Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-nakite-ihtiyactan-dolayi-son-fiyat-yetisen-alir-136494658/detay bu ilandaki motorla ilgileniyorum motor hakkında hiç bilgim yok neresine bakılır napılır diye burdada paylaştım sağolsun @slayerr görünen birşey yok dedi ama ince eleyip sık dokumam lazım 1.5 yıldır biriktiriyorum parayı zorlukla emeğimin karşılığını alayım bari :( sizin ilgilendiğiniz motorlar hangileri.
    Aynı ilanmış öncelik sizde. Aynen ben de bir süredir para biriktiriyordum ve açıkçası aynı fikirdeyim sizinle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    oguzcan kardeşim geçmiş olsun.. dua edelim ki sende birsey yok.. allah nazarlardan saklasın

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Şimdi iki motor arasında kaldım. Venox ve GV250. Dün baya bir yazı okudum her ikisi ile ilgili gerek yabancı forumlarda gerek burada. Her ikisi de güzel motor. Seçeneklerim şu ikisine indi gibi şimdilik ama 2007 model olan GV250 için 6800 biraz fazla geldi gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40383386/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0481716/detay/

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    arkadaşlar brenta marka ön balata iyi bilinirmi aranızda..
    birde arka balata acaba ne olmalı... yağ ve hava filtresi değişimide yapacağım..
    iridyum buji siparişinide verdik ustam sağolsun (bu arada araba tamrcisi ve motor hastası virago 535 i war) 15-40 yağ sanırım ortak kullanılan yağ.. bunların hepsi bana ne kadara mal olur buji haricinde..
    birde yarına belkide şimdi
    ön cam siparişi vereceğim .. olursa yarına eski motorum satılıyor inşallah gv me tam anlamıyla kavuşuyorum...
    saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

benim ortalama hesabım 170 civarı..
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ilanmış öncelik sizde. Aynen ben de bir süredir para biriktiriyordum ve açıkçası aynı fikirdeyim sizinle.
    fiyatı biraz yuksek gibi ama aksesuarları almaya kalsan 1000 lirayı harcarsın zaten
    bana kalırsa kıstas yapman gereken nokta karburatörlü olması (yuksek model gv250 ile kıyaslıyorum) cünkü karboratörlü modellerde filtrelerden bırının dıgerıne gore daha tıkalı olması motorun dengesız calısmasına ve krank kırmasına sebeb olabılıyor
    mv400 bunu beğendi.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    selam arkadaslar bugun ufak bır kaza yaptım maltepe sahıl yolunda olay sag 3 seıte gıderken dangalak arabalar pıknık ıcın park halındeydı onumde gıden araba anıden durdu carpmamak ıcın nıden fren yaptım carpmamak ıcın sola kırdım fakat yıne arka solda lavuga gecırdım motor devrıldı ıkı ayna da ufak hasar ve sol ayak basamagı on camurluk ta ıs cızık var arkadaslar sahıl yolunda arabaların pıknık sevdalarını anı cıkıslarını tepkı vermek bu 4 tekerlı lavukları uyarmak ıcın bırlık olup toplu surus yapmak ısterım
    blackarca bunu beğendi.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar! eğer motorun orjinal lastiklerini kullanan varsa ve ömrünü tamamlamışsa kesinlikle değiştirsin..

bugün erdekten bursaya gelirken virajda motorun ön lastiği kaydı ve düştüm motorla beraber yerde sürüklendim..
    bende hiç birşey yok motorun egzosları bol bol çizildi koruma demiri benide motoruda korudu
    motor yerde yaklaşık 15 metre bende 10 metre sürüklendim..
    şimdi egzos yaptırıcam yeni koruma demiri taktırmam lazım baya çizildi koruma demiri belki birkaç işlemden geçirirsek düzelir..
    Geçmiş olsun umarım sizde bir şey yoktur.

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bugun ufak bır kaza yaptım maltepe sahıl yolunda olay sag 3 seıte gıderken dangalak arabalar pıknık ıcın park halındeydı onumde gıden araba anıden durdu carpmamak ıcın nıden fren yaptım carpmamak ıcın sola kırdım fakat yıne arka solda lavuga gecırdım motor devrıldı ıkı ayna da ufak hasar ve sol ayak basamagı on camurluk ta ıs cızık var arkadaslar sahıl yolunda arabaların pıknık sevdalarını anı cıkıslarını tepkı vermek bu 4 tekerlı lavukları uyarmak ıcın bırlık olup toplu surus yapmak ısterım
    Geçmiş olsun
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    tahir kardeşim geçmiş olsun

Motosikleti
    Gecmis olsun
    Sende birsey olmamasi isin sevinelecek yani

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    tesekkur arkadaslar dusmemle kalkmam bır oldu fızıksel bısey yok ama sınırım bozuldu anıden bom bos yolda durmasına sınırlendım sahıl yolun olmus pıknık yolu yolun kenarında pıknık yapan ları gordum yakında yolun ustundede pıknık yaparlar bısıklet yolunda mangal yakan dalamalardan hersey beklenır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Geçmiş olsun ama çarpma sebebin arabanın aniden durması değil arabanın duracağını tahmin edememen, takip mesefenin yeterli olmaması / fren yapmayı bilmemen. Bu bir araba çıktığı için duran araba değil yola fırlayan bir çocuk da olabilirdi.
    MURATAYDIN, blackarca ve gencotr bunu beğendiler.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    geçmiş olsun neyseki sende birşey yok

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ama çarpma sebebin arabanın aniden durması değil arabanın duracağını tahmin edememen, takip mesefenin yeterli olmaması / fren yapmayı bilmemen. Bu bir araba çıktığı için duran araba değil yola fırlayan bir çocuk da olabilirdi.
    işte realist bir insan direk yüzüne vurur adamın

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    arkadaslar tamam herıfe arkadan carptım hata bende ama altımda araba olsaydı asılırdım frene dururdum motorla bende asılırdım frene motor dururdu ya ben bende ucar arabanın on kaputuna gelın arabası bebegı olurdum dort serıtlı yolun sagdan ıkı serıtı park yerı yapmıs herıfler avrupda sıkıyosa park et ıstanbulda yasayanlar bılır bostancı pendık sahıl yolu rezaletını 4 serıtlı yolun ıkısı araba lar park yapmıs kofte mangal yapıyolar sahıl yolunda bısıklet yoları var onun uzerınde mangal yapanlar munubuslerı hıc solemıyorum anlasıldı artık onundekı arabayla aranda 50 metre mesafe bırakacaz belkıde kafamıza ayva duser allahtan kask takıyoruz ( polıs bıle tam korumalı oldugumu gordugunde o bıle hak verdı ) unutmadan sunuda solıyım kaza dan sonra sınırımden yolun ortasına oturdum tepkı vermek ıcın yakında 4 serıte mangal yapanlarıda gorursunuz

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Biraz önce Eskişehirdeki bayi ile konuştum KDV ve ÖTV dahil 9092 ve kredi kartına 12 taksit yapıyorlarmış Hyosung kampanyası dahilinde. Birazdan atlayıp gideceğim ve ödeme işini halledeceğim. Açıkçası bu kampanya varken sahibindendeki kanaatimce hafiften uçmuş fiyatlara almayı tercih etmedim, daha önce de belirttiğim gibi. Zaten Bir miktar birikmişim vardı iyice acemiliğimi attıktan sonra yavaş yavaş aksesuar yaparım ihtiyaç duydukça. O zamana kadar da dolara yatırırım enflasyona karşı korurum birikimimi en azından. Haydi hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    hayırlı olsun...

Motosikleti
    Honda Shadow 750 ACE
    Bayramda İstanbul'dan çıktık yola, Aydın / Muğla taraflarına gittik geldik. Çok keyifli bir yolculuktu, bir ara uzun uzun anlatmak lazım...

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı SLAYTHERN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda İstanbul'dan çıktık yola, Aydın / Muğla taraflarına gittik geldik. Çok keyifli bir yolculuktu, bir ara uzun uzun anlatmak lazım...
    Açıkçası resimleri de varsa okumasının tadına doyum olmaz

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    arkadaslar tamam herıfe arkadan carptım hata bende ama altımda araba olsaydı asılırdım frene dururdum motorla bende asılırdım frene motor dururdu ya ben bende ucar arabanın on kaputuna gelın arabası bebegı olurdum dort serıtlı yolun sagdan ıkı serıtı park yerı yapmıs herıfler avrupda sıkıyosa park et ıstanbulda yasayanlar bılır bostancı pendık sahıl yolu rezaletını 4 serıtlı yolun ıkısı araba lar park yapmıs kofte mangal yapıyolar sahıl yolunda bısıklet yoları var onun uzerınde mangal yapanlar munubuslerı hıc solemıyorum anlasıldı artık onundekı arabayla aranda 50 metre mesafe bırakacaz belkıde kafamıza ayva duser allahtan kask takıyoruz ( polıs bıle tam korumalı oldugumu gordugunde o bıle hak verdı ) unutmadan sunuda solıyım kaza dan sonra sınırımden yolun ortasına oturdum tepkı vermek ıcın yakında 4 serıte mangal yapanlarıda gorursunuz
    Öncelikle geçmiş olsun Tahir. Umarım bir daha buna benzer kötü durumlar yaşamazsın.
    Neler yaşadığını neler hissettiğini bizden iyi anlayabilen olamaz. Hatta bir defasında benim üzerime yaya atlamışlığı bile var.
    Biz motosiklet sürücüleri her kadar dikkatli-temkinli olsak ta bizim dışımızda gelişen olaylardan sebep bu tür durumları yaşayabiliyoruz. Bunun bir sürü sebebi var. Bunların bir tanesi otomobil sürücülerinin motosiklet sürücülerine karşı gerek duyarsıklıktan gerek bilgisizlikten sebep empati yoksunluğu içerisinde olmalarından kaynaklanıyor. Budara bize düşen insiyatifi karşı tarafa bırakmayacak sekilme maksimum dikkatle defansif sürüş sistemi içerisinde seyretmek oluyor. Ömümüzde bir araç aniden duruyor ve biz o araca arkadan çarpıyorsak özeleştirimizi yapıp nerede neyi yanlış yaptığımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Unutmamamız gereken otomobil kullanmak bir beceri iken motosiklet kullanmak beceri ile birlikte bir tekniktir. Emin ol bu işi kurallarına göre yaparsak karşılacağımız olumsuzlukları tamamen ortadan kaldıramasak ta minimize etmiş oluruz. Şahsen sana tavsiyem forumda mutlaka senin de görmüş olduğun motosiklet sürüş tekniklerini içselleştirmen özellikle buralarda geçen frenleme ve swerving tehlikelerden menevra ile kurtulma antremanlarını boş bir arazide yaparak bilinç altına yerleştirmen. Motosiklet bizim için birer ulaşım aracından öte bir dünya ise bu dünyada geçerli oyunun kurallarını iyi bilmemiz gerekiyor.
    Tüm arkadaşlara kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

Henüz görmemiş okumamış arkadaşlar varsa lütfen ihmal etmesinler.
    http://www.motosiklet.net/forum/donald-duck/

http://alfamotosiklet.blogspot.com/p/on-soz.html
    mv400, burdurlu1985, lion05 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    no one lives forever...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler