Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür;
    yarın için bir programın var mı?
    bursa'nın gezmediğim yeri kalmadı. ama hep araba ile. motor ile yolculuk edecek biri lazım. öğleden sonra müsaitsen eğer???
    abi şuan 5 kuruş param yok, ama söz haftaya biyerlere gideriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ALONERIDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora AR 180 31 Avantgarde

Bana bundan lazım

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj balatası gvdemi değişicek.. kaç km de ki?
    maalesef gv de değişecek kullanımla alakalı biraz kaçırma sorunu var o yüzden halledip sorunsuz binmek istiyorum..
    bu arada herkese günaydınnnnnnnnnnnn
    ogzcngdk bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung gv 250
    abi şuan 5 kuruş param yok, ama söz haftaya biyerlere gideriz
    aybediosun iki çay, bi yemek ısmarlardık
    haftaya hava iyi olursa kesin yapalım bişeyler.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aybediosun iki çay, bi yemek ısmarlardık
    haftaya hava iyi olursa kesin yapalım bişeyler.
    tamam abi pazar öğlene doğru dersaneden çıkıyorum senle haberleşiriz gideriz biyerlere, nereye gidelim

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef gv de değişecek kullanımla alakalı biraz kaçırma sorunu var o yüzden halledip sorunsuz binmek istiyorum..
    bu arada herkese günaydınnnnnnnnnnnn
    Merhaba arkadaşlar, Debriyaj Balatalarını alırken size önerim orijinali yerine Lucas ,bulamıyorsanız fren marka İtalyan debriyaj balatalarını tercih edin..doğru ayarla vites geçişleriniz ciddi derecede rahatlıyor..forum da mutlaka başka arkadaşlar da bunu daha önce yazmıştır..benimki si nacizane hatırlatma.. Hoşcakalın..
    blackarca bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Debriyaj Balatalarını alırken size önerim orijinali yerine Lucas ,bulamıyorsanız fren marka İtalyan debriyaj balatalarını tercih edin..doğru ayarla vites geçişleriniz ciddi derecede rahatlıyor..forum da mutlaka başka arkadaşlar da bunu daha önce yazmıştır..benimki si nacizane hatırlatma.. Hoşcakalın..
    Valla ben aranıp duruyorum,içime su serptin vites değiştirmek ölüm haline geldi,balatalarımı değştirmeli ne yapmalı bana bir fikir verin.
    Motor 27 000 km de fakat debriyajda kaçırma yok balatalarmı sertleşiyor yağdanmı nedir.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben aranıp duruyorum,içime su serptin vites değiştirmek ölüm haline geldi,balatalarımı değştirmeli ne yapmalı bana bir fikir verin.
    Motor 27 000 km de fakat debriyajda kaçırma yok balatalarmı sertleşiyor yağdanmı nedir.
    GV 250 nin orijinal Debriyaj balataları nedense çok başarılı değil oysa Lucas veya fren marka İtalyan Blatalrını kullanan arkadaşlar çok memnun..vites geçişleri çok daha rahat ve keyifli hale geliyor..Piyasada Fren marka olan kolay bulunuyor..İtalyan menşeli Debriyaj balataları çok başarılı...gittiğin servis muhtemelen biliyordur..vites geçişlerin problemsiz hale gelecektir ve GV nin keyfi daha bir güzel olacaktır.. Kullanan arkadaşlar memnun..eğer bulamayacak olursan bende araştırırım senin için..

Motosikleti
    GV250
    http://www.motobakkal.com/?urun-5482...ta-Takimi.html bu mu arkadaşım dediğin marka?

http://www.motorturk.com.tr/lucas/de...alata/LDB.html bi de bu var.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    tamam abi pazar öğlene doğru dersaneden çıkıyorum senle haberleşiriz gideriz biyerlere, nereye gidelim
    ben has köy'e gittim yine
    oradan dedeköy babalabancık falan derken irfaniye-görükle'den çıktım. hava iyi olursa buluruz bir rota sıkıntı olmaz
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet New fren Debriyaj balataları idi kast ettiğim bu arada Balatalarınızı , DEBRİYAJ BASKI PULU,DEBRİYAJ BASKI YAYI , DEBRİYAJ ARA SACI , DEBRİYAJ GÖBEK PULU hatta DEBRİYAJ TASI PULU nuda değiştirin derim..bunları da Kanuni den temin edebileceğiniz şeyler..selamlar..
    ömer2 ve blackarca bunu beğendiler.

Motosikleti
    Evet New fren Debriyaj balataları idi kast ettiğim bu arada Balatalarınızı , DEBRİYAJ BASKI PULU,DEBRİYAJ BASKI YAYI , DEBRİYAJ ARA SACI , DEBRİYAJ GÖBEK PULU hatta DEBRİYAJ TASI PULU nuda değiştirin derim..bunları da Kanuni den temin edebileceğiniz şeyler..selamlar..
    evet bencede bunlar komple değişmeli.. normal kullanılmış bir gv en az 70-80 binde balata istediğini varsayarsak açılmışken bunların hepsinin değişmesi lazım
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    GV 250 nin orijinal Debriyaj balataları nedense çok başarılı değil oysa Lucas veya fren marka İtalyan Blatalrını kullanan arkadaşlar çok memnun..vites geçişleri çok daha rahat ve keyifli hale geliyor..Piyasada Fren marka olan kolay bulunuyor..İtalyan menşeli Debriyaj balataları çok başarılı...gittiğin servis muhtemelen biliyordur..vites geçişlerin problemsiz hale gelecektir ve GV nin keyfi daha bir güzel olacaktır.. Kullanan arkadaşlar memnun..eğer bulamayacak olursan bende araştırırım senin için..
    ÇOK teşekkür ederim.Bu lucas ve newfren balataları hemen araştıracağım.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet arkadaşlar ilk göz ağrımı satmış bulunmaktayım 12500 km geçirdiğim 2012 model mondialim yeni sahibine pazartesi teslim olacak..
    artık koca oğlanla vakit geçirme zamanı geldi pazartesi hava yağ filtresi ve depriyaş balata değişimi birde bujileri değişimi yapılmak üzere antalya yolcusuyum.. debriyaj balatası olmasa kendim hallederdim ama neyse artıkk.. perşembeden itibarren hiç bir sıkıntısı kalmamış kocaoğlanla nikah tazeleyeceğim..
    tekeriniz düz yolunuz açık olsun
    saygılarrrrrr
    Hayirli olsun
    Allah hayirli yolculuklar nasip etsin
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇOK teşekkür ederim.Bu lucas ve newfren balataları hemen araştıracağım.
    Rica ederim..
    GV 250 kendi segmentin de çok makul ve güzel bir makina,bakımları düzgün yapılırsa şehir içi ve şehir dışında uzun yola bile gelebilen ,sıkıntı yaratmayan bir motosiklet sadece genel şikayetler Kulübüm deki arkadaşlardan bildiğim vites geçişleri sıkıntılı ve rahatsız dı..onlar New Fren ve yukarıda yazdığım parçaları değiştikten sonra motorları ile çok mutlu oldular..darısı sizlerin başına..
    Bu arada Ömer kardeşim ,emperor42 nerden bulabileceğin konusun da linkler vermiş, olmadı Mecidiyeköy de Merkez motorun da elinde vardı ordan da temin edebilirsin..selamlar..
    ömer2 bunu beğendi.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı MURATAYDIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Makinanın maaşallahı var. Sabah soğukta hafif jikleyi çekiyorum, hiç gaz vermeden ilk marşta almazsa 1dk kadar bekleyip çok tatlı gaz veriyorum, 2.de kesin alıyor.
    selamlar arkadaşlar..benim gv 2013 ....jiklesi var mıki? ya da ben görmedim...
    Yaşasın Kötülüğün Dayanılmaz Çekiciliği !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar..benim gv 2013 ....jiklesi var mıki? ya da ben görmedim...
    Hayır, 2008 sonrası yani enjeksiyonlu modellerde jikle yok. Yani var aslında ama elektronik kontrollü.
    helin126 bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Öyle mi be bilmiş

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    İstanbul için satılık GV250 aranmakta. Satan/Bilen özel mesaj ile ulaşırsa minnettar olurum.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    ben satmayi dusunuyorum hocam. butce nedir?
    blackarca bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler