Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rtr 150 gri
    arkadaşlar bende gv250 almayı düşünüyorum izmirdeyim satmak isteyen veya önermek isteyen olursa özelden mesaj atabilir saygılar
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Levent gelicem gelicemde ne zaman gelicem bende bilmiyorum

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    ARKADAŞLAR BİR ARA BULUSALIM BİR ORTAK YER VE ZAMAN BELİRLEYELİM HEP BİRLİKTE KATILIM MAKSIMUM SEVIYEDE OLURSA DAHA İYİ OLUR HERKESE UYGUN BIR ZAMANDA KİMLER GELEBİLİR ?

allah kaza bela vermesin.
    oguzhansan bunu beğendi.

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun demenizi beklerim
    hayırlı olsun abi
    oguzhansan bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ucurtma_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgarın bol olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

http://i40.tinypic.com/w36f7.jpg üstat ile kısa turdan bir kaç güzel kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

http://i39.tinypic.com/23mwk95.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

http://i42.tinypic.com/28wjm0z.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

http://i41.tinypic.com/2w4k2yt.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

http://i41.tinypic.com/2jexl5f.jpg
    yav benim göbek almış gidiyo haberimiz yok bea :D
    MURATAYDIN bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BİR ARA BULUSALIM BİR ORTAK YER VE ZAMAN BELİRLEYELİM HEP BİRLİKTE KATILIM MAKSIMUM SEVIYEDE OLURSA DAHA İYİ OLUR HERKESE UYGUN BIR ZAMANDA KİMLER GELEBİLİR ?
    ben yaptım planımı bugün yola çıkıyorum. Yenikapı bandırma izmir bodrum gümbet 4gün konaklama ordan konya 6gün konya cevresi (malum babamın memleketi) 6gün konaklama. ankara tuzgölü İstanbul varış 19.ağustos.
    sizden ses seda çıkmayınca ege Anadolu yapayım dedim. resim paylaşmayı öğretirseniz yakaladığım kareleri paylaşırım. tekeriniz düz bassın. allah selamet versin. görüşemezsek hayırlı bayramlar şimdiden

Motosikleti
    KapÇık
    koca oğlanı yıkadım bu gün yaldır yaldır parlıyor
    oguzhansan bunu beğendi.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı Slience adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi bi de volkanı dene istersen
    eyvallah kardeşim sağol.volkanı aradım olayı anlattım motoru komple dağıttı sekmanları değiştirdi silindirleri honladı yani insanlar ne yapmaya çalışıyor bazen anlamakta güçlük çekiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,
    malesef servis sıkıntısı var galiba ankaradasın istanbulda bile bu sıkıntı var parçada sıkıntı var ama ben koreden getirtip yardımcı oluyorum filitreler mevcut istersen ara göndereyim 05322124353. yarında koreye sipariş gececegim arkadaşların bilgisine
    eyvallah usta sağolsın.ben arefe yola çıkıcam nasip olursa aklımda kalmasın die değiştiriyim demiştim.yoksa hava filtrem temiz geçenlerde güzelce hava tuttum.benzin filtresinide kendi pimpirikliğimden değiştircem yani değişmeden yola devam.çok sağol sen yinede.
    live to ride...ride to live...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yabancı forumları okurken şöyle birşeye denk geldim, enjeksiyonlu modellere montajı olmuyor anladığım kadarıyla, ama çok verimli olduğunu söyleyenler var. Siz de bir bakın:

http://www.ebay.com/itm/Hyosung-GV25...d6550d&vxp=mtr
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumları okurken şöyle birşeye denk geldim, enjeksiyonlu modellere montajı olmuyor anladığım kadarıyla, ama çok verimli olduğunu söyleyenler var. Siz de bir bakın:

http://www.ebay.com/itm/Hyosung-GV25...d6550d&vxp=mtr
    üstat aksiyona gerek yok performans yerli yerinde zaten :D sadece benim fikrim... yada benim motormu yaşına göre gayet diri gidiyor. paylaşım için teşekkürler
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat aksiyona gerek yok performans yerli yerinde zaten :D sadece benim fikrim... yada benim motormu yaşına göre gayet diri gidiyor. paylaşım için teşekkürler
    Büyük motora geçmek yerine bir seçenek olabilir bu da aslında, çünkü yokuşlar hariç motorun çekişi gayet yeterli;5-6 beygir fazladan olsa yokuşlarda da ciddi bir rahatlama sağlar. Türkiye'de böyle bişeyler kullanan var mı bilemiyorum, ama bir alternatif olabilir, neyse anlayan varsa daha iyi yorum yapar teknik konular beni aşar.
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    KapÇık
    Büyük motora geçmek yerine bir seçenek olabilir bu da aslında, çünkü yokuşlar hariç motorun çekişi gayet yeterli;5-6 beygir fazladan olsa yokuşlarda da ciddi bir rahatlama sağlar. Türkiye'de böyle bişeyler kullanan var mı bilemiyorum, ama bir alternatif olabilir, neyse anlayan varsa daha iyi yorum yapar teknik konular beni aşar.
    hocam 2012 yamaha xmax250 i momodesing ve 2013 model sym gts evo i ile sürüş yapıyoruz sürekli. 7 yaşında gv250 ile bayırlarda gaz kesiyorum ara açılmasın diye 2 kisi cantalar full dolu ön camın rüzgar tutmasınıda hesap et. 120 sabit çıkabiliyorum bayırları uzun yolda defalarca denedim. ha pompaya yanaşınca 100km de 3 lira fazla yakıyorum onlardan. o da ayrı.. bu performans beyinlerini takınca yakıtta artacaktır muhtamelen
    lycantrophic bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    Yakıt artacak orası kaçınılmaz; 250lik motorlar içinde de pek fazla rakibi yok; onlara toz yutturman çok doğal. Daha büyük cc'li motorlara ayak uydurabilmek için söyledim bayırlarda ister istemez güç kaybı oluyor onlara kıyasla, düz yolda zaten sıkıntı olmaz. Yakıt tüketimi de az bişey artıyormuş haliyle, ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Yakıt artacak orası kaçınılmaz; 250lik motorlar içinde de pek fazla rakibi yok; onlara toz yutturman çok doğal. Daha büyük cc'li motorlara ayak uydurabilmek için söyledim bayırlarda ister istemez güç kaybı oluyor onlara kıyasla, düz yolda zaten sıkıntı olmaz. Yakıt tüketimi de az bişey artıyormuş haliyle, ne kadar ekmek o kadar köfte.
    ben sürekli uzun yol yapıyorum. festivallerde toplantılarda bunun sohbeti geçiyor. Ülkemizdeki benzin fiyatları nedeni ile süper sport 'cu arkadaslar haric genelde uzun yolda sürüş 110-130 arası oluyor üstat. ne kadar hacimli motor o kadar yakıt demek
    MURATAYDIN bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Genşler aksam altı gibi avcılara motoparka gecicez,orda biraz takılıp sonra yemek,çay kahve iceriz haberiniz olsun,siz de gelin yarış yaparız kasksiz falan
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genşler aksam altı gibi avcılara motoparka gecicez,orda biraz takılıp sonra yemek,çay kahve iceriz haberiniz olsun,siz de gelin yarış yaparız kasksiz falan
    aynalarıda sökelimmi rüzgar tutmasın
    oguzhansan ve hyo kenan bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV 250
    110 civarı ideal bir yolculuk hızı zaten, 15 ayda 23bini devirdim, bayramda da 25 bini geçerim uzun yollarda sıkıntı yok. Tercih meselesi kullanmayı düşünen kullanabilir, benim zaten enjeksiyon sıkıntı yok.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    110 civarı ideal bir yolculuk hızı zaten, 15 ayda 23bini devirdim, bayramda da 25 bini geçerim uzun yollarda sıkıntı yok. Tercih meselesi kullanmayı düşünen kullanabilir, benim zaten enjeksiyon sıkıntı yok.
    100km de artçılı yüklü 110dan aşağı düşmeden ne yakıyorsun arkadasım ? litre bazında. malum benzin fiyatları bi yukarı bi aşağı..

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Aynaları degil de cam varsa bizahmet sökersin,rüzgar bir yana,motorun üzerine yatınca kafa carpabiliyor.ben kullanmıyorum o yüzden
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler