Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı aflteam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi biraz tartışılabilir tabi de, görüntü ve estetik de biraz önemli. MSA'nın demiri çok büyük gelmişti gözüme eski resimlerde. Acaba sizde takılmış hali var mıdır tekrar değerlendirelim?
    çok büyük değil tam uygun ölçülerde koruma yapabilmesi için gereken degerlerde ve kibardır.motora montajlı resimler eski sahifelerde olacak bakarsan veya arama yaparsan görebilirsin .ayrıca iddiam tatırşmasız en iyisidir kullananlarla görüşebilirsin .kaza yapanlar tarafından da test edilmiştir ,düşme ve araç sıkıştırmasına tabi olmuştur hepsindende görevini yaparak sahibini korumuş ve çiziklerle kazadan çıkmış polisajla eski haline dönmüştür.önemli olan kaplama olmayısı hakiki kromdan imal edilmiş olmasıdır.
    yanlış anlaşılmasın bu ları reklam olsun diye yazmıyorum kar amacımız yok zaten görüntüden ziyade işe yaradığını anlatmak için yazıyorum.
    arızasız kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı borg63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu forumdan emperor4242 ye 7000 tl ye sattım her iki taraf içinde hayırlı olsun herkesin tekeri düz bassın özlüycem gv yi :(
    her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin herkse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

slm herkese.arkadaşlar bi arkadaşımın gv si için debriyaj teli ön arka balata ve gaz teli avs vs alıcaz.uygun ve kaliteli malzemleri nerden alabiliriz? yardımcı olabilirsiniz sevinirim.teşekkürler.
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    GV250
    teşekkürler. beklediğimden daha iyiymiş. çok stabil düşük hızda özellikle. çok cabuk tepki veriyor gaza. manevraları rahat. söylenen hiç bir sey abartı değil gerçekten.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. beklediğimden daha iyiymiş. çok stabil düşük hızda özellikle. çok cabuk tepki veriyor gaza. manevraları rahat. söylenen hiç bir sey abartı değil gerçekten.
    kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler..
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    tesekkürler

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    iyi akşamlar arkadaşlar, bu öğleden sonra işletme otoparkına bıraktığım motoruma kargo aracı geri manevra yaparken çarpmış ve motor sola devrilmiş Mehmet sanırım senin nazarın deydi:DDD adamlar basıp gitmişler kameralardan gördük , geri çağırdık bunları adamın açıklaması birşeye çarptım ama inip bakmadım şaka gibi kaza tutanağı tuttuk motorda koruma demiri yoktu ama herhangibirşey olmamış ben de şaşırdım sadece aynada ve elciğin yanında çizikler var birde arka çamurlukta hafif bir çizik motoru ilk çalıştrdgımda belki pskolojik sesi değişik geldi ama çalışmada herhangibir sıkıntı olmadı, bugun baya bir dolaştım motorla dikkatimi çeken normal dısı bir durum yok sizce uzun dönemde sorun çıkaracak bir durum oluşmuşmudur? bir de u var motoru hiç boş viteste bırakmam bu kez bırakacağım tutmus motor viteste olsaydı muhtemelen devrilmezdi bu da bize ders oldu
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ucurtma_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar, bu öğleden sonra işletme otoparkına bıraktığım motoruma kargo aracı geri manevra yaparken çarpmış ve motor sola devrilmiş Mehmet sanırım senin nazarın deydi:DDD adamlar basıp gitmişler kameralardan gördük , geri çağırdık bunları adamın açıklaması birşeye çarptım ama inip bakmadım şaka gibi kaza tutanağı tuttuk motorda koruma demiri yoktu ama herhangibirşey olmamış ben de şaşırdım sadece aynada ve elciğin yanında çizikler var birde arka çamurlukta hafif bir çizik motoru ilk çalıştrdgımda belki pskolojik sesi değişik geldi ama çalışmada herhangibir sıkıntı olmadı, bugun baya bir dolaştım motorla dikkatimi çeken normal dısı bir durum yok sizce uzun dönemde sorun çıkaracak bir durum oluşmuşmudur? bir de u var motoru hiç boş viteste bırakmam bu kez bırakacağım tutmus motor viteste olsaydı muhtemelen devrilmezdi bu da bize ders oldu
    büyük geçmiş olsun üstat. ama valla hiç gözüm kalmaz benim malda mülkte bea arka camurluktakı cizik motorun nazarlığı olmuş. umarım gercekten baska sıkıntı yoktur. sola devrilmiş diyorsun vites pedalına ve vites gecislerine özellikle bak nolur nolmaz. depoda ezik olmaması büyük şans. tekrar gecmıs olsun. hafta sonuna hazırla kendini biraz yol yapıcaz
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    http://www.deltamotorluaraclar.com/index.php?route=checkout/cart
    arkadaşlar delta motordan cc bar ve geniş ayaklık siparişi veren arkadaşlardan yorum alabilir miyim_? yada msa dan alsam daha mı iyi olur koruma demiriyle birlikte_?

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun üstat. ama valla hiç gözüm kalmaz benim malda mülkte bea arka camurluktakı cizik motorun nazarlığı olmuş. umarım gercekten baska sıkıntı yoktur. sola devrilmiş diyorsun vites pedalına ve vites gecislerine özellikle bak nolur nolmaz. depoda ezik olmaması büyük şans. tekrar gecmıs olsun. hafta sonuna hazırla kendini biraz yol yapıcaz
    nazar boncuğum yoktu şimdi tam oldu vites geçişlerinde bir sıkıntı yaşamadım sadece ayaklıkta hafif bir oynama vardı, benzin deposunda hiçbirşey yoktu sanırım uzun ayaklık koruma demiri görevi görmüş. haberleşelim üstat ta çok açılmayalım maddi durum sıkıntı su sıra ay sonu malum:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

ve evet motoru ne kadar sade sevsem de koruma demiri taktırmak kesinlikle şart imiş

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Kesinlikle cok hizli bir satis,hem de benim gibi arayan birine gore :/

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer 120 ile sürekli gitmeyeceklerse geri kalmazsın gv 250 28 beygir dragstar 40 beygir ama tork farkı var tabii

tabi bu demek değilki gv 120 yapmaz yapar ama zorlanır sürekli 120 ile zevk alamazsın motor zorlandıkça için acır en azından benim öyle... yoksa rüzgarı arkadan yakalarsan 140 ı falan geçersin

tek seferde 500 km yol gider ama sen gidermisin bilmiyorum çünkü selesi uzun yolda biraz rahatsız koreliler kendi kıçına göre tasarlamışlar muhtemelen

Dostum geçen hafta istanbul eskişehir yaptım ve 130 kilit cok rahat gittim geldim motor cok rahat 130 140 ları görebiliyor . Fakat 130 üstünde rüzgarda biraz savrulabiliyor ön camla çözmeye çalışacagım ama motor hafif olmasından dolayı ne kadar bir etkisi olacak bilmiyorum. Sele olayına şiddetle katılıyorum 400 km lik yolda 3 kere mola verdim. gerçi bilecikte yağan yağmurda molalardaki sebeplerden biriydi. Bilecikte yağmur hiç durmuyor nasıl bir yerse bilecik sınırlarında resmen kışı yaşıyorsun :D

Motosikleti
    NAKED
    http://www.deltamotorluaraclar.com/index.php?route=checkout/cart
    arkadaşlar delta motordan cc bar ve geniş ayaklık siparişi veren arkadaşlardan yorum alabilir miyim_? yada msa dan alsam daha mı iyi olur koruma demiriyle birlikte_?
    senin sepetin görünmüyor ki bizde

Hayırlı olsun bu arada

Motosikleti
    GV250
    teşekkür ederim. gezilerden haberdar olunca katılırım tanışırız artık.
    yanlış link yollamışım. hyosungsource dan verdim sipariş zaten. delta motor hata verdi. sadece geniş ayaklık ve koruma demirim eksik kaldı. yarın delta motoru arayarak vericem ayaklık siparişini. koruma demiri de msa dan alıcz artık. teşekkürler ilgin için.
    bu arada facebooktaki gruba katılmak istedim ama kabul edilmedim galiba :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

"U" shaped Heel Shifter Hyosung GV125 GV250
    Brake Pedal Pad GV250 GV650 VL125 VT125
    Genuine Hyosung Backrest GV125 GV250
    Small Windshield Hyosung GV125 GV250
    bunların siparişini verdim bu arada.
    m_cbc bunu beğendi.

emperor4242 hayırlı olsun = Elimizden kaçtı güzelim alet desene =

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:47 ----------

Bizlere de böyle yeni, hesaplı ve temiz motor satacak veya bulacak kimse yok mudur? =

Motosikleti
    NAKED
    yanlış link yollamışım. hyosungsource dan verdim sipariş zaten. delta motor hata verdi. sadece geniş ayaklık ve koruma demirim eksik kaldı. yarın delta motoru arayarak vericem ayaklık siparişini. koruma demiri de msa dan alıcz artık. teşekkürler ilgin için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

şu rüzgarlıktan bana da sipariş vereydin ya
    kargo ne kadar tuttu bu arada
    m_cbc bunu beğendi.

onurizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 131093804 nolu ilana bakan veya sahibiyle görüşen var mı? Sahibinden'i sürekli takip ediyorum bu motor uzun zamandır ilanda fiyatta uygun gibi geldi bana bakan soran var mı acaba?

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250

slm
    rüzgarlıktan ben de istiyorum ne kadar tuttu fiyat yazabilirmisin?
    keyifli sürüşler

Motosikleti
    Gv250

Ben şu fren pedalından şikayetçiyim arkadaş. Motora oturduktan sonra sanki biraz içeride kalıyor. Ayakla basabilmek için ayağımı içe kıvırmam gerekiyor. Bacağım kasıyor bazen. Şu pedalın renkleri biraz alakalı birşey olsaymış iyiymiş
    ns_elessar bunu beğendi.

Motosikleti
    GV250
    teşekkürler arkadaşlar. hepimize kazasız belasız sürüşler....

1 ea. Small Windshield Hyosung GV125 GV250 $63.17
    1 ea. "U" shaped Heel Shifter Hyosung GV125 GV250 $18.58
    1 ea. Brake Pedal Pad GV250 GV650 VL125 VT125 $5.57
    1 ea. Genuine Hyosung Backrest GV125 GV250 $97.55

--------------------------------------------------------------------------------

Sub-Total: $184.87
    Zone Rates (Shipping to TR (1 x 5.70lb(s))): $64.29
    Total: $249.16

tek siperlik için kargo 50-55 dolar falan tutuyordu yanlış hatırlamıyorsam. ciddi misiniz sipariş konusunda anlayamadım ama beğenirsek bi daha veririz canınız sağolsun!

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Alıntı onurizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 131093804 nolu ilana bakan veya sahibiyle görüşen var mı? Sahibinden'i sürekli takip ediyorum bu motor uzun zamandır ilanda fiyatta uygun gibi geldi bana bakan soran var mı acaba?
    sahibiyle görüşmedim ama alıcaktım ben onu. yakında düğün için kkonyaya gidicem gelirken alır gelirim diyordum ama kısmet bu mototraymış. ben de beğendim fena durmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

bir de 100 dolardan fazla faturalar için mail atıp düşük göster diye bi paylaşım okumuştum bi ara. sipariş için satıcıya not bölğmğne yazdım. umarım sıkıntı olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

bu arada hyosungsource dan mail geldi. siparişler kargoya verilmiş. helal olsun adamlara. bu kadarını beklemiyordum.
    m_cbc bunu beğendi.

Önceki sayfalardaki bilgiye göre, 131093804 bu ilanı veren arkadaşın motoru 2008 model değil o zaman doğru mudur? 2008'den itibaren enjeksiyonlu olduğu ve tek egzoslu hale geldiği söylenmişti önceki sayfalarda...
    Sonuna kadar her şey ya da hiçbir şey!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler