ bilemem ama motosiklet yağı olduğu sürece bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum..

Yeterki araba yağı koymayın motosikletinize.
    Ve hava soğutmalı olduğu için yağ değişiminiz 2000 km yi geçmesin.Şimdi bazı arkadaşlar diyebilirler çok erken bu, normalde 3000 de değiştiriyoruz falan.Özellikle şehir içi kullanıyorsanız bakım peryotlarını erkene alın..

Ben sürekli bu km de değiştiriyordum, hemde her değişimde filtre de değiştiriyordum.motosikletimi 33.000 km de sattığımda makinede tık yoktu
    ssates bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

arkadaşlar selamlar,
    hyosungsource dan aşağıdaki rear box'ı alan oldu mu aranızda? Kask sığıyor mu?
    Varsa resim paylaşabilir misiniz? Fiyatı 279 tl görünüyor, uygun mudur fiyatı? bunun gibi başka arka çanta alternatifleri var mı?
    çok teşekkürler şimdiden.

http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=1268

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda motorumu aldım beyler, gv125 (cbr
    Neye niyet neye kısmet, fuar da cbr 125 e oturdum hoşuma gitti, buna bakayım o zaman dedim ilandaki motoru 6900 e aldım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-en-az-sifir-kadar-sifir-154922340/detay
    Hayırlı olsun Samet güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    gulf fransız markasıdır kaliteli bir yağdır.. genelde pegeout renault gibi markaların araçlarına önerdiği yağdır..
    gulfun motorsikletler için ürettiği yağ oldukdan sonra bir sorun olmaz.. yeterki araba yağı olmasın..
    ssates bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim motosiklet 2013 model 0 km aldım rodajını özenle yaptım,çok hassas debriyaj ayarı yaptım şu anda boşa geçmede sorun yok çok rahat boşa geçiyor.Biraz da alışkanlık meselesi ilk aldığımda boşa geçirmekte zorlanıyordum.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler