Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Amerika'dan çantayı aldığım firma bana bi paket daha göndermiş benzer ebatlarda, adam aradı vergisi var dedi, sonra çanta mı dedim açtı baktı ne olduğunu anlamadı arka far gibi bişey dedi. Aslında alsaydım satardım belki de ne olduğunu bilmeyince işte. Zaten herifler de faturayı düzgün düzenlememişler, onlar yüzünden vergi ödedim bir sürü, müstehak olurdu alsaydım da boşu boşuna 50 lira vergi vermek de var saçma sapan bişeyse.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    arkadaşlar motorum satılıktır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2010-model-temiz-bakimli-123289199/detay/
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

ARKADAŞLAR MERABA BENDE SENE BAŞINDA UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU BİR 2012 AĞUSTOS TRAFİK ÇIKIŞLI DAHA 600 KMDE HYOSUNG GV 250 ALARAK MOTOSİKLET DÜNYASINA KATILDIM VE HALA DA BİR ACEMİ OLARAK DEVAM EDİYORUM (DAHA 700 KM TECRÜBEM VAR) MOTORUMDAN MEMNUNUM FAKAT BİR İKİ SORUM OLACAK MOTORU GENELDE İSTANBULDA ŞEHİRİÇİ TRAFİKDE KULLANIYORUM VE HİÇBİR EKSTRA PARÇA TAKTIRMADIM KORUMA DEMİRİ TAKTIRIRSAM TRAFİKDE ARALARDAN RAHAT KAÇABİLİR MİYİM
    YA DA GEÇERKEN ARABALARA SÜRTÜP ZARAR VERİR MİYİM TECRÜBELİ MOTORCU ARKADAŞLAR SORUMA CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı borg63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MERABA BENDE SENE BAŞINDA UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU BİR 2012 AĞUSTOS TRAFİK ÇIKIŞLI DAHA 600 KMDE HYOSUNG GV 250 ALARAK MOTOSİKLET DÜNYASINA KATILDIM VE HALA DA BİR ACEMİ OLARAK DEVAM EDİYORUM (DAHA 700 KM TECRÜBEM VAR) MOTORUMDAN MEMNUNUM FAKAT BİR İKİ SORUM OLACAK MOTORU GENELDE İSTANBULDA ŞEHİRİÇİ TRAFİKDE KULLANIYORUM VE HİÇBİR EKSTRA PARÇA TAKTIRMADIM KORUMA DEMİRİ TAKTIRIRSAM TRAFİKDE ARALARDAN RAHAT KAÇABİLİR MİYİM
    YA DA GEÇERKEN ARABALARA SÜRTÜP ZARAR VERİR MİYİM TECRÜBELİ MOTORCU ARKADAŞLAR SORUMA CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM
    Hoşgeldin. büyük harfle yazmanın manası yüksek sesle - bağırarak konuşmak demektir internette

koruma demiri taktırman aralara girmeni pek fazla engellemez, zaten belli bir pay bırakıyorsun araçlar veya diğer cisimlerle aranda. koruma demiri, o bıraktığın boş alanda seni engellemez ama düşme anında seni ve motorunu hasar almaktan korur. ben şu ana kadar herhangi bir sıkıntısını görmedim, tavsiye ederim.
    DeathRacer bunu beğendi.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

erkan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    merhaba foruma bende yeni katıldım. gv 250 motoru olanlardan ve bu konuda bilgi sahibi olanlardan yardım rica ediyorum. Zincir ayarım sonda ve değiştirmem gerekiyor. Ne tür bir zincir kullanmalıyım iki ayrı ustaya sordum biri 160 tl diğeri 200 tl dedi piyasada bu fiyatlar mı gecerli ne tür özelliklere dikkat etmeliyim. yardımlar için şimdiden çok teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı erkan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba foruma bende yeni katıldım. gv 250 motoru olanlardan ve bu konuda bilgi sahibi olanlardan yardım rica ediyorum. Zincir ayarım sonda ve değiştirmem gerekiyor. Ne tür bir zincir kullanmalıyım iki ayrı ustaya sordum biri 160 tl diğeri 200 tl dedi piyasada bu fiyatlar mı gecerli ne tür özelliklere dikkat etmeliyim. yardımlar için şimdiden çok teşekkürler
    Standart o-ringli zincir işini görüyor, 160 TL diyenine git çünkü muhtemelen ikisi de aynı zinciri takacak. 250 TL falan deseydin DID marka olabilir derdim ama 200 TL'ye takma dahil DID olamaz, diğerlerinin de birbirinden pek farkı olduğunu düşünmüyorum.

erkan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Çok teşekkürler üstad

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Standart o-ringli zincir işini görüyor, 160 TL diyenine git çünkü muhtemelen ikisi de aynı zinciri takacak. 250 TL falan deseydin DID marka olabilir derdim ama 200 TL'ye takma dahil DID olamaz, diğerlerinin de birbirinden pek farkı olduğunu düşünmüyorum.
    Benim Zincirler D.I.D zincire dikkatli baktım yazıyor üstünde o kadar pahalımı yahu
    ben almadan önceki sahibi ön ve arka rulman takımlarını falan değiştirmiş 20.000 bakımı demişti ne kadar doğrudur bilemiyorum.. nasıl anlarız bunların değişip değişmediğini ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Zincirler D.I.D zincire dikkatli baktım yazıyor üstünde o kadar pahalımı yahu
    ben almadan önceki sahibi ön ve arka rulman takımlarını falan değiştirmiş 20.000 bakımı demişti ne kadar doğrudur bilemiyorum.. nasıl anlarız bunların değişip değişmediğini ?
    Evet pahalı 235 TL'di yanlış hatırlamıyorsam, takmak için de işçiliği eklersek 250 TL'den fazla tutar. ama karşılığını veriyor gibi, eski zincirim 10.000 dolaylarında bozulmuştu DID aldım değiştireli 21.000 km oldu ve hem sağlam hem de germeye yeri var.
    20.000 bakımında rulman değişir diye bir şey yok, bozulduğu zaman değiştirilecek bir şey rulmanlar, dolayısıyla değişip değişmediğini de anlayamazsın.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650 EFI
    Selamlar;

Ansızın yolda bir aynamın camı düştü ayna ihtiyacım doğdu. Forumda oval tip orjinal hyosung aynalarından bahsediliyordu, bunları nereden alıyorsunuz link verebilir misiniz? Kuralkan sitesinde bir kaç model var hangi modeli almalıyım?

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    MSA'nın sissy barı

Motosikleti
    sisy bar dedinizde bende sisy barın üstüne ek olarak bir demir kesip montajlamayı düşünüyorum hatta bir şeyler çizdim bilgisayarda içi boş olan kısma sactan bir yazı yazdırıcam.. tasarımcı bir arkadaşımdan rica edicem alevli falan yazsın işte

teknik kısmada sordum ama şimdi metal bir plaka almam gerekicek sisy barın kalınlığına uygun yarın gidip ölçücem.. metalin cinsi ne olması çelikmi alayım.. nikelaj kaplattırıcam en son vida açıp ondan sonra takıcam..

Motosikleti
    GV650 EFI
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisy bar dedinizde bende sisy barın üstüne ek olarak bir demir kesip montajlamayı düşünüyorum hatta bir şeyler çizdim bilgisayarda içi boş olan kısma sactan bir yazı yazdırıcam.. tasarımcı bir arkadaşımdan rica edicem alevli falan yazsın işte

teknik kısmada sordum ama şimdi metal bir plaka almam gerekicek sisy barın kalınlığına uygun yarın gidip ölçücem.. metalin cinsi ne olması çelikmi alayım.. nikelaj kaplattırıcam en son vida açıp ondan sonra takıcam..

http://p1304.hizliresim.com/18/y/mll8n.jpg
    içeriye yazı için bir öneri:
    Tabelacılara CNC ile kesim yaptırabilirsin. Corel DRAW ile ölçekli olarak çizip yapabilirsin.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bildiğim kadarıyla sivri sissy barları muayeneden geçirmiyorlar. Kaza anında yaralanmaya sebep olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Muayeneden geçer mi bilmem ama kaza anında motorun sürüklenip o sivri kısmın sana saplandığını düşün ve vazgeç bence. Ayrıca nikelaj kaplatacak yer biraz zor bulursun, daha doğrusu bulursun ama çoğu yapmak istemez ya da çok uçuk fiyatlar çekebilir.

Motosikleti
    Artık Yok...
    nikelaj kaplatmanıza gerekde yok nikelaj boyama yapan yerler var nikelaj rengine boyuyorlar boya yani..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

birde nikelaj gibi folyo kaplamalar var..

Motosikleti
    o sivri kısmı hallederim ben dediğiniz doğru kaza anında bana saplanabilir.. renk olarakta mat siyaha falanda boyatabilirim bakalım ama yapıcam

Ben de bugünlerde Gv 250 almayı düşünüyorum. 30 yaşındayım daha önce motor tecrübem yok. Kullanmada sıkıntı çeker miyim ? 2012 model 3600 km de görünümü sıfıra yakın üzerinde krom koruması (600 tl ye takıldığı söyleniyor) ve sissy barı olan motor buldum. 9000 tl istiyor pazarlık ile 8500 e gerileyebilir. fiyat sizce uygun mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    sıfırı zaten 9 bin tl üstelik kredi kartına 12 ay taksit imkanı var.. gidip konuşsanız ordada pazarlık yapabilirsiniz belki peşin sıcak paraya 8500 tl ye bile bırakabilirler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-cakirca-motor-da-2013-gv-250-kredi-kartina-12-taksit-imkani-120541531/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-hyosung-gv-250-kredi-kartina-12-ay-taksitle-120230557/detay

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı eray82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugünlerde Gv 250 almayı düşünüyorum. 30 yaşındayım daha önce motor tecrübem yok. Kullanmada sıkıntı çeker miyim ? 2012 model 3600 km de görünümü sıfıra yakın üzerinde krom koruması (600 tl ye takıldığı söyleniyor) ve sissy barı olan motor buldum. 9000 tl istiyor pazarlık ile 8500 e gerileyebilir. fiyat sizce uygun mu? Şimdiden teşekkür ederim.
    mrb şimdiden hayırlı olsun sıfır GV 250 zaten 9.000tl civarında bence sıfır alabilirsin geçenlerde bir arkadaşımız full aksesuarlı sattı. karar senin fiyat araştırması yap bayilerle konuş
    benim de ilk motorum zorluk çekmezsin diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler