Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 GT250R
    arkadaşlar 2010 model 2011 4. ay trafiğe çıkışlı orjinal 9bin km de 2. sahibi olduğum gt 250 r motorumu gv 250 ile takas etmek istiyorum. 2012-2013 gv si olupta ilgilenenler mesaj atabilir. altını üstünü anlaşırız bir şekilde. motorum çok temiz çalışması gitmesi bir sıkıntısı yok sadece artçıma yüksek geliyor biraz daha konfor istediği için..
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişeyler yapıcam motora sırasıyla
    1. çamurluk koruyucu (ön çamurluğa)
    2.zincirin olduğu taraftan arka maşaya sosis çanta takıcam
    3. koruma demiri.. daha çook arka sıralara atılır bu çünkü o kadar para yok

şimdi sorularımda var elbet..
    1.zincirin olduğu yere sosis çanta takılırmı zincirden sıkıntı yaşarmıyım..?
    2. benzin kapağını kokladığımda çok hafif benzin kokusu geliyor normalmidir?

saygılar..
    1-Çamurluk koruyucu güzel bişi olursa bende ilgilenirim
    2-Sosis çantayı oraya takarsan çantaya yazık olabilir.
    3-Havaların ısınmasıyla benzin biraz buharlaşmaya başlar ve koku duymaya başlarsın,sıcaklığın artmasıyla bir miktar benzin uçacağından depoyu full doldurmuyorum genelde

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    arkadaşlar motoru almadan bir sorunum olursa buraya yazarım demiştim ama yazıkki erken konuşmuşum altı üstü bu koruma demiri vesaire malzemeleri kim yapar onu sorduk yokmu bilen

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    neleu çanakkalede yapan var mı bilmiyorum ama koruma demiri, sissy bar ve yüklüğü msa'daki aslan yapıyor, çok da güzel yapıyor. motoru gevurla güreşir gibi yan yatırdım demirin üzerine öyle sert düştü ki kaldırınca birkaç parça yerde kalacak sandım, bana mısın demedi, asfalta saplanmış resmen. hafif bi kir dışında eğilme bükülme yerinden oynama bile yok şiddetle tavsiye ederim. koruma demirinin resmini koymuştum, yarın motoru yıkattıktan sonra sissy bar'ın da resmini koyacağım buraya

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Ne bulunmaz motormuş arkadaş bu GV 250. Üçerler'e baktım (sıfırı alacak gücüm yok ama sadece gidip bir bakayım diye) Mayıs sonu, haziran başı gibi gelir dediler.

Sahibinden.com'da bakıyorum millet sıyırmış contaları sanırım. Sıfırı 9bin olan motorun 2005-2007 ikinci eli 8bin'e bile var. Üzerinde bir ekstrası da yok. 2009-2012'ler zaten sıfırı fiyatına.

Buralardan satan, satmayı düşünen varsa lütfen özel mesaj göndersin.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neleu çanakkalede yapan var mı bilmiyorum ama koruma demiri, sissy bar ve yüklüğü msa'daki aslan yapıyor, çok da güzel yapıyor. motoru gevurla güreşir gibi yan yatırdım demirin üzerine öyle sert düştü ki kaldırınca birkaç parça yerde kalacak sandım, bana mısın demedi, asfalta saplanmış resmen. hafif bi kir dışında eğilme bükülme yerinden oynama bile yok şiddetle tavsiye ederim. koruma demirinin resmini koymuştum, yarın motoru yıkattıktan sonra sissy bar'ın da resmini koyacağım buraya
    msadaki aslan nedir kanka ben istanbula gelmedim hiç bilmiyorum kafamda bir proje var onunla gitsem aynısını yapıyorlarmı yani birde neden benden başka hiç kimse ihtiyaç duymuyor bu olaya anlamadım bu olayı yaparsak hem çantalarımız yüksek hızlarda oynamayacak hem çantalar yüklüyken çantaya çok fazla ağırlık yapmayacak çünkü bu ağırlığı demirler üzerine alacak hemde amortisör gibi motorun kendi parçalarına sürtünmeden dolayı gerçekleşebilecek zararların önüne geçilecek bakayım bende program yok ama paintte çizmeyi deniycem koycam buraya resmi yinede saol kanka cevap için

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bulunmaz motormuş arkadaş bu GV 250. Üçerler'e baktım (sıfırı alacak gücüm yok ama sadece gidip bir bakayım diye) Mayıs sonu, haziran başı gibi gelir dediler.

Sahibinden.com'da bakıyorum millet sıyırmış contaları sanırım. Sıfırı 9bin olan motorun 2005-2007 ikinci eli 8bin'e bile var. Üzerinde bir ekstrası da yok. 2009-2012'ler zaten sıfırı fiyatına.

aynı sıkıntıyı bende yaşadım sen 9000 diyorsunda 8500 e satan bayiler vardı ekip 5 yaşında motara 7000 istiyordu yok artık dedim ya gittim 2007 model aldım 26000 de motor ama almaya giderken servisten ustayı götürdüm (70 lira verdim) baktı al abi güzel motor dedi kullandı falan baya aldım bende abi 5250 ye ha yarın ne olur bilemem motor dış görünüşü sıfır gibi nikelaj aksamlarda en ufak pas yok çil çil boyası gıcır gıcır çizik mizik yok üzerinde aldığım kişi tarafından takılmış 750-800 liralık aksesuar var yesyeni ha ne olur ben şansımı denedim 26000 de motor aldım yarın öbür gün sorun çıkardı diyelim 1000 lira masraf ettim diyelim ee yine ekibin istediği paralara gelecek e o zaman neden 5250 ye alabileceğim motora 6500 vereyim birde şu tarafından bak ya hiç bir masraf çıkarmazsa 5250 ye aldım 750 liralık aksesuarıda düş 4500 e babama satarım zararım varmı sence (ki satmam kolayla benimle yaşlansın çok fazla bir motor 250 cc ye göre ) sende km sine değil motorun durumuna göre takıl kardeşim ayrıca sahibindende 250 lira düşmeyen arkadaşlara bir sözüm var buradan burayı okuyorlarsa hiç biriniz motorunuzu o fiyatlara satamazsınız elinizde patlar (iyide olur çok kızdım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

aynı sıkıntıyı bende yaşadım sen 9000 diyorsunda 8500 e satan bayiler vardı ekip 5 yaşında motara 7000 istiyordu yok artık dedim ya gittim 2007 model aldım 26000 de motor ama almaya giderken servisten ustayı götürdüm (70 lira verdim) baktı al abi güzel motor dedi kullandı falan baya aldım bende abi 5250 ye ha yarın ne olur bilemem motor dış görünüşü sıfır gibi nikelaj aksamlarda en ufak pas yok çil çil boyası gıcır gıcır çizik mizik yok üzerinde aldığım kişi tarafından takılmış 750-800 liralık aksesuar var yesyeni ha ne olur ben şansımı denedim 26000 de motor aldım yarın öbür gün sorun çıkardı diyelim 1000 lira masraf ettim diyelim ee yine ekibin istediği paralara gelecek e o zaman neden 5250 ye alabileceğim motora 6500 vereyim birde şu tarafından bak ya hiç bir masraf çıkarmazsa 5250 ye aldım 750 liralık aksesuarıda düş 4500 e babama satarım zararım varmı sence (ki satmam kolayla benimle yaşlansın çok fazla bir motor 250 cc ye göre ) sende km sine değil motorun durumuna göre takıl kardeşim ayrıca sahibindende 250 lira düşmeyen arkadaşlara bir sözüm var buradan burayı okuyorlarsa hiç biriniz motorunuzu o fiyatlara satamazsınız elinizde patlar (iyide olur çok kızdım )

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı neleu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    msadaki aslan nedir kanka
    MSA = Metal Sanatları Atolyesi
    Aslan da oradaki metal ustasının ismi

Motosikleti
    Artık Yok...

Sezon açık yaz geldi motor sezonu o yüzden fiyatlar bin tl civarı yüksek olabilir.. gv250 ikinci el fiyatlarına gelince orda yıllardır satılmayan gerçi o fiyatlara satılamıycak motorlar var yıllardır adamlar ilanları nedense tutuyor bir buçuk sene önce bir tane 2007 vardı ilanlarda gv250 hiç bir özelliğide yokdu adam 7.500 tl istiyordu o zamanlar gv nin sıfırı 8000 bin tl idi.. geçen bir iki ay önce tesadüf bakdığımda o motor hala satılıkdaydı bu tip bir kaç tane ilanlar vardı gerçekden elinden motoru çıkartmak satmak isteyen insan makul fiyatlara satıyor kovalamak lazım birazda dediğim gibi yaz sezonu fiyatlar normalden 500 tl yada bin tl fazla olur ..

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD

kesinlikle çok haklısın. İkinci el gv250 ye ben şubat ayının başından bakmaya başlamıştım. yani bu ne dedim..biraz mantıklı fiyatlar vrilir. sıfırı( ki o zaman 8700 falanda alınabiliniyordu) 9000 tl olan bi araç nasıl oluyor 30 bin-40 bin arasında olan 2005-2007 ler 6500 tl, 2008-2011 modeler 7800-8300 arası falandı. yani biraz vicdan diyesi geliyor..üstelik sıfırı 12 tajksitle alabiliyorsun peşin fiyatına...onlara kolay gelsin diyelim yani.. bende gidip güzelce sıfırı aldım. kendileri kaybetti sonuçta...patır patırda satılmıyor. hala sahibindencomda bekliyorlar..o da ayrı bir kayıp oluyor sahipleri için..

Motosikleti
    Artık Yok...
    zaten motor satmak isteyen zararına karına bakmaz çünkü alıcağı motor bellidir onu kaçırmak istemez motordanda kar elde edilmez bunu bilir neyse piyasası hemen satar elindeki motoru sıcak paraya çevirir üstüne ne eklemesi gerekiyorsa ekler yada eklemez gider yeni motorunu alır.. bu fazla paralara satanlar arabadan inip motora binen ve motor camiasını araba camiasıyla karıştıran yani motorların araba gibi bir primi rant kapısı olduğunu düşünen insanlar o yüzden satamıyorlar ben satmak istediklerinide sanmıyorum birazda belki balık avına çıkmışda olabilirler.. ama tabi serbest piyasa ekonomisi herkes malına istediği fiyatı çeker

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten motor satmak isteyen zararına karına bakmaz çünkü alıcağı motor bellidir onu kaçırmak istemez motordanda kar elde edilmez bunu bilir neyse piyasası hemen satar elindeki motoru sıcak paraya çevirir üstüne ne eklemesi gerekiyorsa ekler yada eklemez gider yeni motorunu alır.. bu fazla paralara satanlar arabadan inip motora binen ve motor camiasını araba camiasıyla karıştıran yani motorların araba gibi bir primi rant kapısı olduğunu düşünen insanlar o yüzden satamıyorlar ben satmak istediklerinide sanmıyorum birazda belki balık avına çıkmışda olabilirler.. ama tabi serbest piyasa ekonomisi herkes malına istediği fiyatı çeker
    çeker de satamaz işte kardeşim aylardan beri duruyor orada ilanlar

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Evet koruma demirinide taktırdık tek eksik cam kaldı motorun son hali ve yeni alarmım :D

DeathRacer, abbasglr, Pitcher ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet koruma demirinide taktırdık tek eksik cam kaldı motorun son hali ve yeni alarmım :D

http://o1304.hizliresim.com/18/x/mkkup.jpg
    güle güle kullan alarm kaç desibel?

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hastasıyım PTT'nin, 5 gündür ne yapıyorlar acaba..?

--------------------------------------------------------------------------------

YURT İÇİ GÖNDERİ SORGULAMASI
    (DOMESTIC REGISTERED MAIL TRACKING)

CEVAP

--------------------------------------------------------------------------------

Barkod No : EG122074538KR Detay :
    Kabul Yeri : Ücret : 0.00 TL.
    Varış Yeri : Değer Ücreti : 0.00 TL.
    Kabul Tarihi : 00/00/0000 Ödeme Şartı : 0.00 TL.
    Ağırlık : 0 Gr. Ödeme Tipi :
    Gönderen : Alıcı :
    Ek Hizmet :

SN İŞLEM / YER BİLGİ GİRİŞ TARİHİ

1. Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 11:00:29
    2. Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 11:00:29
    3. Gümrükten Çıktı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 20:49:46
    4. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 20:49:46

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:39 ----------

Şimdi de bu eklendi, sonunda gümrüğe takılacak az kaldı diye hissediyorum

5. Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)

Motosikleti
    2010 GT250R
    arkadaşlar 2010 model 2011 4. ay trafiğe çıkışlı orjinal 9bin km de 2. sahibi olduğum gt 250 r motorumu gv 250 veya gv 650 ile takas etmek istiyorum. 2010-2013 gv si olupta ilgilenenler mesaj atabilir. altını üstünü anlaşırız bir şekilde. motorum çok temiz çalışması gitmesi bir sıkıntısı yok sadece artçıma yüksek geliyor biraz daha konfor istediği için..

yazmıştım ama kimse oralı olmadı herkes çok mu memnun gv den gt yi satarsam sıfır alacağız gibi gözüküyor.. Selamlar saygılar...
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Kolay kolay GV250sini kimse takas etmez bence, kendi adıma çok seviyorum motorumu başkaları da öyledir diye düşünüyorum. Satıp yenisini almak daha mantıklı olur, öbür türlü boşuna beklemiş olursun tahminen.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Pitcher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi de bu eklendi, sonunda gümrüğe takılacak az kaldı diye hissediyorum

5. Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)
    Zaten gümrüğe takıldı, yarına falan gümrükte tutuluyor benzeri bir mesaj görürsün muhtemelen.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İlk siparişte gümrüğe takılmış olmak pek bir iç açıcı oldu, şimdi ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.
    hyosungsource'dan sissybar almıştım, 75$ altındaydı neden takıldı anlamadım. Şmdi astarı yüünden pahalı olacak.
    Bundan sonra hyosungsource'dan sissybar alacaklara yol gösterir belki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Pitcher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk siparişte gümrüğe takılmış olmak pek bir iç açıcı oldu, şimdi ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.
    hyosungsource'dan sissybar almıştım, 75$ altındaydı neden takıldı anlamadım. Şmdi astarı yüünden pahalı olacak.
    Bundan sonra hyosungsource'dan sissybar alacaklara yol gösterir belki
    Sadece tutar yüzünden takılmıyor, dikkat çekecek ebatta bir paket olduğu için de takılıyor ama vergi falan ödemiyorsun. Gümrükte bekletiliyor ibaresi çıkınca Topkapı'daki PTT'in gümrük bölümüne gideceksin, memur eşliğinde paket açılacak içinde kanuna aykırı bir şey olmadığı görülecek, tutar olarak da sınırı aşmadığı için 3,65 TL ödeyip paketini alacaksın.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Teşekkürler Slayer,

Bakalım o ibarenin düşmesini bekliyorum, şimdi gitsem de alamam diye düşünüyorum. Memur eşilğinde "Paket Açtırırız" artık.
    Hazır açmışken montajınıda yapar belki..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler