Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    [QUOTE=blackarca;3241946]
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin lastikler ozaman omrunun yarisini depoda tamamlamis ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

Hic deneyen varmi acaba?
    150 olan araka lastik olcusunu 160 takip kalinlastirmayi. .. Goruntu olarak guzel olacagini dusunuyorum ama motora uyarmi bir de o ebat lastik bulunurmu?
    Taktıktan sonra bugün üretilmiş olsa bile her türlü bitim tarihi aynı zaten, rafta tutacak halim yok. ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    [QUOTE=lycantrophic;3242027]
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Taktıktan sonra bugün üretilmiş olsa bile her türlü bitim tarihi aynı zaten, rafta tutacak halim yok. ;)
    raftakı beklediği zamanın uzunlugu kullanım ömrunu kısaltmıyormu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sabah sabah guzel bi haber , sevindim dogrusu.Geniş lastikler hep hoşuma gıtmıstır
    peki motora olumsuz etkisi ne olabilir sizce yani yakıt tuketımı artması gibi..
    Lastiğin geniş olması estetik olarak pek fark yaratmıyor çünkü arka çamurluklarımız fazlasıyla yere yakın lastik fazla görünmüyor zaten.
    Lastiğin genişlemesi yakıt tüketimine ve janta olan uygunluğuna göre viraj kabiliyetine bile etki edebilir ama bu kadar küçük bir artışla kayda değer bir değişiklik olmaz.

raftakı beklediği zamanın uzunlugu kullanım ömrunu kısaltmıyormu
    Rafta beklediği süre kullanım süresinden bağımsızdır.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    arkadaşlar lastiklerim geldi demiştim.resimlerini çektim ve sizlerle paylaşıyorum ankaranın ayazında takmak biraz zor oldu ama olsun bu arada eksoza naylon yapışmıştı onuda çıkardım süper oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

ben bu resim yükleme işini pek beceremedim galiba fotolar tersten oldu
    lycantrophic, ZERDÜŞT ve blackarca bunu beğendiler.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Cumartesi ben de gidip taktırayım. Shinko'dan sonra gözüme bi ilginç gözüktü, lastiğe benziyor cidden, kokusu filan da var buram buram.
    hyo kenan bunu beğendi.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Motoruna güzel bakmişsın çantalarda bir başka güzel hava vermiş..tekerin düz bassın kardeşim ..ancak lastik alırken mümkün olduğu kadar yeni üretim olmasına dikkat etmekte fayda var..malum sürekli lastik alıp taktırmak maliyet işi..Lastiklerin normal şartlarda ki raf ömrü Lastik markasına göre değişkenlik göstersede maksimum 4-5 yıl..ayrıca İstanbul da olanlar için Kadıköy Hasanpaşada ki Zen motoru tavsiye ederim michelin marka lastik takıyorlar ve kullananlar çok memnun..
    hyo kenan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca İstanbul da olanlar için Kadıköy Hasanpaşada ki Zen motoru tavsiye ederim michelin marka lastik takıyorlar ve kullananlar çok memnun..
    Onun için önce michelin'in bu motora göre lastik yapması gerekiyor
    hyo kenan ve lycantrophic bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruna güzel bakmişsın çantalarda bir başka güzel hava vermiş..tekerin düz bassın kardeşim ..ancak lastik alırken mümkün olduğu kadar yeni üretim olmasına dikkat etmekte fayda var..malum sürekli lastik alıp taktırmak maliyet işi..Lastiklerin normal şartlarda ki raf ömrü Lastik markasına göre değişkenlik göstersede maksimum 4-5 yıl..ayrıca İstanbul da olanlar için Kadıköy Hasanpaşada ki Zen motoru tavsiye ederim michelin marka lastik takıyorlar ve kullananlar çok memnun..
    Saol kardedeşim cümlemizin tekeri düz bassın.elimizden geldiği kadarıyla süsledik işte lastik firmasını arayıp konuştum en son tarih olarak bunlar vardı bende aldım beni bi iki sezon idare eder zaten.metzeler düşünüyodum ön arka 620tl fiyat aldık.hele ki bi yer 1000tl dedi şaka gibi sağolsun slayerrr arkadaşımız baya fikir verdi aldık taktık bakalım.hayırlısıyla bide havalar düzelseydi bi teste çıkıcam inşAllah.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayirli olsun guzel gunlerde kullan
    hyo kenan bunu beğendi.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol kardedeşim cümlemizin tekeri düz bassın.elimizden geldiği kadarıyla süsledik işte lastik firmasını arayıp konuştum en son tarih olarak bunlar vardı bende aldım beni bi iki sezon idare eder zaten.metzeler düşünüyodum ön arka 620tl fiyat aldık.hele ki bi yer 1000tl dedi şaka gibi sağolsun slayerrr arkadaşımız baya fikir verdi aldık taktık bakalım.hayırlısıyla bide havalar düzelseydi bi teste çıkıcam inşAllah.
    620 TL m'?? Lanet olasi federaller. Ben alirken bu fiyata bulsam Metzeller alcaktim neyse saglik olsun.

Hocam o depo kilifini nerden buldun? yanlarindaki puskuller olmadan veya daha kisa sekilde satilan versiyonu var mi? Zahmet olmazsa bir kac fotosunu ceker misin kilifin.

LAstiklerin hayirli olsun kazasiz belasiz kullan
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    620 TL m'?? Lanet olasi federaller. Ben alirken bu fiyata bulsam Metzeller alcaktim neyse saglik olsun.

Hocam o depo kilifini nerden buldun? yanlarindaki puskuller olmadan veya daha kisa sekilde satilan versiyonu var mi? Zahmet olmazsa bir kac fotosunu ceker misin kilifin.

LAstiklerin hayirli olsun kazasiz belasiz kullan
    Saol kardeşim.daha iyisi senin olsun 620tl ama tarihi nedir bilmiyorum? Depo kılıfını istanbul motosaydan aldım kardeşim.çizilmeye karşı almıştım süperde oldu bayadırda kullanıyorum tavsiye ederim.fiyatıda uygun.resim çekip en kısa zamanda atarım.püskülleri standart die biliyorum ama sipariş ederken nasıl istediğini söylersin.irtibat numarasınıda veriyim ara istersen motosay yılmaz 0 (532) 574 05 77

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    tamamdir motosayi biliyorum ben de canta almistim gercekten guzel urunleri var fiyatlari da uygun. tesekkurler
    hyo kenan bunu beğendi.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun için önce michelin'in bu motora göre lastik yapması gerekiyor
    Birebir uygun üretim yok bunda haklsın..Michelin olarak arka yı 150 lik takıyor önede city grip monte ediyorlar..aynı markanın takımı olmasa bile lastik kalitesi ve performansı noktasında maksimum avantajı elde ediyorlar..böylece gerek frenaj da gerekse virajda daha da avantajlı oluyor..kullananların yalancıcısıyım..

chuckmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar bu gv 250lik ile daytona 350lık arasında nasıl bir tork farkı vardır ?.. gözüm regalde aklım gvde :D birde bu gv 250nin sıfırını kim satıyor abi kanuninin sitesinde yok...

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı chuckmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gv 250lik ile daytona 350lık arasında nasıl bir tork farkı vardır ?.. gözüm regalde aklım gvde :D birde bu gv 250nin sıfırını kim satıyor abi kanuninin sitesinde yok...
    mrb
    internetten hyosung diye arattır oradan da bayi listesine bak kanuninin kendi bayilerinde bulamazsın
    ankarada isen 4 44 motor var bahçelide o satıyor.
    şimdiden hayırlı olsun

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Merhabalar sayın GV250 kullanıcıları, ben motoru seviyorum, motor almalıyım dediğimde ve ehliyet almaya karar verdiğimde aklımdaki ilk motor GV250 idi, daha sonra biraz daha atik bir şey olsun dedim CBR 250R dedim. Şimdide ama ben turlamayı severim, uzun yol yaparım, her haftasonu bir yere kaçarım dediğim için Inazumaya döndüm, vee son: madem rahatlık ve uzun yolda yormamasını istiyorsam neden GV250 almıyorum ki dedim.

Hem GV250 hemde Inazuma 250 kullananlar varsa öncelikle onların yorumlarını çok merak ediyorum. GV250 kullanıcıları motorlarından hep memnun gibi Uzun yolda nasıldır? Ne zaman yorar? Titreşim? Ne kadar yakar? Top speed ve tork keyif verici mi?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Muhtemelen inazuma daha ve cbr bariz sekilde daha dengelidir,konfor olarak Gv ve inazuma yakındır,titreşim olarak yuksek devirde yapar Gv,trafikte manevra olarak cbr den iyidir,performans olarak da vites-devir olayını cbr gibi kullanabiliyorsun.
    Saglamlik olarak da fark yasamazsın ancak bazı ivir zivir parçalarda kalite iyi degil(buji pipoları,fren musuru,zincir muhafaza,plaka tutucu plastik gibi)
    Uzun yolda ilk baslarda uyusmalar oluyor,alıştıktan sonra saatlerce kullanabiliyorsun uyusmadan
    İvme olarak cok iyidir,cbr ile 120ye kadar cok yakın gittik,sonrasında fark açılmaya başlıyor ancak hizlica degil.son hız olarak 155 gördüm ama hiç güvenli degild,coook fazla rüzgar alıyordu
    kaanklky bunu beğendi.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Yorumlarınız için teşekkürler Tüm sorularıma açıklık getirmiş, ikisini de bir şekilde bulup denemem lazım sanırım.
    ahriman bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sayın GV250 kullanıcıları, ben motoru seviyorum, motor almalıyım dediğimde ve ehliyet almaya karar verdiğimde aklımdaki ilk motor GV250 idi, daha sonra biraz daha atik bir şey olsun dedim CBR 250R dedim. Şimdide ama ben turlamayı severim, uzun yol yaparım, her haftasonu bir yere kaçarım dediğim için Inazumaya döndüm, vee son: madem rahatlık ve uzun yolda yormamasını istiyorsam neden GV250 almıyorum ki dedim.

Hem GV250 hemde Inazuma 250 kullananlar varsa öncelikle onların yorumlarını çok merak ediyorum. GV250 kullanıcıları motorlarından hep memnun gibi Uzun yolda nasıldır? Ne zaman yorar? Titreşim? Ne kadar yakar? Top speed ve tork keyif verici mi?
    uzun yola gider yorulmaz.. benim rekorum şimdilik günde 9 saat yaz sıcağında banamısın demedi.
    totonuzun durumuna göre 3-4 saatten sonra yormaya başlıyor.
    titreşim rahatsızlık verecek derecede yok.. tek silindirli motorlara göre hiç yok.
    benim motorum 2006 model karbratörlü 18 kuruş yakıyor(3.7 litre) 6-7 bin devir arası. basarsanız 4,5 litre falan yakar sanıyorum.
    3 bin devirden sonra her viteste çekişi hissedebiliyorsunuz, 2. vitesle 1. vites arası diğer vitesler gibi değil, 3-4 bin devire gelip 2 ye attığınızda çok tatlı uzuyor
    top speed 140 diyorlar ben daha denemedim yazın bi ara denerim

Motosikleti
    ne güzel anlatmıssın
    benım bıle gıdıp bı tane daha alasım geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler