Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delta hyosung gv 650 malzemelerıne bak koruma ve sisy bar gv 650 de gorunuyor
    bu gv 250 koruma demiri bizim motora oluyormu ya? eğer oluyorsa süper olur taksitle almış olurum direk.. uzun yolda ayakları uzatacak yer arıyorum vallahi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Arkadas lar motoru telım aldıktn sonra dun plaka ruhsat trafık sıgortası ıslemlerıde hallettım bugunden kadıkoyden 2 adet mont kask heybe canta temızleme urunlerı aldım dunde sıparıs verdıgım ayak basamagı delta motordan geldı bunları motora monte ettım . motorun resimlerini umarım becerıp yayınlayabılırım . merak ettıgım delta motordan sısy ve koruma demırı alan varmı sıparıs kodu hys 23 ve hys 24 sısy bar ve koruma demırı nasıl sızce ...
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...17.jpg</a></a>
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s31.jpg
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s6f.jpg
    hayırlı olsun motoru koruma demiri ve sisi bar bizde mevcut istersen ara görüşelim yerimiz haremde Garaj 05332124353

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı gktgshn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman aldın motoru acaba? Şu an 9500 TL sıfırı. Ayrıca peşin fiyatına taksit kampanyası bitmil sanırım...
    Geçen sene aldım ben. Kampanyayla almadım, çoğu yer kredi kartına taksit yapıyor...
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motoru koruma demiri ve sisi bar bizde mevcut istersen ara görüşelim yerimiz haremde Garaj 05332124353
    arkadasım verdıgın numara yanlıs sanırım ılgısız bırı cıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    frumda örnek resmi goremedım sısy bar koruma demırının ornek resmıını koyarsan sevınırım tsk..

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Dizliklere talibim dostum... Ozelden hesap no yaz bana,yollayayim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Arkadaslar ya bi el atın haziran 15 den beri motor ariyorum,km si dusuk temiz bi motor bulalim bana yaaa :( @slayerrr bi el at yahu :(

Motosikleti
    Forum bugun cok sessiz... Bilmedigim birsey mi oldu acaba :/

Motosikleti
    NAKED
    hakikaten sessiz bu aralar ramazan mı vurdu nedir

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ses kontrol 1-2

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadas lar motoru telım aldıktn sonra dun plaka ruhsat trafık sıgortası ıslemlerıde hallettım bugunden kadıkoyden 2 adet mont kask heybe canta temızleme urunlerı aldım dunde sıparıs verdıgım ayak basamagı delta motordan geldı bunları motora monte ettım . motorun resimlerini umarım becerıp yayınlayabılırım . merak ettıgım delta motordan sısy ve koruma demırı alan varmı sıparıs kodu hys 23 ve hys 24 sısy bar ve koruma demırı nasıl sızce ...
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...17.jpg</a></a>
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s31.jpg
    http://n1307.hizliresim.com/1c/f/q7s6f.jpg
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.Acaba aldığınız ayak basamklarının kodunu öğrenebilir miyim?Sitede iki farklı ayak basamağı vardı.MSA da arkadaşlarında dediği gibi hem sissy bar hem motor koruma demiri mevcut.Şahsi fikrim orjianl sissy bar daha çok yakışıyor ama MSA nın ürettiği çok daha kullanışlı.Koruma demirine gelince MSA nın ki orjinal koruma demirine(Hyosungsource ta gördüğüm kadarıyla) göre daha güzel gibi duruyor.Delta Motor'un sitesinde koruma demirini bulamadım.Linki atarsanız sevinirim.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Genşler foruma yaz yaz nereye kadar,aksam 7de incirli ömür plazada buluşmaya siz de gelin..

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.Acaba aldığınız ayak basamklarının kodunu öğrenebilir miyim?Sitede iki farklı ayak basamağı vardı.MSA da arkadaşlarında dediği gibi hem sissy bar hem motor koruma demiri mevcut.Şahsi fikrim orjianl sissy bar daha çok yakışıyor ama MSA nın ürettiği çok daha kullanışlı.Koruma demirine gelince MSA nın ki orjinal koruma demirine(Hyosungsource ta gördüğüm kadarıyla) göre daha güzel gibi duruyor.Delta Motor'un sitesinde koruma demirini bulamadım.Linki atarsanız sevinirim.
    Delta olanlar gv 650 için bizm motorlara uyar mı bilmiyorum. Msa dediğin neresi. Şu koruma demirine bir çözüm bulamadım.

Motosikleti
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genşler foruma yaz yaz nereye kadar,aksam 7de incirli ömür plazada buluşmaya siz de gelin..
    Hee tabi abi,mt uyeleri metrobus bulusmasi diye gelirim ben artik :( butun uzuvlarimi zorlayarak limitimi 7.600 e cikardim ama bi motor bulamadim ya, yanarim yanarim nasil canim yanar anlatamam yanarim....

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar. hava filtresi - yağ filtresi - 2 adet ngk buji (orjin japan) - 2litre castrol 10/40 tam sentetik motosiklet yağı = 145 tl.. sizce nasıl ? ilk bakım alış verişimdi dütüldükmü

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ceratolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delta olanlar gv 650 için bizm motorlara uyar mı bilmiyorum. Msa dediğin neresi. Şu koruma demirine bir çözüm bulamadım.
    GV 650 nin koruma demirinin bizim motosikletlere olacağı sanmıyorum.MSA Metal Sanatları Atolyesi Kağıthane/İstanbulda'de metal işleriyle uğraşan bir yer.Forumda bir çok arkadaş burdan koruma demiri taktirdı.Bu onların imal ettiği koruma demiri;

Bu da orjinal Hyosung GV 250 koruma demiri;

MSA'nın sahibinden.com da ilanı var ama zamanı geçmiş.;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Didik didik ettim. O linkide buldum ama tarihi geçmişti. İstanbulda olan bir arkadaş yardımcı olsa da telefon falan bizde kavuşsak korumamıza, korumasız geziyoruz:-)

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Oğuzhan kardesim alırız seni de yahu dert etme,sahibindende ilk ilandaki motor cok temiz duruyor ona bir bak bence(6800 yazan)

Motosikleti
    Gv250
    Alıntı aflteam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tekerlerin ömrü bittiği için değiştirmek istemiyorum. Tamamen kalite ve güvenliği arttırmak için değiştireceğim.

Fiyat bilgilerini güncelledim, size danışayım. Opsiyonlar altta.

1) Michellin Ön City Grip 120/80/16 ve Arka Commander II 140/90/15 toplam 680 TL
    2) Bridstone Ön BT 45 110/90/16 ve Arka Exedra 140/90/15 toplam 750 TL
    3) Metzeler Sadece Arka Mevcut 150/80/15 225 Euro

Ön ve arka için iki farklı marka kullanımı nasıl olur? Tavsiyesi olan var mıdır?
    Arkadaşlar 1. seçenek olan Michellin'leri taktırdım. Sürüş inanılmaz değişti. Motora bakış açım değişti diyebilirim. Virajlar inanılmaz tatlı oldu, akıyor. Motora yapılabilecek en iyi yatırım lastikmiş ben bunu anladım. Ayrıca yumuşak lastik olduğundan, hava basınçlarını iki kademe yüksek basmak
    gerekiyormuş.

Not: Motor biraz kirli olduğundan tamamının resmini daha ileride paylaşacağım

Motosikleti
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan kardesim alırız seni de yahu dert etme,sahibindende ilk ilandaki motor cok temiz duruyor ona bir bak bence(6800 yazan)
    Abi onu bende gordum ama 4 sene de 3.800 km cok acayibime gitti yoksa tertemiz duruyor lakin kullanilmamis olabilir de :/ Gidip baksam anlayamam da eskimi yenimi km si degistirilmis mi :(

@gencotr abimizin yani murat abimizin motoruda fena 7.600 e anlassak tamamdir dicez de

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi onu bende gordum ama 4 sene de 3.800 km cok acayibime gitti yoksa tertemiz duruyor lakin kullanilmamis olabilir de :/ Gidip baksam anlayamam da eskimi yenimi km si degistirilmis mi :(

@gencotr abimizin yani murat abimizin motoruda fena 7.600 e anlassak tamamdir dicez de
    Motosikleti bir tur kullansan 10 bin de verirsin emin ol.
    no one lives forever...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler