Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman güzel ama dediğim gibi önce görmem lazım benim fotografik hafıza daha iyi

murat bey hyosungsource dan sipariş verecekse siperlik bağlantı aparatı hediye istesin türkiyede yok meret :(
    967 ci sayfayı bir incele üstat
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10030-hyosung-s-and-t-kanuni-gv250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-967.html
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NAKED
    okudum düzenli takipçiyim hatta ondan sonraki gün motorun yanına gidip depo hariç söktüm de

mıklatısla çektim dedin ya takarken nasıl yetiştirebildim

Motosikleti
    KapÇık
    buji anahtarının içine takıp alt silindiri sorunsuz yerlestirdim üst silindirde hafif yan durdu tornavida yardımıyla dik konuma getirdim birazda el becerisi istiyor. benim mesleğim bakım

Motosikleti
    NAKED
    benim mesleğim bakım değil o bakımdan işimi garantiye alayım zaten ilk bakımı 1000 km olmadan yapılmış olarak aldım henüz 1600de daha vakti var sanırım ehlieti alayım kmler vbaşlayacak

Motosikleti
    KapÇık
    aman diyim gezme ehliyetsiz arkadasım..
    oguzhansan bunu beğendi.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Sakın ha sakın cevrenizde de varsa sokak arasi cadde kapisi mahalle cikmazi deniz kenari diyip ehliyetsiz yola cikmayin cikarmayin. Kaza bu olur hakliyken haksiz duruma dusersiniz...
    MURATAYDIN bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    murat aydın hoş geldin....... ben gidip baktım ve motorunla bi tur atmıştım
    5700 den aşağı olmaz diyodu ne kadara aldın sorması ayıp
    iki gün daha geç kalsan ben alıyodum salı günü param geliyodu neyse hayırlı olsun
    kazasız günlerde kullanman dileğiyle... istersen bir kaç foto yollayayım motorunun
    MURATAYDIN bunu beğendi.

arkadaşlar şu koruma demirinin ve sisibarın orjinal sıfırını nereden bulabilirim???? netten okadar araştırdım bulamadım. bide gv lerin yedek parçaları bukadar sıkıntılımı?? almaktan vazmı geçeyim!!! şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:38 ----------

bide ikinci el önerdiğiniz bir gv varmı arkadaşlarınızda falan. yoksa sıfır mı alayım. önerilerinizi bekliyoorum
    Permatiq59 bunu beğendi.

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaslar bırısı bulusma demıs bunu bı netlestırsek ya bi bulussak hanı ?
    MURATAYDIN bunu beğendi.

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Herkese günaydın... Evet Burdurlu Mesut arkadaşım senin muhabbetini yapmıştık fatih beyle. Kulaklarını çınlattık, hakkını helal et Kusura bakma ama motoru bir kaç gün daha beklesem karıcağımı bildiğim için aynı akşam, mehmet arkadaşla telde görüşüp karar verip yola çıktım. Benim yol birazdaha uzun olduğu için yol parasını karşıladı gibi oldu işte. İyi dileklerin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:43 ----------

Evet hyosungsource den sipariş vercem kısmetse. Hatta siperlik bağlantı aparat seti siparişide var listemde. Fakat bayramdan sonra olcak inşallah. O zaman tekrar haberiniz olur sanırsam Cümleten kazasız, belasız ve cezasız günler dilerim.
    burdurlu1985 bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar ! . .

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı mrojdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu koruma demirinin ve sisibarın orjinal sıfırını nereden bulabilirim???? netten okadar araştırdım bulamadım. bide gv lerin yedek parçaları bukadar sıkıntılımı?? almaktan vazmı geçeyim!!! şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:38 ----------

bide ikinci el önerdiğiniz bir gv varmı arkadaşlarınızda falan. yoksa sıfır mı alayım. önerilerinizi bekliyoorum
    Sisibar hyosouce'ta var. Koruma demiri de gelir, ama çok güzel durmuyor bence. Bir de 75 euro'yu geçmezseniz siparişlerde, gümrük vergisi ödemezsiniz.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008de trafiğe cıkmış motorda türkiye gibi yam yam piyasasında takım çantası kalırmı üstat. evet sıfırlarında var. adam aksesuarı bıle söküp satıyo.. sinekten yağ çıkarmak denir buna

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

üstat mesajını okudum orda da belirttim buji yağ filtresi hava filtresi benzin filtresi olayını kafaya takma tr de cok kolay bulunuyor ben istanbuldan aldırıyorum. 2 hafta once hava filtresi 30 mu 39 mu neydi yağ filtresi 10 lira. bujiler ngk 2 adet 40 lira. ayrıca bizim motorlarda tek hava filtresi var. tek yağ filtresi var 2 tane almana gerek yok
    Usta yağ ve hava filtresini 2 şer tane alma sebebim, ikisinide birden kullanmak değildi. Sen bakımcısın, ben eski transportçu Yedekte bulunsun diye düşünmüştüm.
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar ! . .

Motosikleti
    KapÇık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3239779/detay/
    MURATAYDIN bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250

Yakında satar motoru büyütürüm diyorsan (ki bence çok gerek yok) ikinci el almak daha ekonomik olacaktır; ama ben sıfır aldım; iyi ki de sıfır almışım motor hakkın rahmetine kavuşana ya da ben kavuşana kadar kullanmayı düşünüyorum, o kadar memnunum.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    büyükçekmeceye yakın olan var mı arkadaslar ?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sorun varsa avcılarda servisteki arkadaşlar yardımcı olur?

Motosikleti
    GV250
    Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyükçekmeceye yakın olan var mı arkadaslar ?
    biraz önce b.cekmece avcılar ğzerinden bayrampaşaya geldim. gezi işi yalan olacak galiba baksana kimseden ses seda yok
    Permatiq59 bunu beğendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-koruma-demiri-133029970/detay/
    *arkadaşlar satılık gv-250 koruma demiri
    *Antalya içi elden teslim diğer şehirlere kargo imkanı
    *kendi motoruma uzun süredir arayıp bulamadığım aksesuardır, en sonunda kolları sıvadım ve bunu elde ettim =)

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı cosmos07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-koruma-demiri-133029970/detay/
    *arkadaşlar satılık gv-250 koruma demiri
    *Antalya içi elden teslim diğer şehirlere kargo imkanı
    *kendi motoruma uzun süredir arayıp bulamadığım aksesuardır, en sonunda kolları sıvadım ve bunu elde ettim =)
    ürün metal özelliği nedir ? paslanmazmı galvenizmi demirmi çelikmi ? tam darbe alıcagı yerden kaynak var mukavemeti nedir ? bunlardan biraz bahsedersen daha güzel olur arkadasım emeğine sağlık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce b.cekmece avcılar ğzerinden bayrampaşaya geldim. gezi işi yalan olacak galiba baksana kimseden ses seda yok
    silivride yaparsak beni yazın buluşmaya. ortak nokta orası olabilir

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Hayırlı olsun demenizi beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler