Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Admin, bu kadar insanın isteğini görmemezlikten gelme!! uzaklaştırmaya kaldır bir an önce..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı gkhn41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler sam kardeşim kocaelide hangi motora bakıcan =) yardımcı olmak isterim.
    Allah razı olsun, ne diyim başka özelden msjladım seni..
    gkhn41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı endoramax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,

Ben bu konularda çok yeniyim ve sizden bir fikir almak istiyorum. 2 adet GV 250 motor var.
    1-) 2005 Model 31000 Km. ustaya gösterdim motor sorunsuz dedi ama aksamlar kötü 1000 lira masraf var.
    2-) 2007 model 30000 Km. makina tertemiz harika motorda iyi ama usta bu motor daha önceden tamamen açılmış ve toplanmış olduğunu söyledi.

Şimdi 2005 model olan 1000 lira daha uygun ama masrafı var. Diğerinin herşeyi iyi ama motor komple açılmış ve toplanmış. Bu modelleri kullanan kişiler olarak düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.
    yerinde olsam bu 2 si dısındada motorlar var onlara bakarım ve 2005 de 2007 de karbiratörlu model o yuzden hangisini aldıgın cok farketmez 1000 tl masraflı olanı daha ucuza alırsan kendin herseyini yaptırır içe rht binersin 2007yi alsan masraf cıkartabilir tkrr

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    bu baslik slayer olmadan gercekten oksuz kalir. ben motoru almadan once de aldiktan sonra da her sorumda slayerr yardimci olmustu. umarim bu banlanma kalkar bi an once.

arkadaslar sali gunu ayriliyorum dumrul'dan..
    burdurlu1985 bunu beğendi.

chuckmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu baslik slayer olmadan gercekten oksuz kalir. ben motoru almadan once de aldiktan sonra da her sorumda slayerr yardimci olmustu. umarim bu banlanma kalkar bi an once.

arkadaslar sali gunu ayriliyorum dumrul'dan..
    fethiyeye getirseydim nolurdu halin daha merak ediorum :D istanbulda gorucen yine ara sıra :D

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    yedek anahtari vermem bak kaciririm motoru
    Sam@ bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar bu motorun kontağı kaça değiştirilior :D
    Sam@ bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Slayerin paylaştığı karikatür konu ya ve konuyu açan 'çapkin' arkadasın çizdiği tiplemeye o kadar oturmuş ki,çizer görse gözleri dolardı..
    Admin arkadasın tavrını anlamış değilim,abazan ergenlerin ortaokul sıralarında çevirdiği geyikleri buraya taşıyan,su hayatta 33 sene yasamis ama motosiklete bile bakış acısı cinsel açlık olan arkadasa hic bir filtre uygulamamisken,cuk diye oturan karikatürü neden silersin?
    Arkadas rencide oldu da şikayeti üzerine mı banladın?eger öyleyse cinsel obje olarak yakıştırmalar yapılan kadınlar ve kadın sürücüler rencide olmamış mıdır?sikayet mı bekliyordun?eger sikayet gelmediyse bunun sebebinin seviye düşüklüğüne alışılmış olması mıdır,gerek duyulmamış belki de?
    Cok soru sormak istemezdim ancak insan su sorulardan sadece birini bile soramaz mı kendisine?
    İyi insan olmak kolaydır,adil insan olmak zordur admin bey,durduğun nokta yanlis diyorum.
    Sam@, ahriman, gkhn41 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun kontağı kaça değiştirilior :D
    Şu adresten satın alabilirsiniz kontak setini eskiden fiyatını yazarlardı ama şimdi yazmamışlar.. bilemiycem.. işçilik için en az 50 lira alırlar bence..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu adresten satın alabilirsiniz kontak setini eskiden fiyatını yazarlardı ama şimdi yazmamışlar.. bilemiycem.. işçilik için en az 50 lira alırlar bence..
    eyw kardeşim saol ben şaka niyetine söylemiştim :D
    ogzcngdk ve Sam@ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw kardeşim saol ben şaka niyetine söylemiştim :D
    Oguz usta icin şaka falan farketmez yeter ki cvp verilecek soru olsun :D
    khayyam bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Rıdvan (SLAYERRR) KARDEŞİMİN YANINDAYIM.Bu yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyorum.
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan (SLAYERRR) KARDEŞİMİN YANINDAYIM.Bu yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyorum.
    Alo admin aloooo.sesimiz geliyo mu ??

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Merhaba

Forum içerisinde küfür içerikli mesaj, karikatür vb. içerik paylaşılması yasaktır. Bu tarz mesajlar siteden kaldırılır.
    Sansürlü de olsa esprili karikatür de olsa küfür yasaktır. Devamlı bu tarz mesaj gönderen üyeler uyarılır, devamında ise ceza alır.

Slayerrr adlı kullanıcı paylaştığı karikatür yüzünden ceza almış değil. İlgili karikatürün olduğu mesaj moderatörler tarafında silinmiş
    herhangi bir ceza verilmemiştir.

Mesajının silinmesi üzerine Slayerrr adlı kullanıcı konuya aşağıdaki mesajı yazmış ve bu mesajı yüzünden ceza almıştır, verilen ceza, ceza puanı sisteminde yer alan 10 puanlık cezadır. Bu ceza puanı yüzünden üyeliği otomatik 3 gün süre ile kapatılmıştır.

Ceza almasına neden olan mesaj:

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı
    Arkadaş kimin ****** girdi de eklediğim karikatürü buradan sildiyse tekrar paylaşıyorum, eylemlerimiz sürecektir.
    Üyeliğinin kapatılması üzerine farklı üyelikler alıp siteye giriş yapıp site yöneticilerine hakaret amaçlı birçok konu başlığı altına mesajlar yazmış, bunun üzerine açmış olduğu tüm üyeliklerd e kapatılmıştır ve 3 gün ceza almış olduğu Slayerrr adlı kullanıcını cezası süresiz yasaklama olarak değiştirilmiştir.

Forum kuralları tüm üyeler için geçerlidir, belirtilen kurallar tüm üyelere aynı şekilde uygulanmaktadır.

Saygılar

İlgini forum kuralları

1.2.14. Sansürlenerek te olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz. Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır.

1.1.5. Siteye farklı kullanıcı adları altında birden fazla üye olunamaz. Tespiti halinde mesajlar silinir, üyelikler üye isimleri sistemden süresiz uzaklaştırılır.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Forum içerisinde küfür içerikli mesaj, karikatür vb. içerik paylaşılması yasaktır. Bu tarz mesajlar siteden kaldırılır.
    Sansürlü de olsa esprili karikatür de olsa küfür yasaktır. Devamlı bu tarz mesaj gönderen üyeler uyarılır, devamında ise ceza alır.

Slayerrr adlı kullanıcı paylaştığı karikatür yüzünden ceza almış değil. İlgili karikatürün olduğu mesaj moderatörler tarafında silinmiş
    herhangi bir ceza verilmemiştir.

Mesajının silinmesi üzerine Slayerrr adlı kullanıcı konuya aşağıdaki mesajı yazmış ve bu mesajı yüzünden ceza almıştır, verilen ceza, ceza puanı sisteminde yer alan 10 puanlık cezadır. Bu ceza puanı yüzünden üyeliği otomatik 3 gün süre ile kapatılmıştır.

Ceza almasına neden olan mesaj:

Üyeliğinin kapatılması üzerine farklı üyelikler alıp siteye giriş yapıp site yöneticilerine hakaret amaçlı birçok konu başlığı altına mesajlar yazmış, bunun üzerine açmış olduğu tüm üyeliklerd e kapatılmıştır ve 3 gün ceza almış olduğu Slayerrr adlı kullanıcını cezası süresiz yasaklama olarak değiştirilmiştir.

Forum kuralları tüm üyeler için geçerlidir, belirtilen kurallar tüm üyelere aynı şekilde uygulanmaktadır.

Saygılar

İlgini forum kuralları

1.2.14. Sansürlenerek te olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz. Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır.

1.1.5. Siteye farklı kullanıcı adları altında birden fazla üye olunamaz. Tespiti halinde mesajlar silinir, üyelikler üye isimleri sistemden süresiz uzaklaştırılır.
    bilgisiyle bizlere yardımcı olan Slayerrr arkadaşımızın burada bilgisini ve tecrübelerini paylaşmadıktan sonra burada bir şeyler öğrenebileceğimiz konusunda şüphelerim var. onun için facebook taki gruptan Slayerrr ile bilgi paylaşımına devam edeceğim.
    Gazetelerde yayınlanan bir karikatürün sizin tarafınızdan silinmesi gerçekten enteresan sonuçta burada olan insanların belli bir espiri anlayışı var. siz daha erken başladınız sansüre sanırım. kolay gelsin. iyi forumlar.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisiyle bizlere yardımcı olan Slayerrr arkadaşımızın burada bilgisini ve tecrübelerini paylaşmadıktan sonra burada bir şeyler öğrenebileceğimiz konusunda şüphelerim var. onun için facebook taki gruptan Slayerrr ile bilgi paylaşımına devam edeceğim.
    Gazetelerde yayınlanan bir karikatürün sizin tarafınızdan silinmesi gerçekten enteresan sonuçta burada olan insanların belli bir espiri anlayışı var. siz daha erken başladınız sansüre sanırım. kolay gelsin. iyi forumlar.
    Facebook grubu??? Ben bilmiyore :/

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Arkadaşlar Merhaba;

Benim de dahil olmak üzere içimizden bazılarının yayınladığı karikatür içerikli mesajlar bugün silindi. Üstüne bir de "ahlak polisi" tarafından uyarıldık.

Arkadaşlar ben gündelik hayatımda da, yazdıklarımda da küfür etmemeye çalışırım. Hatta askerde bana küfür ettirmek için uğraşırdı arkadaşlar, o derece...

Bugün bir çok arkadaş Slayerrr ın yayınladığı karikatürü tekrar yayınladı. Bu mesajlar sanki hiç yayınlanmamış gibi kaldırıldı. Demek istediğim şu, o karikatürlerin yayınlandığı saatlerde foruma girmeyenler bu türden bir protesto yaptığımızdan da bi haber oldular.

Bu meseleye bunca yer vermemin bir nedeni de aslında başımıza gelecek güncel bir durumu göstermesidir. İnternete getirilen yasaklar bazı olayları hiç yaşanmamış hale getirecektir. Birilerinin algıları, sizin erişilebilirliğinizi ya da erişiminizi belirleyecektir.

Bakın bu olayda, site yöneticilerinin argo anlayışları, ne olduğu tam da belli olmayan müstehcenlik algıları sizin sanal varlığınızın ortadan kalkmasının belirleyicisi olmuştur.

Ben küfür etmem, kendimi küfür ederek ifade de etmem (eski mesajlarıma bakabilirsiniz). Ancak benim bu yaklaşımım, yayınladığımız karikatürün komikliğini gölgelemez. Mizahını bu şekilde yapanları "yok" saymamızı da gerektirmez.

Site yöneticileri daha iyi biliyorlardır ama ben yine de dile getireyim. İnternet o karikatürün yayınlanması için bir yol bulur.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook grubu??? Ben bilmiyore :/
    https://www.facebook.com/groups/gv250/

Motosikleti
    GV250
    Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Motosikletimin aküsü bitik Motosikletime ( GV 250 2012 model )uygun akü arıyorum. Bu konuda bilgilerini esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Motosikletimin aküsü bitik Motosikletime ( GV 250 2012 model )uygun akü arıyorum. Bu konuda bilgilerini esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Geçen gün ben de merak ettiğimde bu link'i görmüştüm.http://www.merkezyedekparca.com/deta...0Gv250%20Ak%FC

Daha kaliteli olsun dersen http://www.akusepeti.com/Bosch-Motos...l#labels=249-2

Söktüğün akünün amper bilgilerini mutlaka kontrol et. Kullandığın ek elektrik donanımın varsa (sis lambası, xenon far vb.) kullandığın aküden daha düşük amperli akü seçmen durumunda aküden randıman alamayabilirsin. Söktüğün akünün üzerinde volt ve amper bilgisi yazar.

Hakanulsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250
    GV 250 için uyumlu akü linki...

http://www.akusepeti.com/Hyosung-GV-...er,PR-571.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler