Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni internet sitesinden satın al. Sana en yakın kanuni bayisine bırakmalarını iste. İnternetten takip et geldiğinde o bayıden istediklerini teslim al.

http://satis.kanuni.com.tr/ypproduct.aspx

Yağ filtresine baktım 10,73 TL diyor )

Hava filtresi 29,62 TL

Yeniden hyoyamı donsem ne yapsam
    çok teşekkür ederim arkadasım. cok saol. böyle bir imkanım olduğunu bilmiyordum. bu arada hava filitresini bulamadım yav. parcaları gercekten ucuzmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim arkadasım. cok saol. böyle bir imkanım olduğunu bilmiyordum. bu arada hava filitresini bulamadım yav. parcaları gercekten ucuzmuş
    sase sekmesinin altına bak orada var
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sase sekmesinin altına bak orada var
    hava filtresi 230.80 yazıyor. hava filtre elemanı 29.62 altta bir hava filtresi daha var. 137.80 hangisi

Motosikleti
    gv 250
    hava filtresi 230.80 yazıyor. hava filtre elemanı 29.62 altta bir hava filtresi daha var. 137.80 hangisi
    aşağıda fotograf var senin alacağın parça 4 nolu diye biliyorum. o da 29,62 .
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    ona dikkat etmemiştim. 12:00 / 00:00 çalısıyorum. çıkıs saati yaklastıkca beyin sulanıyo yardım için cok tesekkurler arkadaslar.

Motosikleti
    gv 250
    ona dikkat etmemiştim. 12:00 / 00:00 çalısıyorum. çıkıs saati yaklastıkca beyin sulanıyo yardım için cok tesekkurler arkadaslar.
    kolay gelsin iyi çalışmalar
    Permatiq59 bunu beğendi.

Dün Aydından aldığım gv 250 i izmir torbalıya getirdim plaka yok ruhsat yok ehliyet yok 70 km otoyolda yol yaptım. Kendimi suçlu hissediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:33 ----------

bu arada digital kilometre göstergesinde trip yazıyor. acaba bir hatamı var.
    Levent E. ve m_cbc bunu beğendiler.

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı arifakkoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Aydından aldığım gv 250 i izmir torbalıya getirdim plaka yok ruhsat yok ehliyet yok 70 km otoyolda yol yaptım. Kendimi suçlu hissediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:33 ----------

bu arada digital kilometre göstergesinde trip yazıyor. acaba bir hatamı var.
    hayırlı olsun iyi günlerde kullan

dijital göstergede devir saatin yanındaki tuşa her bastığında genel km - gezi km 1 - gezi km 2 ve saat göstergelrini göreceksin herhangi bir hata yok

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Selam arkadaslar bir sikintiyi sizle paylasmak ve birbirimize destek olmak istiyorum foruma 2006 yilinda uye oldum anlasilacagi uzere uzun yillardir motor sevdalisiyim malum fiyatlar baya yuksek daha cok crusier a ilgim var cin malina sicak bakmadigimdan japon da yuksek fiyatinda bu zamana kadar motor almadim fakat gv 250 sizin onerileriniz ve kore olmasindan dolayi bu motoru almaya karar verdim anadolu yakasinda oturdugumdan 3servis gezdim en son servis daha sistemli gordum ve kapora verdim malesef bugune kadar motor teslim edilmedi halada bugun yarin oyalaniyorum bakalim cuma gelcek dediler arkadaslar ben cuma motor gelmezse odememi geri alcam tarzim olmamasina rahmen 250 lik honda almayi dusunuyorum fakat ben koreli tanidiklar vasitasiyla koredeki fabrikaya mail atacam sizden ricam servis yedek parca sikayetlerinizi bana gun icinde bildirin sonucta motor cok iyi olmasina rahmen lanuni v e servislerin yetersizligi malum belki kendilerine ceki duzen verirler saglicakla kalin

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar bir sikintiyi sizle paylasmak ve birbirimize destek olmak istiyorum foruma 2006 yilinda uye oldum anlasilacagi uzere uzun yillardir motor sevdalisiyim malum fiyatlar baya yuksek daha cok crusier a ilgim var cin malina sicak bakmadigimdan japon da yuksek fiyatinda bu zamana kadar motor almadim fakat gv 250 sizin onerileriniz ve kore olmasindan dolayi bu motoru almaya karar verdim anadolu yakasinda oturdugumdan 3servis gezdim en son servis daha sistemli gordum ve kapora verdim malesef bugune kadar motor teslim edilmedi halada bugun yarin oyalaniyorum bakalim cuma gelcek dediler arkadaslar ben cuma motor gelmezse odememi geri alcam tarzim olmamasina rahmen 250 lik honda almayi dusunuyorum fakat ben koreli tanidiklar vasitasiyla koredeki fabrikaya mail atacam sizden ricam servis yedek parca sikayetlerinizi bana gun icinde bildirin sonucta motor cok iyi olmasina rahmen lanuni v e servislerin yetersizligi malum belki kendilerine ceki duzen verirler saglicakla kalin
    hangi servise para verdin

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Tuzla ucerler e kapora verdim en iyi anadolu yakasinda onu gordum servisi aroyorum cuma gelcek sali gelcek diyorlar kanuniden bolge mudurunu aradim adem bey baska diyor bu insani bezdiriyor musteriye dersin 5 agustosta gelcek adam bekler veya almaz ki daha servislerle isimiz dusmedi bu sikintiyi eminim herkez yasiyor

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    2 haftadir bekletip bana "antepteyim,istanbula gelicem,almayacaksan konusmayalim garanti veriyormusun? Sozunden donmezsin dimi?" diyip bana soz verdirten sirinbaba34 kullanici isimli Can arkadasimiz istanbula gelip bana haber vermemekle beraber az once attigim mesajima "satmaktan vazgectim" diye cevap verdi. 4 tane motoru onun icin es gectim,kendi motorumu sattim sirf soz verdik motoru alicaz dedik diye... Kacak oynayan bi arkadas cikti, tamam mal onun ister satar ister satmaz ama insanlara ciddi satici goruntusu verip satisi iki hafta bekletip mal geri cekilmez. Cok hakkimi yedi kac hafta onu bekledim. Canı saolsun diyemicem... Taniyan vardir elbet kimse kusura bakmasin ama ayip etti... Bildiginiz km si dusuk guvenilir bi makine var mi arkadaslar???

GokTengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 2013
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzla ucerler e kapora verdim en iyi anadolu yakasinda onu gordum servisi aroyorum cuma gelcek sali gelcek diyorlar kanuniden bolge mudurunu aradim adem bey baska diyor bu insani bezdiriyor musteriye dersin 5 agustosta gelcek adam bekler veya almaz ki daha servislerle isimiz dusmedi bu sikintiyi eminim herkez yasiyor
    Merhaba arkadaslar bende uzun bir bekleme suresinin ardindan universite yillarimdan beri istedigim motoru aldim hayirlisiyla .lion hocamin yazisini alintiladim hem ona cevap mahiyetinde hemde biraz derdine ortak olma baabinda yardimda bulunayim istedim.
    Oncelikle bende motorun kaporasini haziranin baslarinda verdim hocam o zamandan beri bekliyorum. Benim surec senden daha karisik istanbuld anadolu yakasindaki bayilerin bir cogunu dolastim lakin gittiklerimin her konusmamda ayri fiyat vermesi bende ister istemez guvensizlik olusturdu bayilerin bende biraktigi etki musteriyi nasil daha fazla sogusleyebilirim acaba oldu. Lion05 senin motoru aldigin ucerlerede gitmistim ordaki sahis bana hyosung istiyorum diyince hyo yok ; bak buda v makinali hersey ustunde bunlarda sorun cikarmiyor diye tutup yks ve regal satmaya calismasi sahsen itici geldi. (Bu makinalari kotulemek icin demiyorum ama cin malina antipatim var.)bende internetten sivasta bi bayi buldum ordan aldim makinayi hemde oldukca hesapliya.
    Bayiyle anlasmadan once hyo aradim boyle boyle sivastan istanbula yollayacaklar mumkun mu die olur tabi sorun olmaz dedi. Bende bunun uzerine kaporayi verdim. Kuralkanin yaydigi gibi haziranin 3. Haftasigelecek diye bekledim ama ne gelen var ne giden .bayide satis mudurunu aramis motoru istanbulda bi bayiye indirebilirmiyiz diye ona da tabi sorun olmaz demis kuralkan. Gumrukdu bilmemneydi. 1 aydir bekledik taki temmuzun 3 une kadar kuralkan beni aradi sivastan motor almissiniz neden sivastan aldiniz istanbuldaki bayiler varken dedi bende yukarida anlattiklarimi aynen soyledim. Son olarak da motorun sivasa gidecegini bayinin size nasil yollarsa yollasin onu bilemeyecegini soyledi .İcimden su olaydaki zaman ve para israfina oha derken bayinin bundan haberi varmi diye sordum tabikide var dedi . Akabinde bayiyi aradim konusmalari aynen aktardim ve oda ne bayinin bu isten haberi yok. Bayi bu sefer kuralkani aradi kendi satis mudurunu satis muduru diretmesine ragmen lojistik muduru heralde inatla motorun istanbula inmesini kabul etmemis . Neyseki benim acimdan bayi sorunlarin cozUmunde elinden gelen her seyi yapti.
    Sonuc olarak evet bayiler guven vermiyor ama bu guvensizligin cogu kuralkan hyosung dan Kaynaklaniyor bakalim cuma ctesi elinde olur motor dedi bekliyoruz 4 cumadir bi sanssizligimi da bu tarzda bu kalitede bu cc de baska marka yok paran olsada yok; dolayisiyla istedikleri gibi oynatiyorlar musteriyi ellerinde.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yeni motor alacaklar için, Yeşilyurt Motor'u tavsiye ederim Kartal'daki. Motoru erken bile getirdiler. Arkadaşım da Kocaeli'deki Ustalar motosikletten aldı, o da sorunsuz bir alışverişti. Sivas'tan alman da kötü olmuş, keşke almadan önce buraya yazsaydın da fikir belirtseydik. Neyse artık yapacak çok bişey yok da yeni alacak arkadaşlara bu dediğim yerleri tavsiye ederim. Üçerler motor bana çok güven vermemişti oradan almamıştım.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28877116/detay

Arkadaslar bu ilandaki arac icin ne diyorsunuz???

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Goktengri kardesim ucerlerle yasadigin sorunun aynisini eksiksiz yasadim banada cin mali eski kewayi hakan bey onerdi dedim bu eski keway ben cin istemiyorum dedi neyse su bir gercek kanuniye asla guvenmicen ama ben bu isin ucunu birakmicam korede su an aksam ben koreli tanidiklar vasitasiyla korece sikayet maili atacam mail hazir aksam attiktan sonra burda o maili yayinliyacam kuralkan ni servis bayi olayinin kotulugu hakkinda isteyen arkadaslar verecegim adrese atabilirler

Motosikleti
    NAKED
    desenize kardeşler ben dört ayak üzerine düşmüşüm
    sıfır gibi ikinci el aldım alım satım hiç sorunlu olmadı. 800 km'de motorumu aldım şükür.
    İkinci eli dert sıfırı ayrı dert.
    Allah herkese kolaylık versin

GokTengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 2013
    Saol hocam ben sivastan aldigim icin dert etmiyorum allah razi olsun cross motor elinden geldigince ilgilendi sorularima her turlu cevap verdi yesilyurt motorlada telefonda konustum Fiyat bakimindan icime sinmedi belki gidip konussaydim olurdu ama kismet sivas bayisineymis ama bu dedigini servis zamani gelince hatirlayacagim

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedir milletin bu Kuralkan'dan çektiği?Dün ben de plakasını ve ruhsatını çıkarttığım GV 250 mi almaya gittim.Kayalar Motor'dan almıştım.Kayalar Motor hemen en yakın servis olan Bursa'ya yolladı.Bana da geçen cuma evrakları yolladılar.Buraya kadar sorun yok.Bursa'ya gittiğimde servis motosikleti teslim edemeyeceğini fatura bilgilerinin gelmediğini söyledi.Servis işini zamanında yapmıştı motosikleti ellerine ulaşır ulaşmaz toplamışlardı.Ama Kuralkan zahmet edip fatura bilgileri servise gönderildi mi diye bakmamış bile.Kuralka'nın servis ve bayiileri arasındaki koordinasyonsuzluğu nedeniyle plakası ve ruhsatı çıkmış olan motosikletimi teslim alamadım.Elim boş tekrar bir saat yol geri döndüm.Kaybettiğim zamana mı yanayım yoksa boş yere verdiğim yol parasına mı?Arkadaşım'da yeni GT 250 R aldı.Rolanti motoru biraz verimsiz çalışıyor bazen sorun çıkartıyor.Garanti'den değiştireyim dedi Bursa Motokross Hyosung servisine götürdü.Tam bir aydan beri parça bekliyor.Kuralkan bir türlü parçayı yollamıyor.Dava açacağız dediğimiz de "Servis bizden parça talebinde bulunmadı" diyerek servisin üstüne atıyor suçu ama serviste parçanın talep edildiğine ve Kuralkan'ın bu talebe karşı verdiği cevapların mailleri var.Adamlar bir de utanmadan yalan atıyor.Açıkçası ben arkadaşın ve benim başıma gelenlerden ve burada okuduklarımdan sonra daha motosikletime binmeden motosikletten soğudum.Bir an önce motosikletime kavuşmak ve garantisinin bitmesini istiyorum şu Kuralkan denen illetten kurtulayım diye.Hyosung gibi iyi bir markanın ismini lekelemekten başka bir halt yedikleri yok.Bir daha da Kuralkan'dan bırakın motosikleti toplu iğne bile almam.Zaten elimde seçenek olsa birazcık racing motosikletlere merakım olsa düşünmeden Honda CBR 250 alırdım.Ama ne yazık ki 250 cc kaliteli cruiser olarak elimizde 0 km sadece Hyosung var.

teşekkür ederim cevabın için Motora bir günde alıştım dükkanda 2 tane motor var şimdi mondial 150 mr vulture yi satmadan gv250 aldım. Satılık Mr var ilgilenen olursa , GV 250 ye benziyo parası çıkışmayanlar için geçiş motoru olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler